Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Macy's Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 07, 2016 10:30 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Pént. Júl. 08, 2016 12:13 am
Ugrás egy másik oldalra



To Delena

Néhány hónappal ezelőtt még elképzelni sem mertem volna, hogy majd találkozni fogok egy olyan személlyel, akivel ennyira egy hullámhosszon leszek, mint Delena-val. Szinte lelkitársak lettünk az eltelt idő alatt. És mindez teljesen a véletlen műve volt, talán az is a legjobb az egészben. Eredetileg nem is terveztem Mystic Falls-ba látogatni azon a napon, csak aztán meggondoltam magamat az utolsó percben. Nos, jól tettem, mert ha nem döntök így, sikeresen elmulasztottam volna egy remek emberrel való találkozást. Az élet furcsa fintora.  Sosem tudhatjuk, mit tartogat legközelebb a számunkra. Ha akarnánk sem tudnánk kiszámíthatóvá tenni és jól is van ez így. Ahogy, az is egy hirtelen ötletként indult, hogy jelentkeztem némettanárnak a Whitmore egyetemre.. ahogy a Lewis-al való megismerkedésem is.. amit lehet inkább hibaként kellene kezelnem, hiszem voltaképpen az egyik diákom.. de nem tudom úgy gondolni rá. Igazából Lewissal kapcsolatban még mindig nem vagyok teljesen biztos abban, hogy jó döntést hoztam, viszont Delena barátságában annál inkább.
És ezt a New York-i kiruccanásunkat is jó ötletnek találtam. Már egy ideje mind tervezgettem egy kirándulást a Nagy Almába, de végül csak most sikerült ki is viteleznem a dolgot, s a legjobb az egészben, hogy nem egyedül, hanem a legújabb barátnőmmel jöhettem.
New York városát mindig is a kedvenc metropoliszomnak tekintettem. Itt az ember lánya sosem tud unatkozni, még akkor sem, ha nagyon akar.. Ebben a városban véleményem szerint, mindenki megtalálja azt az elfoglaltságot, ami őt a legjobban le tudja kötni. Mindegy, hogy épp vásárlásról, sportokról, vagy másról van szó.
Mi, előszöris - a tipikus női programnak eleget téve - egy igazi Manhattan-i vásárlókörútat terveztünk a mai napra. Már nem is emlékszem, mikor járhattam utoljára errefelé. Talán négy éve lehetett az?  Meglehet, de abban már egészen biztos vagyok, hogy rengeteg pénzt költöttem el az Upper East Side-on sétálgatva. Na jó, nem csak sétálgattam.. Mindenesetre most is feltunningoltam magam, felkészülve a "legrosszabbra", vagyis konkrétan arra, ha esetleg nem tudnék leállni.. és mindent meg akarnék vásárolni.. magamat ismerve, annak elég nagy az eshetősége.
- Szió! Na felkészültél életed talán egyik leghosszabb vásárló túrájára? - köszöntöm a barátnőmet egy széles mosollyal, valamint egy hatalmas öleléssel együtt rögtön abban a pillanatban, amint mindketten megérkeztünk a megbeszélt találkozó helyre.
- Remélem kényelmes cipőt vettél fel - kacsintok rá, miután elengedtük egymást.

१  40 १ Words १ zene
©️


A hozzászólást Crystal Lola Alston összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 27, 2016 6:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 27, 2016 6:34 pm
Ugrás egy másik oldalra

i'm lucky to have a friend like you
crystal & delena

Nagyon hiányzott már, hogy itt legyek. Mystic Falls-ban is jó volt létezni, a hétköznapok hamar elteltek és mivel eredetileg évek óta ott éltem, hozzászoktam a viszonylagos nyugodtságához is. A kiruccanás viszont mindig jó ötlet és mi enne jobb célpont, mint New York? A város, ami sohasem alszik és a többi jelző, a lényeg az volt, hogy Mystic Falls-hoz viszonylag közel volt, mégis elég távol ahhoz, hogy elhessegessem a fejemben kavargó gondolatokat: kezdtem úgy érezni, hogy a napjaim meg vannak számlálva, de egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy egyszer csak szőrén-szálán eltűnök, mintha itt sem lettem volna. Egyetlen probléma volt: nem vett rá a lélek, hogy komolyan foglalkozzam az állapotommal, pedig ha valami, hát az tényleg nem volt normális, hogy a jövőben kellene lennem, ám én itt voltam.
- Szia! - Arra kértem Crys-t, hogy az üzlet előtt találkozzunk. Gyorsan utána akartam járni valaminek, csak sajnos nem sikerült. Ettől függetlenül mosolyogva Intettem neki már jócskán a távolból, amikor pedig elé értem, rögtön megöleltem, éppen úgy, ahogyan ő tette.
- De jó végre újra látni. Hiányoztál! - Addig nem akartam feltartani, míg vége nincs a félévének az egyetemen. Tanárnak lenni valószínűleg szívás... ám én nem hittem volna, hogy ilyen rövid időn belül úgy fogom érezni, mintha megtaláltam volna a másik női felemet. Hatalmas szerencse volt az a véletlen összefutás, ha vallásos lettem volna, biztosan megköszöntem volna az égnek is.
- Ezt komolyan kérdezted vagy csak hülyéskedsz? Kikérem magamnak a feltételezést, hogy ne lennék készen. - Csóváltam meg a fejem viccelődve. Egy vásárlás gyógyítóbb erővel bírt, mint néhány szakember, azért is hittem abban, hogy kicsit feltöltődhetünk az elkövetkezendő napokban. Neki se kell másra figyelnie és nekem se. Tökéletes.  - Mintha valami isteni nyugodtság szállt volna meg, már most azt kívánom, hogy ne kelljen hazamenni. - Elindultam befelé az üzletbe. Nem mintha otthon követ kellett volna törnöm, leginkább a pszichés része viselt meg a dolognak és az, hogy azt se tudtam, egyáltalán mit hívhatnék az otthonomnak. Szívesen vágtam volna magam fejbe, hogy ne kezdjek el ismét ezen rágódni. - Mesélj, miújság? Kipihented a neveletlen diákjaidat és a vizsgáztatást?


Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Macy's

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •