Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ellie Granger Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2019 10:14 am
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva,  üdvözlünk!
rising of the mortals frpg

Szia, Ellie!

Ne haragudj a nagy késésért. Átsiklottam a topik felett, és nem vettem észre a jelzésed... 27
Nagyon szép arcot választottál. Sophie Turner egy személyes kedvencem, és kíváncsian várom, hogy boszorkány szerepben miként fog tetszelegni. Wink
Tetszett a sztorid, az, hogy bemutattad, milyen viszontagságokon mentél keresztül. Boszinak lenni nem könnyű, ám ha egyszer elsajátítod ezeket a fortélyokat, már senki nem veheti el tőled... egy boszorkánynál nagyon nem mindegy, mire használja a képességeit. Wink
Ám kérlek nagyon figyelj arra, hogy Seattle-ben komoly szabályokkal védik a halandókat, és a városi vezetőség minden természetfelettit súlyod büntetéssel sújt, ha lebukik... (ezt olvashatod a világleírásban).
Kérlek, foglalj avatar-t, nevet, majd nyomás a partner-kereső! Érezd jól magad... Wink És vigyázz a Seattle-i helyzettel... ki tudja, mivel jár az, ha valakiről kiderül: nem halandó... Wink

Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Ellie Granger
Tartózkodási hely :
Seattle



A poszt írója Ellie Granger
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2019 12:10 pm
Ugrás egy másik oldalra
Eleanor Granger

● ● nomen est omen ● ●
● Becenév ● Ellie, El
●Titulus ● Boszorkány
● Születési idő, hely ● 1995, Seattle
● Első átváltozás ● -
● Család ● Anyám nagyhatalmú boszorkány volt, aki erejét a többi mágikus faj elleni védekezésre, esetenként támadásra használta, így nem kevés ellenségre tett szert aktív évei során. Ugyanakkor gyönyörű, karizmatikus nő is, akinek lábai előtt hevertek a férfiak,és mint látható nem is vetette meg a csodálatukat... Ő azonban egyik napról a másikra eltűnt (meghalt?), engem egyszerű emberek nevelésére bízva.
 
23éves
Boszorkány

Sophie Turner
Egyetemista
A KARAKTEREM SAJÁT  ● ● SZEREPKÖR

A KARAKTEREM SAJÁT ● ● SZEREPKÖR


"-Biztos vagy benne, kincsem? Anyád mesélt a városról, mikor átadott nekünk. A magadfajtákat előszeretettel használja ki a többi faj. - Nevelőanyám aggodalmaskodva nézett végig rajtam. Mindig ezt csinálja, hiába múltam el már húsz éves, még mindig azt hiszi, neki kell megvédeni engem, holott ő ismeri a leginkább a származásomat. Egy erős, független boszorkány leszármazottja vagyok. Jómagam ugyan még csak ismerkedem az erőmmel, de hiszek benne, hogy képes leszek majd az anyám nyomdokaiba lépni.
- Ugyan már, nyanyus - mosolyodtam el. - Te is tudod, hogy nem fognak megtalálni, ha nem akarom, de annyira szeretném közelebbről is megismerni a várost! - Talán anyám is megtalálom, de ezt inkább nem tettem hozzá, mert nem akartam őt megbántani. Szeretem őt, de ez az álmos kisváros megőrjít. Vágyom az új kalandokra, és valami vonz Seattle felé. Mágia? Talán.
- Attól félek, hogy te is úgy jársz majd, mint az igazi anyád. - Cöhh, na persze, mindig ezzel jön. Anyám, a lázadó banya, aki nem vált a természet szolgájává, hanem a maga útját járta. Nem volt sem jó, sem rossz, valahol a kettő közé datálható a mágiahasználata. Általában a saját céljai szerint varázsolt, ezért nem lépett be egyetlen nagyobb boszorkánycsoportba sem.
Azt hiszem, én is ilyen vagyok. Volt egy barátom, a legelső, aki elég csúnyán kihasznált, ezért rontást küldtem rá. Egy barátnőm elkóborolt cicáját lokátor-bűbáj segítségével találtam meg. Jó vagyok, és egyszerre rossz is. Öntörvényű, de a barátaival lojális.
- Sosem leszek olyan, mint ő. - Olyan könnyed mosollyal hazudtam a szemébe, hogy szinte már én is elhittem, ez valóban így is lesz majd. "

Egy Seattle melleti kisvárosban nőttem fel,mondhatni békében és szeretetben. A nevelőszüleim igyekeztek mindent megadni nekem, amit csak egy tinilány kívánhat, ám én mindig is éreztem, hogy más vagyok, mint ők. Más, mint a többi ember, pedig a mágikus energiám anyám nagy erejű bűbájának köszönhetően sokáig rejtve maradtak. Még az is lehet, hogy elő sem jöttek volna, ha nem portyázik arra néhány természetfeletti, akik megjelenése mintegy katalizátorként hatott eddig rejtett képességeimre. Ezek a lények bennem ugyan nem sok kárt tettek, de innentől kezdve kezdtem azt érezni, hogy végre igazán önmagam vagyok. Nevelőanyám ekkor adta át igazi anyám búcsúlevelét. Innen tudom, ki volt ő, miért üldözték és adott át idegen embereknek, megmutatta a varázskönyve titkos rejtekhelyét, és megtanította a legfontosabb leckét: "Maradj rejtve! Sose hagyd, hogy megtudják, ki vagy, különben ez lesz a veszted!"
Az első varázslat, amit megtanultam, épp a varázserőm mások előtt való elfedésére szolgált, majd jött a többi mágia,amiket csak úgy szívtam magamba. Erős vagyok. Nem olyan nagyhatalmú, mint az anyám volt, de megvan a magam hatalma, amivel nagy tetteket tudok véghezvinni. Közben folyamatosan ismerkedtem világunk többi természetfeletti lényével, így már tudom, hogy anno néhány Seattle-i vérfarkas segített hozzájutni a mágiámhoz, mikor telihold körül a városunkban kóboroltak.
Jelenleg több okból is Seattle-ben élek. Szeretnék még többet megtudni a varázserőmről, hogy növelhessem azt. Meg akarom tudni, mi történt anyámmal, miért döntött úgy, hogy idegenek jobban meg tudnak védeni,  egyáltalán él-e még, vagy már több éve halott? Emellett az átlagos egyetemista lányok életét is élem, dolgozom egy kisboltban, miközben lassan elvégzem az iskolát, ahol hogyhogy nem, miszticizmust tanulok.
Nem tervezem a jó boszorkányok unalmas hókuszpókuszos életét élni, de a kilétemet sem szeretném felfedni addig, amíg nem látom szükségesnek, vagy nem tudom meg, milyen lényekkel került szembe anyám annak idején.

Vissza az elejére Go down
 

Ellie Granger

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hermia Granger
» Ellie Bright
» Ellie Moreau
» Sasha / Ellie Moreau

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Boszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •