Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Kayla Wraith Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Kayla Wraith Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 08, 2016 9:48 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!


Kedves Kay,

igazán gyönyörű arcod lett neked is és kíváncsi voltam, hogy miként fog találkozni a két hasonló kinézet, de talán mélyen legbelül teljesen más személyiséggel rendelkező személy élete. 40 Kíváncsi vagyok, hogy mi fog még a hasonlóságnak köszönhetően történni, mivel sok érdekes dolgot ki lehet ebből majd hozni, ahogyan ezt az et-éd is sugallja. 31

Nagyon tetszik az, ahogyan fogalmazol. Gyönyörűen festetted le azt a képet is, amivel indítottál. Már azzal megnyertél magadnak, viszont amivel teljesen megvettél az az a mozzanata volt az et-édnek, ahogyan tűzet is „felöltöztetted”. Érdekes volt látni, hogy egy dologra mennyi minden ráhúzható és mennyire igazad van. Sokan talán ezen el se gondolkoznak, hogy a tűz mit szimbolizálhat, de te ezt is remekül megragadtad. 40 Az pedig különösen érdekes volt, hogy miként is szőtted magad köré a druidák történetét. Érdekes volt olvasni, hogy neked köszönhetően maradtunk életben páran, ahogyan azt is látni, hogy Delmarral milyen volt a viszonyotok. Embarassed Biztos vagyok abban, hogy sok megbeszélnivalótok van és még sok meglepetéssel fogtok szolgálni nekünk, ahogyan talán más druidák is meg fognak lepődni, ha meglátnak téged. 40

Be kell vallanom, hogy sajnáltam azt, hogy ilyen hamar véget ért az et-éd, mert még szívesen olvastam volna. A fogalmazásmódod csak úgy olvastatja magát, de nem is szeretném tovább húzni az időt, mert már biztosan nagyon várnak rád! 40

Gyorsan foglalózz, aztán mehet is a játék! Jó szórakozást kívánok!  :cukorborso:

Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Kayla Wraith
Kayla Wraith Tumblr_inline_ohasduxRrm1rpoosj_500
Kedvenc dal :
★ ☆ no place i'd rather be ★ ☆
★ ☆ all of me ★ ☆
★ ☆ down to the second ★ ☆
Tartózkodási hely :
mystic falls, now ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
full time psychologist ★ ☆



A poszt írója Kayla Wraith
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 08, 2016 7:00 pm
Ugrás egy másik oldalra
Kayla Wraith
nomen est omen

860

ms. complicated

mystic falls

jenna coleman

boszorkány

Kay

tanár

a karakterem keresett


Születési idő, hely   1156. 04. 09. Aberdyfi, Anglia
Első átváltozás   -
Család   Nem sok időt tölthettem velük, de szerettem őket. Alig léptem be a tizenéves korszakomba, amikor elragadtak tőlük: megmenthettem a családtagjaimat az őket lassan felemésztő adósságtól azzal, hogy az egyik földbirtokos udvarába szegődtem. Soha többé nem láttam őket, csak a jólétük tudata melengette a szívemet.
Saját családom is volt, egyszer végignéztem a férjem és a gyerekeim halálát, azóta inkább a magányt választom. Szétkapja az ember lelkét, ha túl sok mindenkit lát meghalni azok közül, akiket szeret.

 

- Tudod, nemrég azt mondták nekem, hogy annyi életet élünk meg, amennyit csak akarunk. S ha közben emlékezünk mindenkire, akik voltunk, akkor nem lehet baj. - A hátamon feküdtem, a fekete égen sorakozó csillagokat bámultam. A mellettem ropogó tűz melengette a vállam, néha egy-egy szikra ki-kicsapódott a földre, de már nem ijedtem meg tőlük. Kislánykoromban pusztító eszközként tekintettem a tűzre, ma inkább csodáltam, láttam a benne rejlő erőt, titokzatosságot. Egyszerre volt életet adó, óvó, féltő, viszont egyben pusztító, dühös, akaratos, hatalmas. Mint amilyen én is akartam lenni. - Te hiszel ebben? Lehetünk annyira erősek, hogy a miénk lehessen az örökkévalóság? - A hasamra fordultam, Delmar karjára könyököltem, kíváncsian várva a válaszát pislogtam rá. Mintha az életem függne attól, mit mond. - Szerintem igen. Csinálhatnánk úgy, hogy senki se tudja meg és akkor mindent megvalósíthatnánk, amit elterveztünk. - Még találkoznunk sem lett volna szabad, a társaim szemében főbenjáró bűn lett volna, ha megtudnák kivel akarok világot látni, elmenni azokra a helyekre, amelyeken ő már jártak, míg én csak hallottam róluk. A jövőnek nem voltak szép kilátásai, napok óta azon gondolkoztam, hogyan tehetném elviselhetőbbé. Annak előrejelzése, hogy elveszíthetem Delmar-t és mindent, amim most volt, megrémített. Hogy árulhatnám el őt? És hogyan fordíthatnék hátat azoknak, akik otthont adtak nekem?
- Nivah, Jenson, Janey... félnek tőletek. Ellenetek akarnak tenni. - Egy sóhajtással bukott ki belőlem az a pár szó, amit titkolnom kellet volna, sőt, amiben segédkeznem kellett volna. Ez volt az ügy, amit nem lett volna szabad elárulnom. - És nem tudom, mit mondjak nekik, amivel meggyőzhetném őket arról, hogy nem vagytok veszélyesek.



Azok voltak. A boszorkányok ki akarták irtani a druidákat és én nem voltam képes mást elültetni bennük, minthogy ez a természet törvényei ellen való lenne... ne halál, hanem hosszú, akár örökké tartó álom legyen a büntetésük. Biztos voltam abban, hogy egyszer majd történik valami, ami felrázza őket a rájuk szórt kómából, végül ezért döntöttem amellett, hogy feláldozom a személyt, aki mindennél és mindenkinél fontosabb volt nekem. Ha hagyom, hogy ébren maradjon, meghal: a társaim megölték volna, nem akarták betartani az elrendezett alkut. Féltek tőle és okkal, de én nem veszíthettem el végleg. Évszázadokon keresztül cipeltem magammal ezt a terhet és nemrég eljött az ideje, hogy új fejezet kezdődjön az életemben. A lány, akivel egy arcon osztoztam, megszületett, jelezve, hogy eljött az idő: a druidák nemrég magukhoz és Delmar is túlélte. A hozzá küldött férfi darabokban végezte és én mosolyogva állapítottam meg, hogy ő az egyetlen, aki a nevem említésére így reagálna. Épp itt volt az ideje, hogy ismét találkozzunk, küldöncök, közvetítők nélkül, ám az elengedhetetlennek tűnő titkok társaságában.

Vissza az elejére Go down
 

Kayla Wraith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kayla Wraith
» Kayla Wraith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Boszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •