Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 17, 2012 2:12 pm
Ugrás egy másik oldalra
Egy szót se szóltam. Csak bólintottam ahogy elengedtem és egy utolsó pillantással még be a szőke szemeibe, becsuktam az ajtót.

- Hát akkor... - tértem vissza a korábbi "nem tudom mit mondjak" formulához. - Kösz! - mondtam ki a legnyilvánvalóbbat, és egy utolsó biccentés után visszakerültem az autót és beszálltam.

- Akkor szöszi már csak ketten maradtunk. - vigyorogtam fel az orrom alatt, de eszemben sem volt a szemeibe nézni a tükörben, csak mintha mi se történt volna csavartam a kormányt és soroltam is ki az út felé.

(Hotel)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 17, 2012 1:49 pm
Ugrás egy másik oldalra
Hamar megérkeztünk hozzánk is. Már alig vártam, hogy végre levethessem véres, koszos ruháimat, és végre pihenhessek kicsit... Odabent mintha már a mennyország várna rám.
A srác nagyon kedves volt, ömm, talán túl kedves is? Minden esetre, egy bájos mosollyal megköszöntem, ahogy kinyitotta előttem az ajtót. A kezét még elfogadtam segítségként, de jesszus, mi vagyok én, nem kell feltámogatni!
- Nem, köszönöm, innentől megy egyedül is, rendes vagy. - mosolyogtam rá bájosan - Köszönöm a fuvart.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 17, 2012 1:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
(Bennett ház)

- Hussszonnnéééégy. - ismételtem hangosan ahogy a házat kerestem, Mmmm, nem is rossz. - futott át tekintetem a fronton és komolyan eljátszadoztam a gondolattal, hogy ha Gabe-nek és nekem nem kell majd örökké futnunk, jó lenne valami hasonló kecót összekapargatni valahogy. Persze azt is jól tudtam, hogy aki miatt futni kell az én vagyok, és ha a nagyságos Mr. Worrington már nem is liheg a nyakunkban, a fél rendőrséggel a háta mögött, van itt még valaki, aki akár okozhat még kellemetlen meglepetéseket. Toretto... - fintorodtam el még a gondolatra is, ha akkor nem vagyok akkora állat és hülye, ha akkor Gabe-et nem keverem bele... Akkor most nem itt lennék! - zártam a témát, és inkább beálltam a ház elé.

- Kisasszony... megérkeztünk. - vettem elő a legszívélyesebb mosolyomat. Vagy szívdöglesztő? Ezt még nem tudom. Mindenesetre próbáltam a csinos kis barnára koncentrálni és adjunk már az udvariasságnak is - na meg sérült is szegény - kilöktem magam az ajtón és megnyitottam az ő oldalán. - Biztos, hogy nem kell segítség? - nyújtottam felé a kezem a kiszálláshoz, illetve ha szüksége van rá, akár be is kísérem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 03, 2012 4:23 pm
Ugrás egy másik oldalra
Steven egy búcsúcsók keretében elhajtott. Felsétálva a verandára, az estén gondolkodtam. Volt most minden; Megismertem Stevent, aminek nagyon örülök, akár, még lehet is belőle valami. Aztán, Kol és Liz újra együtt.. Ja, ennek is örülök, újra láthatom Kolt igazán mosolyogni.

/Peiper szobája/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 2:27 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Igen, nagyon is tudom. Ezt soha nem fogom elfelejteni - mosolyogtam rá elbűvölően, és mielőtt bement volna, még egy apró csókot leheltem a szájára, de nem tolakodóan, inkább csak kedvesen és szerényen, ahogy az általában velem történt. - Tudod a számomat. Hívj akármikor, amikor kedved támad. - kacsintottam rá majd visszaültem a kocsimba. - Szia Peiper! - intettem még neki.

- Steve lakása
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 29, 2012 3:19 pm
Ugrás egy másik oldalra
Steven lakása



- Igen, ez lenne szerény hajlékom. - mosolyogtam - Köszönöm, hogy elhoztál. Legalább már tudod az utat! - mosolyogtam kedvesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 27, 2012 9:28 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Steven lakása

Peiper egész végig készségesen mutogatott nekem, és ezen néha elvigyorodtam. Nem voltam még jártas errefelé, de msot már ezt is tudom. Megjegyzem, annyi szent!

Végül megálltam az egyik ház előtt, amire rábökött. - Ez lenne az?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 8:27 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Köszi - feleltem, és beléptem a házba. Hát, jobb mint kint ácsorogni, tekintve, hogy a nők igencsak sokáig tudnak készülődni. - Akkor én leülök a kanapéra, és megvárom, amíg elkészülsz. Nem kell sietned, anyám biztos megvárja szeretett, nőcsábász fiacskáját a főtánccal - kacsintottam rá.
/nappali/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 7:10 pm
Ugrás egy másik oldalra
Most?!
- Rád mindig van időm, Kol. - mosolyogtam bájosan - Adj egy kis időt, hogy összekapjam magam. - mondtam nyugodtan, de belül... EGY KIS IDŐT?! egy estélyre megyek, csessze meg! Ráadásul, egy Mikaelson estély...

- Addig is.. - álltam odébb - Fáradj beljebb! - Igen, megszegtem az alapvető szabályt; behívtam egy elsőt a házamba. De Ő csak Kol, tőle nem kell félni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 5:40 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Hát, most kéne - túrtam bele a tarkómba. - Persze csak ha nem terveztél mást a ma estédre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 3:27 pm
Ugrás egy másik oldalra


Öm..ma? Áh, nem nincs késő! pff..
- Várjunk csak, az anyád? - esett le. Esther? Nincs semmi rongyom - Mégis mit jelent a ma? - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 3:23 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Szia Peiper - üdvözöltem. A házba nem igazán léphettem be, de így kintről is el lehet mondani a dolgokat, nem igaz? - Csak azért jöttem, hogy elhívjalak anyám báljára. Tudom, későn szóltam, mert ma van, de remélem ráérsz. Bár ha nem, foghatok egy vadidegent, akit később elfogyasztok - tettem még hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 3:08 pm
Ugrás egy másik oldalra
/Peyton szobája/

Kisandítottam Peyton válla fölött, tényleg Kol volt. És tényleg ki volt kissé öltözve, igazán elegáns volt.
- Heló. - nyitottam szélesebbre az ajtót. Közben Peyton oldalba lökött. Nem hiszem el, hogy nem bír leszállni a témáról! - Mi járatban?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 2:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Akkor én azt hiszem, félre is állok. - bólintottam mosolyogva - Örülök, hogy találkoztunk! - búcsúztam el, és beljebb is mentem. De azért, az időközben mögém érkezett Peipert oldalba löktem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 2:47 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Helló Peyton - üdvözöltem. - Tudod, félek a boszik különleges vámpírfogadtatásától - vigyorodtam el. - És igen, öltöny. Tudod, anyám bált rendez, szóval úgy gondoltam, felkérem Peipert a partneremnek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 2:24 pm
Ugrás egy másik oldalra
/Peyton szobája/

Lesiettem a lépcsőn, hogy ajtót nyissak.
- Tudom, hogy nem vagy a kor embere, de feltalálták a csengőt! - nyitottam ajtót - Szia, Kol! - mosolyodtam el - Váratlan meglepetés... - néztem rajta végig. Hé, ez egy öltöny?!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 1:51 pm
Ugrás egy másik oldalra
/Ősök villája - Kol szobája/
Megálltam a ház előtt, de nem mentem tovább. Egy boszorkány házába nem lenne tanácsos csak úgy belépni, mert ki tudja, milyen veszélyeket rejtegetnek az emberekre nézve. Nitrátot fecskendező mérgeskígyók, vámpírszívet tépő és evő zombik, vagy ki tudja. A lényeg, hogy inkább a nyitott ablak felé dobtam egy követ, hogy hátha valaki észre fog venni, és beereszt. Vagy az is elég, ha Peiper kijön. Esetleg Peyton... ő sem túl vészes, ami azt illeti.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 11:47 am
Ugrás egy másik oldalra
~*~
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

A ház előtt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ház előtt
» Kert és a ház előtt
» Verenda; Ház előtt
» az épület előtt
» Kert és a ház előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Miller lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •