Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Első emelet Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 5:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
***
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Első emelet Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 6:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
(Campus)

Annak ellenére, hogy az épületet teljes mértékben fiatalok lakták az év nagy részében, mégis érzékelni mertem valamit, ami emlékeztetett arra, hogy milyen régi is ez az épület... és egy halvány mosoly kúszott az arcomra, ahogy eszembe jutott, hogy az apám már hozott el ide egyszer. Igaz, aligha emlékszem rá, de nem is ez a lényeg.
Felsétáltunk az emeletre, velünk szemben pedig rögtön megpillantottam egy szürke kosztümben sétáló nőt. Tipikus szigorú kifejezés, valószínűleg matematikát taníthat. Csúnya előítéleteim vannak.
- Elnézést, az igazgatói irodát merre találjunk? - állítottam meg egy pillanatra, minden jómodoromat magamra erőltetve, de ekkor már egy másik fickó is felütötte a fejét a folyosón, valami fehér köpenyben, és ettől valamiért kirázott a hideg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 6:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Az emeletre felérve hagytam Elenát érvényesülni. Végül is ő akar ide járni, nem pedig én.... annál is inkább hagytam, hogy beszéljen, mert az én szavamat elvette az előttünk álló nő megjelenése. Kosztüm, konty, szemüveg, arca pedig szigorú vonásokba rendezve. Gyanítottam, ő az igazgató, én küllemét látva esküdtem volna rá, hogy nádpálcák teljes arzenálját tartja a szobájában a renitens diákok megfékezésére. És attól sem lett jobb kedvem, hogy a folyosó túlsó végén feltűnt egy fehér köpenyes alak. A Whitmore és a fehér köpeny együtt elég kellemetlen emlékeket szabadított fel bennem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 6:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
" - 53153-es kísérleti alany. A beadott injekció hatására az alany életét vesztette. - " súgtam diktafonomra, majd zsebembe csúsztattam azt, így indulván a pincéből az emelet irányába. A tanév hamarosan elkezdődik, s nekem méltóképpen fel kell készülnöm minden tanítványra. Minden évben kifogok egy-egy kíváncsi tanulót, de őket hamar betöröm, s onnantól nem okoznak gondot. A mikrobiológia tantárgy nem tartozik a kedvencük közé, de nekem az életem.. egy része.

A fordulóban már hangokat hallottam, s felfigyeltem egy párra, kik éppen megállították az igazgatónő helyettesét. - Mrs. Westburry, hagyja csak rám. Önnek nyilvánvalóan millió dolga van. - érkeztem meg melléjük egy kósza mosoly kíséretében, s végigmértem az idegeneket. A szimatom pedig máris beindult.

- Mr. Maxfield. - nyújtottam oda a kezemet. - Ha jól sejtem, új diákok. Bár mintha Ön.. már némiképpen kinőtte volna a főiskolát. - méregettem a fekete hajú férfit.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Első emelet Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 6:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
A nő kipillantott a szemüvege mögül, de mire szóra nyílt volna a szája, máris közbeszólt az a hátborzongató férfi, és odasétált mellénk.
- Öhm... üdvözlöm - nyújtottam vissza neki a kezemet. - A nevem Elena. Elena Gilbert és... öhm... a férjem nem akar idejárni - kuncogtam fel aztán zavarban. Bár nem tudom, Damon hogyan fog reagálni arra, hogy burkoltan azt mondták neki, hogy öreg a főiskolához, de remélem, hogy nem úgy, ahogyan én gondolom.
- És... az igazgatónő irodáját keresnénk. Én szeretnék beiratkozni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 6:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
A fehér köpenyes férfi nem hogy elhúzott volna a vérbe, hanem még odajött, és kezét nyújtva kedvesen be is szólt egyet nekem.
- Nem én akarok idejárni, félreértés ne essék - dünnyögtem, és viszolygásomat leplezve kezet ráztam vele. Igyekeztem magam meggyőzni arról, hogy attól, hogy valaki fehér köpenyben futkos, még nem okvetlenül hentes és mészáros.
- A feleségem szeretne ide járni. Itt az ideje folytatni a középiskolai tanulmányait. Történt némi kihagyás az érettségi óta... a gyerekeink miatt - magyaráztam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 7:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Így már minden érthető. - bólintottam, mikor letisztázódott a kép, miszerint nem a férfi, hanem a fiatal lány fog az iskola falai között járkálni.

De valamire felfigyeltem. Az nem tatozott az én dolgaim közé, hogy már házasok, hiszen a lány nem lehetett több 20-nál, de még ez is sok talán. A neve annál inkább. - Gilbertet mondott? - vontam fel kérdőn szemöldökeimet. - Grayson Gilbert rokona talán?
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Első emelet Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 7:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Megköszörültem a torkomat. Damon nem nézett túl kedvesen a fickóra, bár a fene tudja, hogy miért. Egy köpenytől csak nem félhet ennyire... és nem is ember, hogy valami ilyen okból kifolyólag gondot okozzon neki egy orvos jelenlétében. Nekem kezdett elmúlni az érzés, hogy gyanakodjak erre a fickóra.
- Igen. Grayson Gilbert az édesapám volt... - suttogtam halkan, és egy keserű mosoly jelent meg az arcomon. - Talán ismerte, hiszen itt tanított ő is egy időben, míg... egy balesetben életét nem vesztette - nyeltem egyet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 7:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Úgy kaptam fel a fejem, mint egy vadászkutya, amelyik ráállt a vadkacsa nyomára. Egy fehér köpenyes férfi, aki ráadásul ismeri Grayson Gilbertet. Nyilván azt az oldalát is, amelyik nagy előszeretettel darabolt-nyiszált embereket - vámpírokat - valami elborult képzet hatására és kényszerítésére.
- Ön ismerte Graysont? - kérdeztem a férfit. - Talán tanár-diák vonatkozásban?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 7:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Szóval Grayson Gilbert lányát tisztelhetem benned. - váltottam át hirtelenjében tegezésbe, majd végigmértem arcát. Nem láttam rajta semmit, mely arra utalt volna, hogy Gilbert lenne, legalábbis egyetlen vonása sem tükrözte számomra Grayson Gilbertet.

- Dr. Gilbert és én munkatársak voltunk. Én magam mikrobiológiát oktatok az egyetemen. Van egy kisebb laboratórium, ahol együtt dolgoztunk Graysonnal, míg el nem ragadta az a tragikus baleset. - sóhajtottam egyet, ezzel fejezve ki burkoltan sajnálatomat. - Azóta én vezetem a tanszéket.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Első emelet Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 7:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Na jó, már végképp nem értek semmit. Damon a napokban... akárhányszor csak szóba kerül az apám... de szeretném én megérteni, hogy mi a fene ütött ebbe az átkozott világba, és miért reagál így mindenre! De ha a fene fenét eszik, akkor sem értem, mi zajlik körülöttem.
- Igen, tudom, hogy az édesapám itt oktatott egy időben... - bólogattam. - Örülök, hogy... van olyan, aki még emlékszik rá - mondtam mosolyogva már.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 7:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Az, hogy vészcsengők szólaltak meg a fejemben, nem épp helytálló megállapítás. Kb a Notre Dame harangjai zúgtak őrjítő bimbammolással az agyam helyén. Sajnos - bár ne így lett volna! - egyre erősebben élt bennem a gyanú, hogy ahogy Grayson, úgy ez a pasas is sáros.
- Szóval... mikrobiológia - erőltettem magamra egy vicsorgásnak is beillő mosolyt. - És megtudhatnám, mi a kutatási terület? - érdeklődtem, mint akinek fogalma sincs a dologról. Pedig már előre tudtam a választ. Ahogy mi vámpírok vérivás és halál útján szaporodunk, a dühöngő szadista elmebetegek eszerint tanár-tanítvány viszonylatban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Régen járt olyan dicséretes oktató és orvos az iskolánkban, mint az Ön édesapja. - ismertem el, majd a férfi felé fordultam, aki ugyan vigyorgott, de amit megtanultam pályafutásom során, hogy átlássak az efféle gesztusokon. Túlságosan érdeklődő, s ez nem hiszem, hogy abból fakad, hogy ő maga is doktorálni kíván mikrobiológiából, és orvosi egyetemet kíván végezni.

- Vírusok. - válaszoltam ennyivel számára, majd sóhajtva fordultam a folyosó végi iroda irányába. - Ott találják az irodát. A további viszontlátásra, Elena. És Elena férje. - néztem végig még egyszer a férfin, s talán neki is feltűnhetett, hogy nem az a tipikus baráti végigmérés volt ez. De nem vártam feleletet. Zsebembe nyúltam, s távoztam.

Köszönöm a rövid kis játékot, hamarosan újra találkozunk! ^^

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Első emelet Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Jan. 19, 2014 3:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Hát... a férfi viszonylag elég gyorsan távozott, de mégis ott volt bennem egy kis megnyugvás, hogy... az apám tényleg jó ember lehetett. Itt biztosan az volt. De soha senki nem mondta, hogy nem az.
- Meglehetősen furcsa fickó. Biztosan egy valódi... öhm... cápa az előadóteremben - kuncogtam fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 20, 2014 8:10 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Hajszál híján felhorkantam, mikor a pasas Elena apját méltatta. Ja persze, a szadista klub tagjai nyilván összetartanak. Szerencsére viharos gyorsasággal távozott, még mielőtt csúnyát mondtam vagy tettem volna.
- Nekem ez a férfi rohadtul unszimpatikus - mormogtam. -Mond csak... - köszörültem meg a torkomat - nem akarsz esetleg másik főiskolát választani? Lehet, jobb lenne máshol... tanulni ott is lehet - tettem hozzá, de gyanítottam, a falnak beszélek. Az apja miatti kötődés okán juszt is itt akar majd maradni.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Első emelet Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 20, 2014 9:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Öhm... - néztem meglepve Damonre, de körülbelül úgy, mint akinek totálisan elment az esze. mármint nem nekem, hanem neki.
- Te most egyetlen tanár miatt akarod azt mondani, hogy járjak máshová? - kérdeztem vissza meglepetten, és azt hittem, hogy az egész előbbi kis jelenetet beképzeltem. Elvégre nekem kell idejárnom, nem neki kell ezt az "unszipmatikus" fickót elviselnie. Meg ha úgy nézzük, nekem se. 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 20, 2014 10:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Hát ja -biccentettem. - Meg amúgy is. Nem tetszik nekem ez a hely. Szerintem találni sokkal jobb iskolákat is. Az a gondolat meg végképp nem vonz, hogy esetleg felveszed ennek az alaknak az óráit - böktem arrafelé, amerre a fehér köpenyes pasas eltűnt.
- Gyanítom, hiába is tépem a számat. Az apád nyomdokain akarsz lépkedni, és ide fogsz járni akkor is, ha a fejem tetejére állok - sóhajtottam. - Jó, legyen. Elintézed a beiratkozást? Ahhoz én nem kellek. Inkább sétálok egyet.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Első emelet Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Jan. 21, 2014 7:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Ha találsz egy közelebbi főiskolát Mystic Fallshoz, bármikor megoszthatod velem - tettem még hozzá egy negédes mosollyal, persze mindketten tudtuk, hogy e mögött nem éppen a jókedvem áll, de nem tehettem ellene, ez kibukott belőlem.
- Rendben, akkor legyen. Talán fél óra az egész... találkozzunk a kocsinál? - kérdeztem felvont szemöldökkel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 21, 2014 10:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Igen, a kocsinál jó - biccentettem, de előtte még megforgattam a szemeimet. Tudta ő is jól, hogy nincs a közelben másik főiskola. Pechemre. Bár gyorsan megfordult a fejemben, hogy még aznap nyitok egyet.
- Én addig... - néztem abba az irányba, amerre a fehér köpenyes férfi eltűnt - keresek egy automatát.... iszom egy kávét - igyekeztem őszinte arcot vágva nézni Elenára. Fél óra... tökéletes ahhoz, hogy utánanézzek kissé, ki is ez a fószer, és épp merre jár.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Első emelet Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 23, 2014 9:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Ha már úgyis kávézol... kérlek, nekem is vegyél egyet. Talán szükség lesz rá - sóhajtottam fel, majd odahajolva hozzá egy gyengéd csókot nyomtam a szájára, csak utána indultam meg a papírjaimmal az igazgatói iroda felé, és egy apró sóhajtás kíséretében kopogtattam be, majd léptem be, miután megkaptam a felszólítást, hogy lépjek beljebb.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 25, 2014 11:10 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Jó persze - mondtam gépiesen, de fejemet már közben a folyosó felé fordítottam. Tudtam, hogy sietnem kell, ha nem akarom dr. Frankeinstent eltéveszteni szem elől.

(kutatólabor)
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Első emelet Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 25, 2014 12:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Fél szemmel láttam, hogy Damon elsétált, csak ezek után léptem be, és rögtön egy fehérbőrű nő fogadott. Engem sosem zavart az ilyesmi, elvégre az egyik legjobb barátnőm, Bonnie is az, és sosem voltam olyan, aki ezt szóvá tette volna, vagy megvetéssel adózott volna azok iránt, akik mások, mint mi.
- Jó napot! - köszöntem egy apró mosollyal, majd felvázoltam, miért is jöttem. Uyan sejtettem, hogy mi fog következni, de felkészültem mindenre. Megnézte a papírjaimat, az érettségi eredményeimet, de úgy látszott, hogy elégedett azzal, amit olvas és lát, a mosolya legalábbis erre adott gyanút.
- Töltse ki kérem ezt a papírt - tolt oda az orrom alá egy hivatalos papírt, én pedig csendesen töltögetni kezdtem. Hiheteltne, hogy vámpír vagyok, és képes vagyok ilyen jámbor maradni... de mindegy, jobb is, ha nem derül ki soha.
Talán húsz perc volt az egész jelenet, mire a nő csak annyit mondott, hogy isten hozott engem a Whitmore főiskolán.
- Köszönöm - jelent meg egy mosoly az én arcomon is. - Akkor... azt hiszem, biztosan találkozunk még - biccentettem felé egyet, miután szóvá tette, hogy immáron végeztünk is.
- Viszlát! - köszöntem, majd kisétáltam az irodából, tekintetemmel rögtön Damont keresve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 25, 2014 12:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
(kutatólabor)

Akkor értem vissza az első emeleti folyosóra - mint űzött kisértet - mikor Elena kilépett az igazgató irodájából. Igyekeztem nyugodtnak mutatni magam. Nem tudom, mennyi eredménnyel.
- Nos... - krákogtam - sikerült? Beiratkoztál? - kérdeztem, holott legszívesebben felkaptam és messze vittem volna innen, és megtiltottam volna neki, hogy ide valaha betegye a lábát.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Első emelet Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 25, 2014 12:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Megpillantottam Damont, de rögtön feltűnt az, hogy... olyan furcsa. Nm is tudtam volna szavakkal leírni, hogy milyen. Mert hát... mi vámpírok aligha szoktunk sápadtak lenni, ő pedig most határozottan az volt. Inkább nem szeretnék erre kitérni, mert biztosan azt mondaná, hogy becsavarodtam. De egyre inkább érlelődött bennem egy gondolat. Kezdtem belefáradni abba, hogy... valami van vele, és eltitkolja előlem.
- Igen, sikerült - bólogattam, majd megfogtam a kezét. - Szóval most már mehetünk haza - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 25, 2014 3:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Láttam Elena arcán a gyanakvást. Persze, mégis mit vártam? Naná, hogy felfigyelt. Olyan a szeme meg az ösztöne, mint a nyúlnak.
- Menjünk - dünnyögtem, és megfogtam a kezét. Szorosan, jó szorosan. Talán így nem rabolja el mellőlem senki sem.

(Damon és Elena háza)
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 

Első emelet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Első emelet
» Első emelet
» Első emelet
» Első emeleti előadó
» Emelet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Whitmore főiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •