Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
A bárpult és asztalok

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 15, 2013 7:33 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
to: Shane


Végre van egy kis szabadidőm, amit újból egyedül töltök el, de ez már megszokott. Így tehát a Grill felé vettem az irányt, hiszen mi mást is tehetnék ezen a napon...
A pulthoz ültem a megszokott helyemre, s a pultos fiú már tudta, hogy mit kérek, így még rendelnem sem kellett. Csak ülnöm, és várni. A poharat és az órát néztem felváltva, mint aki vagy nagyon siet, vagy épp vár valakire. Egyik sem, csak ezt csináltam. Fel sem figyeltem már arra sem, hogy mennyien járkálnak ki-be, viszont pár perc múlva valaki odaállt nem messze tőlem a pulthoz, és rendelni készült, de el volt havazva a pultos, így várnia kellett. De időközben a pillantásunk egyszer összefutott... Nem ismerős az arca, szóval úgy gondolom nem idevalósi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 05, 2013 8:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
BonBon & Sophie

Örültem, hogy így reagált, bár azt is tudtam, ha tudná az igazat, akkor teljesen kiakadna és ki tudja mit tenne. Jobbnak láttam nem mondani, hogy a sötét erőhöz is egyre jobban konyítok. -Rólam? - kérdeztem vissza érdeklődve, mert soha se gondoltam, hogy bárki is rólam beszélni. Sok erős és idősebb boszi van a városban, persze én Bennett vagyok, de akkor is. Hallgattam őt figyelmesen, majd a mondani valója közepén hangosan felnevettem. Boszorkányt ki sajátítani?! Ez most valami rossz vicc ügye? Soha nem értettem egyet ezzel és azokkal a boszikkal se, akik valakit szolgáltak. Egy boszi legyen erős és önálló.- Jól tudod. Soha se mennék bele abba, hogy valakit szolgáljak. Én a magam ura vagyok és ez így is fog maradni. -mondtam határozottan, mert így is gondoltam.- De miért mondtad ezt az előbb ? - kérdeztem tőle kedvesen.
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Sophie Quenell
A bárpult és asztalok        - Page 11 Tumblr_inline_ogcz9jsQuf1rpoosj_500
Tartózkodási hely :
❖❖ mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
❖❖ full-time traveller



A poszt írója Sophie Quenell
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 05, 2013 5:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
bonnie & sophie


Szóval sokkal nagyobb és erősebb varázslatok. Nem csodálom, hogy ezen a téren nem fukarkodott az idővel, ha én is boszi lennék, minden bizonnyal addig mennék, míg a legfelső fokig nem fejleszteném az erőmet. És úgy, hogy szó sem lenne hatalomvágyról, mindössze a lehetőségek kiaknázásáról. És Bonnie... ő egy Bennett, a természetfeletti világ kapui tárva-nyitva állnak előtte, akármerre is menjen. Szerencsés lány.
- Örülök, hogy fejleszted az erődet. Tényleg. - mondtam őszintén. - Tudod, sokan beszélnek rólad. A legfiatalabb és egyben legerősebb Bennett-bosziról. Vannak, akik mindent megtennének azért, hogy egy ilyen boszorkány az övék legyen vagy csak valami közük legyen hozzá. - suttogtam. - De gondolom, hogy te még mindig nem vagy az a megalkuvó típus. - nevettem fel. El sem tudtam képzelni, hogy Bonnie beálljon azok sorába, akik vámpírok vagy egyéb lények szolgálói. Kizárt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 03, 2013 7:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Lauren&Tom



- Rendben... Akkor mehetünk is akár - mosolyogtam el magam. Nagyon jó érzés, hogy Lorival beszélgethetek ennyi idő után. Nem tudom, de ez az egész egy kisebb álom... - Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog - biztattam őt, mert mindig is ilyen voltam.
Egy kézfogással ünnepeltük meg azt, hogy az alkunk áll. Bizsergett bennem valami legbelül. Valami nagyon-nagyon jó dolog. És mindez azért, mert itt áll előttem életem egyik legszebb nője, és természetesen az életem legjobb döntése. De semmit sem kell elsietnünk. Minden megy a maga módján...
- Ó, az nagyon jó lesz - egy aprócska mosoly jött ki rajtam, és ezzel is megköszönve azt a könyvet, amit megemlített. - Az rengeteg van otthon - az élelmiszerre értettem, és mellé még van többféle ital is, mert néha ki kell rúgni a hámból.
Miután ez lezajlott, felálltam a székből, és visszatoltam a széket a helyére, majd ezután vártam, hogy Lori is elkészülődjön, és hogy akkor indulhatunk is akár. - Indulhatunk? - néztem rá szépen, és mosolyogtam újból, majd léptem néhányat az ajtóig.


/folyt.: Fowler&Cooper lakás/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 02, 2013 9:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Tom & Lauren

Amint elfogadtam az ajánlatát, hihetetlen nyugalom áradt szét a testemben és a lelkemben egyaránt. Mintha soha többé nem kellene félnem és biztos lehetnék abban, hogy életem legjobb része következik.
- Hát, igazság szerint szívesen kicsomagolnék, mert meg kellene találnom az egyik szebb ruhámat, ugyanis holnap állásinterjúra megyek... - Kicsit zavarba jöttem, ahogy minderről beszámoltam. Alapjáraton nem jövök egy könnyen zavarba, de valamiért ő ilyen hatással van rám. Maradni pedig volna kedvem, de fogalmam sincsen, hol lehet az a ruha, amit fel akarok venni, azt viszont elképzelni sem merem, mi van akkor, hogyha valami baj van vele. Na akkor kell improvizálni és feltalálni magamat. De erre inkább ne is gondoljunk.
Ahogy beleegyezett az ajánlatomba, elmosolyodtam és kezet emeltem, hogy egy kézfogással pecsételjük meg az alkut.
- Igen, áll az alku. - Mondtam mosolyogva, közben pedig eszembe jutott még valami, amit el akartam mesélni neki. - Ó, tényleg. Majdnem elfelejtettem. Van egy nagyon nehéz könyv az egyik bőröndömben. Pszichológiával foglalkozik, úgyhogy ha érdekel, kölcsön adhatom. Amolyan kaukcióként a lakásra. - Tudtam, hogy szereti a pszichológiát, én pedig mivel részben azt is hallgattam az egyetemen, jól fel vagyok szerelkezve ilyen témájú könyvekkel. Pár hónapja pedig vettem egy újat, de az van vagy húsz kilós is, ez az, amit magammal hoztam. - Mennyi élelmiszer van otthon? - Teljesen más téma, teljesen hirtelen is jött, de meg kellett kérdeznem. Szívesen készítenék estére valamiféle örülök-hogy-beköltözhettem-a-lakásodba menüt, ahhoz pedig jó lenne bevásárolni pár dolgot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 30, 2013 7:22 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Lauren&Tom


Kettős valami látszódott rajta, egyik rész mosolygott és boldog volt, a másik kicsit hezitált és félt. Megértem, teljes mértékben. Én sem nyilvánulnék meg másképp, csak mint ő. Nagyon nehéz volt néhány éve nekem, és egészen idáig. Sokszor már azt sem tudtam, hogy mihez kellene fognom. De most, hogy ő itt van, felcsillant bennem valami. Valami, ami évekkel ezelőtt volt utoljára a szememben és az egész lényemben.
- Nos... akkor hát, minden a helyén van. Így azt hiszem, nem is kell sietnünk, bár ha szeretnél lepihenni, vagy valami, akkor indulhatunk is akár - mosolyogtam rá egyet, mert azért ezt illik megkérdezni, hogy ő mit szeretne, mert nemcsak az én véleményem a fontos ezentúl.
- Jó, rendben... A konyhát nem is nagyon használtam az elmúlt három év során - vigyorodtam el egy kicsit, mert én pocsék szakács vagyok. Sőt, a pocsék se jó szó, és a szakács... Az pedig nagy túlzás. - Na, akkor így áll az alku? - újra mosoly jött ki az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 10:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Tom & Lauren

Meghatódva pillantottam rá, ahogy kérlelni kezdett, hogy költözzek be hozzá. Arra már rá se mertem kérdezni, hogy ideiglenes megoldásnak szánja-e ezt vagy pedig véglegesnek. Mindennél jobban szerettem volna, hogyha az utóbbira voksolnánk, mégis félek, ezt pedig nem igazán szeretném hangosan is beismerni.
Felsorolta az érveit, amik az mellett szóltak, hogy igent mondjak, ennek ellenére sokáig hezitáltam. Idegesen kortyolgattam a kávémból, beleöntöttem talán több cukrot is, mint kellett volna, kevergettem a kanalammal pár percig, de még mindig nem tudtam megszólalni. Tény, hogy jobban érezném magam, ha a közelemben lenne. Nem vagyok nagyon félős nőszemély, de tisztában vagyok a város "sajátosságával" és az itt élő természetfeletti lényekkel.
Mikor újra megfogta a kezemet, majdnem automatikusan elhúztam, de mégse tettem. Jó volt újra érezni azt a támogatást és gondoskodást, amit adni szokott.
- Rendben, hozzád költözöm. Igazad van, nehéz neked ellenállni, ebben nagyon is hasonlítunk. - Mondtam egy halovány mosollyal az arcomon. - Mindenem, amim van, az a kocsim csomagtartójában pihen, úgyhogy mondhatni költözésre készen állok. - Még mindig nem tudtam elhinni, hogy beköltözök hozzá. Annyira meseszerűnek tűnt, hogy attól kezdtem tartani, ha holnap felébredek, akkor rájövök majd arra, hogy csak álmodtam az egészet. Ettől a gondolattól összeszorult a gyomrom.
- De cserébe akkor engedd meg, hogy a bentlakásos szakácsod legyek. És feltétlen fizetek valamiféle lakbért, ez a minimum. - Nem is költözöm oda, hogyha valamennyicskét nem fogad el tőlem lakbér gyanánt. Sose voltam ingyen élő, most se leszek, igaz tudom, hogy ő nem így tekintene rám, de számomra pont ilyen lenne ez a helyzet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 9:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Lauren&Tom


Félelem, szomorúság, lehangoltság. Ezeket láttam a gyönyörű szemében. Nemcsak ő van ezzel így, én is. De valahogy az életem árán is megvédem őt, még a történtek ellenére is. Inkább kibírok egy vitát vele, mintsem, hogy újból eltűnjön az életemből, akár véglegesen...
- Nézd... Én nagyon szeretném, ha tényleg odaköltöznél. Felesleges kiadás lenne egy lakásra - mondtam neki, és vázoltam fel neki, hogy tényleg csak így tudható biztonságban ő.
Hogy baj lehet -e ebből? Abból nagyobb probléma lenne, ha egyes-egyedül maradna ebben a városban. Rengeteg veszély leselkedik nap mint nap, mindenkire. Rám is, és rá is.
- Ha nem szeretném ezt, vagy magányosan szeretnék éldegélni abban a lakásban, sosem kérdeztem volna rá erre... de ismerheted, hogy nehéz nekem ellenállni - őszintén mondtam neki ezt, a szemeibe nézve, és ismét megfogtam a kezét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 9:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Tom & Lauren

Felnevettem, mikor felfedtem az aprócska tárgynak a kilétét. Igen, egy egyszerű kulcsot még én is fel tudok ismerni, bármennyire is meglepő. Tágra nyílt szemekkel figyeltem, hogy vajon mit fog kihozni ebből az egészből, mikor robbantotta a bombát. Mi? Költözzek hozzá?
- Tom, ez... - Hirtelen nem tudtam milyen ellenérvet soroljak fel. Az ötlete valósággal feldobott, de nem tudom, mennyire lenne jó, ha hozzá költöznék.
Boldog voltam, amiért ennyi év után képes lenne befogadni magához, hisz ezzel máris megválaszolt egy fel nem tett kérdést. - Biztos, hogy jó ötlet ez? Nem fog semmi bajunk származni belőle? - Muszáj volt megkérdeznem és remélem érti, hogy mire gondolok. Mély levegőt vettem és folytattam. - Még csak alig pár hete vagyok a városban, ma találkoztunk egy kicsit hosszabb időre és tény, hogy biztonságban érzem magam melletted, de... Nem lesz ebből gondunk? - Szomorú szemekkel néztem rá, mert lelki szemeim előtt már lejátszódott a képsorozat, ahogy veszekszünk, kiabálunk egymással, majd két irányba rohanunk, jó messze a másiktól. Egyszer már átéltünk hasonlókat, még egyszer nem szeretném, ha idáig fajulnának a dolgok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 8:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Lauren&Tom


Láttam, hogy nagyon foglalkoztatja a kérdés, vajon mi ez a kulcs... Ami az asztalon hevert, és alaposan átnézett, még egy helyszínelő csoport se bámulta meg volna ennyire. Jó volt látni újból azt a kedves, bájos, kíváncsi nőt.
- Talált, süllyedt. Ez valóban egy kulcs - tökéletes a látása Lorinak, ez megnyugtató volt számomra. Mondjuk el is vártam, hogy felismer egy pici tárgyat...
Bírtam, ahogyan megkérdezte, hogy mit is csinálunk majd a kulccsal. Mit is lehet csinálni egy kulccsal... Kinyitni egy ajtót, egy autó ajtaját, és egyéb ajtóféléket is. Sokára, de eljutottam addig, hogy elmondjam mit is szeretnék ezzel mondani neki.
- Azt szeretném, ha fognád az összes cuccod, amid van... - jelentettem ki mosolyogva, és majd folytatásra szántam el magam. - És inkább költözz hozzám, mert szeretnélek biztonságban tudni Téged... - nem bírnám ki, ha netán támadás áldozata lenne, vagy egyéb. És... Most kaptam őt vissza valamennyire, és nem szeretném újra legyengülni. Lelkileg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 8:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Tom & Lauren

Álmaimban sem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz a viszont látás. Remekül éreztem magam a társaságában, és idő közben rájöttem, hogy pont ez volt az, ami hiányzott. Az együtt töltött idő, na meg Ő.  Viszont ezek az érzelmek kicsit meg is ijesztenek, ugyanis túl intenzívek ahhoz képest, hogy húsz percnél nem töltöttem vele több időt még.
- Ne küzdj már ellenem... - Szólaltam meg, mikor pár percig néma hallgatásba borult. Ahogy végre megtörte a csendet, teljesen izgatott lettem, hirtelen olyan karácsonyi érzés fogott el. Hogy  miért? Mert általában a gyerekek szoktak ilyen viselkedést produkálni, mikor várják a karácsonyi ajándékokat vagy a hószünetet. Kíváncsian figyelem, hogy mit keres, majd lerak az asztal közepére egy kulcsot.
- Hm, érdekes, egy kulcs. - Megfogom, nézegetni kezdem, majd tekintetemet visszaemelem Tommyra. - És mit nyit ez a kulcs? Mihez fogunk kezdeni vele? - Kérdezősködtem tovább. Valamiért egy ócska nyálas romantikus film jutott az eszembe, amit megpróbáltam gyorsan elhessegetni a fejemből. Ugyanis abban a felvonásban a férfi azt mondja, hogy a kulcs a szívét nyitja. Már ezen az ötleten is nevetnem kellett volna, de a szívem a torkomban dobogott. Nyeltem egy nagyot és kíváncsi tekintetemet Tommyéba fúrtam. Mit jelentsen ez az egész?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 8:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Lauren&Tom


Nem tudom, de mintha a sors szeretné ezt az egészet. Az egész dolog, hogy visszajött Lori ide, és összefutottunk, és most pedig itt ülünk és beszélgetünk egymással. Ez valami fenomenális. Imádom ezt a napot. Talán egy új valami kezdete? Vagy folytatódhat az, ami évekkel ezelőtt ideiglenesen lezárult? Azt hiszem, optimista lélekké változom át ezek után, bármi is legyen a vége.
- Imádom, amikor kíváncsiskodsz... - nagyon szerettem benne ezt, hogy próbál elemezni engem, de elég nehéz, viszont ő nagyon okos nő, aki rájön azért egy kis idő után. Néhány percig egy szót sem szóltam hozzá, de valahogy meguntam a várakozást... És megszólaltam, mert a nézésével megőrjített már. - Jól van, te nyertél... A szemeidnek nem tudok ellenállni - mosolyogtam el magam, mikor kimondtam ezt a kis mondatot.
Elkezdtem a nadrágzsebemben kutatni, és nagy nehezen megtaláltam azt, amit szerettem volna. A lakáskulcsomat, amit letettem az asztal közepére. De nem szóltam semmit sem, mivel ő nagyon okos csaj, így rá fog jönni, hogy mi ez. De persze, rögtön rá fogja vágni, hogy ez egy kulcs... Na, de milyen kulcs?!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 5:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Tom & Lauren

- Igen, szerintem is. - Tényleg jó, hogy ennyire messze lehetek a családomtól, bár ez egy kicsit furán hangzik egy olyan nő szájából, aki saját családra vágyik. De hát a szüleim teljesen mások, mint amilyenek a gyerekeim lesznek, már ha lesznek egyáltalán.
- Oké, ha szeretnél, akkor maradjunk még. - Mondtam mosolyogva és igazából nem is bántam, hogy maradni szeretni még egy kicsit. Egy kis ebéd utáni szieszta biztosan jól fog esni. Ennek örömére rendeltem egy csésze kávét is.
Felvont szemöldökkel néztem rá, ahogyan titokzatos beszédbe kezdett.
- Mit forgatsz a fejedben? - Kérdeztem vissza, de félek, válaszra nem számíthatok. Megjelent az a tipikus, pajkos vigyorgás az arcán, amit annyira szerettem, amibe annak idején beleszerettem. - Ha elkezdted, akkor fejezd is be a mondanivalód. Halljam... Mi fog történni? - Kíváncsiskodtam tovább és addig nem is tágítotok, míg el nem mondja, mit tervelt ki. A meglepetéseket szeretem, de azt, hogy elhúzzák az orrom előtt a mézesmadzagot, azt már nem díjaztam annyira. Úgyhogy érdeklődve figyelem minden egyes kis rezdülését, hátha azok elárulnak majd valamit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 5:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Lauren&Tom


- Az jó - mosolyogtam el. Nem igazán tudtam mást kimondani, még ha akartam se tudtam volna, mert nagyon örültem Lori jelenlétének. Nem tudom, de neki mindig is volt helye a szívemben. Most is van, és örökre lesz is, méghozzá előkelő helye. A legfontosabb, legjobb hely az első.
Amikor megemlítette, hogy menjünk lakásokat nézegetni, kicsit húztam az időt, hiszen teljesen ráérünk... Mert én aztán nem hagyom, hogy ő egyedül lakjon ebben a vámpírokkal és egyebekkel megtöltött városkában, és nem szeretném, ha megtámadnák őt egyszer. Ő egy ember, aki számít nekem, és fontos. Soha nem bocsátanám meg magamnak, ha emiatt esne baja.
- Még kicsit maradjunk itt... - kezdtem bele a mondatomba, majd folytattam. - Nézd... nem kertelek, így inkább megmondom, hogy mi is fog történni... - megigazítottam az ingemet, és kiegyenesedve ültem a széken ezután, és titokzatosan pillantottam rá, majd folytattam. - ... de még nem most - fejeztem be az egészet egy vigyorral.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 11:26 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Tom & Lauren

Felüdülés volt a lelkemnek itt lenni, ráadásul Tommy társaságában. Sose éreztem magam akkora biztonságban, mint amikor ő a közelemben van. Ahogy ránézek mindig az együtt töltött idő jut az eszembe, és mondhatni, hogy ebbe mindig belehalok egy kicsit. El sem tudom hinni, hogy tényleg annyira hülye voltam, hogy a szüleimre hallgattam, nem pedig a szívemre. Nem tudom, hogy valaha meg tudom-e bocsátani ezt a ballépést magamnak...
Talán túlságosan is elmosolyodtam, mikor azt mondta, nincs senkije, éppen ezért gyorsan belekortyoltam az italomba.
- Nekem sincsen senki... és szerencsére ezúttal a szüleim is jó messze vannak. - Egy kis plusz információ, ami talán megnyugvást jelent mindkettőnk számára, hogy a kedves szüleimtől egy egész óceán választ el minket. Bár ez a tény inkább megdobogtatta a szívemet.
- Mehetünk lakásokat nézni? - Ha valaki hallotta volna ezt a kérdést, azt hihetné, hogy együtt nézünk lakást. Mikor még úgy volt... Ó, azok a régi szép idők. Kár, hogy már nem vagytok. Megittam a maradék üdítőmet és indulásra készen ültem. Ha szeretné, még maradhatunk beszélgetni, de úgyis sok időnk lesz még, miközben fel-alá mászkálunk Mystic Fallsban és valami lakást keresünk nekem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 4:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Lauren&Tom


Én csak mosolyogtam, mint aki azt sem tudja, hogy hol is jár éppen az esze. Egy szóval, csak néztem ezt a nőt magam előtt, és gondolatok százai repdestek bennem, hogy mi a fenéért is kellett nekünk szétszakadnunk? Olyan jól megvoltunk, még az sem érdekelte, hogy miféle állat vagyok valójában.
Néztem, és vártam, hogy felfalja azt a kis kaját, ami a tányérjában volt. Jó nézni őt egyszerűen. Szótlanul ültem vele szemben, és ittam, amit megrendeltem, bár csak kortyolgattam, mert nem szerettem volna, ha gyorsan elfogy... Miután a pincér elvitte a tányért, kérdezett valamit, inkább csak érdeklődés volt irántam.
- Nincs senki - válaszoltam egyszerűen neki, mert tényleg nincs senkim, és nem járok senkivel sem, aztán pedig folytattam. - ... és te hogy állsz a párkapcsolatokkal? - kérdeztem rá óvatosan, de őszintén, és kicsit mosolyogva is. Ha tudná, hogy állandóan ő jár az eszemben...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 3:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Tom & Lauren

- Tudom, nyugi. - Tisztában voltam vele, hogy ő az a fajta pasi, akit könnyedén rá lehet beszélni egy öltönyre, de az az igazság, hogy neki valahogy jobban áll, mint a többieknek. A közös vacsorák pedig, amik úgy kezdődtek, hogy mindketten szépen kicsíptük magunkat, nos, azok valahogy mindig a hálóban végződtek. Bár ezen annyira nem is lepődöm meg.
Mosolyom csak még szélesebbre húzódik és örömtelibbé válik, amikor megtudom, örül annak, hogy a közelben maradok. Ebben a reakcióban bíztam. Igaz, hogy én vagyok a legoptimistább a családomban, mégse szeretnék hiú ábrándokat kergetni, úgyhogy nem is gondolok bele abba, hogy milyen jó lesz őt minden nap látni. Végtére is nem biztosíték a mindennapi találkához az, hogy egy városban lakunk.
Az ebédemet lassan elfogyasztva hallgatásba burkolóztam. Nem tudtam, hogy mit mondhatnék neki vagy mit kérdezhetnék tőle. Szemei mindig csillogtak, ahogy rám nézett, szinte éreztem azt a fajta szenvedélyt és szerelmet, mint hosszú évekkel ezelőtt. De nem reménykedtem semmiben, nem akartam, mert akkor lehet, hogy még nagyobbat csalódnék, ha most félreértelmezem őt.
Ahogy a pincér elvitte előlem a tányért, a teám után nyúltam és ittam belőle pár kortyot.
- Na és randizgatással hogy állsz? - Ez a kérdés viszont egyszerűen csak kicsúszott a számon. Igaz, hogy azon gondolkoztam, hogyan kérdezhetném meg tőle finoman, hogy jár-e valakivel éppen, de ez nem jött össze. Na sebaj, kíváncsian nézek rá továbbra is és akkor nem érzi majd olyan súlyosnak ezt a kérdést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 12:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Lauren&Tom


- Szeretem az öltönyöket, te is tudhatnád ezt már - teljes vigyorral mondtam neki ezt, hiszen tényleg szeretek elegánsabb öltözéket is felvenni magamra, noha sokszor nem bírom ki benne egy óránál tovább, de az más tészta.
- Az jó lesz, komolyan - szeretném, ha a közelemben maradna, és akkor megvédhetném őt, és ha netán valami baja esne, az... Az egyszerűen szörnyűség lenne. Belehalnék. Egyszer már elveszítettem őt, nem szeretném, ha megismétlődne.
Az érzések, az emlékek kavarognak bennem, de mégis tökéletessé teszi ezt nekem Lori. Éveken át azt sem tudtam, mi van vele, most viszont itt ül velem szemben. És a szemébe nézve látom, hogy még mindig érez valamit irántam, valami fényesen csillog ott. De azt hiszem, az enyémben is.
- Egyél nyugodtan, mert hosszú délután áll előttünk... - hogy micsoda bolondságot mondasz te is, drága Tom. Még hogy hosszú?! Úgy sem fogod megengedni neki, hogy valami idegen helyen lakjon...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 11:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Tom & Lauren

Mosolyogtam rá teljes odaadással, amikor megtudtam, hogy tényleg minden téren jól van. Akkor felhagyhatok az aggódással iránta, legalábbis egy kis ideig. A lakáskereséses segítségének pedig külön örülök, mert könnyen lehet, hogy elvesznék miatta, pedig ez egy aprócska kisváros.
- A nők mindig jobban néznek ki egy kicsit, de csak azért, mert kicsípik magukat. Pedig ha tudnátok, hogy az öltöny vagy akármilyen egyenruha milyen hatással van ránk, mindig abban rohangálnátok. - Elnevetem a mondatomat, mikor elkezdődött a tipikus kis játékunk: ki néz ki jobban. - Amúgy, nem azt mondtam, hogy jobban nézel ki, mint én, csak azt, hogy te is igazán jól festesz. - Próbáltam kimagyarázni magam, már amennyire sikerült, aztán komolyra fordítottam a szót. Nem hiszem, hogy valaha is bocsánatot kértem volna tőle, ezért most itt volt már az ideje.
Ahogy megfogta a kezem, kellemes meleg bizsergés áradt szét a testemben. Ezt mindig is csodáltam benne. Elég volt tőle egy kézfogás, egy ölelés, és úgy éreztem, nincsen semmilyen problémám a világon.
- Többet nem megyek sehova, ígérem. - Nem tudom, ez az információ mennyire lesz majd a kedvére, de reméltem, hogy örülni fog neki. Kicsit még bennem élnek a múlt szép pillanatai, amikor még együtt voltunk: az otthon töltött vasárnap délutánok, a filmes esték, az eljegyzésünk, vagy az, ahogyan a jövőnket terveztük. Egy részem visszakívánkozik azokba az időkbe, de tudom, hogy minden okkal történik, így inkább bizakodva tekintek a jövő felé, végül is nem tudhatom, mit tartogat még számunkra a sors. - És ha bármi van, tudod hol találsz. Vagyis majd fogod tudni, hogyha már meg lesz a lakásom. - Elkezdtem falatozgatni az ebédemből, de a tudat, hogy még nem tudom, hol fogom tölteni a következő éjszakát, kicsit elszomorított. Remélem délután sikerrel járunk és találok majd magamnak egy lakást, mert hogy a motelbe vissza nem megyek, az egyszer már biztos.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 7:25 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Lauren&Tom


- Minden rendben van - egy pici mosollyal az arcomon mondtam ezt neki, és jelenleg minden téren oké van, talán a lelkem még nincs teljesen jól, de ezt jelenleg még nem fogjuk kitárgyalni itt. És csak nézem őt. Nagyon rossz érzés, hogy nem volt itt velem, viszont túlságosan is örülök neki.
- Igazából, nincs mit - bólogattam egyet arra, hogy megköszönte a segítségemet, holott tudhatná, hogy tényleg szeretek neki is és másoknak is segíteni.
-Te akkor is jobban nézel ki nálam - az arcom derűssé vált, és vigyorogtam is mellé, sokszor eljátszottuk ezt a kis dolgot.
Aztán kihozták neki a kaját, amit rendelt, és láttam, hogy nem igazán tudott enni belőle, valami zavarta őt. Végül aztán belekezdett az egészbe, és láttam az arcán, hogy komolyan beszél. Ha tudná, hogy ő rá sosem haragudnék, még ezek árán sem, nem ő volt az, aki szétroncsolta a kapcsolatunkat.
- Lori... Tudom - nyúltam oda a kezéhez, és megfogtam, hogy érezze, hogy nem kell szabadkoznia a múlt miatt. - Az, hogy itt vagy, többet jelent - próbáltam egyet mosolyogni, ami sokkal inkább csak egy félmosoly lett.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 12:19 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Tom & Lauren

- Én viszont ma még nem ettem, úgyhogy farkaséhes vagyok. - Mondom nevetve, főleg, mikor a farkaséhségről beszélek. Nem akarom túl személyesre venni a beszélgetést, de muszáj érdeklődnöm a másik életéről is. Sose ítéltem el vagy irtóztam tőle ez miatt a különlegessége miatt, de mindig is féltettem Őt. Habár az is igaz, hogy egy ilyen világban kettőnk közül inkább én vagyok a védtelenebb. - Ha már farkasok... Azon a téren is jól meg vagy? - Próbáltam nagyon barátságos lenni, de őszintén, kicsit nehezemre esett. Egyszer ő jelentette nekem az egész világot, vele terveztem a hátralévő életemet, aztán mindent elszúrtam. Lelkiismeret furdalásom van miatta, főleg azért, mert most, évekkel később észbe kaptam, de nem tudom mit mondhatnék neki. Ezen a ponton, ennyi idő után, talán nincs is mit mondani.
- Köszönöm, elfogadom a segítséget. - Nem akarnám rabolni az idejét, de aztán végül is, lehet, hogy ő tud valami jó helyet, hisz itt élt az elmúlt időben. Ő se tudná itt hagyni a várost. Mikor a közös jövőnket terveztük, ez nem is volt opció. Mindent elterveztünk, csak épp elszúrtam a dolgokat.
- Köszi, te is jól festesz. - A mostani mosolyom őszintére sikeredett. Tényleg jól nézett ki, a sármja pedig épp olyan lenyűgöző volt, mint régen.
A pincér kihozta az ebédemet, de az idegességtől annyira összeszorult a gyomrom, hogy egy falat se ment le a torkomon.
- Tommy... Sajnálom, ami régen történt. Nagyon megbántam és ne haragudj, amiért olyan voltam, amilyen... - Nem akartam semmi extra dolgot kihozni ebből, csupán bocsánatot szerettem volna kérni. Ami mondjuk pár éve kijárt volna már neki...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 27, 2013 9:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Lauren&Tom


- Nem, nemrég ettem - hát, igen, Tom az már jó pár órája volt, de most az éhség helyett örömmel telik meg az egész testem. S ez csak is Lauren miatt van így.
- Segítek neked keresni... - kacsintottam egyet neki, mint régen szoktam. Természetesen kicsit cukkolom őt, aztán majd már csak csupa jólelkűségből felajánlom neki, hogy nálam lakhat, úgyis egyedül lakom egy hatalmas lakásban.
Aztán valahogy a levegő, a környezet, meg minden olyanná vált, mint amilyen régen volt. Amikor még a közös jövőnkről beszélgettünk, és nevettünk mindenfélén. Elkezdett mesélni arról, hogy mi történt vele, és teljesen úgy éreztem magam, ahogyan régen... Nagyon jólesik ez nekem most, végre ismételten kicsit visszarázódom miatta a régi énembe.- Én sem tudnám itt hagyni ezt a várost... - válaszoltam és bólintottam erre a kis mondatomra, mert így van.
- Hát. Igazából nem sok minden történt velem. Még mindig én vagyok a főnök a cégnél - nevettem el magamat. Bár még mindig nem őszinte nevetés volt ez, bár már kezdek visszarázódni, hiszen a betöltetlen szerepkör talán újból betöltődni látszik, Lauren személyében. - Csodásan nézel ki - még mindig ugyanolyan gyönyörű, mint sok évvel ezelőtt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 27, 2013 9:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Tom & Lauren

Elmosolyodtam, mikor leült velem szembe. Őszintén nem tudtam, mit várhatnék tőle, milyen reakciója lesz velem kapcsolatban és azzal, hogy újra a városban vagyok. De mióta visszajöttem, most éreztem először boldognak magamat, méghozzá miatta.
- Rendelsz valamit? - Kérdeztem tőle, majd szemeimmel rögtön a pincér után kezdtem kutatni, mert ha kér ő is valamit, akkor rögtön intenék is a pincérnek, de mivel nem láttam, így hagytam kicsit későbbre a dolgot.
A válaszán meglepődtem, ugyanakkor örültem is annak, hogy nem zavarja a visszatérésem. - Aj, akkor nézhetek tovább lakásokat. - Mondtam unott hangon, de remélem érzékelte az iróniát. Viccelni próbáltam ezzel, hogy oldjam a feszültséget, de nem tudom, hogy sikerült-e. Akárhányszor poénos formát akartam ölteni, mindig valahogy máshogy sültek el a dolgok.
- Jó is itt lenni. Nem tudom mit gondoltam, amikor átköltöztem Londonba. Ez az otthonom és nem is akarok elmenni innen még egyszer. - Ő volt az egyetlen ember az életemben, akihez teljesen őszinte tudtam lenni, akivel mindent meg tudtam osztani. Valószínűleg ezért ment olyan könnyen most is, hogy rögtön baráti hangsúlyt üssek meg nála.
- És hogy vagy? Mit csinálsz mostanság? - Egy teljesen sima kérdés, amit mindig mindenki mindenkitől megkérdez. Kicsit sablonos, de nem tudom, jelen helyzetben hogyan tudathatnám vele azt, hogy érdekel mi van vele. Kedvesen rámosolygok, hátha ez segít valamennyit és meglátja, hogy fehér zászlót lengetve közeledem felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 27, 2013 9:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Lauren&Tom


Az unalmasnak ígérkező napom új fordulatot vett, ahogy nézem. Hiszen újra láthatom azt a nőt, akit mindig megbecsültem, és mindig szebbé tette a napomat. Nem múlik el semmi, az emlékek örökre bennünk maradnak, hiába próbáljuk kitörölni őket. Sikertelen próbálkozás az egész.
- Értem - egy apró félmosolyra húzódott a szám, mikor ezt kimondtam. Ez a nő az életem legszebb része. Nem tudom, hogy volt -e bárki más, akit ennyire szerettem, illetve még most is érzek iránta, elég nagy valamit.
- Igen, van kedvem... - motyogtam ki kissé félénken, ami nem vall rám, de most ez volt az, ami kijött belőlem. S miután egy pici hatásszünetet tartottam, kihúztam a széket a helyéről, és leültem gyorsan oda. - Nem... nem zavarsz - próbáltam adni a legjobb önmagamat, akit ő is ismer, de mióta megtörtént az a bizonyos elválás, nem vagyok önmagam. - Nem igazán tudok szóhoz jutni, jó téged újra látni itt - őszintén mondtam neki, mert tényleg örülök neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 27, 2013 8:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Tom & Lauren

A telefonomat nyomkodtam, csak azért, hogy ne kelljen szembe néznem a valósággal, ami ha jól láttam éppen felém közelített. Féltem felnézni, mert habár már összefutottunk, beszélgetésbe még nem elegyedtünk. Egyáltalán kellene? Nem tudom, talán nem is kellett volna visszajönnöm. Maradhattam volna Naomiéknál Atlantában, igaz, akkor meg állandóan sóvárognék egy olyan élet után, ami sose lesz az enyém. De nem tudtam teljesen elbújni, mert egy ismerős hang visszarántott a valóságba.
- Igen, pár hete jöttem vissza. - Elhadartam a mondanivalómat miután felnéztem rá. Nem tudom, hogyan kellene viselkednem. Mosolyogjak? Legyek közömbös? Mit csináljak? Végül felvettem lehető legkedvesebb arckifejezésemet és az előbb elvett tekintetemet újra ráemeltem. - Vagyis épp próbálok visszaköltözni. - Adok pár plusz információt, igaz nem tudom, hogy érdekli-e őt. De bajom talán nem származhat belőle. - Van kedved...? - A mondatomat nem fejezem be, hanem az előttem lévő üres székre mutatok, a célzást minden bizonnyal érti. Idegesen arrébb tolom a telefonomat, elsimítok egy kósza hajtincset a fülem mögé és komoly arccal nézek rá. - Ne haragudj, de meg kell kérdeznem... Zavar téged, hogy itt vagyok? - Ezt nevezem szép régi kerékvágásba való visszatéréshez. Lehet elkelt volna még ide pár mondatnyi bájcsevej, míg felkészítjük magunkat a beszélgetésre, de tudnom kell, hogy mit gondol, hogyan érez arról, hogy visszajöttem. Még nincs lakásom, így ha zavarja és a pokolba kíván, akkor még el tudok menni. Nem szívesen válnék meg ettől a városkától, nem szívesen lennék megint ennyire távol tőle sem, de ezeket  nem ismerhetem be. Amit vele tettem, az nem éppen megbocsátható, így, ha azt kéri, akkor elmegyek és többet nem jövök vissza. Bár, lehet, hogy őrült vagyok, de reménykedem benne, hogy nem kér ilyet tőlem.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next
Vissza az elejére Go down
 

A bárpult és asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next

 Similar topics

-
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Belváros :: Grill-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •