Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Darius Alpert
Conrad Hein Hunnam6
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
i'm always behind you の
Hobbi & foglalkozás :
shitting on you の



A poszt írója Darius Alpert
Elküldésének ideje Kedd Jún. 06, 2017 6:00 pm
Ugrás egy másik oldalra
Conrad Hein
nomen est omen

kor 500-650 év körül

faj vámpír

Szerepkör teremtőm

play by jeffrey dean morgan

foglalkozás rád van bízva

várja én, de én nagyon Smile

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Nyitott szájjal ülsz nyakig a szarban, barátom. Te voltál az, aki közel négyszáz éve lemészároltad a falum összes lakosát, a családom és több más szerencsés embert pedig egy karóra húzattad fel. Engem módszeresen véreztettél ki, miközben kiszórakoztad magad. Én mindent megtettem, hogy levágjalak, te viszont gyorsabb, erősebb voltál, mint én, ráadásul, halhatatlan is. Nem voltak valami kiegyenlítettek az esélyek. Véletlen, vagy sem, akárhogy is, a véred a szervezetembe jutott, így miután átszúrtál egy kardot a mellkasomon, és szembefordítottál a családommal, akik karácsonyfadíszként lógtak a dárdákról, bár meghaltam, mire felnyitottam a szememet, halhatatlan voltam. Visszamentem hozzád, visszaadtam azt, amit kaptam tőled. A biztonságkedvéért elégettelek, miután letéptem a fejedet és addig rugdostalak, míg már fájt a lábam. Vicces, de sokkal jobban néztél ki utána, mint életedben bármikor. A gond csak az, hogy soha nem haltál meg. Te, rohadt kurafi, ugyanis amint megdöglöttél, egyből felébredtél egy másik testben. Tartogattad magadnak, mint köcsög a legtöbbet fizetőnek a kedvenc ribancát. Én abban a boldog tudatban éltem, hogy a hamvaid ott rohadnak, ahova az embereid jártak szarni, ennek ellenére éltél és virultál mindvégig. Ha meg is akartál keresni, nem volt rá lehetőséged, mert távoztam a jó öreg Európából, neked viszont mindened ott volt, amit felépítettél az életed során. És akkor jött a világégés. Az első, majd a második, te pedig mindent elvesztettél, miután Berlin is megadta magát. Az Új világ pedig nem véletlenül kapta ezt a nevet, úgy döntöttél, hogy te is megnézed magadnak, közben pedig revansot vehetsz rajtam, amiért sérült az önbecsülésed, mikor a fejed vesztetted miattam. Érdekes, de mi ketten nem is különbözünk annyira. Egyikünket sem kötnek olyan dolgok, mint az erkölcs, vagy a mások iránti törődés. Ami azt illeti, ez nem igaz. Van egy kurva, akihez szeretsz járni, ha nem tudnám, hogy mekkora szarházi vagy, azt mondanám, hogy törődsz is vele. Talán mégis így van, ezt csak azután tudhatjuk meg, hogy karóba húztam a szemed előtt. Mert igen, találkoztunk. Sajnos, ezt még csak te tudod, mert számomra ugyanolyan pöcs, vagy, mint mindenki más, aki belém köt, ha megölöm a nőjét. De garantálhatom, hogyha megtudom ki vagy, különleges bánásmódban fogsz részesülni.
//A nevet nyugodtan változtasd meg, ha nem tetszik, bár jó lenne, ha valami németes maradna  Smile  Ha megjöttél, dobj meg egy pm-mel  Smile //

Vissza az elejére Go down
 

Conrad Hein

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Conrad Hein
» Conrad Hein
» Carl Hein

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Aktuális keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •