Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
A kórház előtt

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 04, 2015 8:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Adam & Raven

- Jó, igazad adok neked. És az apánkhoz hasonló alakok elegen vannak még ebben a szörnyű világban. Rengetegen... - bólogattam, mint valami mentálisan sérült egyén, mivel eléggé szűkszavú voltam, így muszáj volt ezt is hozzávágnom. - Mi ketten elég sok évet megéltünk már, hogy tudjuk, miféle világban élünk - kijelentésem hűvös volt, de mégis őszinte.
Mosolyogtam. Mosoly ült ki arcomra, ahogyan hozzám beszélt. S az, ahogyan igyekezett meggyőzni, hogy valóban csak oda kell állnom a férfi elé, és elmondani mindent... Nagyon sok minden volt az agyamban, már túlterhelt szinten van, de ez eléggé hatásos volt.
- A szemei, ahogyan rámnéz... a hideg futkosott tőle rajtam. És az, amikor nevetgéltünk együtt, vagy bármi... az csodálatos volt. Én pedig ennek ellenére kihasználtam a jószívűségét, kedvességét - mondtam ki ismét ezt, de eddig csak magamban gondoltam mindezeket. - Ő sosem érdemelte meg azt, amit vele tettem - fordítottam el fejemet enyhén, viszont a témaváltás meghozta a kíváncsiságomat. - Az egy nagyon-nagyon rossz szokás - mutattam a cigire, és ismét vigyorogtam rá.
Hm... a hölgyemény, ki elcsavarta Adam fejét egy boszi, aki vadász is, elég kemény dió. Én semmin nem tudok meglepődni, hisz' mi ketten is boszik vagyunk, csak mellé még vámpírok is. Lehet van bennem némi ellenszenv, vagy ilyesmi, de nem fogom ezt kimutatni most. Túl jól megvagyunk mi most bátyámmal, nem kéne ezt most mutogatnom.
- Amíg nem tesz olyat, amivel téged bánt vagy engem... addig nem tartozik az ellenségeim közé - böktem ki, mert én mindig szókimondó voltam. - Semmi nem megy tanulás nélkül. Mi sem voltunk rögtön profik ebben. Bár, ha önbizalmunkat akarjuk növelni, akkor mondhatjuk, hogy igen - mosolyogtam ismét. - Ő is itt tartózkodik? - kérdeztem rá, mert addig is legalább csevegünk valamiről. - Ha még nem biztos a tudásában, a képessége kontrollálásába, akkor elugorhatunk valahová, ahol megtaníthatnánk még neki egy s mást - ez már egy hangosan kimondott gondolatmenet volt.
zene: - | megjegyzés: -

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 19, 2015 2:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4


Raven & Adam



Bólintok, tudtam jól, hogy mire gondol. Az apánk nem az egyetlen olyan ember volt, aki azt hitte, hogy az igazságszolgáltatás, mint az ördög jobbkeze hajthatja végre. Ebben a világban semmi sem volt biztos, sose tudhattuk, hogy mi fog történni, akárcsak az eddigi korokban. Hát miben különbözik mégis ez a régiektől? Valamivel talán boldogabb.... Legalábbis jó ezt hinni.
-Néha úgy érzem túl sokat is.-teszek kissé hirtelen jövő megjegyzést, majd megrázom fejem, és igyekszem kiverni ezt a gondolatot a fejemből.
Próbáltam meggyőzni arról, hogy miért éri meg felvállalni, amit tett, és miért érdemes most feltennie mindent egy lapra. Ahogy elmosolyodik, látom, hogy megérti, mire gondolok.
-Mindenki kihasznál valakit az életében, sokszor nem is egyszer. De ha időben észreveszi ezt az ember, akkor könnyen a beismerés útjára léphet és vezekelhet érte.-nyomok le kisebb oktató szöveget, mintha csak prédikálnék, és ezen halkan felszisszenek. Azért ez még tőlem is sok, vagy inkább sokk volt.
Kérdésére bővebben kifejtett gondolatsorral válaszoltam, de az igazat megvallva tartottam tőle, hogy arcomra kiül olyasmi is, ami jobb, ha titokban marad egyenlőre. Ez is elég kétséget vetett fel bennem, hogy valóban el kellett e ezt mondanom, vagy mindenki jobban járt volna, ha elbúcsúzva a másiktól, egyszerűen nem firtatjuk ezt a kérdéskört. Ismertem a húgom, tudtam, hogy nem fog neki tetszeni elsőre, de ha így is volt, most kifejezetten jól leplezte, mert nem mutatta nyilvánvaló jelét ennek.
-Nem fog olyat tenni. De türelmesnek kell vele lennem. Ahogy neked sem kellene lesből támadnod.-teszek célzást arra, hogy ha valami balul sülne el, se tegyen olyasmit, amit megbánhatna, mert bár családtag, Nyx is az számomra, így érthet, ha kereszttűzbe kerülve elgondolkodnék azon, hogy kit óvjak és kitől.
-Ezzel nem az önbizalmad, inkább az egód növelnéd csupán.-szippantok újabbat a cigarettából, és kérdésére bólintok egy határozottat. A lakásom hirtelen a lakásunk lett, bár a hotelszoba kissé szűkösnek tűnik immár, de nem megoldhatatlan a dolog, ebben a kérdésben viszont nem sietnék sehová.
Felvont szemöldökkel, értetlen arckifejezéssel és harsány nevetéssel fogadom az ötletét, bár arca arról árulkodik, hogy komolyan gondolja, amit mondott.
-Térjünk erre vissza pár nap múlva. Egyenlőre lábadozik egy kisebb sérüléssorozatból, amit makacs vadász ösztöneinek köszönhet, de azt, hogy rendbe jön, inkább már nekem.-nyomom el a cigimet a kukának tetején, majd dobom bele a szemetesbe a csikket.

▲ music: zene▲ ▲Words: 372▲ ▲Note: nem vettem észre, hogy írtál 27

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 25, 2015 4:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Adam & Raven

- Ezt már nehéz visszaszívnom.Túl sok év van mögöttem, amit ezzel töltöttem. Próbáltam mindenki számára a tökéleteset adni, miközben én magam sem vagyok tökély. Ez az, ami megbocsátathatlan. S tudom, mennyi embernek okoztam fájdalmat, és ami ennél is rosszabb, kihasználtam minden szomorú életet, amit csak lehetett. Szerinted, ezt olyan könnyű elfelejteni, és megbocsátani? - kérdeztem tőle költőies hangon, miközben a hajamat birizgáltam idegességemben. Én ilyen vagyok, nem tanulhattam jót sosem senkitől. A családfő, az apám sem volt szent. Úgy tűnik, túl sok mindent láttam és lestem el tőle, ami közel sem jelent pozitívumot.
- Nem fogom őt megtámadni... Hirtelen és véletlenül pedig még annyira sem - mosolyogtam, mint aki már hosszú évtizedek óta egyetlen egy őszinte mosolyt sem villantott meg. És ez így is van. Mindenkivel csak játszom, mintha ők lennének a vadak, kiket el kell ejtenem, máskülönben meghalnék. Nem lenne életcélom. Ez viszont áthágott minden határt, mindent, ami a normális szó jelent. Semmi érzék, csak a támadás, kihasználás mesterfokon. - Látom, kedveled őt, sőt mi több... - ismét pimaszul mosolyogtam, majd elharaptam a mondatom végét, majd pedig komolyan kezdtem dumálni. - Szeretném majd megismerni őt, persze, ha nem tartja ezt hülyeségnek - fejeztem be ezt gyorsan. - Ha te vigyázol rá, és te ápolgatod őt, biztos vagyok abban, hogy gyors gyógyulás veszi kezdetét. Mióta is... ismered őt? - egy röpke kérdéssel zártam mondandómat, közben azonban a szemeit kerestem enyémmel, mert szeretem,ha belenézhetek a szemeibe.
zene: - | megjegyzés: -

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 16, 2015 3:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4


Raven & Adam



Kezdtem megérteni, hogy mire gondolhat, miről beszél, mégis a húgom volt, és támogatnom kellett. A szavainak súlya volt, és most először látszott rajta, hogy igazán törődni akar valakivel, csupán a helyes módját nem találja. Vagyis már megtalálta, de helyre kell hoznia azt, amit egyszer elrontott.
-Azzal, hogy feleslegesen ostorozod magad, nem jutsz előrébb, sőt. Aki pedig igazán próbálkozik, az mindennek meglátja az okát, és idővel ugyan, de megbocsájt. Csak ne siettess semmit, hagyd, hogy a dolgok a maguk medrében folyjanak.-tanácsolom neki, mintha ilyen könnyen működnének a dolgok, és ez szememben is meglátszik, hogy kételkedem, nem csak a tanácsban de abban is, hogy megvalósítható.
Bevallom bár változhatott, és most törekedett rá, hogy jobb legyen, féltettem Nyx-től vagyis Nyx-t tőle. Vagy talán egyszerre mind a kettő. Elhinni könnyebb volt, hogy a változás útjára lépett, de míg biztosra nem tudtam, a kételkedés mélyen ugyan, de bennem élt, motoszkált gondolataim között és nem hagyott nekem békét.
Azzal, hogy elharapta a mondat végét, lényegében a szavakat adta a számba, és kénytelen voltam engedni a széles mosolynak, ami arcomra telepedett.
-Valóban, szeretem. Tessék, most, hogy kimondtam, jobban érzed magad?-hangom derűs, érezteti vele, hogy elérte, amit akart és a bőröm alá látott valamennyire.
Tekintete fürkészni kezdett, és hasonló mód néztem rá vissza, a csikket a földre dobva és eltaposva, lezseren vállat vonva kék orvosi ruhámban.
-Két éve körülbelül. A gyermekét elragadta tőle egy vámpír és mielőtt vele is hasonló sors fordulhatott volna elő, szemmel tartottam. Aztán elküldtem egy táborba, ahol vadásznak nevelték, mert tudtam, hogy nem holmi véletlen hozta az utamba. De a múltam sötét darabjait nem kell ismerned, elég, ha a sajátod miatt kárhoztatsz, ahogy én is a sajátom miatt.-adok tudtára némi részletet arról, hogy hogyan ismertem meg, de csak épp annyit, amennyit szükséges tudnia, még ha tisztában is vagyok vele, hogy mondandóm újabb kérdéseket kezd majd el feszegetni. Kíváncsisága ide vagy oda, hangom hirtelen megváltozik, és tudtára adja, hogy nem áll módomban több információt az orrára kötni.

▲ music: zene▲ ▲Words: 321▲ ▲Note: nem vettem észre, hogy írtál 27

Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Vissza az elejére Go down
 

A kórház előtt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Atlantai kórház
» A ház előtt
» Ház előtt
» Kert és a ház előtt
» Kert és a ház előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •