Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 02, 2015 9:02 pm
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk itt!

Benedict! 31
Egy pillanatra már a pb alanyodnál "lefagytam", mert egyszerűen remek arcot választottál a karakterhez és biztos vagyok abban, hogy sokan egyetértenek velem! :szeri:
Amikor pedig elolvastam a jellemzésedet, akkor még inkább biztosabb lettem abban, hogy tökéletes volt ez az avatar választás. Örülök annak, hogy a jellemzésed olvasásával kezdtem az et-ét, mert engem már azzal megnyertél és még inkább kíváncsibb lettem, hogy vajon milyen története lehet egy ilyen veszélyes figurának. 40
S azt kell mondanom, hogy a rövidsége ellenére is remek történettel ajándékoztál meg. 31 Egy pillanatra se bírtam abbahagyni az olvasását és amikor a végére értem, akkor úgy éreztem, hogy ez nem lehet igaz. Sad Pont a legizgalmasabb résznél hagytad abba, ahogyan a könyveknél is lenni szokott. Többet és többet szerettem volna, de azért telhetetlen se lehetek.  34 Embarassed De egy dolog biztos, ha könyvben nem is tudom megvenni a folytatást, akkor legalább a játéktéren biztosan követni foglak téged! Hiszen nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy mi fog még veled történni, illetve mi lesz a leányzó sorsa, szerepe az életedben. Razz  cukivagyok:

De nem is akarlak tovább feltartani, mert már így is megvárakoztattalak. 40 További jó szórakozást! :hug:

P.S.: Remélem egyszer mi is találkozunk. 40 27


Vissza az elejére Go down

Vérfarkas
Benedict Lorenzini
benedict lorenzini Tumblr_o8c7g7YziP1s0s73vo1_250
Keresem :
Δ some betrayers at the moment
Kedvenc dal :
Δ look at me! it's not my hobby
Tartózkodási hely :
Δ chicago right now



A poszt írója Benedict Lorenzini
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 26, 2014 2:58 am
Ugrás egy másik oldalra
benedict lorenzini


személyes információk

• becenév: -
• születési idő: 1976. június. 09.
• születési hely: Chicago
• kor: 38 év
• play by: dominic cooper
• foglalkozás: a maffia vezetése eléggé kimerítő foglalkozás...

• faj: vérfarkas
• család: akire érdemes szavakat pazarolni, az egyedül Dorothy. A húgom. Aki annyira sem tisztel, hogy ugyanazt a vezetéknevet viselje, mint én. Vagy a családja többi tagja. Kettőnk viszonya tele van hullámvölgyekkel, de ezért nem hibáztathatom. Valószínűleg nem túl lelkesítő úgy élni az életét, hogy tudja, a családjának férfi tagjai irányítják a helyi maffia-hálózatot.

a felszín alatt
Egészen érdekes személyiségnek tartom magamat. Ez nem egoizmus, ugyan! Csupán realizmus, ami valljuk be, a mai világban nagyon is ránk fér. De ássunk akkor mélyebbre, hiszen erre vagy kíváncsi...
Ha megnézzük a foglalkozásomat, a maffia élén nem állhat egy határozatlan, lusta férfi, aki nem képes bánni azzal a monumentális hatalommal, amelyet a kezébe adtak. Apám után én léptem a maffia élére, ám már előtte is folytonosan erre készítettek; anyám ugyan soha nem nézte jó szemmel, ahogyan apám bánik velem, de be kellett látnia, hogy egykoron majd rajtam fog állni vagy bukni minden. Pontosan ezért nem akadályozta meg apámat semmiben.
Mindig próbáltam udvarias maradni, habár néha kihoznak a sodromból. Akkor általában tombolok, ordítok, s csatlósaimon verem le azt a dühöt, amely úrrá lesz az érzékeimen. Nőket azonban soha nem bántok. Soha nem használom őket kegyetlenül. Fontos, hogy jól érezzék magukat a közelemben, s ezért bármit hajlamos vagyok megtenni.
Külsőre egészen hétköznapi vagyok, a korom nemigen látszódik meg rajtam. Minden nap fordítok egy rövid időt arra, hogy formában tartsam magam. Ruhatáram eléggé változatos, hivatalos öltözékekkel és laza, hétköznapi polókkal és farmerokkal teli. Ékszereket nem hordok, csak egy rolex karórát. Tetoválásom sincs látható helyen, utálom a testékszereket, és az embereimen sem tűröm el, ha meglátok egyet.

user információk
-
életem lapjai
Évekkel ezelőtt:

- Vigyétek ki innen! Már nincs hasznomra! - hagyták el számat a szavak, miközben elfordultam tőlük. Jelenleg rájuk nézni sem bírok, a gyomrom forog ettől a nőtől, és ezektől a szerencsétlenektől, akik azt hitték, hogy majd ő jó lesz erre a szerepre. Nevetséges! Nézzenek már rá! Hetekkel ezelőtt talán tényleg szép és csinos kis arcocskája volt, de mára mindez eltűnt.
- Tegyétek vele, amelyet ilyenkor szokás. Többé ne lássam itt! - tettem még hozzá sziszegve, majd az ujjammal intettem, hogy tűnjenek el innét mindannyian.
Az ajtó becsukódásából hallottam, hogy végre ismét egyedül vagyok. Az iménti kis közjáték minden kedvem elvette. Jelenleg nem is tudok másra koncentrálni, mint a kis akcióra, amely az állam déli részén zajlik. Rengeteg pénz forog kockán, s ha elbuknak ezek a félnótások... én magam lógatom fel őket Chicago parkos részeiben, miután minden csepp vérük elhagyta testüket. Megvannak a magam módszerei, ha belefáradok valamibe, illetve valaki csalódást okoz. De ezt mindenki tudja rólam. Csupán három éve vezetem én ezt a kis... családot, ha mondhatom így. De lefektettem az új szabályokat. Mit sem számít, mit diktált az előző féreg! Ő halott. Talán nem illene így beszélnem a saját apámról? Lehetséges. De kinek számít? Mikor élt sem kedveltem. A sírjánál sem sírni támadt kedvem, sokkal inkább a sírjára köpni. Lám, talán ő lenne az első, aki meglepődne, hogy mi lett az ő mihaszna fiacskájából. Erre nyilván nem számított.
A gondolataimból újabb kopogás zökkentett ki, és arra fordítottam a fejem, miközben leültem a székembe, és összefontam az ujjaimat.
- Igen? - kérdeztem felvont szemöldökkel, az ajtó pedig kinyílt, és fő bajtársam mellett egy csinos hölgy vonult be.
- Főnök! Ezt a lányt... nőt... hölgyet...
- Fejezd már be a dadogást! - legyintettem, de tekintetem végigsimította a lány alakját. Gyönyörű. Ezerszer szebb, mint az iménti kis lotyó. - Kitalálom. Megunta a semmitmondó, semmirekellő kis életét, és úgy döntött, itt bizonyára izgalmasabb szálak várnak rá - billent oldalra a fejem, majd felálltam, és közelebb vonultam hozzá, miközben tekintetem nem engedte el az övét. - Vagy ennél kézenfekvőbb magyarázata van az ittlétére, kedvesem? - jelent meg végül egy mosoly az arcomon.
Tudtam, hogy a móka csak most kezdődik igazán... Gwendolyn... mint később tudtam meg a nevét...

Vissza az elejére Go down
 

benedict lorenzini

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Benedict Cumberbatch
» Benedict kúriája
» 2011 - Chicago || Gwen + Benedict

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Vérfarkasok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •