Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vadász
Harlen Reed
Tartózkodási hely :
Seattle



A poszt írója Harlen Reed
Elküldésének ideje Vas. Feb. 24, 2019 4:44 pm
Ugrás egy másik oldalra
Callie Goodell

● ● nomen est omen ● ●

Foglalt
Callie néhány évvel fiatalabb nálam, a bátyjával együtt jártunk egyetemre, és így ismertem meg őt, még mielőtt úgy döntöttem, hogy a harcteret választom.

Egy évig együtt is voltunk, de miután kikerültem Afganisztánba, Callie nehezen viselte el ezt a helyzetet, így választás elé állított. Vagy ő, vagy pedig a hadsereg. Mondanom sem kell, hogy az utóbbit választottam, így elváltak egymástól útjaink. Ennek ellenére mégis, akármikor hazalátogattam Seattle-be, valahogy mindig úgy adódott, hogy a karjaimban ébredt. Aztán persze újra jöttek a viták, és ugyanúgy, kapcsolat nélkül kellett visszautaznom keletre.
Az egyik se veled-se nélküled éjszakánkon fogant meg a kislányunk, aki immár öt éves. Abban az időben, amikor kiderült Callie terhessége, felmerült bennem a gondolat, hogy össze kellene házasodnunk, de mivel még mindig nem tudtam véglegesen nemet mondani a hadseregre, így Callie továbbra sem engedett közel magához, és nemet mondott a lánykérésre.

A kapcsolat ennek ellenére nem szakadt meg köztünk, hisz közös gyermekünk számomra ugyanolyan fontos volt, és amikor időm engedte, meg is látogattam őket.

Callienek ez azonban nem volt elég, ő mindig is haragudott rám, hogy nem tudtam az életemből kiirtani ezt a militarista szenvedélyt. Szüksége volt egy társra, így utólag talán már megértem, hogy miért adta be a derekát egy pasasnak, és miért ment hozzá feleségül. A választásával viszont nem értek egyet.

Az elmúlt jó néhány hónapban valami nem stimmel Callievel, mintha nem érezné jól magát a bőrében, és annak sem örül, ha átmegyek hozzájuk. Néha már úgy érzem, hogy a lányomtól is próbálnak távol tartani. De vajon mégis miért?

Egy dolog biztos, méghozzá az, hogy Callie férjével valami nem stimmel. De amíg nem emel rá kezet, amíg nincs bizonyítékom arra, hogy rossz hatással lenne rá és a lányomra, addig tehetetlen vagyok.

// Kedves Leendő User! Nagyon várlak, szerintem sok jó kis izgalmas játékot tudnánk alakítani, ha közösen kitalálnánk ennek a szálnak a folytatását. Nekem van is néhány ötletem ezzel kapcsolatban, amit privátban megbeszélhetünk.

A nevet és a pb-t illetően nem ragaszkodom egyikhez sem, max. a név ha nem jön be, legyen 2. keresztnév. Szóval, ha cserélnél, benne vagyok, csak egyeztessük le.

A karakter szakmáját, családi hátterét illetően sem szeretnék igazából sok mindent megkötni, viszont érdekes lenne, ha Callie ereiben csordogálna némi vérfarkas vér.

Usert illetően csak annyit szeretnék kérni, hogy légy tapasztalt játékos Smile

Hm, egyelőre ennyi, gyere és beszéljük meg! Very Happy //






 
30-32
STÁTUSZ

PLAY BY
Te döntöd el
EMBER VAGY VÉRFARKAS ● ● Ex ● ●
Vissza az elejére Go down
 

lovely butterfly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» London is lovely so

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Keresem... :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •