Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Bonnie Bennett the survivor

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Katherine Pierce
Bonnie Bennett the survivor Xp5Y
Keresem :
Bonnie Bennett the survivor Tumblr_nkx3kt6sx21u33q8lo1_250
Nikolai

Bonnie Bennett the survivor Tumblr_oqgp169M6C1vdxc9uo2_250
Javier

Tartózkodási hely :
mckinley
Hobbi & foglalkozás :
running & surviving



A poszt írója Katherine Pierce
Elküldésének ideje Vas. Feb. 24, 2019 1:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva,  üdvözlünk!
rising of the mortals frpg

Drága Bonbon!

A karaktered mindig is nagyon badass volt, főleg a sorozat vége felé. Sokat veszített ő is, szóval nem csoda, hogy végül megkeményedett, s már korántsem az a bűbájos boszi, aki évekkel ezelőtt volt. Személy szerint én ennek örülök, bár tudod, hogy sosem kedveltelek úgy igazán, a boszorkányokkal sosem jöttem ki túl jól, vagy úgy egyáltalán bárkivel Very Happy
Az előtörténetben megragadtad Bonbon új énjét, a naplós jelenet nagyon átadta mindazt, ami ő maga, s hogy a másik pofim is belekerült, az csak külön megtiszteltetés 40 Kivetnivalót nem találtam a leírtakban, így hát elsőként üdvözöllek téged nálunk :szivi:
Érezd jól magad a fórumon!


Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Bonnie Bennett
Keresem :
Enzo
Tartózkodási hely :
Mystic Falls
Hobbi & foglalkozás :
Egyetemista



A poszt írója Bonnie Bennett
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 23, 2019 3:57 pm
Ugrás egy másik oldalra
Bonnie Bennett

● ● nomen est omen ● ●
● Becenév ● Bonbon, Bon
●Titulus ● last Bennett
● Születési idő, hely ● Mystic Falls, 1992.júl.08.
● Első átváltozás ● -
● Család ● Sok időbe telt, mire megtudtam a családom múltját, hogy az én egyik ősöm tanította meg az eredetiek anyját varázsolni... DE a családomból már szinte már semmi sem maradt. Először a nagyi hagyott itt, majd jött apa, anya pedig vámpírrá vált...
A családomnak leginkább a barátaimat tekintem, Caroline és Elena olyanok számomra, mintha édestestvéreim lennének. Bármit megtennék értük és talán... Még Damon is idesorolható. Sok mindent éltünk át együtt.
 
26
Boszorkány

Kath Graham
Egyetemista
A KARAKTEREM CANON ● ● SZEREPKÖR

Kedves naplóm!

A börtönvilág megviselt engem és nem csak fizikálisan, hanem lelkileg is... sokkal jobban, mint én azt szerettem volna. Azóta másmilyen minden, másnak érzem magam, megváltoztam és talán nem éppen abba az irányba, amelybe kellett volna. Nem bántam meg, hogy akkor Damont kijuttattam és azt sem bántam meg, hogy azt a férget hagytam ott megrohadni, de kiszabadult. Bármikor felkereshet és bármikor újra eljátszhatja velem azt, amit ott bent megtett. Először belém lőtt egy nyilat, aztán fojtogatott engem és legvégül pedig egy kést szúrt a hasamba és hagyott ott egyedül meghalni... Kai beteg, egy agybeteg idióta, akit meg kell ölni. Nem csak én gondolom így, még a saját covenje is bezárta őt, csakhogy ne tudjon galibát okozni.
Amúgy Elena mondta, hogy próbáljam leírni én is az érzéseimet és hátha könnyebb lesz, egyelőre nem tudom kedves naplóm, nekem fura ez az egész. Ráadásul ott voltunk abban a buliban, akkor is valaki hirtelen ért hozzám és megégettem a kezét, mindenkiben csak a rossz szándékot látom...


Nekem ne megy ez a napló írás... - Incendium. - mondom ki halkan a szavakat, majd fellobban a tűz a kandallóban és rádobom a naplót. Nézem, ahogyan szép lassan a lángok martalékává válik és füst formájában távozik. Talán percekig is néztem a tüzet nem tudom, egy kéz érintése a vállamon, összerezzentem. - Bonnie? - kérdezte halkan Caroline. Lassan pillantottam rá, majd végül ökölbe szorítottam a kezemet és a tűz kialudt. Nem tudom, hogy mit kéne neki mondanom, elmeséltem már nekik, hogy mi történt velem ott bent, látom az aggodalmat a szemeiben. Elmosolyodtam, pedig semmi okom nem volt a mosolygásra. - Minden rendben, ne aggódj. - mondom neki még mindig mosollyal az ajkaimon, majd az órára pillantok. Tizenegy húsz van, az órám pedig tizenegy harcminkor kezdődik, basszus! - Ne haragudj, de rohannom kell, lekésem az órámat. - mondtam neki, majd kaptam a táskámért és elindultam sietve. Nem futottam, inkább csak gyorsan sétáltam, már eleget futottam Kai ellen ott bent...
Két percet késtem mindössze, próbáltam a leghalkabban becsukni az ajtót, de hangosabbra sikeredett, mint szerettem volna. - Áh, Miss Bennett megtisztel a jelenlétével? - kérdezi gúnyosan a tanár, én leginkább elnyelem azt, amit legszívesebben mondanék neki és bűnbánóan pillantok rá. Nem félek tőle, találkoztam már vele rosszabbal is, sokkal rosszabbal... - Elnézést Mr. Peters. Többet nem fordul elő. - bólint, majd mutat az egyik szabad helyre. Gondolom, akkor most rám fog szállni. Pedig, ha tudná, hogy miért nem jelentem meg eddig az óráin, akkor visszavenne és leszállna rólam, bár... Ő mindig is ilyen volt velem. Könnyűszerrel felgyújthatnám a lapjait, de nem tehetek ilyet, nem akarom lebuktatni magamat.

Lezsibbadt az agyam, esküszöm nem bírtam volna tovább hallgatni ennek a férfinak a hangját, már így is zsongott az agyam. Friss levegőre vágytam, így a szobám helyett az udvarra mentem. Sokkal nehezebb visszaszokni az egyetemhez, mint hittem volna. Végre kiszabadultam és megszabadultam attól a szociopata vadbaromtól, mégsem lett semmi sem olyan, mint régen. Leültem az egyik padra törökülésben és államat a tenyeremre helyeztem. Vajon még mennyi idő, mire... minden olyan lesz, mint régen?

Vissza az elejére Go down
 

Bonnie Bennett the survivor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bonnie Bennett
» Bonnie Bennett
» Bonnie Bennett - elkelt. <3
» K.P. ~ the queen of survivor
» Katherine Pierce ~ survivor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Boszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •