Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Vasilisa és Anastasia hotelszobája

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 25, 2013 2:08 pm
Ugrás egy másik oldalra
Hiányozni fog Párizs, még ha csak kevés időt is töltöttünk itt, mert teljesen elvarázsolt. Mivel azonban ő is, és én is elkészültünk, ráadásként tudtam, hogy ragaszkodni fog a fizetéshez, szinte mindenhol, a tárcámat a kezemben hagytam.
- Akkor útlevél... Mondd, mikor is születtél szerinte? 1992? Hm, egész fiatal vagy -vigyorogtam, hiszen most is épp arra utaltam, hogy némi kegyes hazugság neki is szükségeltetik. - Na, gyere, fizessünk! - böktem oldalba játékosan, ahogyan kiléptem az egyébként egészen otthonosnak mondható hotelszoba ajtaján.
/folyt Mystic Falls, vagy ahol akarod/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 31, 2013 5:42 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Nagy szerencséd! - dobáltam még a bőröndbe a holmikat, majd mikor megtelítődött, és minden holmim eltűtn a szekrényből, felsóhajtva állítottam talpra. Áldja az ég azt, aki feltalálta a gurulós bőröndöt. Vagy nem?
Felsóhajtva úgy döntöttem, hogy nem fecsérelek tovább több szót.
- Menjünk. De... nekem még kell az útlevelem - vigyorodtam el. Nem vagyok nagy törvényszegő, még akkor sem, ha a testvérem képes lenne megigézni bárkit. Mert hát legyen szó bármiről... én még midnig szeretem az emberségemet őrizni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 21, 2013 12:59 pm
Ugrás egy másik oldalra
A hotelszobába belépve máris pakolni kezdett, én pedig a géphez ültem, hogy lefoglaljam a minél korábbi repjegyet Mystic Fallsba. Igaz, oda közvetlenül nem megy, és át kell majd szállni, de ez legyen a legkevesebb dolog, amit tenni kell, hiszen viszonylag hamar, még ma este találtam egy fapados járatot, ami átvisz minket a tengerentúlra. Nem kényelmes, de egynek elmegy, aludni meg bárhol lehet.
- Nem tervezek semmi ilyesmit, nővérkém - vigyorodtam el, miközben hozzá hasonlóan én is csomagolni kezdtem. Különösebben nem is pakoltam ki, mert nem töltöttem itt olyan sok időt. Csak élveztem a dolgokat, meg minden egyebet, aztán... tetszett, igen, tetszett. Párizs varázslatos, de Mystic Falls is az lesz, csak egy kicsit más értelemben. A cuccaim egyre fogytak, a bőröndöm meg telt, mígnem azt vettem észre, hogy már mindent eltettem. Remek! Ha éhes leszek, akkor max a repülőn megkóstolok valakit. Jó lenne mondjuk egy csinos steward... - Indulhatunk? - néztem a testvérem felé, aki amint láttam, szintén jó alaposan be volt már pakolva. Ilyen az élet, néha elég gyorsan térünk egyik helyről a másikra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 08, 2013 7:18 pm
Ugrás egy másik oldalra
(Torony)

Vigyorogva léptem ki a liftből, majd elhúztam a kártyánkat az ajtóban.
- Remélem, nem tervezel kisebb időre eltűnni. Sem egy órára, sem kettőre. Nem fogok egyedül pakolni a csomagokat - kacsintottam rá. Hiszen még ezt is kinézem belőle. Még az indulás előtt utoljára kirúg a hámból. Bár a mystic falls-i férfiak sem lehetnek rosszak.
Előkaptam a bőröndöket, majd a szekrényhez lépve pakolni kezdtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 9:07 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Hidd el, feltalálom magam. De menjünk, különben sosem tesszük ki innen a lábunkaqt. - kacsintottam rá vigyorogva, majd megfogtam a vállát, és kitessékeltem magunkat a lakásból.

Utcák
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 24, 2013 5:48 pm
Ugrás egy másik oldalra
- És te addig mit csinálsz, amíg én eszek? - érdeklődtem egy halvány mosollyal az arcomon. Tudtam, hogy nem szereti végignézni, ahogyan eszek, és ezt meg is értettem. Ellenkező esetben én sem figyelném, hogyan szívja ki a vért a természetellenessége segítségével az emberekből. De hát mit csináljak? Ilyen a természetem. Ilyenné tett az a szadista barom... még csak azt sem tudom, hol van most, vagy mit csinál, pedig esküszöm, hogy bosszút állnék rajta. - Aj, nem lesz bajod, boszorkány vagy, és amúgy sem hagynálak csak úgy lezúgni a torony tetejéről - kacsintottam rá. Azt hiszem, sok más emberrel együtt ez érdekelt a legjobban. Vajon milyen lehet Párizs látképe onnan fentről... De ugyan minek fizetnék? Ha van esti szolgálat, akkor is, maximum megigézem az őrt, és semmi baj nem lesz. A legjobb dolog a vámpírlétben, még ha csak félig is vagyok az.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 24, 2013 12:56 pm
Ugrás egy másik oldalra
Hangos kuncogással fogadtam azt, ahogyan ötletelt. Micsoda elvetemültségekre lenne képes! Betörni abba a múzeumba, és felmászni az Eiffel toronyra? Istenem... míg ő nem halhat meg, én simán! De még mindig csak nevetni tudok ezen is. Halhatatlanná tett, de nem sebezhetetlenné. Szerencsére évek alatt egyszer sem kerültem olyan botrányba, ami arról gondoskodott volna, hogy meghaljak. Pedig vámpíri körökben is mozogtam már.
- Akkor... előbb egyél meg valakit az utcán. Utána meg engedek a szeszélyeidnek, és... oda megyünk, ahová te akarod. Akár legális, akár illegális - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 22, 2013 8:13 pm
Ugrás egy másik oldalra
Értettem a célzást... Szóval Isobel is vámpír, minden valószínűség szerint, ez pedig igazán értékessé teszi a szememben, főleg mert sokat tud a vámpírokról, és talán a felmenőinek is utánajárt. Azt nem tudom, a húgunkig eljutott-e, de ha igen, talán minket is ismer. Persze nevet változtattunk, meg hasonlók, ráadásul sikeresen megrendeztük a saját temetésünket, de ott volt a nevünk a listában. Talán vele kellene majd kezdenünk, nem az emberrel.
- Vacsorázni is - bólogattam. - De úgy találom, az ráér később, nem hiszem, hogy kíváncsi vagy rá. Hanem a város! Törjünk be a Louvre-ba, és másszunk fel az Eiffel-torony tetejére! Nézzük meg a Diadalívet meg a Notre Dame-ot! És még ki tudja, mennyi minden van ebben a városban - soroltam lelkesen, csak a legfontosabb helyszíneket. Imádtam ezt a várost, legalábbis azt, amit a képeskönyvekből láttam korábban. Még soha nem jártunk itt, amit így utólag nem is igazán értek. Hiszen ez a hely... lenyűgöző!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 20, 2013 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Utána néztem mindkettőnek. Isobel Flemming egyetemen dolgozott, és ahogy megtaláltam róla az információkat... vámpírok után kutatott, aztán évekre eltűnt. Most hagy ne mondjam el, hogy szerintem miért tűnt el, és hagyta el a férjét. - forgattam meg a szemeimet. Nyilvánvaló volt, hogy ő is közéjük tartozik már. Ez a vérvonal magával hordozza, hogy valami úton-módon, de muszáj vámpírrá válniuk. Valami íratlan szabály lehet.
- Rendben, tőlem kiszabadulhatunk egy kicsit. Már amúgy is fának az ujjaim. - sóhajtottam fel, az említett testrészeimre nézve, hiszen az elmúlt órákat azzal töltöttem, hogy kutakodtam a neten. - Vacsorázni akarsz? - kérdeztem tőle egy apró mosollyal. Az általában nem az én szememnek való. De elkísérem, ha ezt szeretné. Ha meg csak inni akar pár pohárkával, gondolkodás nélkül megyek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 19, 2013 7:39 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Amerika - bólogattam, miközben a képet bámultam. Az úgy már más. Jártunk már néhányszor azon a kontinensen. Tetszett, bár korántsem azért volt lenyűgöző, mint Európa. Sokkal inkább a monumentalitás, az emberek egyre növekvő elfogadása emelte őket arra a szintre, hogy csodáljam őket. Persze konfliktusok itt is voltak az emberek között. - Szóval Gilbert. Ha mázlink van, elég hamar megtaláljuk vagy őket, vagy ezt a bizonyos Isobel Flemminget. Őt már lekutattad? - érdeklődtem. Ha megkér rá, én is ezer örömmel megteszem, bár azt hiszem, nekem a munka azon része marad majd meg, hogy a szegény, szerencsétlen emberekből több információt szedjek ki, akár csalással, akár fenyegetéssel. Persze szívesen kutatnék is... de talán az ráér később.Hiszen már tudjuk, hová utazzunk, és hamarosan szedhetjük is a sátorfánkat. - Nincs kedved inkább szétnézni a városban? Csak ketten, mint mindig - vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 19, 2013 6:31 pm
Ugrás egy másik oldalra
Tovább bámultam a laptop kijelzőjét, kutakodva az apró információkért, de már a levéltárak honlapját is pontosan ismertem szinte szó szerint, annyi információt néztem át.
- Amerika északi részének déli felén. - fordítottam inkább felé a képet, hogy jobban lássa, közben a ceruzámmal bökdöstem oda, hogy pontosabban megmutassam. Ez jobban betájolja, mint az én magyarázatom, mert néha bele tudok bonyolódni a saját históriámba is.
- Az információk szerint... egyetlen élő leszármazottunk van jelenleg. Gilbertek. - köszörültem meg a torkomat, és ismét elfrodultam. - Elena Gilbert. Férjezett, Grayson és Miranda Gilbert gyermeke, legalábbis adoptált gyermek. - olvastam a lapomra jegyzetelt szöveget. - Isobel Flemming a vérszerinti anya, aki... a mi leszármazottunk. Vagyis... a halott húgunk leszármazottja. És ezennel a miénk is. - nyeltem egy újabbat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 17, 2013 11:04 am
Ugrás egy másik oldalra
Éreztem a csalódottságot a hangjában, de valahogy nem tudtam átérezni. Nekem még az is sokat jelentett, hogy egy Petrovát ismerhetünk. Aki a húgunk leszármazottja... aki talán nem csak minket érdekelt. Bár őszintén megvallva, vajmi kevés esélyt éreztem arra, hogy ott találjuk meg a többi Petrovát ebben a misztikus nevű városban, ami hol is van? Nem a közelben, az már biztos.
- És ez a Mystic Falls... vagy hogy hívják, hol is van? - érdeklődtem. Egyedül annyit tudtam besaccolni, hogy valószínűleg nem Európában van, mert ilyen misztikus neveket mi nem adunk a falvainknak. És valószínűleg nem is nagy hely, mert akkor szintén hallanom kellett volna róla. Tehát, amit tudok, hogy nem nagy helységet kell keresni. - A legifjabb Petrova... mit tudsz róla? Ember, vagy vámpír? Esetleg üldözik? - kérdezősködtem tovább. Már maga az hihetetlen volt, hogy legalább egyet megtaláltunk ennyi év után. Ő ráadásul remek kiindulópont is lehet a további kutatásokban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 17, 2013 10:51 am
Ugrás egy másik oldalra
Felsétáltam a hotel lépcsőjén, mert jobbnak láttam, ha ezúttal van egy kis időm gondolkodni. Lift... az körülbelül húsz másodperc, aztán jutottam-e valamire? Hát nem. Egyáltalán nem sokra.
Mikor ideértem, még nem volt itt senki, de alig ültem le az egyik székre, máris hallottam, hogy valaki benyit, és rögtön fel is pattantam, hogy így nézzek a húgomra. Hát igen, most valószínűleg az jön, hogy éhes. Ismertem már, mint a tenyeremet, és nagyjából már az évek alatt be tudtam tájolni, hogy mikor tör rá a kínzó éhség, amit muszáj csillapítania.
Rámosolyogtam, majd visszaültem az asztalhoz, a lábaimat keresztbe fontam, és tovább meredtem az előttem tartott laptopra, ahol éppen egy térképet böngésztem, előttem egy papíron pedig három név szerepelt.
- Igen, mondhatni. Bár nem sokkal előrébb - sóhajtottam fel, halk csalódottsággal a hangomban. - Mystic Fallsban él a legifjabb Petrova. - jegyeztem meg halkan. Nem tudtam, erre-e kíváncsi, de belőlem most ez a hihetetlen információ bukott ki. Persze várható volt, hogy Klaus MIkaelson után a családunk elhagyja Európát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 13, 2013 4:47 pm
Ugrás egy másik oldalra
Arcomon leleplezhetetlen, széles vigyorral trappoltam be a hotelszobánkba. Táplálkozni voltam, Anastasia pedig minden bizonnyal már várt rám. Csupán pár napja tartózkodtunk a városban, és nem is terveztük túl sokáig a maradásunkat. A testvérem, Ana, és én imádunk utazgatni, néhol hosszabb ideig is megtelepedünk, most azonban komolyabb kutatásokba kezdtem, a családfánkat illetően. A fene sem hitte volna az elején, hogy ennyi Petrova sorsa lett az öröklét... Mintha a genetikai kódunkat is arra írták volna, hogy legyünk azok. És most, hogy ezt megtudtam, egy kicsit úgy érzem, tényleg a családhoz tartozom, és nem vagyok fekete bárány... szó szerint, egyébként. Az apám génjeit örököltem, és ez olyannyira meglátszódott, hogy első ránézésre, főleg a nevem hallása után tényleg nem tudnák, hogy olyan nemesi vérvonal tagja vagyok, mint a Petrovák... mert ők azok, gondoltam magamban. Hiszen ők a kulcsok... a hasonmások meg egyebek miatt kiválasztottak is lehetnének akár. Már csak azt kéne kideríteni, hol vannak ezek a távoli rokonok, és indulhatunk is... Bár előtte szívesen szétnéznék itt.
- Jutottál valamire? - érdeklődtem egy halvány mosollyal az arcomon. Csak őt szerettem, egész életemben. Hiszen ha a fene fenét eszik is, a testvérem marad, aki mindig mellettem áll. Na jó, szinte mindig.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 13, 2013 4:39 pm
Ugrás egy másik oldalra

Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Vasilisa és Anastasia hotelszobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Erin hotelszobája
» Katherine hotelszobája
» Anastasia Georgiana Matthews
» New York - Hayden hotelszobája
» anastasia rose steele

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •