Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Malachai Parker

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 29, 2017 7:58 am
Ugrás egy másik oldalra
Malachai Parker
● ● nomen est omen ● ●

22/45

sociopath

mystic falls

chris wood

warlock

Kai

mass murdering

a karakterem canon


Születési idő, hely   1972. február 20-a, a dátum, amikor az Antikrisztus először felsírt a Földön, pontosabban Portland, Oregon városában
Első átváltozás   -
Család   Nagyjából úgy 60%-ával végeztem a famíliámnak, de hé, ha egyszer azt mondták, hogy én vagyok a fekete bárány a családban, akkor én - hogy a mai fiatalok szavaival éljek - elfogadtam a kihívást, és azzá váltam. Volt apám és anyám, duh, egyértelmű, meg igazából van is, de nem tartom őket a szüleimnek amióta kicsesztek velem. Egy szülő szereti a gyerekét, akkor is rossz fát tesz a tűzre, nem? Vagy nem. Az én esetemben ez egy határozott nem. Miután rájöttek, hogy nincs saját erőm, csak elvenni tudom azt hirtelen megszaporodtak a kistestvérek a háznál. Félreértés ne essék, imádtam a kis taknyosokat; jó volt idősebbnek lenni náluk, betakargatni őket este meg minden, amit a bátyák csinálni szoktak. Azonban ez sem menthette meg őket a haláltól, mikor megtudtam, mit akarnak tenni a szüleim. Letaszítani a trónról a következő vezetőt? Rossz lépés volt, apu, nagyon rossz.
Nos, szomorú családi élet jutott nekem, még csak kutyám se lehetett, de van egy ikrem. Drága Josie, őt is megölhettem volna, de nem tettem, hiszen a szeretet még az ilyen sötét lélekben is megtalálható, mint az enyém. Na jó, őszintén, csak az mentette meg, hogy az ikremnek született és szükségem volt rá, az erejére. De nem tagadom, valahol mélyen, a gyűlölet és a bosszúvágy között, ott lappang még valami. Talán örökké csak el lesz szorítva, talán egyszer utat engedek neki, bárhogy is, a családom tagjai, mármint ami maradt belőle, lesznek az elsők, akik megtudják. Hiszen ők a legfontosabbak.

 

Hús: véres és nyers. Ember vagyok (legalábbis ezt mondják), de én mégsem így érzem. A saját ujjhegyeim alatt a bőröm túl éles. Túl éles vagyok ahhoz, hogy szeressem magam. Hogy szeressenek.

Fogadjunk, azt hiszed, hogy milyen rossz napod volt, és hogy milyen elcseszett életet osztott ki neked a Sors. Hogy ennél nem lehet rosszabb, mert a főnököd megint téged csicskáztat, vagy a pasid megcsalt és most a TV előtt ülve rom-comokra sírod tele a nyolcadik zsebkendődet. Lehet, hogy úgy gondolod, nem bírod tovább, hogy betelt az a bizonyos pohár és leugrasz a legközelebbi hídról, vagy lefekszel az út közepére, és megvárod, amíg egy kocsi átszalad rajtad. Gondold újra! Mert hidd el, lesz ez még rosszabb is. Lesz ez még olyan rossz, hogy a saját kis poklodat teremted meg. Ahol a kis családi fészekben a saját kezed által meggyilkolt kistestvéreid sikolyai altatnak el éjszaka, és becsukott szemhéjaid előtt a vérük tengerként fodrozódik. Amikor a tükörbe bámulsz, és egy idegen néz vissza rád; már nem találod meg önmagad íriszeid tükrében. Hogy hová lettél? Meggyilkoltak a szavak, amik ostorcsapásként értek (szörnyszülött, förtelem, te nem vagy a fiam), míg végül le nem hámlott lényem utolsó darabja is.  Az a kis réteg, ami összetartotta a lelkem már a porban van, eltaposták. Antropomorf vagyok még ugyan, de már nem érzem magam teljesen emberinek, az a részem már nem él. Kivé lettem? Valaki más, valaki olyan, aki már nem fél, és akinek a szeretet azt jelenti, vér. Szóval, még mindig úgy gondolod, hogy neked a legrosszabb?

Füst: csak köd van idebent – a koponyámban, a tüdőmben – kilélegzem a levegőt és mindenkit megfojtok vele, aki a közelemben van.

A port rugdosom cipőmmel a sírjuk felett, mintha ezzel feltudnám őket támasztani. Boszorkányiskola, első lecke: a holtakat nem tudod feltámasztani, ne is próbáld, ne is akard, de még csak eszedbe se jusson ilyesféle gondolat; és én nem is próbálkozom meg vele, mégis... Valami mardos idebent, valahol a szív környékén, egy olyasféle érzés, amit már nagyon rég tapasztaltam; igazán már el is felejtettem. Békesség? Nem, az nem az, hiszen akkor teljesen nyugodt lennék és nem dobogna ilyen hevesen a szívem a mellkasom közepén. Bal lábammal ugyanolyan ritmikussággal ütögetem a földet, a por meg csak kavarodik felfelé, amíg be nem lélegzem. A gondolataim is ezerfelé cikáznak, egyik jobban idegesít, mint a másik, olyan érzés mintha ezer meg ezer ember beszélne egyszerre. Pedig senki sem beszél hozzám már egy jó ideje. Itt, a saját kis poklomban csak én vagyok és a gondolataim meg a bűntudatom. Ez az, bűntudat, megbánás, akárhogy is nevezzük, ez az az érzelem, ami fojtogat. Fogaimon keresztül szívom be a poros levegőt a megvilágosodás után.
- Nektek kellene bűntudatot éreznetek, amiért megszületettek, nem nekem - kiáltom a semmibe, a halottakra, mindenkire egyszerre, de senki nem válaszol. Hiszen az égvilágon senki sincs itt rajtam kívül. - Meghaltatok. Akkor miért vagytok még mindig itt? - ütök rá fejemre egyszer kétszer, majd harmadszorra is, hátha ezzel kiűzhetem őket gondolataim közül, a koponyám sarkából, ahová befészkelték magukat abban a pillanatban, mikor láttam szemükben kihunyni a fényt.
De most nem szaladnak szanaszét, mint akkor, amikor a nevükért kiáltottam. (Gyertek ki, nem bántalak, hiszen csak játszunk.) Most védve vannak tőlem, a föld alatt, érinthetetlenek, és mégis látom őket, kísértenek.
Nem hagyom magam, nem engedem, hogy lehúzzanak a mélybe a láthatatlan karok. A legrosszabb rémálmuk leszek, még akkor is, ha ők soha nem tudnak többé álmodni. Vissza fogok térni és akkor megtudják, milyen az, amikor igazán dühös vagyok. Még a felét sem láttad, szeretett húgocskám, a felét sem.

Éhség: megeszem a saját romlott gondolataimat, csak hogy bebizonyítsam az igazamat. Imádkozz a testemért, mert el fogom felejteni, ki vagyok, hogy ki lehettem volna.

- Tudod, én nem szeretek csak úgy ölni - folytatnám a mondatot, de éles kacagás szakad fel gyomromból, önkívületlenül. - Na, jó, most hazudtam, de tényleg... vannak napjaim, amikor nem akarok csak úgy ölni. Hé, ne nézz így rám, a kis családomat sem ok nélkül döfködtem le, az ő hibájuk volt, hogy így kirekesztettek. Vessenek saját magukra. Az ő keresztjük - játékosan egy keresztet vetek az illető feje fölé. Nem igazán hallom mit mond, mert a száját eltakarja a ragasztószalag, amit magam raktam oda biztonságból, de szinte biztos vagyok benne, hogy egyetért velem. Ha meg nem, nos, az már a saját gondja, viselje. - Meséltem már? Kellemes kis családi esti mese, már ha fogalmazhatok így. Szólj ám nyugodtan, ha sokat beszélek, néha előfordul tudod, nem igazán szoktam hozzá, hogy hús-vér emberrel van dolgom. Hol is tartottam? Ja, igen szóval megöltem a kis tesóim, még anno '94-ben, hé, ne ítélkezz felettem, most már én is tudom, hogy jobban is kezelhettem volna a pillanatnyi haragomat - igazán jó érzés végre kiadni magamból azt sok évnyi visszafojtott szót, amit eddig csak magamnak mondhattam el. Az évek során pedig rájöttem, hogy nem vagyok valami jó tanácsadója saját magamnak, ami a lelki békémet illeti. - Néha elkap az a bizonyos ideg, és olyankor nagyjából 20 másodpercig elvesztem az önkontrollom. Ne kérdezd, én sem tudom mi van velem - emelem fel ujjam, mielőtt közbevágna egy ideillő kérdéssel. - Én ilyen vagyok, így kell elfogadni és szeretni - csakhogy ők nem tették, az én kicsi családom nem fogadott el és nem szeretett még csak egy hangyányit sem. De ez azt hiszem a következő fejezetünk lesz beszélgetésünknek, mert szegény párának már kókad a feje. Vajon a vérveszteségtől, vagy mert untatom? Nem tartom magam unalmas fazonnak, színes egyéniség vagyok, így kizárásos alapon az első marad. Basszus, lehet rá kellett volna nyomni valamit a sebére, most kereshetek magamnak másik terapeutát. Csodás.

Gyötrődés: vajon csupán egy törött dolog lennék? Nem tudom többé, de a csontjaim ezt kiáltják.

Élsz is, vagy csak lélegzel, kérdezte egyszer egy híres ember, aki leírta ezt a gondolatát, majd nem sokkal később meghalt. Milyen... poétikus, amikor emlékeznek rád, mert filozofikus kérdést tettél fel és megmozgattál pár agysejtet. Hát még milyen poétikus az, amikor vért ontasz egy jó kis romantikus aláfestő zenére, és emlékeznek rád, hisz olyan költői a kép. Mert én befestettem az ég színét vörösre, és képes lennék most is megtenni, mert miért ne? Egyszer már megtettem, akkor volt rá okom, most pedig már csak szórakoztatónak találom. Hát akkor szórakozzunk...

Vissza az elejére Go down

Vérfarkas
Faye Charpentier
Malachai Parker Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Vas. Okt. 29, 2017 12:10 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!
● ● üdvözlünk a diariesfrpg oldalán! ● ●

Kedves Kai! 40

Volt nekem egy olyan sanda gyanúm, hogy nem marad sokáig árván ez a karakter, de hogy ilyen gyorsan lecsapnak majd rá, azt nem gondoltam volna. Ám te... jöttél, láttál és győztél, mindent letaroltál és elérted, hogy a nyálam is csorogni kezdjen ettől az előtörténettől. Very Happy

Csodálatos volt minden szavad! Bryan-el közös véleményünk szerint nagyon jól megragadtad Kai jellemét, a benne rejtőző kettősséget, amelyek inkább a pokolba száműzött oldala ural, mégis, az ember reméli, hogy láthat megcsillanni benne némi szikrát, ami jelzi: nem teljesen elveszett. Nagyon sok van a rovásodon, a gyilkosságokat úgy követed el, mint ahogy más a kenyeret vajazza és meg is kaptad ezért a büntetésedet... azt viszont nem csodálom, hogy ki akarsz jutni a saját kis börtönödből, hiszen mindenki utálja a bezártságot, főleg, ha ez a bezártság nem csak szó szerint, hanem képletesen is értendő.

Én igazából csak annyit tudok kívánni, hogy forgasd fel Mystic Falls népének az életét, mert nem foglak visszafogni, hanem a játéktérre engedlek és kíváncsian várom, mihez kezdesz. Very Happy Menj, foglalózz, aztán szerezz magadnak partnereket és érezd jól magad! Jó szórakozást! 40


Vissza az elejére Go down
 

Malachai Parker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» malachai parker
» Serena Parker
» Lucas Parker ;; the little parker warlock
» Kai Parker
» Jo Parker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Boszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •