Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Thaddeus Sol Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2019 6:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva,  üdvözlünk!
rising of the mortals frpg

Kedves Thaddeus! 40

Nagyon örülök, hogy végül emellett a karakter és arc mellett kötöttél ki! Seattle városának most nagy szüksége van a csoportok tagjaira, az pedig különösen tetszik, hogy saját kútfőből merítettél ötletet saját magadhoz. Wink Szeretem, ha a játékosok canonokat alkotnak, de azt még jobban, hogyha érdeklődnek a koncepció iránt és aztán a kreativitásukat felhasználva saját karakter bőrébe bújnak.
Ravasz, okos és minden megkent hájjal pasas vagy te, aki miatt biztosan ki fog alakulni néminemű fennforgás a Békefenntartók koalíciójában. Wink Arról nem is beszélve, hogy a részlet, amit a múltadból kaptunk felettébb érdekes, kíváncsi lettem az édesanyádra... valamint remélem, hogy nemsokára megérkezik Damien és akkor kettőtök kapcsolatába is bepillantás nyerhetünk. Smile

Nincs más hátra, mint előre, mivel a lapod szuper lett! Menj, foglald le az arcod, aztán irány a játéktér; jó szórakozást! 40

Vissza az elejére Go down

Warlock
Thaddeus Sol
Tartózkodási hely :
Seattle



A poszt írója Thaddeus Sol
Elküldésének ideje Kedd Feb. 26, 2019 11:10 pm
Ugrás egy másik oldalra
Thaddeus Sol

● ● "It is not too late for you, my love. If you can but resist the urge for vengeance." ● ●
● Becenév ● Thad
●Titulus ● Wolf in sheep's clothing
● Születési hely, idő ● London, 1664.
● Család ● Pushed out into the harsh world, you are alone.
Királyi vér csordogál az ereimben. Persze ezt akkoriban öngyilkosság lett volna hangoztatni, manapság meg senki nem hinné el. Így akár jelentéktelennek is nevezhető ez az információ.
Anyám – egyben az egyetlen élő rokonom, akiről tudomásom van – egészen fiatal korától kezdve rendkívül erős boszorkány volt, kifinomult érzékkel a legkényesebb mágia iránt is. A viszonyunk hogy úgy mondjam… sajátos. Hypatia egy karón akarja látni a fejem, ahogy én az övét. Sok mindent elvett tőlem, ahogy én is tőle. De mégis csak vér. Család. Remek példa erre, hogy a nagy londoni pestisjárvány idején - amikor egy éves alig múltam - bűbájt bocsájtott rám, hogy ellenálló legyen a szervezetem minden nyavalyával szemben, aztán fogta magát és távozott a király pereputtyával együtt, engem hátrahagyva.
Születésem után a kovene átkot bocsájtott rá és kitagadták maguk közül, mert halandó férfival hált – a helyzetet csak súlyosbította, hogy magáról II. Károly angol királyról volt szó. Mielőtt megsajnálnád, ne tedd. Telítette már egy ideje a koven poharát. Sosem az emberhez vonzódott, hanem a hatalomhoz. Egy részem nem hibáztatja, amiért olyan lett, amilyen.
Ami apámat illeti, nem csak a kiállását, de a gyors és nyakatekert észjárását is örököltem. De még így is túl sok van bennem Hypatia-ból, ami sok mindent megpecsételt már az életemben.

 
355
Warlock

Henry Cavill
Üzletember, befektető
Saját ● ● Békefenntartó (Alvilág)

Az Üresség kimondhatatlan. Végtelen és nincs sehol, örök és állandóan változó. Az Üresség nem kifejezetten egy hely, inkább egy állapot. Az élet és halál küszöbe. Sziklák és köd, semmi más. Nincsenek az égen csillagok. Nincs ég. Egyetlen dísze a távoli, fakó emlékekből alkotott kis szigetek, amiket sosem érhetsz el. Negyven évig az én börtönöm.

Skócia, 1899. Felhorkantottam, hirtelen kitépve magam a kábaságból, melynek jól sejthetően volt köze a homlokomból a szemembe csöpögő vérhez és a méretes kőhöz előttem. Mozdulni akartam, de nem tudtam, a nyakamat vastag kötél ölelte körül, amely már sértette a bőrt, bakancsom orra pedig alig érte a talajt a szikár festőállványra kifeszítve. Majd figyelmem a hirtelen felcsendülő női hang vonta magára. – Még szerencse, hogy nem tanítottam meg neked minden trükkömet. És tudod, rémesen nehéz vagy. – A nem messzi sziklaoltár mögött az anyám ténykedett. Ahogy lassan, de biztosan tisztult a látásom, egyre kínosabban éreztem magam és nem a fojtogató kötél miatt. Jobban aggasztottak a felém vezető, kék fénnyel pulzáló rúnák, melyek Hypatia karjait is borították. – Thaddeus. Ne ficánkolj. – Mindig ezt csinálta. Mézédesen beszélt, amikor igazán ártó szándékkal közelített. – Figyelj, kicsim. – Szavai kíséretében az oltárt megkerülve közelített felém. Komolyan? Alkudozni akart? Ha mozdulni tudtam volna, feltéptem volna a torkát. De minél inkább küzdöttem, annál erősebb volt az indák mágikus a szorítása. – Szükségem van az erődre. A hatalmam sokszorosára nő, amíg az Ürességből táplálkozom. És belőled. Ha egyszer felébredsz, emlékezz, ki adta neked vissza Jessamine-t annyi évvel ezelőtt. – Vagyis tartott a bosszúmtól, ugyanakkor szorult a nyaka körül a hurok valaki nyomására – az övé körül legalább csak átvitt értelemben – és ahelyett, hogy segítséget kért volna, egyszerűen elvette, amire szüksége volt. Mindig ilyen volt.

Negyven éven át táplálkozott a mágiámból, míg én kőbe zárva senyvedtem. Nekem pedig épp ennyi időbe telt kijutnom az általa kreált Ürességből. A II. Világháború hajnalán találtam magam. Kiszipolyozva, halandóként.

Mi mást tehettem volna, új személyazonossággal csatlakoztam a sereghez. Úgy is, hogy már nem védett mágia. A háború után pedig rám mosolygott a szerencse. Rájöttem, hogy elképesztő vagyonra tehetek szert, ha belépek a háború utáni feketepiacra Európában. Kereskedni kezdtem. Amihez előbb persze el is kellett lopni a muzeális értékű műtárgyakat és antikvitásokat. Az évek alatt kiképeztem magam. Módszeresen tanultam meg mágia nélkül élni, feltörni bármely széfet, használni bármely akcentust, halandóként is a megtévesztés mesterévé váltam. A bűnügyi találékonyságom persze felhívta magára a figyelmet és hamar a címlapokra kerültem Európa-szerte. És még így is, csak a hatóságok vakszerencséjén múlt, hogy az ötvenes években végül sikerült elkapniuk. Nekem is kijutott abból a bizonyos vakszerencséből. Ekkorra már kezdett visszatérni a mágiám. Halandóként nem ment volna, de azzal a kevéssel sikerült kicsúsznom az Interpol kezei közül és elhagyni a szülőföldemet. Ezután még hosszú ideig nem találtam a helyem. Az Üresség és az erőtlenség rám nyomta a bélyegét. Már-már egyszerű emberként éltem, sikeres üzletemberként, a befektetéseim szárnyaltak, amikor Damien Barnettel keresztezték egymást útjaink. Felébresztette bennem a kialudni készülő lángot. Új célt adott. Már évek óta dolgoztunk együtt, amikor helyet kínált nekem a Békefenntartók között. Persze nem a „jó szívének” köszönhetően tette. Ha valaki, hát ő tisztában van a képességeimmel. Azzal, hogy mire vagyok képes mágia nélkül is, nem még vele. Hogyan is fogalmazott? Vakmerő, éles eszű és sármos férfi vagyok, aki élvezi, ha pengeélen táncolhat.
Támogatom az indíttatásait, egyelőre. Teljes vállszélességgel – szintén egyelőre. Ő is tisztában van vele, hogy a mozgatórugóink nem feltétlenül ugyanazok, hogy megvannak a magam kényes titkai. De egy csapatban játszunk. Egyedül akarunk lenni. Kiseperjük a szemetet a világból. Egy nap talán Jessamine-t is visszakaphatom.

Vissza az elejére Go down
 

Thaddeus Sol

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Boszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •