Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Elliot ____ Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 23, 2019 4:23 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Annie S. Edwards
Elliot ____ Tumblr_mzwxnfehbG1sm2ho9o5_250
Keresem :
Elliot ____ Tumblr_plc0mogTbW1qg0fg0o1_500
my only love
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
seattle



A poszt írója Annie S. Edwards
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2019 3:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elliot ___

● ● nomen est omen ● ●
Elliot... már két éve annak hogy utoljára láttam, de a mai napig nem felejtettem el. Még most is picit bele fájdul a szívem, ha eszembe jut. Apám halála előtti napon láttam őt utoljára, utána eltűnt mindenféle magyarázat nélkül. Az apja róla semmit. Egyszerűen csak fogta cuccait és lelépett, és azóta se tudom hogy mi lett vele. Végtelenül hiányzik, de elsősorban tudni szeretném mi történt, hogy csak így itt hagyott mindent! A családját itt hagyta, és engem is, pedig ő volt az egyik legfontosabb ember az életemben, és álmomban se gondoltam volna, hogy elfog tűnni. Mert nem véletlen tűnhetett el, minden előzmény nélkül, igaz?

- Az apjával éltek kettesben, mivel elszakították őt anyjától kiskorában, így neki emlékei sincsenek róla, és így kerültek Seattle-be. Apja nem mondta el neki, hogy benne is ott lapul a vérfarkas gén, csak az indulatai lettek egyre nagyobbak, amiket már nem tudott kezelni. Annie apjának halála után elhagyta Seattle-t, hogy megküzdhessen bűntudatával, és hogy felkeresse családjának eddig nem ismert tagjait. Hosszas kutatás után derül ki, hogy van egy féltestvére is Laurel, akit aztán fel is keres. -

//Jellemében úgy tudom elképzelni, hogy egy vicces, gyengéd, és kedves ember volt, egészen addig míg aznap este meg nem ölte karakterem apját, és váltotta ki ezzel a vérfarkas átkát. Persze erről a karakterem mit sem sejt, Elliot pedig puszta bűntudatból menekült el, és hogy megkeresse családját. Az eset megkeményítette jellemét, visszahúzódóbb lett, a mai napig mardossa a bűntudat. Rábízom a megalkotójára előre megbeszélés alapján, hogy hogyan ölte meg Annie apját. Karaktereinket az eset előtt is mondhatni szerelem fűzte össze, de egyikük se akarta elrontani barátságukat, így egyik se lépett.

Ha bármi kérdés felmerül még, szívesen válaszolok privátban! Annie és Laurel a féltestvére is nagyon várja! Smile //
 
26
SZABAD

RAMI MALEK
FOGLALKOZÁS
VÉRFARKAS ● ● ... ● ●
Vissza az elejére Go down
 

Elliot ____

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elliot Hooch
» Elliot Sanders
» Elliot Wade Godbert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Keresem... :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •