Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Lucille Éamon Vodova
Rendezvényterem Tumblr_inline_oc53mqihnH1sb0qtd_100
Kedvenc dal :
✦✦ JUDAS
Tartózkodási hely :
✦✦ new orleans
Hobbi & foglalkozás :
✦✦ supreme witch



A poszt írója Lucille Éamon Vodova
Elküldésének ideje Vas. Júl. 15, 2018 6:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
A házasság egy nagyon szép dolog az életben. Én rengetegszer megtapasztaltam már, hisz lássuk be, hiába voltam világ életemben egy befolyásos nő, évszázadokkal ezelőtt sehogyan sem ismertek volna el akkor, ha nincs egy férfi az oldalamon. Egy kicsit mindig is magamnak való voltam és vagyok, nem szerettem senkihez sem kötődni és jobb szerettem független életmódot élni. Persze, amíg házas voltam sem maradtam meg egy férfinél sem, szimplán csak eltűrték a hűtlenségemet mert ahhoz túlságosan is szerettek engem a legtöbbjük, hogy kidobjanak. Mondanom sem kell, hogy volt már, hogy a hűtlenségemért meg akartak ölni, de egyértelműen ahhoz túlságosan is okos vagyok, hogy az életemet elveszítsem más keze által. A hátam mögött mindig álltak boszorkányok és az emberek között a legfőbbek, a hatalmat pedig sokszor úgy is megkaptam, hogy csak szét kellett tennem a lábaimat. De néha elég volt a két szép szemem is. A jelenlegi hatalmamat nem ennek köszönhetem, hanem annak, hogy segítettem valakin. Nyilván azt is érdekből tettem és nem azért, mert hatalmas szívem van. Még csak szívem sincs.
Az első kérdésem után kíváncsian várom, hogy mi lesz a mozdulata. De csak megrázza a fejét, én pedig érdeklődve biccentem oldalra a fejem. Talán kezdem már érteni. Abban biztos vagyok, hogy valaha az életben van legalább egy utódja, de inkább csak fogalma sincs arról, hogy ki vagy kik lehetnek azok. A férfiak ilyenek: ők nem tudhatják, hogy van az életben gyerekük. De a nők esetében ez teljesen más. Mi lehetünk akármennyire is szívtelenek vagy kegyetlenek, a gyermekünket feltétel nélkül tudjuk szeretni. Én is így voltam és vagyok is. Alighanem az elmúlt húsz évben én magam neveltem fel egy kisfiút még annak ellenére is, hogy nem az én vérem csörgedezik benne. Szerettem őt tiszta szívemből. Kaleb egy tündéri gyerek volt, mellette éreztem leginkább változást magamban. De amióta elhagyott, kezdek újra a régi lenni aki azelőtt voltam. Azonban az utóbbi pár hét hatalmas nagy változást gyakorolt rám, hisz a gondolataim között csak egyetlenegy név és arc járt a fejemben: Alig vártam, hogy Dean mellett legyek végre és tudhassam, hogy nem vagyok egyedül. A hatalom olykor mind hiábavaló, ha egyedül vagy. De erről csak én tehetek és senki más.
A következő kijelentésemen viszont megissza a pohár tartalmát és elégedetten pásztázom az arcát, talán még a kelleténél ördögibb mosollyal az arcomon.
- Ne aggódj. Shh..- Mutatóujjamat az ajkaihoz emelem, aztán elhúzódom tőle egy pillanatra és felé fordulva az ölébe ülök, átkarolva karjaimmal a tarkója mögött. - Engem nagyon lenyűgöz az, ha valaki a saját érdekeit tartja szem előtt. Hasonlítunk. - Kedvesen simogatom a tarkóját. - Azt azért bevallhatjuk magunknak is, hogy máskülönben nem élnénk már, ha nem a saját érdekeinket tartjuk fontosnak.- Szemeibe nézek törődően, aztán közelebb hajolok hozzá, és szeretetteljesen megcsókolom ajkait hosszasan, lágyan, mégis szenvedélyesen. - És azt is tudom, hogy nekem nem ártanál. De azt tudnod kell, hogy én sem neked. Nem... a saját érdekeimet tartom még mindig szem előtt, ha pedig más vagy én bántanálak, az nekem is nagyon fájna. Fontos vagy nekem, Dean. - Jelentősen megnyomom a szavakat a végére, hogy komolyan gondolja azt, amit mondok neki. Ő mellette nem érzek késztetést arra, hogy más férfi karjaiban legyek helyette, ha ő épp nincs mellettem. Mellette nem érzem magamat egyedül. Viszont a hűtlenséget még tőle sem tudnám eltűrni, főleg akkor, ha én is hűséget fogadok neki. Lássuk be, az ember mindig önző a maga módján és jobb szereti, hogy ami az övé, az pedig az övé is maradjon. Habár igazán nem mondtuk ki, hogy mi egymásnak kik vagyunk, de én jól tudom, hogy ez több, mint szeretők közötti viszony. Jól tudom. Én is voltam szerető és nekem is voltak szeretőim, de azok egyáltalán nem töltöttek el semmivel sem. Csak ridegséggel és sivársággal, kínnal és szánalommal. - Ez azonban gyönyörű.. - Gondolatom végét véletlenül kimondom halkan, de nem próbálok meg visszakozni. Ez az igazság. Bár, ő talán nem tudja, hogy épp mik jártak a fejemben így kérdően bámulhat rám.
Az ő állítását végighallgatom, és pajkosan elvigyorodom magam, talán még meglepően is, hisz az ilyesmi nagyon intim dolog. De nem zavar az őszintesége. Ahhoz, hogy kíváncsi legyen az én verziómra, ahhoz neki is fel kell fednie néhány dolgot magáról.
Amit italt kiöntött nekem, magamhoz veszem és megiszom nemes egyszerűséggel; nem szoktam sűrűn inni, de esküszöm, hogy ez az ital nagyon itatja magát és nagyon jól esik. Talán kezd is a fejembe szállni már a hatása. - Főleg a fekete bőrűek voltak a kedvenceim. - Vigyorgok kajánul, és a vak is láthatja, hogy igen, az ital hamar megbódított már. Nos igen, voltam egyszerre több partnerrel is a hálóban és igazán extrém dolog az ilyen, de mondanom sem kell, hogy idejét sem tudom, hogy utoljára mikor is volt részem olyasmiben.
A következő mondatán azonban a bódultság hamar kizökken a fejemből némileg, mert a meglepődés most sokkal erősebben dominált most bennem. Alig pár másodperc után csak elmosolyodom, de nem nyúlok a pohár után. Nem azért, mert nem érzek hasonlóképpen. Ó, dehogynem... olyan számomra ő, akárcsak egy csónak a mennybe. Nekem ő egy megváltás. De most az ivászat helyett csak egy csókkal hozom a tudtára, hogy ugyanúgy érzek, ahogy ő.
- Ugye nem hagysz el? - Kérdezem, habár nagyon hirtelen kiszökött a kérdés a számon. - Nem is igazán tudom, hogy hogyan reagálnám le, vagy hogy viselném... - Megrázom a fejem feszülten. Az árulás, a cserbenhagyás számomra egyenest egyenlő egy szíven döféssel.
Érzem, hogy az autóban leáll a motor és könnyedén megáll. Felpillantok hatalmas szemekkel, aztán vissza Dean-re.
- Megjöttünk? - kérdezem vidáman. Kíváncsi vagyok arra, hogy hol él. És egyébként is, szerintem nagy szó mindig az olyan, ha valaki a saját otthonához meghívja a másikat.

Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Dean O'Doherty
Tartózkodási hely :
New Orleans



A poszt írója Dean O'Doherty
Elküldésének ideje Szer. Júl. 11, 2018 9:56 am
Ugrás egy másik oldalra
Elképzelni sem tudom, mi fog ránk várni, amint hazaérünk. Annyiszor húztuk már egymást az elmúlt időben, csoda, hogy még mindig rajtunk van minden ruhadarab. Folyva-folyvást elkalandozok és sokszor érzem, ahogy odalent is kicsit elkezdek keményebb lenni mindezeknek köszönhetően. Ha csak arra a legutóbbira gondolok, az ébresztésére, vagy az azt megelőző napon a fürdőben történtekre… a lényeg, hogy nehéz visszafognom magamat. Főként nehezen megy, mikor olyan érzéki, szenvedélyes, vágytól átitatott csókban részesítjük egymást, amelyben az eddigi este előtt még egy szem példára sem került sor. Eddig tényleg csak a testiségek voltak, amik főként számítottak, és ugyan ebbe a csók is beletartozhat, de azt teljesen más, mint amilyenben most van részünk. Ebben érződik, hogy van valami több, nem csak a vágy a másik iránt. Persze ott van, elég nagy mértékben, de ez sok mással keveredik. Ezt egyikünk sem tudná titkolni.
- Ugyan. Ez a jó dolog a limuzinokban. Egész este lehetne bömböltetni a zenét, ő meg sem hallaná elöl, szintúgy a kis üveg, amit bármikor fel vagy lehúzhat bármelyikünk, ha kis egyedüllétre vágynánk – beleborzongok és jólesően hümmögök, mikor a fülcimpámmal kezd el játszadozni. Jól tudja, hogy ez az egyik legerősebb erogén pontom, és van olyan dög, hogy ezt próbálja is kihasználni. Talán pont ezért is imádom annyira.
Végül nem is tudom már, hogyan, de sikerül kicsit eltávolodnunk egymástól. Bár még mindig fel vagyok kicsit korbácsolva, és próbálok arra ügyelni, hogy a vérem kicsit fentebb szánkázzon. Na de ehelyett felvázolom a játékszabályokat, kicsit megváltoztatva a szabályokat és a játékot a ránk való tekintettel. Nem kellett sokáig magyaráznom, elég érthető voltam valószínűleg és még az alkohol sem dukál bennünk. Bár más is ugyanígy meg tud részegíteni. Engem legalábbis biztosan. Elég csak megnéznem azokat a formás lábait azon a ponton, ahol a ruha véget ér, vagy fentebb a telt dekoltázsát, esetleg a csókolnivaló ajkait. Általában az ilyen kapcsolataim hamar véget értek, Lucille esetében viszont nem látok ilyesmire lehetőséget. Ahhoz túlzottan is oda vagyok érte.
Máris egy különbség köztünk, ő már volt házas. Hm, vajon hányszor lehetett az, merül fel bennem a kérdés. Mindezekre később lehet rá is kérdezek, most egyelőre maradjunk a játék határain belül. Úgy sincs már olyan hosszú út hazáig. Talán képesek vagyunk két kört lejátszani még ebből a játékból – plusz-mínusz mindig benne van -, addig pedig élvezzük csak ki.
Elmosolyodom, mikor a másik pohár tartalma is elfogy. Újratöltöm őket, közben egy kis megjegyzés gyanánt odaszúrom neki. – Nem is értem, hogy ez esetben miért megyünk hozzám – mondom neki vigyorogva, mielőtt egy gyors csókot nyomnék ajkaira.
Hmm, mikor ő szólal meg, akkor nem tudom pontosan, mit feleljek. Biztos vannak utódaim, akiknek vérszerint én vagyok az apjuk, de a szülő szó az mást jelent számomra. Olyasvalaki, akihez a gyerek bármikor tud fordulni, aki ott van vele, és elvégzi, ami el kell végeznie. Aligha vagyok ilyen. Halványan megrázom tehát a fejemet és várom a következőt.
Ez jobban igaz már rám. Szeretek unfairül játszani, ha ezzel saját magamat tudom előtérbe helyezni és jobb helyzetet kiharcolni magamnak. Így hát odanyúlok az egyik poharamért és felhajtom. Aztán egy megjegyzéssel még bővítem ezt. – Bár rajtad Lucille, sosem tudnék átgázolni. Ezt remélem tudod – mosolyodom el kedvesen és őszintén, ahogy kezemet az egyik térdére helyezem megerősítés gyanánt. Ha kicsit távolabb lenne tőlem, akkor pedig még közelebb is húzódok hozzá, hogy egymás mellett lehessünk.
- Voltam már egyszerre több partnerrel is az ágyban – szólalok meg végül a játékhoz visszatérve, és nagy figyelemmel követve a válaszát.
- A másik pedig legyen mondjuk… megvan. Nem vágytam még másra korábban sosem annyira, mint ahogy rád – elég furán fogalmaztam, lényegét tekintve viszont ha ő is hasonlóan érez, akkor nem kell innia. Vagy más módon is kifejezheti válaszát, azzal is megelégszem. Elég közel van egymáshoz kettőnk arca.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Lucille Éamon Vodova
Rendezvényterem Tumblr_inline_oc53mqihnH1sb0qtd_100
Kedvenc dal :
✦✦ JUDAS
Tartózkodási hely :
✦✦ new orleans
Hobbi & foglalkozás :
✦✦ supreme witch



A poszt írója Lucille Éamon Vodova
Elküldésének ideje Szer. Júl. 11, 2018 1:00 am
Ugrás egy másik oldalra
Figyelemmel követem minden egyes mozdulatát miután a különleges autó belsejében foglaltunk helyet. Nőiesen teszem egyik lábamat a másikra és tenyereim pedig némán pihennek az ölemben kényelmesen. Arcom nyugodt, tökéletesen leplezem azt az énem amelyik most legszívesebben letépne róla minden ruhadarabot és ribanc módjára esne azonnal térdre, hogy valami keményet és hosszút érezzen a szájában. Ó, igen... a bájos tekintetem és nyugodt testtartásom ellenére igazán nagyon feszült a testemben a légkör és sokak számára irigylésre méltó lehet az a fegyelem, amit képes vagyok megtartani. Nem tarthatna vissza semmi sem attól, hogy most és azonnal megtegyem azt amire leginkább vágyom most, de abban biztos vagyok, hogy ehhez nem a legjobb helyszín egy autó ülései. Persze, nem vagyok én válogatós, az ágyon kívül is szeretem csinálni: legyen az pult, kanapé, föld, teljesen mindegy. De egyelőre most jobbnak vélem azt, ha mégis visszafogom magam, hisz túl sokat úgy sem kell már várnom.
Habár önmegtartózkodást gyakorlok még egy kicsit, ettől függetlenül kicsit közelebb húzódom hozzá sejtelmesen és egészen mellé férkőzöm úgy, hogy arcom egyik felét a vállára hajtom és megrebegtetem dús és hosszú szempilláimat egészen látványosan. Ajkai pedig máris az enyémnek tapadnak; egyik tenyerem mellkasára vándorol és vehemens, mégis érzéki csókkal merülök el nyelvemmel a szájában, kiélvezve az édes, forró ízt ami még inkább megtöri bennem a már rég óta ingadozó falat, ami visszatart engem a vágyaktól.
- Kérlek..- Mégis halkan kicsusszan a számból két csók között egy kérlelő szócska, amikor ujjaival egészen közel ér már ahhoz a pontomhoz. Alsó ajkamba harapok aztán és pár centire elhúzódom arrább, mintha az segítene engem megfékezni. Nem igazán, még így is nagyon nem bírok magammal.
- Más terveid? - kérdezek vissza démoni hangon. - Nekem sem ez a tervem egészen de szükség van valamire, ami elvonja a figyelmünket. Nem szeretném, ha a sofőr fül és szemtanúja lenne annak, hogy mi ketten mit tudunk művelni. - nyakára lehelem a forró levegőt aztán fülcimpáján végignyalok sejtelmesen és olyan bestiálisan, akárcsak egy marni készülő kígyó. Alighanem sokkal jobb ötlet volt ez a manőverezésem, máskülönben tényleg nem tudnám magamat visszatartani. Nem is igazán jár más a fejemben azon kívül, hogy mit tudnék vele művelni és ő mit tudhatna művelni velem. Így is egyre jobban kezd melegem lenni.
A poharat elfogadom és figyelemmel hallgatom, amikor levázolja a játékszabályokat. Bólintok határozottan, habár jól ismerem a szabályokat. Azonban a mi esetünkben fontos a változtatás, mert tényleg kevés olyan dolog van, amit ne tettünk volna már életünkben.
Az első kijelentésére azonban nem hörpintem le a pohár tartalmát. Persze, az evidens, hogy én már voltam házas és ráadásul nem is egyszer, hanem nagyon sokszor. Ennek többnyire az az oka, hogy hiába volt már akkor vagyonom, nos, a nők mindig hátrányosabb helyzetben álltak főleg akkor, ha esetleg nem voltak házasok. Szükségem volt férjre, főleg olyanra, aki a két szép szememért képes volt mindenét rám hagyni. Alattomos dolog volt tőlem, de ez jelenti a túlélést, nem?
Azonban a másik kijelentésére már gondolkozás nélkül megiszom a pohár tartalmát, mire aztán marni kezdi a torkomat jólesően. Engem nagyon régen kaptak rajt, mert egyébként én nagyon óvatos és elővigyázatos vagyok. De akkor... az anyám sohasem szerette a rabszolgáit, míg én az egyikkel akkor összeszűrtem a levet. Bastian egy vérfarkas volt, ahogy anyám összes rabszolgája. Rühellte a vérfarkasokat, ami alól én sem voltam kivétel de Bastian teljesen más volt. Nagyon tetszett a sötét bőre.
Az egyelőre viszont meglep, hogy még sohasem volt házas. Miért?
- Elmondhatom magamról, hogy szülő vagyok. - Szólalok meg aztán én is. Attól, hogy meghalt a babám még szülő vagyok a mai napig is, hisz pár percig én magam is anya lehettem. Nem tartom kizártnak, hogy talán Dean is rendelkezik utóddal vagy épp utódokkal.
- Bárkin áttapostam azért, hogy a hatalmamat még a mai napig is élvezhessem. - Nem túl büszke kijelentés, ugyanakkor leplezni sem tudnám leplezni. A hatalom ilyen: elnyomunk bárkit, aki útban van. Ki tudja, talán Dean is ilyen típus, aki áttörtet mindenen és mindenkin, hogy hatalma legyen.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Dean O'Doherty
Tartózkodási hely :
New Orleans



A poszt írója Dean O'Doherty
Elküldésének ideje Kedd Júl. 03, 2018 4:50 pm
Ugrás egy másik oldalra
Ha ezt a kis játékunkat egy kicsit még tovább folytatjuk, lehet nem mi magunk lettünk volna azok, akik kisétálunk innen, mert esélyesen valaki szépen kitessékelt volna. Lényegét tekintve mondjuk semmin nem változtat, mert az már biztos, hogy itt tovább nem tudunk maradni. Ahhoz túlzottan is hiányoltuk már a másikat, és amíg kettesben vagyunk, ott kisebb az esélye annak, hogy valami oknál fogva megbírságolnak minket. Szeméremsértés vagy bármi ilyesmi gyanújával. Nem mondom, abban is van valami izgalmas, hogy bármikor lebukhatunk. Szeretem, ha van egy kis izgalom, kaland bármilyen kapcsolatomban. És  Lucille sem tűnik olyannak, aki bármi ilyesmit megvetne. Talán csak egy kis ösztönzés kellene neki, de le merem fogadni, hogy előbb-utóbb beadná nekem a derekát.
Elmosolyodom, hogy velem ellentétben kicsit hevesebben, szenvedélyesebben csókol vissza. Úgy érzem, hogy az előbbi ásításom volt az este első és minden bizonnyal utolsója, mert ezek után aligha lesz ilyesmikre időm. Vagy lehetőségem. Mellette sosem tudok unatkozni, legyen akármiről szó.
- Jól hangzik. Ezt észben tartom – felelem neki ugyanolyan hangerővel, mosolyogva. Nekem is nehezemre esett, hogy ne csússzon még feljebb a kezem, de szerencsére volt még annyi önuralmam, hogy megállítsam magamat. Bár nem ment valami könnyen, hisz érzem, hogy nekem is kezd kicsit feszesebb lenni odalent a helyzet. Nem vészesen, de azért érzem. Bár nincs ebben semmi meglepő, legutoljára annál az ébresztésnél kaphattam bármiféle kényeztetést azon a pontomon és ott sem engedtem, hogy a kelleténél tovább tartson, esetleg eljuttasson arra a pontra. Nem volt könnyű akkor sem, most meg talán még nehezebb.
Végül beülünk a limuzinba. Nem lep meg, hogy körbenéz, én is ezt tenném a helyében. Látszólag kedvére van a látvány, ami örömmel tölt el. Kicsit félreérthető kérdésemet szerencsére pont úgy reagálta le, ahogy én gondoltam.
Közelebb húzódik hozzám és felteszi a kérdést. Tényleg, a játék. Nem is rossz ötlet. Térdére simítok fentebb haladok kicsit, miközben megcsókolom őt hosszasan. Ujjaim közben lassan cikáznak egyre feljebb, de megállok a csók végeztével. – Más terveim voltak itt, de ha ennyire szeretnéd – mosolyodom el gonoszul, majd pedig elnyúlok egy tequilás üvegért, meg néhány feles pohárért.
- Na szóval… tekintve a korunkat és tapasztalatainkat inkább játsszuk kétféleképpen. Mondhatod azt, hogy „én még soha”, és ha a másik csinálta, akkor innia kell. Vagy a másik lehetőség, hogy „én már” csináltam xy-t, és ha a másiknak is volt ilyen élménye, akkor innia kell. Eddig tiszta remélem – nem túlságosan bonyolítottam túl a dolgokat, az már szent. – Menjünk úgy, hogy kettőt mondok én, kettőt te. Jó lesz? – amennyiben rábólint úgy már öntök is két-két pohárba az alkoholból.
- Hm… Én még… soha nem voltam házas – mondom ki az elsőt.
- És akkor… engem már kaptak szeméremsértésen másvalakivel – jó lesz ez másodiknak, most így hirtelenjében ez jutott eszembe. Közben figyelem a „válaszait”.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Lucille Éamon Vodova
Rendezvényterem Tumblr_inline_oc53mqihnH1sb0qtd_100
Kedvenc dal :
✦✦ JUDAS
Tartózkodási hely :
✦✦ new orleans
Hobbi & foglalkozás :
✦✦ supreme witch



A poszt írója Lucille Éamon Vodova
Elküldésének ideje Kedd Júl. 03, 2018 12:56 am
Ugrás egy másik oldalra


Dean & Lucille

Még számomra is furcsa megízlelni azt a gondolatot, hogy utoljára a legelső férjemmel éreztem magamat ennyire jól és lássuk be, az már nagyon régen volt. Keresem az összefüggéseket és rájövök egy idő után arra, hogy az első férjemet tiszta szívemből szerettem, míg a többit olyannyira nem, hogy én magam tettem el őket lábalól. Nem éreztem magamat szeretve mellettük, habár gyakran csak azért nem, mert túlságosan is makacs voltam ahhoz, hogy hagyjam magamat szeretni. Nem érdekelt, hanem csak is az, ami volt nekik: a pénzük és a hatalmuk érdekelt amiket egy idő után mind magamnak szereztem meg, miután megöltem őket egyesével. Csúnyán hangzik és alighanem eléggé mocskos tettek voltak ezek tőlem, de ezúton teljesen más érzelmeket táplálok, amióta Dean jár a fejemben. Egy kicsit úgy érzem magam, mint egy rajongó tinédzser, de szerencsére gyakoroltam annyi önuralmat az évek folyamán, hogy kordában tudom tartani az érzelmeimet és az indulataimat. Alighanem érezheti, hogy mennyire kiváltságos helyet foglalt el a nem létező szívemben és akár ezt nyíltan is merném vállalni bárki előtt. Egy percig sem jutott eddig sem eszembe, hogy ellenséges legyek vele vagy épp titkoljam a szeretetemet iránta. Habár borzalmasan sok hibát követtem el és az elmúlt egy évezredben a legalja hárpia voltam avagy vagyok, de ettől függetlenül vannak érzéseim amiket csak az láthat akinek hagyom. Én nem vagyok gonosz vagy kegyetlen a magam módján, de igazán azt sem mondhatom, hogy apáca példakép lehetnék. Nem hiszek a Mennyben, sem pedig a Pokolban, de ha valóban léteznének, engem sehová sem vennének be. Túl jó vagyok ahhoz, hogy gonosz legyek, de túl gonosz vagyok ahhoz, hogy jó legyek. Hajlamos vagyok bárki nyakán átmenni a céljaim érdekében, ugyanakkor gondolkozás nélkül dobnék el bármit egy olyasvalakiért, aki konkrétan az életben a mosolyt jelenti számomra. Jelenleg pedig az egyetlen ilyen mosolyom az csak is Dean. Ez nem holmi elhamarkodott badarság, hanem a valóság. Tudom, hogy van oka annak amiért mi ketten még mindig együtt vagyunk. Alighanem talán az elmúlt évezredben sem fordult olyasmi elő, hogy egy két egykorú vámpírboszorkány találkozzon össze. Itt valaminek lennie kell. A hasonlóságok magukért beszélnek de legyen akármi, a mosolyom csak is Dean-ben rejlik és nem fogom elengedni addig, amíg szeretni fog.
Gondolataimba temetkeztem és csak az rángatott fel, hogy egy akkorát ásít, hogy talán még az előttünk ülőket is lazán lenyelhette volna. Meglep, hogy unalmasnak találja a rendezvényt. Én nem tartom unalmasnak, mert nem azzal foglalkozom, hanem csak is vele. Örömmel tölt el a jelenléte és ennek a gondolatnak köszönhetően nem érzem azt, hogy az unalomtól ásítoznom kellene. Ugyanakkor azt sem tagadnám, hogy kettesben sokkal jobban érezném magam, habár kifejtettem, hogy valószínű akkor nem sokáig lett volna ruha még rajt.  Nem kimondottan a nyers szex hiányától akarnék azonnal nekiesni. A szex miatt, viszont csak is azért, mert akkor igazán szeretve érzem magam és tudom, hogy akkor csak velem foglalkozik és senki mással. Akkor csak én vagyok neki és én pedig neki.
Megjegyzem viszont leplezetten és halkan, hogy sokkal jobb lenne inkább ketten együtt lenni és alighanem szavaiból tökéletesen kiveszem, hogy osztozkodik a véleményemben. Ahogy cirógatja a combom belsejét és ahogy az ajkaimat csókolja, jól tudom, hogy benne is épp annyira szakad az alig megfékezhető vágy, akárcsak bennem. Olyannyira érzem azt a frusztrációt, hogy a keresztbe rakott lábaimat jobban összeszorítom, hisz az ölemben uralkodó érzés nem akar csillapodni, sőt, inkább csak egyre jobban erősödik. Szerencse, hogy az önuralmam még rendíthetetlen az akaratommal szemben.
Hagyom, hogy a tömeg ellenére is megcsókoljon hosszasan, sőt, mohóbban viszonozom talán még a kelleténél is. Igaz, hogy néha egy alattomos aljadék tudok lenni, de eddig még mindig az illem mintapolgára voltam, erre most pedig... de nem zavar a dolog, sőt, nagyon tetszik, hogy ennyire feszegeti nálam a határokat. De igazán már az szaggatja jobban az önuralmamat, amikor ujjait feljebb csúsztatja a combomon és már szinte majdnem hozzám ér, de mégsem.
- Ha kettesben lennénk, valószínű már könyörögnék..- suttogom kéjesen, amint ajkaim a nyakára vándorolnak. Igazán elkanászodtak volna a dolgok, hogy ha nem szólal meg és nem fogja meg a kezem, hogy kivezessen. Még magam sem vettem észre, hogy szinte az önuralmam teljesen összeesett, de szerencsére ez a manőverezése megmentett minket attól, hogy néhányan ferde szemmel nézzenek ránk.
- Limuzin? - kérdezem meglepődötten. Tisztelem a gesztust, bár ekkora felhajtást nem kellett volna csinálnia miattam. Nagyon én sem reagáltam túl a doolgot, hisz Lucifer hozott el a kétszemélyes Porsche autójában. Ezen a környéken majdnem minden harmadik embernek olyanja van, pedig pénzügyileg nem panaszkodhatok én sem. Ha a vagyonomnak a háromnegyedét szórakozásból felgyújtanám, nos, a negyedével még vígan eléldegélnék akár még ugyanennyit, mint amennyit eddig.
Morcos arccal ugyan, de elengedem addig a kezét, amíg felhívja a sofőrt. Nem vagyok duzzogós vagy picsogós forma, de most szórakozásból mégis bevágtam ezt az arculatot, hogy kifejezzem a nemtetszésemet a felől, hogy elengedte a kezem. Nyilván csak szórakozom, de szerettem volna vele érzékeltetni, hogy ez mennyire jól esik nekem. A vicceskedős kedvem pedig hamar tovaszáll, amint megérkezik az autó és mindketten beljebb csusszanunk benne.
Szerintem természetes reakció volt a részemről, hogy amint leültem vele szemben, csodálva futtattam végig az autó belsején a tekintetemet. Ültem már puccos kocsikban, de ez tényleg nagyon elegáns és szép belülről.
Végül hegyezem a füleimet amint rákérdez arra, hogy épp mire vágyom. Ó, édes, szerintem te ezt a szavaim nélkül is tudod. Bár alighanem az italra gondolt de ismervén őt annyira, leplezetten utalt másabb dologra is.
- Pont arra vágyom, amire te. - Felelem én is kissé rejtélyesen a dolgot: Olyan italt kérek ezzel, mint amilyent ő és én magam is arra vágyom, mint amire ő. Az iménti kis műsorunk tökéletesen tükrözte, hogy a vágyunk nagyon is egyforma.
Idővel viszont lopni kezdem felé a távolságot és mellé ülök úgy, hogy arcomat a vállának nyomom és hatalmas szemekkel figyelem őt, igazán szeretetteljesen.
- Na és mi a helyzet a játékkal? - kérdezem érdeklődve. Nem tartom rossz ötletnek, hisz többet tudhatunk meg egymásról. Viszont a mi esetünkben talán kicsit másítani kéne a játék lényegén. Nagyon nincs olyan, amit ne csináltunk volna. Talán nem azzal kéne kezdeni, hogy mit nem csináltunk még, hanem azzal, hogy igazán mit csináltunk és mi volt jellemző ránk ebben az életben. Ha pedig igaz, a másik fél iszik rá egyet.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Dean O'Doherty
Tartózkodási hely :
New Orleans



A poszt írója Dean O'Doherty
Elküldésének ideje Pént. Jún. 22, 2018 7:02 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Nos… szokd meg – felelem neki mosolyogva. Egyszerűen és röviden, de szerintem benne van minden, amit csak elmondhatnék neki. Hogy nem kell egyhamar lemondania rólam – nyilván csak ha ő is így akarja -, és hogy én ott leszek, akármikor is lenne szüksége segítségre. Nem rejtem véka alá, hogy kedvelem őt, és ezt próbálom a lehető legtöbb módon kifejezni neki. De lássuk be, nem vagyok különösebben a szavak embere, inkább lényegre törően és egyenesen beszélek, mintsem hatalmas körítésekkel. A munkám tekintetében is ez általában be szokott válni. Hamarabb végzek egy-egy üggyel, és nem kell felesleges köröket lefutnom ahhoz, hogy nyélbe üssek egy üzletet. A személyes, mindennapi életben ez nem mindig működik, aláírom, de ha valamihez hozzászokik az ember, nehezen tudja elengedni. Így hát Lucille esetében is próbálom inkább tettekkel közvetíteni felé, hogy törődök vele. És van szerintem már annyi élettapasztalata, hogy ne értsen félre semmit. Viszont ki tudja, még nem mondanám azt, hogy olyan nagyon jól ismerem, és ez így van a másik részről is. De ha akarunk valamit egymástól, akkor igazából nincs is ezzel semmi baj. Élvezzük ki, amiben jók vagyunk, ahogy csak tudjuk és szeretjük, hisz időnk az van, mint a tenger. Még úgy is, hogy konstans veszélyben van a kovenjének hála. De ő választotta ezt az utat, így neki kell a következményeivel is számolnia. Én viszont mindezektől függetlenül felajánlom neki a segítségemet, amivel tegyen belátása szerint.
- Khm… legutóbb elég nagy önkontrollom volt szerintem, annál az ébresztőnél – mosolyodom el pimaszul. Szép kis reggel volt, nem olyasmi, amit ő is egyhamar képes lesz elfelejteni, ezt le merem fogadni. Tehettem volna még annál is emlékezetesebbé az ébresztését, de úgy gondoltam, hogy minek elsietni ezeket? Sosem volt ellenemre az, hogyha van egy állandó partnerem, akkor kicsit sanyargatom magam. Úgy annál intenzívebb lesz az egész, ha végre bekövetkezik. Akkor is erre hajtottam, és egek… nem tagadom, volt pár pillanat, mikor rendesen nehéz volt megállnom, hogy ne könnyítsek magamon. Viszont tudtam, hogy megéri rá várni. És még mindig így érzem. Most viszont, hogy ennyire nem állított meg ebben a kis játszadozásomban, hát… megnehezítette a dolgomat rendesen.
Ezért sem tudok teljes mértékben figyelni az aukcióra sem, és kezdek el kis idő múlva hozzá beszélni. Látom, hogy kicsit el van kalandozva, ezért szavakkal és tettekkel is próbálom kicsit magához téríteni. – Muszáj vagyok. Így fejezem ki, ha valami nagyon unalmas – nevetek fel roppant halkan. Legalább volt annyi bennem is, hogy a kezemet a szám elé raktam, nem pedig szinte bekaptam az egész termet. Ez is már nagy szó, hogy eljöttem ide, de már kezd elegem is lenni. Máskor, partner nélkül képes vagyok megülni a seggemen egész végig, hisz nem különösebben járnak bűnös gondolatok a fejemben, most viszont… szinte csak azok viharoznak az elmémben. – Hm… azt mondod? – döntöm meg kicsit a fejemet a kérdésemmel együtt. Ő is úgy gondolja, hogy inkább máshol kellene lennünk, semmint itt. Akkor mit is keresünk még mindig itt? Az már nyilvánvaló, hogy sokáig nem fogjuk ezt bírni, főleg hogy nem tudjuk egymásról sem levenni a kezünket.
- Támogatom. Bár privátban másfajta játékra gondoltam. De ezt majd a házban kifejtem – mondom neki sejtelmesen, mielőtt odahajolnék hozzá, hogy megcsókolhassam. Nem különösebben érdekel a körülöttünk lévő emberek ricsaja, vagy hogy néhányan megnéznek minket. Ujjaim a ruha alatt kicsit feljebb haladnak a combján, de még mindig nem derítem ki, amire eléggé kíváncsi vagyok már. – Tudod mit? Szólok a limuzinosnak, hogy álljon elő a szekérrel. Megyünk valamennyit a városban, aztán utána hozzám indulunk el végül. Na, gyere – elmosolyodom, ahogy végül kezét fogom meg, és minden további nélkül húzom őt magammal, hogy kisétálhassunk. Közben telefonommal egy gyors hívást intézek. Azaz csak megcsörgetem a sofőrt, akivel ezt beszéltük meg még korábban. – Így jöttem volna érted már eleve egyébként – fordulok egy pár pillanat erejéig felé, majd amint meglátom a kocsit, már oda is sétálok. Hátul a sofőr kinyitja nekünk az ajtót, ahol előre engedem Lucille-t. Végül én is követem.
Szép nagy belseje van, van itt mindenféle pezsgő, whisky, vodka. És sötétített ablakok, nyilvánvalóan. – Nos, mit szólsz? És még egy kérdés gyanánt, mire vágysz? – hivatalosan értem én az alkoholra. Félhivatalosan pedig… nos, aligha kell magyaráznom.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Lucille Éamon Vodova
Rendezvényterem Tumblr_inline_oc53mqihnH1sb0qtd_100
Kedvenc dal :
✦✦ JUDAS
Tartózkodási hely :
✦✦ new orleans
Hobbi & foglalkozás :
✦✦ supreme witch



A poszt írója Lucille Éamon Vodova
Elküldésének ideje Vas. Jún. 17, 2018 3:44 pm
Ugrás egy másik oldalra


Dean & Lucille

- Tudom, hogy megvédenél engem.- Belenézek gyönyörű szempárába és tenyerem az arcára siklik törődően. - De nekem még sohasem ajánlottak fel segítséget. - Suttogom halkan, aztán elvonom az arcától a tenyerem, de még mindig az ő tekintetét kutatom. Nem, sajnos nekem sohasem adatott meg semmiféle segítség még ennyi év alatt sem. Egymagam voltam és egymagam jutottam fel a ranglétrán nő létemre. Túléltem és harcoltam nagyon hosszú ideig, de most már nem kell szenvednem a kilátástalanságban. Csak van valami, amit elkezdtem és amit kissé nagyon rosszul csináltam. Elveszítettem egy boszorkányomat, az egyik megsérült, és mondanom sem kell, hogy a rendőrség közkívánatra adta mindezt. Különböző újságokban köszönt vissza Lazarus arca és az enyém, ahogy épp a halálból rántom őt vissza. Az emberek szerencsére túl hitetlenek és nem hisznek el mindent, így tehát túl sok okom nincs félelemre. A vadászokat pedig a kezemben tartom, nem fognak azok engem bántani. Nem.. ők sem ostobák, hogy egy több száz fős koven vezetője ellen menjenek. Én mindvégig utat mutattam nekik és alighanem hatalmas jutalomban részesültem volna,ha abban a pillanatban odahívom a főbb vadászokat ahhoz az ősihez, de nem tettem meg. Úgy érzem, hogy a szörnyeteg énem az évszázadok alatt elgyengült bennem. De nem tudom, hogy mi az, ami változásra késztetett. Tegnap a fejemben megfordult az, hogy összeszedem a holmijaimat és lelépek a városból, hátrahagyva a vezetői szerepet és azokat a boszorkányokat, akiket megmentettem. De nem tudtam eldönteni fejben, hogy Dean-nel vagy Dean nélkül. De még nem mehetek el sehova sem, mert különben az ellenség gyávának tartana. Alighanem az egyik ok a problémák miatt lenne, hisz menekülnék előlük. Belefáradtam mindenbe.
- Az önkontroll nekem sem az asztalom, de ezúton muszáj lesz kibírnunk. Hidd el, megéri egy kicsit várni. - csókolgatom kéjesen a nyakát, habár alighanem magamat is nyugtatom a szavaimmal. Ha valóban zárt falak között lennénk ketten, akkor nem valószínű, hogy bemagyaráznám neki, hogy megéri várni.
Nem látszódott rajt az ellenkezés, amikor magamtól felteszek egy olyan lehetőséget, hogy akár bemutathatná, hogy ő hol él. Persze, nagyon diszkrét lennék abban az esetben, ha az én kis birodalmam járható lenne, de az utóbbi pár napban én is csak óvatosan merészkedem oda. Ms. Cortez van annyira bolond a többi zsaruval, hogy képesek lesznek majd egy halom vadászt rám küldeni akiket még csak nem is ismerek. Habár egy-egy óvatlan pillanat, és akár ők is meg tudják tenni a vadászok helyett a dolgukat. Dean jobb, ha a maga környékén marad, talán ő legálisabban éli az életét. Aztán ki tudja, hogy idővel majd mik fognak kiderülni róla.
- Ennek örülök. - Pislogok rá szépen, elégedetten. Nem lett volna kedvem motelbe menni, vagy ehhez hasonlóhoz. Így belegondolva nem ártana még egy másik birtokot felvásárolnom és építtetnem egy házat. Eddig nem volt példa arra, hogy még én is lapulva mentem be a saját házamba, de ezúttal szükségem lesz egy privátabb helyre, amiről még a zsaruk sem fognak tudni.
Elindulunk be az épületbe, ahol a rendezvény hamarosan indulni fog, bár alighanem pont akkor ültünk le, amikor csillapítottak a kivilágításokon és árverésre indítottak különböző értékes tárgyakat. Figyelemmel követem az eseményeket és egy pillanatra elmeredten nézek magam elé, amikor visszaemlékezek egy hasonló eseményre. Nagyon régen voltam már ilyen eseményen, az is közel háromszáz éve történt. A boszorkányperek befejeztével az elszegényedett gazdagok boszorkányokat bocsátottak árverése; aki többet kínált, az vihette el azt a valakit, akit rabszolgának vettek meg leginkább. Izak is hasonló fiú, mint Lazarus. Nagyon érzékeny, ugyanakkor ügyes és okos fiú. Nem véletlen, hogy nagyon sokan akarták őt akkor és közel fél órán keresztül tettem fel folyamatosan az emelt tételeket arra a fiúra. De tudtam, ha nem az enyém lesz, akkor szörnyű sorsra fog jutni. De megszereztem őt még annak ellenére is, hogy a fél vagyonomba került akkoriban és én nem voltam sohasem elszegényedett. De megérte, mert tudom, hogy mára már az egyik leghűségesebb boszorkányom lett, és egyben a szeretett fiamként szeretem őt.
Elmélkedésem folyamán csak a mondata utolsó felét hallom Dean-nek, de persze nem azért nem figyeltem, mert nem akartam, hanem mert nem fűztek szép emlékek az ilyen árverésekhez. A tudatalattim viszont éberen figyelt és szóra nyílnak az ajkaim. - Rendben van, Szívem. - Kézfejére csúsztatom a tenyeremet és cirógatni kezdem hüvelykujjammal a bőre felületét kedvesen. Azon nők szerencsései közé kerültem, akiknek minden megadatik és mindenük megvan. Én nem rendelkezem saját vállalkozással, bár alighanem az évszázadok alatt rengeteg pénzt halmoztam fel és a kovenem politikailag nagyon fontos helyet foglal el a városban és igencsak megfizetik a munkánkat. Természetfelettiek után takarítunk, amiről csak kimondottan a kormány tud. Ezért sem vannak a nyomomban minden percben vadászok, mert fontos tagja vagyok az emberek számára is. Konkrétan megvédem őket a szörnyű valóság látványától.
A gondolataimból újra az ő hangja riaszt fel. Egek, én nem szoktam ennyire ábrándozó lenni! De összeszedem magam és érzékennyé válok, amikor combom belső felét kezdi el cirógatni piszok módon. Szerintem tisztában van azzal, hogy ezzel a manőverezésével csak felhergel és még inkább megnehezíti a dolgomat, hogy nem teperhetem le most helyben.
- Ne ásíts. - Cirógatom a tarkóját vigyorogva, bár óvatosan bánok a mozdulataimmal, mert a végén még úgy festenénk, mint a neveletlen diákok az iskolapadban. - Bár megvallom, tényleg jobb lenne otthon, de nincs okom most sem panaszra. - Ránézek egy pillanatra csillogó szemekkel. Engem nem zavar, hogy itt vagyunk, hisz ez a pár nap az ő hiányával telt el, így csak az vidít, hogy végre legalább itt lehet velem.
- Igazán nehéz lesz olyant mondanom, amit még nem csináltam. - Suttogom halkan, hogy ne legyek túl hangos. - De akár privátban is játszhatjuk. - Közzéteszek egy ötletet, fejemet pedig a vállára hajtom törődően.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Dean O'Doherty
Tartózkodási hely :
New Orleans



A poszt írója Dean O'Doherty
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 16, 2018 10:47 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nem szívesen keveredek bele a kovenjének dolgaiba, főként úgy, hogy hallhatta is a véleményemet róluk. De úgy érzem, muszáj felajánlanom, nem hagyna nyugodni az a halvány lelkiismeretem sem, ami van. Bár hogy miben tudnék neki segédkezni, arról fogalmam sincs, mert a helyzetet sem ismerem pontosan. És az pedig rajta múlik teljesen, hogy ebből mennyit akar nekem elmondani. Ahogy látom, ő sem különösebben szeretné, ha én belefolynék az ügyleteikbe, ettől függetlenül az ajánlatomat elmondom neki. De valószínűleg ő is úgy gondolkozik, hogy ha már belekeveredtek ebbe, akkor ők is fogják kihúzni magukat belőle. Vagy nem. Mindkét lehetőség nyitva áll. Pláne a természetfeletti világban, ahol a lehetetlen elég ritka dolognak számít. – Nem vagyok őrült, csak nem szeretném, ha bármi bajod lenne. Ennyi az egész. Tudom, hogy mit ajánlok fel – és csak tovább nyomom még a hülyeségemet. Akármennyire sem a szívem csücske úgy bármelyik létező koven, ezen az egyen még én is képes lennék segíteni. De ebből sem rendszert csinálva. Csak ha Lucille-t baj fenyegeti, ami lássuk be, pozícióját tekintve elég gyakorinak tűnhet. De hátha az ilyenekből tanulnak és nem fordul elő többet. De tudom, hogy ilyen úgysem lesz. Már túl abszurd lenne.
Már én is rendesen kezdek beindulni, csupán a gondolattól is, amik megválaszolásra várnak. De egyelőre nem megyek túl semmin, akármennyire sem lenne ellenemre egy kis előjáték-féleség itt a parkban. Vannak itt valamivel kevésbé kivilágított részek, ahová nem nagyon járnak az emberek. Viszont egyelőre csak beérem azzal, amiket teszek. Masszírozgatom formás és nagy melleit, amit láthatóan nagyon is élvez. Ó, ha tudná, hogy még én… Alig állom meg, hogy ne kukucskáljak be kicsit a ruhája alá, de most egyelőre tartóztatom magam. Lesz még lehetőségünk később ilyesmikre. De addig is, míg nem lép el tőlem, tovább ingerlem őt, egyszerre örömmel töltve el őt és magamat is.
Elvigyordom, ahogy megérzem a harapását a fülemnél, és nem könnyíti meg vele a dolgomat egy csöppet sem. – Hm… Szóval csak ha kibírjuk? Nagy dolgot kérsz tőlem – mondom neki mosolyogva. Csókját örömmel viszonzom, de kezeimet nem veszem le arról a helyről.
- Nincs ellenemre. Mehetünk akár hozzám is, ha vége van. Talán jobb is – jegyzem meg neki jókedvűen. Indulásra késztetne, helyette én kezénél fogva visszahúzom egy pillanatra még egy hosszabb csókra. Majd hümmögök egy sort vigyorogva és bólintok, hogy mehetünk. Most már igen.
Beérünk néhány perc múlva a terembe, ahol épp az aukció kezdődik. Valahol a kétharmadánál ülünk le egy helyre, tehát egész hátul. Kezemet a combján pihentetem. – Nem hiszem, hogy tudnának olyat mutatni, amit feltétlen megérné megvásárolnom. De ha esetleg valami megtetszene, mondd nyugodtan. Akármennyi is, belefér a költségeimbe – ajánlom fel neki ezt a lehetőséget, hogy él-e vele, az viszont rajta áll. – Viszont általában nagy értékkel rendelkező dolgokat árulnak, amik a legkevésbé sem tudnak érdekelni engem. De muszáj néha eljönnöm ilyenekre... Legalább most már van partnerem is – nézek rá féloldalas mosollyal az arcomon. Végül elkezdődik az aukció, szép hangosan felzendül, akinek fel kell, én pedig csak ülök ott és nézem, miket árulnak ki. Ásítok egyet, mikor a második kerül sorra. – Egek, de unalmas ez. Szerinted gond, hogy már most legszívesebben otthon lennék? Nyilván veled, úgy értem – teszem hozzá még a tisztánlátás végett. Tudom, hogy nem kellett volna, tisztában ő vele eléggé. Közben kezem is rácsúszik csupasz combjára és annak belső felét simogatom lágyan. – Hm… jöhetne már az a buli-része az estének. Ahogy fülembe jutott, ez inkább az ereszd el a hajad-féle lesz, nem a tipikus báli. Van egy-két ötletem, mit csinálhatnánk közben – értek én itt perverz meg kevésbé perverz dolgokra is. Tényleg megfordult a fejemben egypár gondolat. – Gondolom játszottál már „én még soha” ivós játékot. Szerintem kipróbálhatnánk egyet majd, amint elkezdődik – halkan beszélek még most is, éppen hogy ő hallhassa, talán az előttünk vagy mögöttünk ülő még, de a többi biztos nem. Elég hangosak itt a többiek ahhoz. Közben a simogatásom sem hagy alább, túlságosan is élvezem, hogy ilyen kellemesen meleg a combja.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Lucille Éamon Vodova
Rendezvényterem Tumblr_inline_oc53mqihnH1sb0qtd_100
Kedvenc dal :
✦✦ JUDAS
Tartózkodási hely :
✦✦ new orleans
Hobbi & foglalkozás :
✦✦ supreme witch



A poszt írója Lucille Éamon Vodova
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 16, 2018 10:02 pm
Ugrás egy másik oldalra


Dean & Lucille

Látványosan elvigyorodom a mondatán, de egyáltalán nem ő miatta van a mulatnivaló. Sokkal inkább az a röhej, hogy az elmúlt pár napban találkoztam, azaz jobban mondva elfogattam egy nálunk kicsivel idősebb ősit, és a nagy öntudatával egy penetráns bolond lett a szememben. Nem találkoztam túl sűrűn a hozzánk hasonlókkal, de magamból kiindulva úgy véltem, hogy a kor bölcsebbé tesz minket. Tévedtem. Vagy, legalábbis vannak kivételek akiken még a kor sem segít. Mondhatom, hogy az elmúlt napjaim igazán nagy izgalmakkal teltek el és hálát adok, hogy önuralmat gyakoroltam és inkább nem jártam Dean nyakára. Valószínű az elkövetkezendő napjaim sem lesznek kíméletesebbek sem velem és a fiaimmal, ez alól pedig Dean sem lenne kivétel. Nem. Elkezdtem egy olyan veszélyes utat járni ahol jobb, ha egyedül vonzom magamra a bajt. Neki ehhez semmi köze és nem is akarom, hogy legyen. Legyen elég, hogy egymagam játszom az életemmel és nem hiányzik az, hogy Dean is veszélyben legyen miattam. Alighanem rájönnének néhányan, hogy mi az, ami igazán tudna nekem fájni. Így is van gyenge pontom, mégpedig a fiaim és a lányaim, de Dean bántódása legalább ugyanannyira megrázna és feldühítene. Azt hiszem, hogy a tulajdonaimhoz senki sem mer nyúlni: A Pokol az én kezemben van és bármikor bármelyik pillanatban a városra tudom ereszteni. És e felől senkinek se legyen kétsége.
- Nagyon sokáig én is úgy gondoltam, hogy így van. De alighanem ez a gondolat megingott a napokban bennem. - Mosolyogva engedek szabadjára egy csipetnyit a gondolataim soraiból. - Sajnos a napokban meggyűlt a bajom egy hozzánk hasonlóval. - A mondatomnak most igencsak rejtett volt az alanya, ugyanis nem szándékozom híresztelni Dean előtt sem, hogy képes voltam elfogatni egy ősit. A hatalmam meg van hozzá, ehhez kétség sem fér. De nem vezetem bele őt teljesen a napjaim féregeihez. - Még szerencse, hogy vannak kivételek. - Belecsókolok a vállába és hozzásimulok szeretetteljesen.
- Segítség? - kérdezem meglepetten. - Ó, Nem... - Megrázom a fejem tiltakozóan. Nem vagyok öntörvényű sem pedig makacs -legalábbis nem most-, de nem akarom őt is ebbe belevonni. - Ne akarj te is őrült lenni. Elég, ha az én vagyok. - Mosolygok rá kedvesen, jelét sem mutatva a helyzet súlyosságának. Sajnos nem bírok belenyugodni a múltba és nem tudok megbocsájtani. Nem, az nem az én műfajom. Azt a ribancot széttaposom mint egy csótányt. Csak sajnos odáig fajulok el, hogy a rendőrség megtalált engem és a kovenemet, egy ősit pedig sarokba szorítottam. Kell még ennél több?
Valóságosan pír lesz az arcom, amikor megdicséri a ruhámat. Rengeteg férfi dicsért már meg engem, mégis Dean szájából sokkal jobban esik. Mintha az érdekelne, hogy neki feleljek meg. Nagyon boldoggá tesz.
Megállok vele szemben és kezeit fogom magunk előtt, közben pedig csillapíthatatlanul vigyorgok a szavaira. Úgy tűnünk, mint akik egyedül csak az ágyban történő dolgok érdekelnek, de ez nem így van. Ennél sokkal több van köztünk és ennél csodásabb érzés nincs a káosz közepén. Nekem az a dolgom, hogy megóvjam azt, ami az enyém. Megvédem a gyülekezetemet és ezúton Dean sem kivétel. A védelem pedig egy valami: Megóvom őt magamtól. Nem ismer még igazán, és én sem őt. Nem vagyunk tisztában úgy igazán a másik befolyásával és azzal sem, hogy miféle rosszban sántikálunk. De nem akarok neki hazudni és zsákbamacska sem szeretnék lenni, így amikor alkalom akad, elmondok neki mindent.
Halkan felnyögök és alsó ajkamba harapok, mint aki erőteljesen visszafogná magát valamiért: az elmúlt negyed órában volt pár pillanat, amikor legszívesebben magam alá tepertem volna őt, de a helyszín és a körülmény ezt nem engedheti meg.
Lehunyom a szemeimet és hátrahajtom a fejem, hogy nyakamhoz férkőzzön ajkaival. Mindennél jobban élvezem, ahogy melleimet masszírozza, én pedig karjaimat a tarkója mögött fonom össze, szorosan hozzásimulva.
- Csak tudd, ebben a pár napban szörnyű volt önmegtartóztató életmódot élnem. - Suttogom a fülébe és fülcimpájába harapok úgy, hogy megérezze. - Ha addig kibírjuk, a bál után tényleg megnézheted, hogy egyáltalán van -e valami a ruhám alatt.-Suttogom a szavakat sokat ígérve. A kedvéért harisnyatartót is vettem fel. Ha egy kicsit lejjebb hajolnék, a harisnyám pántjai biztosan látszódnának. - De talán jobb, ha nem hergeljük egymást.- Felnyögök kéjesen és közelebb húzom őt magamhoz, hogy birtoklóan és falánkan sajátítsam el az ajkait.
- Szeretnélek téged látni..- suttogom két csók között, aztán elengedem nehezen. - De most az én házam egyelőre nem a megfelelő a körülmények miatt. Ha gondolod, elmehetünk valahová, de akár te is bemutathatnád, hogy hol élsz. Persze, nem akarok tolakodó lenni.- Pislogok rá szépen, mint egy szirén aki csábítani akarja. Így is van, de alighanem én nem ártani akarok neki, hanem csak őt szeretném. - Gyere, menjünk.- Biccentek közben, s megfogva a kezét visszaindulok a bál helyszínére vele.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Dean O'Doherty
Tartózkodási hely :
New Orleans



A poszt írója Dean O'Doherty
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 09, 2018 10:07 am
Ugrás egy másik oldalra
- Ha valaki ennyit megélt, ért is valószínűleg a dolgához – felelem neki mosolyogva. Távolról is látszott rajta valamennyire, hogy valami gond van, de nem tudtam volna száz százalékig megmondani, hogy valóban így van-e, vagy csak képzelődök. Egyik sem volt kizárva. De most, hogy említette is ezt, hamar világossá vált, hogy melyik lehetőségről is volt szó, ráadásul hogyan. Nem kellett sok ész összerakni, hogy a kovenjével van gond, főként ismerve milyenek szoktak lenni ezek a társaságok, meg hogy ő is egynek a vezére. És hogy mennyire ellene volt azoknak, amiket én mondtam róluk. Látszólag csak nekem lett igazam, de ezt néhány pillanat múlva ő is megerősíti. Nem dörgölök semmit az orra alá, mert felesleges lenne, de ez is legalább egy intő, figyelmeztető jelzés számukra, hogy vagy nincs értelme ennek, vagy jóval szigorítani kell a dolgaikon. Biztos vannak még más megoldások, de ezek szimplán sosem érdekeltek, lévén nem voltam egy koven tagja sem az életemben soha. És ez így van jól. A magam ura vagyok, a saját szabályaim szerint élek. Ha valakit magamra haragítok, akkor pedig vállalom a következményeit. Én és csakis én. – Rendben van. Ha bármi segítségre van szükséged, akkor pedig szólj. Tudok segíteni, ez biztos – nem vonom kétségbe a képességeimet, mert tisztában vagyok a határaimmal. És ő is tudhatja, hogy ha már ilyen korúak vagyunk mind ketten, nem sok akadály állhat az utunkba. A segítségemet pedig exkluzívan csak neki ajánlom fel, mert korábban bármilyen koven megsegítése az eszembe sem ötlött volna. Sőt, még taszított is. Viszont bánnám, ha Lucille-lal valami olyan történne.
Látom a szavaim kis megállásra késztették. Mindjárt gondoltam, hogy ezzel fel fogom kelteni a figyelmét. Figyelem, ahogy felém fordul, és le is pillantok a dekoltázsára pár pillanat erejéig, aztán újra vissza az arcára. Ha már ennyire kiemeli, miért is kéne rosszul éreznem magam, mikor megnézem? Na ugye. Nyakamba csókolása is már kellően erotikus, nem tudom, hogy képes mindig ezt csinálni, de imádom. – Nos… először is… - lépek kicsit közelebb hozzá, és combjára simítom kezemet. – Szép lassan végigsimítanék ezeken a formás lábaidon – miközben mondom, kezem is útjára indul egyre feljebb, még csupasz bőrét simogatva. – Aztán kíváncsian nézném meg, mit, vagy hogy egyáltalán viselsz-e valamit alatta – ekkor pedig a ruhája alá talál be a kezem és majdnem addig a pontjáig simítok végig a combja belső felén. Viszont szeretném, ha ez meglepetés maradna számomra, amit az előbb mondtam. Bár ki tudja, már én is kezdek egyre inkább beindulni erre. Aztán újra ruhájára simítok, fenekére, amibe finoman, érzékien markolok bele – Majd folytatnám az utam egyre feljebb és feljebb, míg egy hasonló tesztet el nem végeznék fentebb – kezem közben folytatta útját egyre feljebb a hátán egy részig, majd hasán, mellkasán fel a melléig, amibe, mint nemrég lentebb, itt is finoman belemarkolok és lágyan masszírozgatom rövid ideig. Közben álla alá csókolok finoman, szakállammal finoman csiklandozva a bőrét – Tovább pedig még nem jutottam. De improvizálnék.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Lucille Éamon Vodova
Rendezvényterem Tumblr_inline_oc53mqihnH1sb0qtd_100
Kedvenc dal :
✦✦ JUDAS
Tartózkodási hely :
✦✦ new orleans
Hobbi & foglalkozás :
✦✦ supreme witch



A poszt írója Lucille Éamon Vodova
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 09, 2018 12:18 am
Ugrás egy másik oldalra


Dean & Lucille

Nem érdekel engem a tömeg és az sem, ha netán nagyon megbámulnának bennünket. Túlságosan is tombol bennem a vágy iránta.Ha zárt falak között lennénk kettesben, tudom, hogy letépnék róla mindent ami rajt van jelenleg. De most moderálnom kell magam és be kell érnem ezzel a vad, kéjjel telt csókkal. Ez is elég ahhoz, hogy feltöltődjek olyasmi tűzzel, amit egyedül csak ő tud csillapítani.
Felajánlom a számára, hogy talán tehetnénk egy kört a hotel körül addig, amíg van egy kis időnk. Szeretnék vele kettesben lenni és megbeszélni azt is, hogy talán többször kellene időt fordítani egymásra. Vágyom erre, mert nagyon egyedül érzem magam ebben a zűrben. Nem akarom, hogy belekeveredjen az ügyembe, de szeretném, ha nem kellene egyedül éreznem magamat. Amióta élvezhetem a társaságát, az óta nem is vágyom másra.
Megfogom a kezét és így indulok el vele, hozzábújva ragaszkodóan. Megejtettem azonban azt, hogy egy kicsit gondban vagyok és hamar rá is vágja, hogy biztosan a gyülekezetben van a baj. Nem szerettem volna a problémáimról beszélni neki, de biztosítani szerettem volna arról, hogy nem miatta nem akartam azt, hogy eljöjjön értem, hanem azért, hogy ne váljon a rendőrség célpontjává ő is. A vadászok nagy része a kezemben van, de tartok attól, hogy Ms. Cortez több vadászt ismer, mint én.
- Milyen hamar rátapintasz dolgokra. - Vigyorgok még annak ellenére is, hogy a tény nem éppen vidító. - Valóban igazad volt, a gyülekezetek nagy veszélyben tudnak lenni. S lám; ránk talált. - Dörgölöm az arcomat a vállába, akárcsak egy hízelgő, simogatásra vágyó kiscica. - De majd később bővebben beszélek erről. Nem akarom az estét tönkre vágni a problémákkal. - belecsókolok a karjába a ruháján keresztül és újra hozzásimulok.
Hallhatóan pedig viháncolok, amikor megemlíti, hogy az öltözékem rossz gondolatokat keltenek benne.- Rossz gondolatokat? - ismétlem a mondatának ezen felét, aztán megállok egy pillanatra a lassú lépteinkből. A ruha mell részénél fekete bőrre van bevonva és csak a többi része van csak puha anyaggal megvarrva. - Ezt a ruhámat már nagyon régen csináltattam, de sohasem volt még eddig alkalmam hordani. És ne fogd vissza azokat a piszkos gondolatokat a fejedben. Sőt, ha akarod elárulhatod, hogy mik is járnak fejedben. - Elé lépek és nyakába csókolok perverzen. Kínzóvá teszem a pillanatot, hogy most vissza kell magunkat fognunk, de hallani akarom, hogy milyen gondolatokat is ébresztek benne, legyen az bármi.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Dean O'Doherty
Tartózkodási hely :
New Orleans



A poszt írója Dean O'Doherty
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 07, 2018 10:11 pm
Ugrás egy másik oldalra
Valamit ugyan gondolkodtam, hogy hányadán is állunk mi Lucille-lal, de végső választ aligha tudtam találni. Örültem annak, hogy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, mert túlzottan is élvezem a társaságát. És vagyok már elég felnőtt és tapasztalt ahhoz, hogy szét tudjam választani azt, hogy valaki jó az ágyban és ezért akarom magam mellett tudni, vagy ha a személyisége fog meg valamilyen módon. Nála egyértelműen az utóbbi, ami igaz. Bár az is igaz, hogy ha az első találkozásunknál nem tett volna rám olyan mély benyomást, akkor lehet nem lett volna több alkalom. Kíváncsiságból viszont lehet mégiscsak belementem volna valamibe, aztán alakultak volna a dolgok úgy, ahogy.
Most pedig még magamat is meglepem azzal, amit teszek. Egy apró puszi az arcára, ennyit terveztem csupán, erre néhány pillanat múlva már úgy falom az ajkait, mintha ez éltetne. És ő is hasonló állásponton van, ahogy azt érzem a viszonzásából. Nem különösebben érdekel, ahogy megnéznek minket az emberek, nézzenek csak ahogy akarnak. Volt már rá példa, hogy egyik korábbi futó kalandom az irodájában mászott rám és vannak azok a szép üvegablakos épületek néhány helyen, ahol igazán be lehet látni - az sem különösebben hatott meg, sőt. Még kicsit izgatóbb is volt, ami azt illeti. Volt olyan is, mikor ránk lett nyitva, de akkor sem zavartattam magamat, hanem folytattam. Nem vagyok egy szívbajos személy, az biztos. Nem is próbáltam sosem ezt állítani magamról. Lucille-lal még ahhoz képest egész szemérmesek is voltunk. De az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy eddig még csupán két alkalommal estünk úgy igazán egymásnak. Viszont mindketten tudjuk, hogy bőségesen lesz még erre alkalmunk és ki is fogjuk használni.
Ahogy felvet egy ötletet, még rápillantok az órámra gyorsan. - Végül is elmehetünk. Az elején úgy is csak kis felkonferálás lesz, megnyitás, a lényegi részéig még van időnk. Vezesd az utat - aztán pedig már fordulok is abba az irányba, amerre megindulna.
- Kis gubanc? Tudom, hogy mivel, azaz kikkel foglalkozol, Lucille, és kétlem, hogy léteznek ebben a témában kis gubancok. Mi történt? - kérdezem tőle kíváncsian, de határozottan, ahogy tovább haladunk a park felé. Egyértelműen a kovenjére értem, mert sejtem, hogy azügyben lehetett valami gond, nem pedig azzal, hogy valaki a munkahelyén kicsit túllőtt a megengedetteken.
- Mellesleg, ha szabad megjegyeznem, észveszejtő vagy ebben a ruhában. Különböző okok miatt pedig hm... rossz gondolatok férkőznek a fejembe - mondom ezt neki úgy, hogy közben látványosan végignézek rajta először elöl, majd hátul is, és még kezét elengedve egy pillanatra végig is simítok a hátán, majd fenekén. Mindezek mellett pedig egy lágy csókot is nyomok a nyakára. De aztán újra megfogom a kezét, és úgy folytathatjuk utunkat tovább. De ha emlékeim nem csalnak, már nincs túlságosan messze
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Lucille Éamon Vodova
Rendezvényterem Tumblr_inline_oc53mqihnH1sb0qtd_100
Kedvenc dal :
✦✦ JUDAS
Tartózkodási hely :
✦✦ new orleans
Hobbi & foglalkozás :
✦✦ supreme witch



A poszt írója Lucille Éamon Vodova
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 07, 2018 9:52 pm
Ugrás egy másik oldalra


Dean & Lucille

A visszapillantótükörben láttam még Lucifer arcát. Ismertem ezt a tekintetet: két falkavezér, akik csak is egymásra számíthatnak. Egyetintettem neki elköszönés gyanánt, aztán hamar odébb álltam és a táskámban kutatni kezdtem a telefonom után. Szerencsére időben megérkeztem, de egyelőre még Dean jelenlétét sehol sem tudom még felfedezni. Nagyon hiányolom őt, a szívem pedig egyenest a torkomban dobog. Pár nap kihagyásunk volt már, viszont léptünk egy szintet felfelé és eljutottunk addig, hogy telefonon tartottuk a kapcsolatot, de nem beszéltünk túl sokat. Viszont bőven elég volt a pár szavunk a telefonban arra, hogy tudjuk a másikról azt, hogy biztonságban van. Aggódtam miatta és talán ő is miattam, de én igyekeztem nem a problémákról beszélni neki. Ki akar egy depressziós, lehangolt luvnyát magának? Meg egyébként sem asztalom a panaszkodás, inkább igyekszem a gondokat megoldani saját magam.
Küldtem neki egy üzenetet, viszont a hatás kedvéért egy szívecskét is raktam a mondatom végére neki, hadd örüljön. Különben sem szeretném, ha rossz kedvűnek tűnnék; most ugyan még ingadozik a hangulatom, de tudom, hogy ha itt lesz már velem, utána már sokkal jobb lesz.
Közben eszembe jutott az is, hogy mennyire erőlködött azért, hogy értem jöjjön. Jól esett volna mellette ülni az autóban és vele együtt megérkezni, de nem mertem bevállalni. Most a házam Ms. Cortez és barátai melegágya, nem szeretném, ha Dean is részese lenne ennek az egésznek. Természetesen csak az ő érdeke miatt.
Egy kicsit távol álltam a tömegtől, hogy megőrizzem a nyugalmamat elsősorban, aztán meg azért is, hogy könnyebben észrevehető legyek Dean számára. Sohasem voltam oda a tömegért, mindig elöntött egyfajta rettegés, hogy nem tudok uralkodni magamon. Nem épp a tudatos vámpírok közé tartozom.
Lehunyom egy pillanatra a szemeimet, szempilláim pedig lágyan borulnak az arcom felső feleire. Élvezem az éjszakai levegő friss leheletét a vállamon, és ez a jóérzés csak megsokszorozódik akkor, amikor egy nagyon ismerős érintés vándorol végig testemen. Megborzongok egy pillanatra és akaratlanul is, de egy nagyon vidám mosoly rajzolódik ki az arcomra. A szemeim is vigyorogtak felé, amikor megláttam őt; nem szerettem, ha egy férfi tiszta feketét viselt, de ezúton most Dean-nek kimondottan a legjobban áll. Nagyon elegáns és vonzó. Bár mindenhogyan az, kár is taglalni.
- Végre. - Mondom mosolyogva, aztán az arcomról elvándorol a csókja az ajkaimig és magához húz. Karjaimat összefonom a tarkója mögött és lábujjhegyekre állok. Haját cirógatom lágyan, közben pedig birtoklóan viszonozom a csókját. Nagyon vágytam már erre a pillanatra az elmúlt napokban túlságosan is sóvárogtam utána. Lucifer nem értette, hogy most miért voltam annyira feszült és türelmetlen, egyszerűen semmivel sem tudott felvidítani. Én magam sem tudtam, hogy mi volt a bajom, de most már rájöttem. Hiányzott Dean jelenléte, ennyi az egész. Ez a csók pedig újra életet lehelt belém; volt benne kéj, szeretet, érzelem, vadság és gyengédség egyszerre. Azt hiszem, mindketten vágytunk már erre. Talán még bele is pirultam a pillanatba.
- Nagyon örülök, hogy itt vagy. - Pislogok rá kedvesen és megfogom két kezét magunk között. - A hotel körül van egy nagyon szép parkszerű. Van még egy kicsi tó is és nagyon szépen ki van világítva. Nincs kedved előtte sétálni egyet? - kérdezem csak úgy érdeklődve. Szeretnék vele kettesben lenni most egy kicsit, tömegtől elzárva. Élvezni akarom a jelenlétét, utána már körbenézhetünk bent is. - Ne haragudj rám, amiért egy kicsit elleneztem azt, hogy elgyere elém. Volt egy kis gubanc, de lényegtelen. - Végül most már csak az egyik kezét fogom, de nem engedem el. Úgy érzem, hogy kezd több lenni holmi szeretői kapcsolatnál. De nem zavar, ha csak miatta lehetek boldog.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Dean O'Doherty
Tartózkodási hely :
New Orleans



A poszt írója Dean O'Doherty
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 07, 2018 8:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
Vártam már ezt az estét. Az elmúlt néhány napban csak néhány szót beszéltünk Lucille-lal, ami már magában is nagy szó, mert nem az volt, mint az előző találkozónk előtti időben, hogy csak úgy hirtelen bukkantam fel újra a semmiből. Nem voltak túl hosszas beszélgetések, pár szóváltás és ennyi. Neki is voltak dolgai, meg nekem is, jó időpontot pedig aligha tudtunk találni. Úgy gondoltuk, hogy majd ezen az estén ráérünk elbeszélgetni. Meg úgy összességében szórakozni. Akármennyire is unalmas tud lenni egy-két része egy ilyen rendezvénynek, legalább van bulis része is. Több, mint ezer éves vagyok már, kicsit kinőhettem volna már ezekből, de kit akarok áltatni? A jó dolgokat felesleges eldobni, ez pedig oda tartozik. Bár nem egy ereszd el a hajad bulit kell elképzelni mindennek a végén, hanem kissé szofisztikált keretek között, de mégsem egy bál. Mondjuk ki tudja. Láttam én már sok mindent, ahol elszabadultak az indulatok az erőszakos és az élvezetes értelemben egyaránt. Majd meglátjuk még, hogy ez milyen lesz. Nem sok kezem volt a szervezésben, ami talán jól is van így. Legalább lesz egy kis meglepetés. Ami a bulis részén történik, az ott is marad általában.
Csodálkoztam, hogy nem akarta, hogy érte menjek, de nem vitatkoztam. Kicsit erőlködtem, de ha nem, akkor nem. Helyette fogtam egy taxit és a helyszínre kértem az utat. Az öltözékemben nincs semmi feltűnő vagy kivetnivaló, bár ahogy a tükörbe néztem, mintha gyászolnék, úgy nézek ki. Nem különösebben érdekelt, szerettem így megjelenni.
Két percre voltam a helyszíntől, mikor az üzenet érkezett, szóval nem válaszoltam rá, helyette odaérkezéskor már oda is léptem hozzá. Kiszúrtam már elég távolról, nehéz lenne őt eltéveszteni. Derekára simítom a kezemet, ahogy mögüle mellé lépek, és aztán elé. – Szia, szépségem – szólalok meg sejtelmesen, mielőtt közelebb hajolnék hozzá, hogy az arcára adhassak egy rövid csókot. Aztán végül néhány pillanat múlva ezt követően újra visszahajolok hozzá, és kicsit közelebb húzva magamhoz csókolom meg, finoman kóstolgatva az ajkait, amire eddig még ilyen formában aligha volt példa. Most viszont túlzottan is vágytam erre. Körülbelül egy perc múlva szakadok el tőle, ha ő nem tesz másképpen. – Hát ez… hm, finom volt – mondom neki féloldalasan mosolyogva, végül csak elengedem őt egy kicsit, amennyiben ezt engedi is. Magamat is megleptem ezzel a mostanival. Viszont nem bánom, hisz így csak arra jövök rá, eddig mit hagytam ki. Tudom, mire képes az ajkaival, ez most mégis valami más volt. Valami sokkal intimebb – hangozzék ez akármilyen furcsán is.
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Lucille Éamon Vodova
Rendezvényterem Tumblr_inline_oc53mqihnH1sb0qtd_100
Kedvenc dal :
✦✦ JUDAS
Tartózkodási hely :
✦✦ new orleans
Hobbi & foglalkozás :
✦✦ supreme witch



A poszt írója Lucille Éamon Vodova
Elküldésének ideje Szer. Jún. 06, 2018 11:11 pm
Ugrás egy másik oldalra


Dean & Lucille

Idegesen próbálom betenni a fülbevalót a helyére a fülemben, de egyszerűen annyira remeg a kezem, hogy képtelen vagyok arra, hogy egy ennyire egyszerű dolgot végrehajtsak. Nagyon izgulok a maitól, ugyanakkor történt valami a kovenben, amit egyelőre nem igazán tudok megoldani. A házhoz pedig legalább naponta kétszer idejárt a rendőrség. Egy bizonyos Pandora Cortez nyomozó lelőtt két boszorkányomat, amelyek közül az egyik Lazarus volt, vagyis Lucifer fia. Az egyik belehalt a sérüléseibe, de Lazarus-t még időben sikerült onnét elhoznom. Vannak fotók arról, hogy ott voltam a helyszínen és egyelőre nem találok megoldást. Egy olyan nyomozóról van szó, aki tisztában van a természetfelettiekkel és nem tudom őt megigézni. Megölni sem tudom, mert a háta mögött egy egész rendőrbanda ott van.
Cikáztak a fejemben a gondok, a nyakamat pedig szorongatta a szörnyű érzés. Kicsit úgy éreztem magam, mintha egy kör alakú szobában egy sarkot akarnék keresni, hogy kisírjam magam. Azonban egy pillanatra enyhül az érzés, amikor meghallom a telefonomat megcsörrenni. Számítottam Dean hívására, viszont most jobbnak láttam, ha inkább a helyszínen találkozunk. Nem szeretném, hogy ha a házam közelébe kerül, akkor ő maga is bele legyen vonva az ügyünkbe a rendőrség miatt.
Nagyjából sikerült magamat összeszednem. A ruhámat megigazítottam magamon és elindultam lefele Luciferhez, aki már bent várt az autóban. Megkértem, hogy vigyen el ehhez a hotelhez. Jelenleg nem vagyok olyan állapotban, hogy vezetni tudjak.
Szótlanul ültem mellette az anyósülésen, néha pedig az órámra tekintettem, hogy mégis mennyi az idő. Bőven esti órákat írunk, de nem is baj, hisz a zűrzavar ellenére is időben odaérkezem majd.
(..)
Elköszöntem Lucifertől, aki még néhány pillantást vetett az emberekre gyanakvóan, de csak biztattam, hogy semmi baj sem lesz. Az ilyen Cortez féle nyomozók bármit képesek megtenni azért, hogy lerántsa a leplet rólunk és nyilvánosság elé hajítson bennünket. Nem hagyhatom, mert a boszorkányaimat meg kell védenem.
A telefonomat hamar elővettem a táskámból és küldtem egy üzenetet Dean-nek, hogy én már itt várok a bejárattól nem messze. Kissé túl sok az ember, a fejem pedig belül túl zavaros ahhoz, hogy megleljen egy arcot. Szóval vártam ott egymagam egyedül és igyekeztem egy biztató mosolyt erőltetni az arcomra.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Rendezvényterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans :: Palace Royale Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •