Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 10, 2013 6:06 pm
Ugrás egy másik oldalra
Davina Claire


személyes információk

• becenév: D
• születési idő: 1997. július 09.
• születési hely: New Orleans
• kor: 17 év
• play by: Danielle Campbell
• foglalkozás: Azoknak a boszorkányoknak a diszkrét megfigyelése, akik mágiát használnak Marcel birodalmában. Ebből áll az életem. Ezen kívül imádok rajzolni és tehetségem is van hozzá.

• faj: Boszorkány.
• család: Marcel a családom.

a felszín alatt
Életem elmúlt hónapjaiban korlátozva voltam, még az ablak közelébe sem mehetek. Mégis mit gondolsz, milyen vagyok? Nem volt sok lehetőségem kibontakoztatni a személyiségem, de annyit elmondhatok, hogy csendességem és nyugodtságom nem minden. A kontroll alatt tartásom képes belőlem kihozni a hatalmas mértékeket öltő dühöt, agressziót és indulatot. Aki ilyenkor a közelemben van, nem ússza meg sérülések nélkül. Nem egy vámpír dobtam már ki a szobámból ebben a hangulatomban.
Tisztában vagyok azzal, hogy kivételes erővel rendelkezem, de még fiatal vagyok. Folyamatosan képzem magam, tanulom a varázslást, ami egyre jobban és jobban megy és határozottan kezdem megszokni, hogy ekkora hatalmat tarthatok a kezemben.
Mint minden normális ember, aggódok azokért, akiket szeretek. Számomra ilyen Marcel, akivel szinte már összenőttem. Rajta kívül csak néhány embert látok, ő a legfőbb támpontom. A szobámon kívül az egyetlen biztos pont az életemben.
Nem szeretem a modortalanságot és ha a dolgok nem úgy alakulnak, ahogy szeretném. Impulzív, makacs és magabiztos vagyok.
Külső adottságaimat hiába nem tudtam még kamatoztatni, ettől függetlenül gyönyörű vagyok. Kissé alacsony, vékony testalkattal, hosszú barna hajjal és kékeszöld szemmel rendelkező lány vagyok, unalmamban szeretek a tükör előtt ücsörögni. Orcáimon természetes pír pihen, bőröm színe világos, talán néha kicsit sápadt is. Orrom pisze, szám és szemöldökeim formája szintén tökéletes. Röviden szólva egy fiatal lány vagyok.

user információk
Oszd meg velünk, ki vagy!
életem lapjai
Feldúlt voltam. Az elmúlt napokban túl sok olyan dolgot láttam, amelyek gondoskodtak arról, hogy a perceim ne legyenek nyugodtak. Varázslat, egyre vakmerőbb boszorkányok és az ősi vámpírok... a hibrid, majd a húga. Nem is lehetnének itt! Nincs joguk a városban tartózkodni, egy levegőt szívni az itt lakókkal vagy egyáltalán átlépni a határt! Nem! Ez már Marcel királysága és akármennyire erős is, féltem őt. Aggódom érte, nehogy bántsák.
Ujjaim közé vettem a szénceruzát és az állványom elé léptem. Lehunytam a szemeimet, mély levegőt vettem és egy pillanattal később elborult az elmém, legalábbis egy kívülálló minden bizonnyal így fogalmazná meg a látottakat. Kezem szinte emberfeletti gyorsasággal nyomta rá a fekete vonalakat a papírra, az egyiket olyan intenzitással húztam meg, hogy kiszakadt alatta a gyenge lap. Összezavarodott perceimben mindig rajzoltam, festettem... vonalakat, képeket, testeket, arcokat... amik szimplán bevillantak. Másoknak értelmetlennek tűnhetne, de nekem itt, levegő nélkül, elzárva a külvilágtól nem maradt más, csak ez. Valami, amiben kiélhetem önmagam. Nem mintha zavarna, hogy itt vagyok, ebben a szobában. Hozzászoktam és megszerettem.
Lépteket hallottam és tudtam, senki más nem teszi be ide a lábát Marcel-el kívül. Ettől függetlenül sem zavartattam magam, nem érdekelt, hogy a csuklómig fekete volt a kezem, mindössze akkor álltam le a rajzolással, amikor levegővétel közben már Marcel illata keveredett az általam beszívott oxigénnel.
- Csend van odakint. - Szólaltam meg rá emelve a tekintetemet. Láthatta a szemeben a csillogást, ami tükrözte: élvezem, hogy a boszorkányok félnek a mágia használatától. Attól, hogy kiderül, mit csinálnak. - De aggódom az Ősiek miatt. Nem akarom, hogy bántsanak. - Bukott ki belőlem őszintén.
Nyugtatni kezdett, aminek hatására sóhajtottam és apró, érzékelhetetlenül halvány mosoly húzódott az ajkaimra, hiszen szerettem, amikor kedvesemnek hívott. Egy biztos, ha akárki megpróbál keresztbe tenni Marcel-nek, annak velem gyűlik meg a baja!



A hozzászólást Davina Claire összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 26, 2015 10:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Davina Claire Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 10, 2013 8:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva, üdv közöttünk!
Helló, kedvesem! Cool Mit is mondjak... először talán azt jegyezném meg, hogy azt hiszem, immáron Davina olyan gazdára talált, aki nem fog eltűnni csak úgy. És ez máris megnyugvás! Smile
Rátérve a lapodra... immáron sem vártam tőled mást, csak tökéletességet, tökéletességet, és... és tökéletességet!! Shocked 31 Én nem nézem a The Originalst, csupán a promókat láttam, ez alapján próbálom megítélni a lapodat, de azt hiszem, nagyon jó úton vagy! És csak így tovább! Smile
A pb-dhez már nem fűzök hozzá semmit... gyönyörű ez a lány... 40
Eredj gyorsan pb-t foglalni, ha még nincs lefoglalva, majd nyomás Marcelnek pm-et írni. Smile) El vagy fogadva, üdv közöttünk! Cool

UI.: az előző user játékát azt hiszem, (mivel még bele sem kezdett) te folytathatod. Wink https://risingofthemortals.hungarianforum.com/t1709-davina-szobaja#146968
Vissza az elejére Go down
 

Davina Claire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Davina Claire
» Davina Claire
» Davina Claire - készül
» Davina szobája
» st claire hospital

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Boszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •