Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Katherine Pierce
Sedrick Byrnes Xp5Y
Keresem :
Sedrick Byrnes Tumblr_nkx3kt6sx21u33q8lo1_250
Nikolai

Sedrick Byrnes Tumblr_oqgp169M6C1vdxc9uo2_250
Javier

Tartózkodási hely :
mckinley
Hobbi & foglalkozás :
running & surviving



A poszt írója Katherine Pierce
Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2019 1:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva,  üdvözlünk!
rising of the mortals frpg

Kedves Sedrick!

Nem igazán találom a szavakat így, hogy a lapod végére értem. Rengeteg minden kavaroghat a karaktered kis buksijában, hiszen az előtörténet is nagyrészt a gondolatairól szólt - amik elég sötétek voltak, ha érdekel a véleményem. Nem tudom, mi türtént a családoddal, miért tapad a vérük a te kezedhez, de nekem mindez ismerős. Rólam is elmondhatnánk, hogy megöltem a családom, bár nem kifejezetten én tettem, mégis az én lelkemen szárad mindez, ugye?
Hibát egyáltalán nem találtam a leírtakban, érdekes volt olvasni a karaktered gondolatait, szépen összeraktad a történetet, remélem játéktéren kicsit többet tudok majd meg rólad 40

Foglald le a pofid és a neved, s nyomás a játéktér! Érezd jól magad nálunk! 31

Vissza az elejére Go down

Warlock
Sedrick Byrnes
Sedrick Byrnes Tumblr_inline_o33260FZJc1srz2ib_500
Keresem :
My Little Victims
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
✘ Look around
Hobbi & foglalkozás :
✘ Hunter



A poszt írója Sedrick Byrnes
Elküldésének ideje Kedd Feb. 26, 2019 1:38 am
Ugrás egy másik oldalra
Sedrick Byrnes

● ● nomen est omen ● ●
● Becenév ● Sed, Rick
●Titulus ● The Lost Soul
● Születési idő, hely ● 1425. február 6., Anglia
●Első átváltozás ● Mivé váljak? Egy szörnyeteggé? Azt hiszem, az már megtörtént...
● Család ● E fogalmi kör valahogy hiányzik a szótáramból. Lehet az évek teszik, de nem kizárt a múltbeli eseménysor sem. Mégis mikor rájuk gondolok... csak egyetlen pont biztos; én öltem meg őket. Én és nem más. Ezzel fejezve be mindent, amit valaha is elkezdtem.

Tudom, tudom..
Azt gondolod, miként elítélendő vagyok, csak, mert megöltem azokat, akik által megszülethettem. Viszont az igazság olykor árnyaltabb; mondhatni sokkalta drasztikusabb, de a részleteket mindenesetre megtartanám magamnak, kérlek.

S talán majd egyszer...
Egy későbbi eshetőség kapcsán Te magad is tudni fogod, de ez... ez most még nem az a pillanat.
 
594
Warlock

Mr. Dominic Sherwood
Vadász - Bérgyilkos
A KARAKTEREM SAJÁT ● ● MÁSOK MEGÖLÉSE

Az idő múlásával megtanuljuk értékelni a fennálló helyzetet, ekként nem lesznek kérdéseink, sem pedig kétségeink. Bár az emlékek elmosódhatnak, s egy-egy pillanat ugyan kitörlődhet, de ettől ugyanazok vagyunk. Vannak, akik hisznek a változás erejében, vagy pusztán abban, miként a jövő meghozhatja számukra a várva enyhülést. De őszintén? Nem, ez nincs így.. Sosem volt! Hisz' a múltunk meghatároz, közrefog, sőt felemészt. Ha csak az azonos pillanatokon kattogunk; talán jobb is lenne a sutba dobni az egészet, de... könnyebb másokat okolni, várni a hatalmas semmit, tán még egy helyben is toporogni -, mintsem tegyünk valamit. Pedig ott van az az ajtó... Ezt mondják, nem igaz? Ha akarunk változtathatunk, ha szeretnénk tovább léphetünk, s hónapok elteltével, netán évek távlatával ez oly' egyszerű lesz. Tényleg így volna? Ez lenne az a fejezet, amikor is végre sikerülne túllépni; úgymond keresztül lendülni?
A történeteknek kezdete van és minden ilyen nyitás akár magával hozhat valami újat. Ebben a pillanatban pedig ezt a pontot; nevezhetnénk a múltnak. Aztán szerepet játszik valahol a messzeségben a cselekmény vége is, de arról azt hiszem, felesleges is beszélnem. Tehát... ott van a legelső pillanat. Megszületünk, családba kerülünk, felnövünk és... megválaszthatjuk az életutunkat. Előre vagy hátra. Messze, tán közel. Mik és kik leszünk.. Ez adja az egészet; a hogyan és miként nevelkedünk. Gondolj csak bele! Kapsz egy tapasztalatot; egy jellemet, amelyet sosem vetkőzhetsz le. Ha bántanak; ott van rajtad a nyoma. Ha gyötörnek; a kis lelki világod változik meg. Legyen szó testi, avagy lelki dolgokról; ez sosem előnyös. A hátrány a családból fakad, amelyeket tovább örökítünk, magunkkal viszünk, mint egyféle hordozók. Míg a későbbiek folyamán e szerint létezünk, lélegzünk, s halunk.
Akkor és ott; egy-egy hiba folytán meghozod a döntést. Te választod meg a kimeneteleket, a mércédet, sőt igazából mindent. Megteszel valamit; ejtesz egy apró hibát és mindenki rajtad röhög. Voltaképpen gyűlölnek, mert kívülálló vagy, mert nem olyan vagy, mint ők, esetleg... mert nem értenek meg. Nem olyanok, mint te. Te meg nem az vagy, akit látni akarnak. Beléd rúgnak, eltaposnak, megkínoznak... Aztán csak ott hagynak; egyedül. 'Vergődj magadban' címszóval, nem igaz?
A múltbéli tetteink nem változhatnak; nem semmisíthetjük meg a vétkeinket, de lehetünk másabbak... viselkedhetünk jól és akarhatjuk azt az egészet, amit Mi is joggal megérdemelnénk.
Szeretetet, boldogságot, örömöt, élvezetet...

De aztán ott az arculcsapás...
Az a bizonyos; 'á-á-á', s az élet már is visszaránt.
Nincs ez, nincs az...
Elveszted ezt, meg azt..
Búcsút inthetsz ennek, sőt annak..
Meghal előtted Ő és Ő, meg Ő, miként koránt se érezd magad egy percig se jól.
Veszteségek, gyötrelmek, fájdalmak..

Tehát... a kérdés az; mit várunk el magunktól, vagy úgy egyáltalán ettől az egésztől?
Mert élhetünk tagadásban, miközben várjuk a sült galambot, lézenghetünk felvilágosultan, ekként nem téve semmit, sőt... okolhatunk másokat a mi ostobaságunk révén.
Mondd, kérlek, milyen életet akarsz?!
Mert az út, bár előtted áll, de a döntéseid egy életre szólnak.
Nincs megváltás, nincs eltörlés, nincs kiiktatás...
Csak a színtiszta igazság, melyben Te vagy a rossz, a gonosz, s a mindent megtestesítő félelem.
Hiszek abban, miszerint okkal születünk...
Hiszem, miként befejezve célunkat meghalunk..
S tudod..

Meghalunk azért, amiben hiszünk.

Egyszer volt, hol nem volt...
Volt egyszer egy...

Akár kezdődhetne így is a történetem, nem igaz? Irkálhatnék ide minden szépet és jót, sőt... olyanokat is, aminek a fele sem volna igaz. De akkor mi lenne a móka?!
Mitől lenne egyedibb?
Oh, várjunk...

Kedves Naplóm!
Ez a nap is szintén úgy indult, mint az összes többi...
Kimásztam az ágyból és akkor....

Bla-bla-bla!

A történetek általában vérrel íródnak, s ezek közül az enyém sem kivétel. Minden szó és mondat rejtelme egy; a vér. S ismételten ott tartunk, ahol a kezdetekben..
Hisz' minden egyes sztori vérrel íródik.
Az enyém pedig főként..

Vissza az elejére Go down
 

Sedrick Byrnes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sedrick Andre

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Boszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •