Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 3:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Az nem kifejezés. - Mosolyogtam rá majd egy idő után újra nekiálltam kanalazni mígnem elértem az utolsó párhoz amit próbáltam kiélvezni még mielőtt véget érne ez a finom ízkavalkád.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 2:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Az első falat után már kérdés sem volt, hogy megfogom enni az egészet. Nem csak a kinézete, de az íze is remek volt. - Látom neked is ízlik! - Szólaltam meg elmosolyodva, és újra belekanalaztam a fagyiba, hogy aztán megegyem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 2:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Köszönöm. - Rámosolyogtam, majd már enni is kezdtem. Az első kanál után már szinte lapátoltam befelé. Nem csak kinézetétől csoroghatott a nyálam, de az ízétől is. Egy idő után szünetet kellett tartanom, mert éreztem, hogy már az agyamba szállt ez a hideg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 2:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
A pincér meghozta a két fagyi kelyhet amit rendeltünk, és mind a ketten meg is kaptuk. -Jó étvágyat! - Néztem Sean-re, és tekintetem visszavándorolt a fagyira. - Nem is néz ki rosszul! - Vigyorodtam el enyhén, és kezembe vettem a kanalat, hogy belekóstolhassak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 2:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Amint igen mondott arra, hogy nálam alszik önelégült mosoly ült ki az arcomra. Holnap reggel úgy kelhetek fel, hogy a karjaim között tartom az én legdrágább kincsemet.
Időközben a pincér is kihozta az elsőnek megrendelt két fagyi kelyhünket. Aminek már a kinézetétől csorgott a nyálam. Aztán az más kérdés, hogy az íze milyen. Első a szép tálalás. - Nos, akkor jó étvágyat vagy mi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 1:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Sosem törődtem mások véleményével legyen az bármi. Akiket igazán szeretek, és ismernek, azokkal törődöm. Nem mondom nekik, hogy megfogok változni, senki miatt nem fogom megtenni. Így is sokat változtam hónapok, évek során, ahhoz hogy az embereknek sokkal jobb véleménye legyen rólam.
- Ezzel a pár szép szóval már le is kenyereztél! Nálad alszok.. - Egyeztem bele, és mikor áthajolt, hogy lágyan megcsókoljon viszonoztam neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 11:25 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Úgy van. - Mosolyogtam rá. Soha nem szabad olyan emberek véleményével foglalkozni akik nem ismernek minket. Bár még azoknak a véleményére se lehet mindent adni, ha nem tudnak rólad mindent.. Mi történt veled az élted során, hogy az lettél aki.
- Nagyon boldoggá tennél vele, szerelmem. - Áthajoltam az asztalon, majd egy gyengéd kis csókot nyomtam az ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 11:05 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Hát nincs mit tenni, engem kicsit sem zavar. Azt gondol amit akar. - Vontam meg vállamat. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen hamar beletudok szeretni valakibe. Méghozzá Sean-be. Mikor először találkoztunk az esőben... Miért érzem úgy mintha ezer éve lett volna, pedig nem.
- Akkor szeretnéd ha ma este nálad aludnék? - Kérdeztem elmosolyodva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 10:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Ahogy összekulcsolta kezét az enyémmel visszaemlékeztem az első napra amikor találkoztunk. Akkor egyáltalán nem gondoltam volna, hogy ez lesz belőle. De egyáltalán nem bánom. Jelen pillanatban most olyan, mintha az a kis ürügy Kendrával meg sem történt volna. Bárcsak így lenne. Hülye voltam. Ezt most már tudom és ezért sem fog többet előfordulni. - Hát most mindkettőnkre furcsán néztek. De az a dolguk, hogy kiszolgálják a vevőt nem az, hogy bírálják. - Gyengéden simogatni kezdtem a kezét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 10:46 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Azt mindjárt gondoltam. - Mosolyodtam el, és ahogy felém nyújtotta kezét, összekulcsoltam az enyémmel, és szemeibe nézve halványan elmosolyodtam. A pincér pár perc múlva meg is érkezett, hogy felvegye rendelésünket, és habár egy kicsit furcsa nézéssel, de végül felírta egy kis papírkára, és el is tűnt. - Nekem se sűrűn szokásom, csak most az édeset kívánom. Általában mindig furcsán néznek rám, mikor végül csak desszertet rendelek! - Mosolyodtam el. Nem nevezném ezt rossz szokásnak, inkább csak egy furcsaságnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 10:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Jól van, jól van. Vedd úgy, hogy nem is szóltam. - Húztam mosolyra a számat, majd fürkészni kezdtem gyönyörű szempárját. - Na ez az ötlet nekem már sokkalta jobban tetszik. - Átnyújtottam a kezemet az asztalon, hogy megfoghassam vele Auroraét. Mikor a pincér odajött leadtunk neki a rendelést ami miatt picit érdekesen nézett ránk. - Azt hiszem ő még sosem kezdte a desszerttel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 10:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Én szeretek néha nyúl kaját enni néha, de csak hogy tudd nem kifejezetten ezen élek. - Vontam fel enyhén szemöldökömet, elmosolyodva, és újra elkezdtem nézegetni az étlapot. - Jól van, de akkor a saláta helyett, kérek egy nagy fagyi kelyhet, és utána egy szelet csokitortát. - Csuktam be én is az étlapot. Hát tessék ez aztán nem nyúl kaja, habár nekem teljesen mindegy, én imádok enni, bármennyire is nem látszik rajtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 10:15 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
- Felőlem nyugodtan indíthatsz azzal is. - Nevettem fel vele együtt. - Furcsán nézne ki az, hogy az ember jobban kívánja az édességet, mint a rendes kaját? Szerintem annyira nem. - Lehajtottam a fejemet, majd megráztam. - Rendes kajáról beszéltem, nem nyúl kajáról. De rendben akkor együnk azt. - Becsuktam az étlapot, majd leraktam az asztal sarkára ügyelve arra, hogy ne essen le azonnal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 10:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Kérdésemre nem is válaszolt igazán, csak összevonta szemöldökét. Erre én csak halkan felsóhajtottam. De hát ha van benne valami, most mit csináljak. Ami a szívemen az a számom is, és talán nem is gondolom át szavaimat, még mielőtt megszólalnék.
- Legszívesebben a desszertekkel kezdenék... - Nevettem fel halkan. - De az furcsán nézne ki ha rögtön azzal kezdenék, szóval előtte nekem teljesen megfelel egy... cézársaláta. - Néztem Sean szemeibe halványan elmosolyodva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 10:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Az első kérdésre nem igazán válaszoltam csak összevontam a szemöldökömet, mert volt benne valami. De egy idő után úgy is említette volna, hogy éhes szóval mindenképp itt lyukadtunk volna ki. Leültünk az asztalhoz, majd fürkészni kezdtem az étlapot. - Nem tudom még, te mit szeretnél? - Néztem fel az étlapról és rámosolyogtam. Mindent megteszek, hogy boldog legyen. Ezentúl Kendra nem áll az utunkba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 4:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Sean lakása

Elég hamar az étteremhez értünk. Beléptünk az ajtaján, és leültünk az egyik asztalhoz. - Kárpótló vacsi? - Mondtam, amint leültem a székre. Már tényleg éhes voltam, szóval jó is, hogy Sean elhívott vacsorázni. Az pedig, hogy utána nála fogok aludni... vagyis lehet, hogy nála fogok aludni, mert még nem válaszoltam erre a kérdésére. - Na és mit eszünk! - Kérdeztem halványan elmosolyodva, amint megkaptuk az étlapot.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Étterem      - Page 16 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 14, 2012 12:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Étterem
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Vissza az elejére Go down
 

Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
16 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

 Similar topics

-
» ART étterem
» Étterem
» Étterem
» Étterem
» Los Chavelos étterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Belváros :: Fõtér-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •