Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Shiraz Watson
Udvar           - Page 4 Tumblr_o37kjeRNaX1qdwujbo4_250
Keresem :
Caleb
Tartózkodási hely :
↻ I was an Angel living in the garden of evil
Hobbi & foglalkozás :
↻ theater actress



A poszt írója Shiraz Watson
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2018 3:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
brandon & Shiraz
we all have stories we won't ever tell

Majdnem 500 éve létezem a világban, megannyi dolgot átéltem már, de soha nem tapasztaltam még akkora fájdalmat, mint azon az estén éreztem, amikor a varázslat meghozta a kellő hatást, hogy tudjam baj van. Nem is kicsit. Gyorsan kellett cselekednem, nem tehettem mást. Esélyesen nem csak az ígéret miatt, vagy a fájdalom miatt, amit éreztem; egyszerűen csak nem akartam hagyni azt se, hogy újabb ártatlant vegyen el akár ez a világ. Akkor még fogalmam sem volt arról, hogy volt-e köze hozzá természetfelettinek, vagy nem, de aztán kiderült, hogy szerencsére nem, vagyis azt hiszem. Biztosra nem állítanám, hiszen sokan értenek remekül eltűntetni a nyomukat. Emiatt pedig muszáj ébernek maradnom. Az pedig, hogy most itt voltam és nem csak a kórházban látogattam meg. Sokan azt mondanák, hogy csak kötelességből teszem, vagy a bűntudatom hozott ide. Mind a kettőnek köze volt hozzá, de volt még valami. Volt valami számomra is ismeretlen és megfoghatatlan, hiszen régóta nem éreztem azt, hogy bárkinek a társaságára is vágynék a tiszteletbeli körön túl, de az ő hogy léte tényleg érdekelt. Tudni szerettem volna, hogy hol van.
Halkan kuncogok a mutatványának köszönhetően, majd ahogyan közeledem felé egy-két papírt fel is kapok a földről, mielőtt még a szél szeretné őket messzebbre vinni. Lehet mégse volt annyira jó ötlet csak így betoppanni, vagy már túlzásnak érzi ezt az egészet? Kórházban is jártam párszor nála, ültem az ágya mellett és vártam, hogy valami biztatót mondjanak és ő se adja fel. Én megtettem, amit megtehettem, teljesen én se gyógyíthattam meg. Azzal többet ártottam volna, mint segítek. Mint volt az a sorozat, a Szellemekkel suttogó. Ott is miként kételkedtek az emberek a nőben, ez pedig talán még rosszabb lenne. Elég csak arra gondolni, hogy minket máglyára is küldtek.
- Sajnálom, nem akartalak megijeszteni. Nem tűnt fel, hogy ennyire elmélyültél a papírjaid között. – nyújtottam felé az elejtettek egy részét, amolyan békeként. Reméltem, hogy nem veszi tolakodásnak a jelenlétem, de csak egy szavába kerülne és már itt se lennék. Vagy legalábbis nem úgy, hogy ő arról tudna.
- Ezt örömmel hallom, akkor jobb lenne, ha többé nem okoznék szívrohamot neked, mert a végén én leszek a ludas a halálodért. –
próbáltam én is kicsit játékosabbra venni a figurát, mintha azt remélném így kicsit ő is fel tud engedni és nem fog aggódni dolgok miatt, vagy nem fogja feszélyezni a jelenlétem. Ugyanakkor mindezek ellenére azért a pillantásomból könnyedén kiolvasható volt az őszinte aggódás.
- Hála nekem? – vontam fel hitetlenkedve a szemöldökömet, miközben mélyen legbelül kihordtam egy szívrohamot, mert elsőre nem úgy értettem, ahogyan ő. Aztán leesett, hogy mire is gondolhat. – Inkább az orvosoknak kéne köszönöd. Én csak annyit tettem, hogy hívtam őket, ez nem olyan nagy dolog. – legyintettem is egyet a szavaim mellé, mert azt nem kell tudnia, hogy ennél több volt. S a varázslat mennyi energiámat is emésztett fel. Mágia hatalom és átok is, hiszen minden varázslatnak ára van. Minél idősebb vagy, annál jobb lehetsz és annál jobban el tudsz igazodni a világban, de valójában annál nagyobb eséllyel lesz olyan korszaka az életednek, amit elfelejtenél, mert a sötétmágiának hódoltál a jó helyett.
Próbáltam elfojtani a mosolyomat, inkább még sietve pillantottam az épületre, az emberekre, mert nem akartam azt, hogy félreértse, de egészen mulattatott ez a bemutatkozás, amit előadott.
- Ez aztán bemutatkozás. Nos, az biztos, hogy ehhez foghatót még soha nem hallottam. Egészen egyedi lett, de nem hiszem, hogy ennyire rossz lenne a helyzet. Mindenkivel történik rossz. Kár lenne ezért hibáztatnod magad. Maximum akkor tedd meg, ha nem tanulnál a hibáidból. S egyébként is a veszélynek köszönhetően igazán izgalmas élet, nem? Így legalább tudjuk, hogy minden perc kincs. – rántottam meg a vállaimat,  a táskám pántját kezdtem el babrálni a kezeimmel. Lehet bölcsebb lenne hallgatnom is, mert esélyesen pont arra van szüksége, hogy valaki lerohanja őt kéretlenül a véleményével.
- Netán ismersz olyan balféket, aki elfogadna őrangyalának? – ugrattam őt mosolyogva, kósza tincset a fülem mögé simítottam. – Erre jártam és gondoltam beugrom, hogy megnézzem miként is vagy. Kórházban mondták, hogy már kiengedtek. – avatom be, hogy miként is leltem meg itt. Rendben van, mágiával is megtaláltam volna, de azt mégse kérdezhetem meg, hogy ismerte például a Bűbájos boszorkányokat? Csak azért, mert én is valami olyasmi lennék! Még ötletnek is borzalmas. – Sajnálom, én nem akartam tolakodó lenni. Biztosan furának gondolsz, vagy őrültnek, amiért a kórházban is annyit jártam nálad, most meg itt vagyok. – szinte koppant is az a bizonyos kő, ahogyan leesett mennyire is őrültnek gondolhatna bárki is. Lehet mégse vagyok olyan jó őrangyal, mert már inkább zaklatásnak minősülne amit csinálok. - Csak aggódtam érted! Lehet jobban járok, ha inkább hallgatok, mert a végén teljesen őrültnek fogsz hinni. - nevettem el magam zavaromban és a kezemet is a farmerom zsebébe csúsztattam, mielőtt még több hülyeséget mondanék.


:bb: 40  || ©
Vissza az elejére Go down
 

Udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Whitmore főiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •