Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 24, 2013 3:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Ötletem? - horkantam fel, és kivettem Hayley kezéből az üveget, hogy meghúzzam. - Lenne. Amit most eddig csináltunk például kedvemre való. Iszunk, dumálunk, és közben néha dugunk egyet - jegyeztem meg, aztán kissé elgondolkodva bámultam a szemeibe.
- Hogy éltél eddig? Ismerted a családodat? - faggattam Hayleyt. - Honnan tudod, kiket kellene keresned?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 23, 2013 6:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Kicsit tűnődve nézek magam elé Klaus szavait hallva. Igaza lehet. Több a közös bennünk, mint gondolnánk. Néha, amikor kicsit őszintébben beszél és viselkedik, mint általában, szinte érzem a hasonlóságot kettőnk között. Ugyanolyan őrült és meggyötört lelkű mint én... ha egyáltalán létezik lélek.
- Nekem nincs más dolgom, ha neked se - fordulok felé, aztán fel is ülök. - Van valami ötleted, mivel tölthetnénk ezt az időt? - jelenik meg egy huncut mosoly az arcomon, aztán lenyúlok az ágy mellé, és kezembe veszem a korábban letett üveget. - Még félig van... - lóbálom meg Klaus orra előtt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 23, 2013 3:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Ki kell hogy ábrándítsalak, a bálig még marad a hotel - nyújtóztam, mikor Hayley hasra fordult mellettem. - Idő kell, míg azt a hodályt kipucolják - támaszkodtam a könyökömre aztán féloldalasan, és megcirógattam Hayley fenekét.
- Ha jól sejtem, több a közös bennünk, mint ahogy mindketten gondoltuk. Egy szeretet nélküli család... és a vágy, hogy elfogadjanak, és szeressenek. És hajszolod a családod, úgy ahogy én tettem. De csalódni fogsz te is, ahogy én. Jobb, ha már most felkészülsz erre - mormogtam, aztán odacsaptam egyet az előbb simogató ujjaim helyére.
- Jól van kislány! - mondtam már emelt hangon. - Holnap telihold. Akarod addig velem tölteni az időt, vagy húzzak a szobámba, és holnap este kopogjak be hozzád?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 22, 2013 8:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Még mindig meglep az a kedvesség, ahogy hozzám viszonyul. Nem azt mondom, hogy elképzelni sem tudtam volna Klaust figyelmességet produkálni mások felé, csak egyszerűen... a híre megelőzi őt, és ad egy határozott képet róla, amit most kicsit megdönteni látszik.
- Hotel vagy birtok? - Teszem fel az eldöntendő költői kérdést. Hát nem egyértelmű a válasz? Mégis ki a franc akarna egy motelban lakni, ha meghívót kap gazdagékhoz. Egész életemben egy száműzött különc voltam, akit a nevelőszülei visszaküldtek az árvaházba, amikor kiderült, hogy más. Hogy vérfarkas. Aztán falkától falkáig csapódtam, még a fajomhoz képest is nyughatatlan és furcsa voltam a valódi családom utáni mániákus nyomozgatásommal. Nem panaszkodni akarok ezzel. Az élettől kapott pofonoknak is megvan a jó oldala, ha az ember tanulságos tapasztalatnak élik meg őket. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az ilyen ajánlatokat egy magamfajta árva leányzó aligha utasíthatja el.
- Azt hiszem, meggyőztél. Szólj, ha csomagolni kell... nem mintha sok holmim lenne... - Dőlök kicsit előrébb, és összeszedegetem a ruháimat, amit az imént lehúzott rólam, aztán visszahanyatlok, és hasra gördülök Klaus mellett. - Úgyis már rég vadásztam falkában... - Igaz, most csak ketten lennénk. De mivel egyikünk alfa, ez már majdnem egy igazi falka. És annak mindig megvan a maga izgalma, ha másik farkasokkal tölthetjük a teliholdat.
- Nem tudtam, hogy te is át szoktál változni - pillantok oldalra rá kicsit tűnődve. - Ha hibrid lennék, szerintem én nem nagyon akarnám összetörni minden csontomat egy teliholdért - jegyzem meg továbbra is elgondolkodva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 22, 2013 5:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Száz évvel ezelőtt ez volt az otthonom. És a családom egy részének otthona is. Ez alatt az egyetlen kishugomat értem - tettem hozzá. - Úgy terveztem, ez a város lesz az én királyságom. És jól is haladtam... egészen addig, míg Mikael ránk nem talált. Menekülnöm kellett, hátrahagyni mindent, amit megszereztem itt magamnak - mondtam összevont szemöldökkel. - De mindegy, ez már régi történet. Látnivalók? Van néhány. Van egy régi temető... egy csomó régi bár. Utcabálok, zenés felvonulások. És ha minden jól megy, nemsokára helyrehozzák a régi birtokomat is. Akkor átköltözöm oda. És ha akarsz, csatlakozhatsz. Túl nagy lenne az a hodály egymagamnak. És talán vadászhatnánk is egyet az erdőben, ha eljön a telihold.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 22, 2013 5:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vállat vonok. - Amint látod, nekem sincs több társaságom itt, mint neked. Szóval nem nagyon látom okát, miért kellene megszabadulnom tőled. - Nyilván a családom utáni kutatás sem fog olyan zökkenőmentes lenni, mint hittem. De amíg sikerülne ráakadnom egy új nyomra, miért ne üthetném el kellemesen ez időt? És hát igen... mint kiderült, Klaus bizonyos körülmények között bizony tud kellemes társaság is lenni.
- Mikor jártál utoljára New Orleansban? - kérdezem végül kissé szórakozottan. Azt mondta, egykor az otthona volt a város. Vajon mikor volt az? Illetve járt-e itt azóta? Bár nyilván ígyis, úgyis jobban ismeri nálam. Ha sokáig élt itt, tudnia kell a jelentősebb helyeket. Nem nézném ki belőle, hogy idegenvezetősködni akarna, de talán meg is mutat majd ezt-azt. Hacsak nem akar napokig kettesben lenni velem bezárva egy szobában.
- Van olyan hely a városban, amit érdemes lenne megnéznem? - teszem fel végül a kérdést Klaus tekintetét keresve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 22, 2013 3:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Helyes - nyugtáztam Hayley igenlő válaszát. - Botrány pedig... biztosra veszem, hogy lesz - nevettem el magam, ha arra gondoltam, milyen arcot, vagy épp hisztit fog verni Tatia, ha meglátja, hogy mással érkeztem.
- És most mi lesz baby? Kidobsz, vagy együtt töltjük azt a néhány napot, ami még a bálig hátra van? - érdeklődtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 21, 2013 10:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Most aztán sikerült meglepnie. Pár pillanatig nem is vagyok képes másra, csak pislogok rá. Persze egy bál egyáltalán nem nagy durranás, főleg nem Fallsban. Ott szinte mindennapos. Csak... nem tudom. Azt hittem, Klaus tipikusan ilyen "csak szex és más semmi" észjárással gondolkodik, erre elhív bálozni. Hát nyilván... ő sem szeret egyedül felbukkanni az ilyen eseményeken.
- Meglep, hogy velem akarsz mutatkozni - mondom őszintén, és egy kicsit tűnődve. - Esküdni mertem volna, hogy legalább két-három nőt tartasz folyamatosan a tűzben, és mindig van kit leakasztani az ilyen alkalmakra. - Bár ettől még igazam lehet. Csak talán én is felkerültem a képzeletbeli listájára.
- Nem terveztem a közeljövőben visszatérni oda, és erről a bálról sem hallottam. De végül is... Miért is ne? Jól hangzik. Remélem, most is lesz valami botrány. - Ha nem, akkor majd rendezünk. Már úgy is túl rég keveredtem bajba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 21, 2013 3:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Az én csáberőm mindig csúcson jár, baby - vigyorogtam, és elégedett szusszanással cirógatni kezdtem ujjam hegyével a melle körvonalát.
- Eszembe jutott valami. Egy kis időre visszaugrom majd Fallsba. Lesz egy bál, nem is olyan sokára. És ezek általában mindig valami közbotránnyal járnak, ergo vétek lenne, ha kihagynám. Velem jöhetsz, ha van kedved. Vedd amolyan meghívásnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 21, 2013 3:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Halvány, de elégedett mosollyal pillantok fel Klausra, míg a kezem szórakozottan érinti a nyakamat. Már alig érzékelni valamit ott, fogai nyoma lassan teljesen eltűnnek majd. Mi farkasok, nem gyógyulunk olyan gyorsan, mint a vérszívók, de azért minket sem kell félteni. Legalább jó tulajdonságok is járnak a fajunkkal, és nem csak a havi egyszeri csonttörések.
- Hmm... már én sem igazán tudom - felelek kicsit tűnődve, de arcomon még mindig ott játszik az az apró, elégedett mosoly. - Nyilván nem vagyok olyan könnyen kapható, mint azt egyesek gondolják... Vagy a te csáberőd élesedett azóta - fűzöm hozzá gonoszkásan. - Mindenesetre nekem jó volt ez így is - befejezem be egy kisebb bólintással. Szerintem legutóbb azért nem lett volna ennyire megfelelő az alkalom. Ha jól rémlik, épp két nő között őrlődött. Isten őrizz, hogy belekerüljek egy ilyen drámába én is. Még végül valamelyik vámpír barátnője rajtam élezte volna a szemfogait.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 21, 2013 2:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Ahogy körmeit belevájta a hátamba, és izmai görcsösen összeszorultak körülöttem tudtam, hogy őt is elérte a gyönyör, és miközben teste lassan elernyedt, lefordultam róla, ott lihegtem, a párnára téve a fejem.
- Ez nagyszerű volt - kapkodtam levegő után, és megveregettem barátságosan a combját. - Már megérte visszajönnöm. Tetszett a fogadtatás - könyököltem fel, és ránéztem arcára, ami most békés, kisimult és nyugodt volt.
- Nem is tudom, első alkalommal miért nem akartad.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 20, 2013 8:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Nem annyira kellemes élmény azért, mint azt vágytől fűtve gondolná a farkas lánya, de igazából csak az első pillanatban fáj. Azt a kis szúrást pedig el lehet viselni, aztán pedig egész tűrhető. Sőt... ahogy múlik az idő, egyre izgatóbb... bár nyilván vérszívástól függetlenül is az. Érzem, hogy egyre közelebb ér a beteljesülés, körmeim végigszántanak Klaus hátán, és mind mélyebbre és mélyebbre szántanak, görcsösen szorítom közelebb magamhoz. Aztán elérve a kielégülést lassan gyengül a szorításom, elernyedek a férfi alatt. Végül utolér a lomha, álmosító, mély nyugalom, és buta gondolatok. Épp csak átfut a fejemen, milyen könnyű a vámpíroknak, hogy még a védekezés miatt sem kell aggódniuk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 17, 2013 10:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Szinte éreztem, hogy az én vadságom előhív Hayleyben is egy másfajta vadságot. Míg bennem a vámpír ébredt fel, benne a farkas, és a fejem felemelve láttam sárgán megcsillanó szemeit. Tetszett a látvány. Hiszen a fajtámat láttam benne, miért kellett volna tőle félnem?
Az is tetszett - mindennél jobban - hogy engedelmesen hátrahajtotta a fejét, mikor rájött, mit akarok tőle. Engedelmes kislány.... és szeretem az ilyeneket.
Nem hezitáltam sokáig, máris a nyakára hajoltam, hogy belemélyesszem a fogaimat, igaz, próbáltam kissé visszafogni magam. Nem áldozat volt, hogy szétmarcangoljam...
Megéreztem nyelvemen vére édes zamatát, amit a vágy már parázslóan forróvá tett. Nem vettem sokat a véréből, alig néhány kortyot, mert ekkor már éreztem, hogy a kéj nálam a küszöbön áll. Hát csak fokoztam a mozdulataim sebességét, és torkomból önkéntelenül is mély morgás tört fel. Nem csak a vámpír, a farkas is követelte a jussát. A vámpír a vért... a farkas a kielégülést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 17, 2013 4:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Lassan táncnak is nevezhetjük azt, amit csinálunk, annyit forgolódunk közben, de igazából semmi ellenvetésem, hogy ismét én kerültem alulra. Ugyanígy Klaus heves mozgását is legalább annyira élvezem, mint ő. Olyannyira előhozza a bennem lakozó vadságot, hogy érzem, a farkasom is teljesen elemében van. Szemeim sárgán izzanak fel. Átváltozni aligha fogok, hisz nincs telihold, de úgy tűnik, azért ő is mutatkozni akart a bulin.
Nem kerüli el a figyelmemet az enyhe változás Klaus részéről, amikor arcát vállamba temeti, majd nyelvével érinti a nyakamat. Ismerve magamat, soha, semmilyen körülmények között nem engedném, hogy egy vámpír belém mélyesztje a fogait. Ám a szenvedély most annyira magával sodort, hogy rá kell döbbennem, csak csak hogy nem bánnám, ha a hibrid megkóstolna, de még vágyom is rá. Fejemet kicsit hátrébb is engedem, ezzel ajánlva fel neki a lehetőséget. Bár nyilván ha akarná, engedély nélkül is elvenné. Akkor viszont már jobb, ha magam kínálom meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 15, 2013 10:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Kissé gyorsított a mozgásán, és ha nem tette volna meg magától, én segítettem volna hozzá ehhez. Már elég volt a lassúságból, és hogy őszinte legyek, a gyengédségből is. Éppen ezért élvezettel hunytam le a szemem, mikor végigkarmolta a mellkasomat. Kár, hogy nem volt vámpír, így nem tudtam felajánlani, hogy igyon a véremből...
Csípőjét magamhoz szorítottam, majd újra átfordultam vele villámgyorsan, megint az ő háta került az ágyra, én pedig fölé. Ekkor már én diktáltam a tempót, gyorsan, és egyre hevesebben, a gyengédség halvány árnyalatát is kitörölve a mozdulataimból. Ha nem vérfarkas lett volna, hanem egyszerű ember, biztosra vettem volna, hogy fájdalmat okozok neki, de elégedett sóhajaiból hallottam, hogy nincs ellenére a tevékenységem.
Az orrom a válla gödrébe dugtam, majd végighaladtam nyelvemmel a nyakán, és ahogy megcsapott forró vérének illata éreztem, hogy a vámpír látványosan életre kel bennem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 15, 2013 10:41 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Egy meglepett nyögéssel veszem tudomásul a felállás gyors megváltozását. Aztán arcomra ismét mosoly költözik, szemeim elégedetten csillognak. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan átadja nekem a gyeplőt. Csípőm kínzóan lassú körzésbe kezd, de nem olyan nagy már az önuralmam, hogy ezt tartani is tudjam, főleg itt már nem. Így a tempón szépen gyorsítok is, közben élvezettel simítok végig párszor a mellkasán, de nem minden mozdulatom egyformán kíméletes. Sajnos a vadságom itt is megmutatkozik, és óhatatlanul végigkarmolom a vállától a hasáig. Hmm... talán annyira nem is bánja, de én azért előre hajolok egy kicsit, és pár futó csókot lehelek a nyakára, a mozgásomon azonban nem lassítok eközben sem.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 15, 2013 10:32 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Megőrjít. A puszta odaadásával megőrjít. Megérezte már végre, ki az úr a háznál, és lelkesen segít, hogy kedvem leljem benne.
- Jó kislány - suttogtam halkan, nyögések és sóhajok közt, aztán a háta alá ügyeskedtem a kezem, és mire kettőt pislogott volna, máris átfordultam vele. Ezúttal én kerültem alulra, ő pedig felülre. Fogjuk fel jutalomként, hogy ezúttal ő diktálhatja a tempót, meg az ütemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 15, 2013 10:25 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Igen, a vadság mindkettőnk génjeibe be van táplálva. Ez érezhető a szenvedélyes csókunkban is, és csak még inkább elveszi az eszemet azzal, ahogy mozgatni kezdi a csípőjét. Cseppet sem nevezhető kíméletesnek az, amit csinál, de.. ó te jó ég! Nem is akarom, hogy kíméletesebb legyen. Arcát a vállamba temeti, fejem pedig automatikusan hanyatlik hátrébb. Kezeimet a karján felsimulva a hátára vezetem, ott pedig cseppet kieresztem a körmeimet, miközben a térdeimet is kicsit feljebb húzom.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 15, 2013 10:08 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Csak jólesően nyögött egyet, ahogy a testébe fúrtam magam, és az ajkába harapott vágyakozóan, kihívóan. Olyannyira elvette ezzel az eszemet, hogy azonnal le is csaptam az ajkára, hogy egy hosszú, és szenvedélyes csókban forrjak össze vele, de közben már mozgatni kezdtem a csípőmet. És legyünk őszinték: nem voltam épp a legfinomabb és leggyengédebb vele. De miért lennék? Ő farkas... a vadság ugyanúgy a vérében vagy, ahogy az enyémben. Nem fog összetörni ennyitől.
Egy mámoros sóhaj hagyta el a számat, és fejem a vállába fúrtam, miközben éreztem teste forró szorítását magamon. Ez hiányzott már nekem. Már nagyon-nagyon hiányzott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 15, 2013 9:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Még a hülye is észreveheti, hogy feldühítettem, és nyilvánvaló hogy ez nem sok jót jelent rám nézve. Kár lenne tagadnom, hogy tartok tőle egy kicsit, valahogy mégsem vagyok képes meghunyászkodni. Sőt! Kis elégtétellel tölt el a dolog, bár ezt magamnak sem tudnám megmagyarázni, miért örülök annak, hogy magam alatt vágom a fát. Mégis egy aprócska mosoly bujkál a szám szegletében, ahogy morcos arcára pillantok. Hirtelen olyan sebességre vált, hogy alig látom, mit csinál, inkább csak érzékelem. Nyikkanok is egyet, ahogy sebesen az ágyon landolva alatta találom magam újra. Ujjait megérezve már sejtem, mi lesz a következő lépése, de így sincs időm teljesen felkészülni. A vadsága azonban nagyon is tetszik. Kéjes nyögés hagyja el ajkaimat, aztán szinte reflexszerűen harapom be az alsó ajkam, és vágytól telt, várakozó pillantással nézek fel rá.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 15, 2013 9:29 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Hihetetlen, amit művel. Még most is dacol velem. Pedig érzem, hogy ő maga is tudja, én vagyok az erősebb. Én vagyok az első a sorban, engedelmeskednie kell nekem. És akkor sem teszi meg. Pimasz kis farkas... De legyen. Ő akarta ezt így.
Felültem, letolva magamról végképp a nadrágot, és vámpírgyorsasággal birkóztam magam alá.
- Nem szeretem, ha szórakoznak velem - mondom morcosan, és kemény tekintettel néztem az ő szemébe, de közben ujjaim már az ágyékánál jártak, hogy ellenőrizzem, készen áll-e rám.
- Te akartad, kislány - súgtam, és a következő pillanatban máris benne voltam, csak aztán álltam meg néhány másodpercre, hogy legyen ideje megszokni az érzést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 15, 2013 9:17 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Egyre követelődzőbb, ami ugyanannyira tetszik, mint amennyire nem. Örülök, hogy látom, kezdi elveszíteni tőlem a fejét. Hízelgő. Arról árulkodik, hogy valamit tényleg jól csinálok, és ezt még az ezer éves hibridünk sem tagadhatja. Akármennyier utálom a helyzeteket, amikor mások irányítása alá kerülhetek, farkasként egy részem igenis be akar hódolni neki, mert még ha nem is alkotunk egy falkát, még így is érzem... szinte a csontjaimig érzem, hogy kettőnk közül ő az alfa. És egy alfa szavának nehéz ellentmondani. De van egy bizonyos határ, amit felállítottam magamnak, és amit senki kedvéért nem lépek túl, még érte sem. Tudom, hogy meglehetősen bevállalósnak tűnhetek, de az elmúlt évek során, amikor meg kellett tanulnom a saját lábamon megállni, és túlélni, ez a vadóc viselkedés a túlélésem része lett. Mindamellett, hogy a farkasok heves természetével is rendelkezem. A lényeg: igazán szeretnék a kedvében járni, de nem hagyhatom, hogy uralkodjon rajtam. Nem vagyok egy ártatlan lányka, igaz, de nem is teszek meg mindent az első szexi pasinak, aki szembe jön velem az utcán. Szavak nélkül egy sokat mondó pillantással igyekszem is ezt a tudtára hozni, amikor lefelé tol. Aztán újabb csókokat hintek el a mellkasán, felforrósodott bőre szinte égeti az ajkaimat. Ujjaim pedig lassan egyre gyakorlottabb, határozottabb mozdulatokba kezdekenek odalent.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 15, 2013 7:44 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Szinte alig ért hozzám. Olyan finoman, mintha csak egy pókháló érintését érzékelném. Ez jó volt így, nagyon jó volt... mégsem volt jó. Mert a vágyamat hihetetlenül fokozta ugyan, de én ennél jóval többet akartam.
Csak megforgattam a szemeimet a kérésére. Tényleg ennyire nem tudja, mire vágyom, vagy csak hülyít? Inkább az utóbbi. Nem tűnik épp szűz kislánynak, nyilván pontosan tudja, mivel lehet a végletekig megőrjíteni egy férfit.
Amikor a számra tapadt összeforrtam vele egy mély, hosszú csókban, aztán kezem a fejére téve határozott mozdulattal lefelé kezdtem el irányítani, és érezhette, hogy jobb, ha nem húzza tovább az időt, ha nem akarja, hogy durva legyek, vagy fájjon neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 14, 2013 7:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Elégedetten veszem tudomásul, hogy nagyon is tetszik neki, amit "el kell szenvednie" tőlem. Nem is szándékoztam félbehagyni a műveletet egyelőre. Ismét csak gonosz mosoly kúszik az arcomra, ahogy követelőzni kezd. Háh! Édesem, nem jöttél még rá, hogy sosem az elvárások szerint cselekszem? Egy-két apró csókot elszórva ismét a füléhez hajolok.
- Mit szeretnél, nagy csúnya hibrid? - lehelem a kérdést, és bár ujjaimat valóban az immár szabadon ágaskodó érzékeny pontjához vezetem, nem kapkodok el semmit. Finoman, óvatosan, szinte alig érintve simítom végig újra és újra, remélhetőleg még inkább fokozva a sóvárgását... és az igazat megvallva a magamét is. Hát nem édes, hogy ez a félelmetes lény szinte remeg a karjaim között?
Lejjebb hajolok a vállára, és most csókok helyet apró kis harapásokkal becézgetem a karja irányába, ujjaim pedig eközben épp csak egy árnyalatnyival határozottabb mozdulatokat végeznek odalent.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 14, 2013 6:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Mintha kétfelé léteznék. Egyik részem deréktól felfelé élvezte a csókokat, amikkel a testemet, a vállamat, a nyakamat borította be. A másik énem derékon alul kelt életre, és ott sóvárgott az érintése után. Ügyes kis boszorkány, az tény. Kíváncsi vagyok, a kis vadságot a vérfarkas lét hozta-e ki belőle, vagy eredendően is ilyen volt vajon?
Nem kerestem sokáig a választ, mert kezeivel eljutott az ágyékomra, és felmorrantam jólesően, ahogy rátalált merevségemre. Kigomboltam a nadrágomat, és lejjebb is toltam magamon, hogy teljesen akadálytalanul mozoghasson a keze.
- Rajta... - súgtam neki sürgetően. Nem mondtam többet ennél, ő maga is nyilván rájött már, mit szeretnék.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Vissza az elejére Go down
 

Motel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Motel
» Motel
» Welch Motel
» Rhys Motel
» Motel előtti parkoló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •