Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Aingeal Hearn
Angelina Tumblr_inline_nsh5dk6Y161qkszlf_100
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
always behind you
Hobbi & foglalkozás :
singer, model, collector



A poszt írója Aingeal Hearn
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 10, 2018 9:54 pm
Ugrás egy másik oldalra
Angelina
nomen est omen

kor 25 -27  

faj Animágus / Tündér

Szerepkör Legjobb barátnő, kém/ vérbank

play by Beth Behrs (csak ő jöhet szóba!)

foglalkozás tied a választás

várja Én, talán Chad is 40

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...  
A legjobb barátnőm vagy, mintha a testvérem lennél. Különleges kötelék van közöttünk az első pillanattól kezdve.  Bármire képes vagyok érted, te is ugyan így vagy ezzel,  talán néha a lehetetlent is megpróbáljuk egymásért. A barátságunk elég frissnek mondható, de ez nem számít, hiszen hamar megtaláltuk a közös hangot. Még Mystic Falls-ban futottunk össze véletlenül, azóta elválaszthatatlanok vagyunk.
Olyan vagy akár egy földre szállt angyal vagy egy édes kis tündér, maga a jóság, rólad senki sem feltételezne semmi rosszat.
Nem tudom eddig mivel foglalkoztál, de felajánlottam neked, hogy gyere velem New York-ba, legyél a lakótársam. Te kapva-kaptál az alkalmon, hiszen még sosem hagytad el a poros kisvárost.
- Ha animágus lesz; Egy kötést hoztam létre kettőnk között, persze erről te is tudsz, hiszen nincs ellenedre az, hogy megosszuk egymással az érzéseidet.  Te vagy a szemem és a fülem mindenfelé, a segítségeddel keresem azt a személyt, aki feltúrta a lakásomat.
- Ha tündér lesz; A mentorod segített neked mindenben, hogy felfedezd mekkora erővel is rendelkezel valójában, de egy baleset folytán megölted őt és teljesen magadra maradtál, összeomlottál, azóta nincs értelme az életednek. A szárnyaidat már leszakítottad... Segítettem neked újra megtalálni önmagadat, amiért cserébe te megosztod velem az édes véredet, ami a vámpíret annyira vonzotta.  A megállapodásunk szerint éppen csak annyit adsz, hogy mindkettőnknek jó legyen.

A fent írtakon kívül semmit sem akarok megszabni.  Tied a választás lehetősége, hogy melyik fajba akarsz tartozni. Nagy terveim vannak a karakterrel kapcsolatban. Olyan megalkotót keresek, aki nem tűnik el egy-két hét után, hosszútávra tervezek.
Nagyon várlak barátnőm!!!  31  :szivi:

Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Aingeal Hearn
Angelina Tumblr_inline_nsh5dk6Y161qkszlf_100
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
always behind you
Hobbi & foglalkozás :
singer, model, collector



A poszt írója Aingeal Hearn
Elküldésének ideje Pént. Szept. 23, 2016 10:42 pm
Ugrás egy másik oldalra
Angelina
nomen est omen

kor 25 -27 (ránézésre)

faj Animágus

Szerepkör Legjobb barátnő és kém

play by Beth Behrs (csak ő jöhet szóba)

foglalkozás tied a választás

várja Én, talán Chad is 40

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...  
Drágaságom!
Mégis mit mondhatnék rólad?
A legjobb barátnőm vagy, azon kevesek közül, akikkel jó viszonyt ápolok. Mintha a testvérem lennél, különleges kötelék van közöttünk az első pillanattól kezdve. Bármire képes vagyok érted, te is ugyan így vagy ezzel,  talán néha a lehetetlent is megpróbáljuk egymásért. A barátságunk elég frissnek mondható, de ez nem számít, hamar megtaláltuk a közös hangot. Még Mystic Falls-ban futottunk össze véletlenül, azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Mindkét alakodat előszeretettel használod. Az emberi formád olyan, mintha egy földre szállt angyal lennél, maga vagy a jóság, rólad senki sem feltételezne semmi rosszat. Ezzel szemben te vagy a szemem és a fülem mindenfelé. Nem tudom eddig mivel foglalkoztál, de felajánlottam neked, hogy gyere velem New York-ba, legyél a lakótársam. Te kapva-kaptál az alkalmon, hiszen még sosem hagytad el a poros kisvárost. Amúgy se igazán lett volna beleszólásod, ott a megkötés, amit létrehoztam kettőnk között, annak köszönhetően hozzám tartozol, bár erről fogalmad sincs. Elhitettem veled, hogy a furcsa jel a csuklódon egy sérülés, amit az első esténken szereztél ittas állapotodban. Egyenlőre semmire sem kényszerítelek, hagyom, hogy azt hidd, te döntesz mindenről.

Az előtörténeted nem akarom megszabni, ahogy a nevedet, személyiségedet sem, ezekben abszolút szabad kezet kapsz.
Nagy terveim vannak a karakterrel kapcsolatban. Olyan megalkotót keresek, aki nem tűnik el egy-két hét után, hosszútávra tervezek.
Nagyon várlak barátnőm!!!  31  :szivi:

Vissza az elejére Go down
 

Angelina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Angelina Jolie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Aktuális keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •