Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Nadia Petrova

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 05, 2016 8:14 pm
Ugrás egy másik oldalra

Nadia Petrova

526
Olga Fonda
Mystic Falls
Vámpír

csak fecseg a felszín, hallgat a mély...
Határozottan állíthatom, hogy külsőleg és belsőleg is édesanyám tökéletes mása vagyok. Habár sosem ismertem őt személyesen, a róla szóló történetek alapján vannak fogalmaim ki ő valójában, hiszen a legendáknak mindig van valóságalapjuk. Céltudatos vagyok, bármit elérek amit csak akarok, ebben is rá ütöttem. Találékony vagyok, elmém páratlan, aminek köszönhetően sok helyzetből könnyedén kitudok mászni. A férfiakat gond nélkül az ujjam köré tudom csavarni. Mióta megtudtam, hogy ki az anyám, egyfolytában keresem, így kitűnően tudok a nyomokból olvasni. Származásomból adódóan  különleges vagyok, egy bulgár szépség. Mikor vámpír lettem egyetlen csepp megbánás nélkül hagytam ott a hazámat. Karcsú, nőies alakom van és hosszú combjaim minden férfit levesznek a lábáról. Dús kebleim és szív alakú arcom azonnal oda vonzza a tekinteteket. Ajkaim teltek, egész nap csókolgatnád. Szempilláim hosszúak és ehhez egy barna csillogó írisz társul, ami könnyedén ámulatba ejt akárkit. Hajam hullámos, gesztenye barna amit általában kiengedve hagyok. Igazán nőiesnek tartom magam, ehhez hűen magas sarkút és feszülős darabokat hordok.
"

Becenév
Nad
User neve
Victoria, Vic, Angel
Titulus
psychotic daugther
Foglalkozás
keresem az anyám
Születési hely
Bulgária
Születési idő
1490.
Család
A legendás Petrova család egyik leszármazottja vagyok, azon belül is drága Katerina -manapság Katherine Pierce-nak hívatja magát - egyetlen gyermeke. Az apámat sosem ismertem, bár minden vágyam, hogy találkozhassak vele és az anyámmal. Hallottam egy pár történetet a többi Petrova-ról, a tüzes mentalitás egyikből sem hiányozhat...

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
Gyönyörű, hazug életem volt, egészen addig a napig...
Meleg tavaszi reggelre ébredtem, kint már a madarak is csicseregtek. Az ágyból kikelve mosótálamhoz sétáltam, megtisztítottam bájos, gyermeteg arcom. Anyám dudorászva jött be hozzám, felsegítette ruhámat, mi a fűzőnek hála kiemelte és még karcsúbbá tette alakom. A napi teendőimet végeztem, megetettem az állatokat, vizet húztam fel a kútból és a házba siettem a korsóval. Alig tettem le a nehéz edényt, anyám kitörő örömmel sietett elém, kezeimet megszorítva fülembe súgta: - Atyád hívat, bejelenteni valója van a számodra. Egy hőbiccentéssel köszöntem, még viszonoztam kézmozdulatát, majd elengedtem őt. Megigazgattam ruhámat, hajkoronámat ajtaja előtt, ezt követően egy sóhaj kíséretében kopogtattam. Fél percnyi várakozást követően engedélyt kaptam a belépésre, ajtócsukás után átszeltem a távolságot és az asztala előtt álltam meg. Apámra minden körülmények között felnéztem és egyetlen szó nélkül elfogadtam parancsait. Hiába mogorva embernek mutatkozott, erős, határozott jellemmel áldotta meg az Úr.
- Nadia, drága gyermekem! A városból eljött hozzánk a manap egy tehetős fiatalember, ki áldásom kérte. Mielőtt megkérdeznéd, természetesen igen mondtam neki, holnap újra eljön hozzánk, neked is bemutatkozik személyesen - hallottam a szavait, de nem hittem el.
- Sajnálom atyám, de nemet kell mondanom. Senkihez sem kényszeríthet hozzá ilyen módon! Most először szálltam szembe vele, de nem bánom. Tizenhat évesen már vénlánynak számítok, de ez sosem érdekelt. Szerelem nélkül nem akarok házasodni, meg kell ismernem előbb azt a férfit, akivel le akarom élni az életem. Hatalmas veszekedésbe torkollott a beszélgetés, minden apró bűnömet a fejemhez vágta, míg én észérvekkel próbáltam meggyőzni. - Ezért vettünk magunkhoz, neveltünk olyan nagy odaadással?Semmit sem ért a tanítattásod, éppen olyan szeszélyes és akaratos vagy, mint az anyád. Az-az utolsó céda Katerina! - csak úgy köpte a szavakat. Tehát az eddigi életem egy hazugság? Nem is ők a szüleim? Elnémultam, csak álltam egy ember előtt, kit eddig az apámnak hittem. Több hang nem hagyta el torkomat, beletörődtem döntésébe, szobám rejtekén gondolkodtam tovább. Ki lehet az igazi apám? Az anyám.... Katerina. Egyetlen kérdés fogalmazódott meg bennem, ami többet nem hagyott nyugodni. Miért? Meg kell találnom őt!
Abban a pillanatban döntést hoztam, megszöktem és azóta keresem őt. A nőt, aki megszült és eldobott magától.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 08, 2016 11:49 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Drága Nadia!
Szokásom az őszinteség, és éppen emiatt kell azt mondanom, hogy ennyi idő elteltével már nem számítottam erre a hölgyeményre; és lám, csodák mégis történnek! 31 Very Happy Nadia egy nagyon jelentős szereplője volt az ötödik évadnak, és az emlékeim szerint sokáig mindennek hittem, csak Katherine lányának nem... de akkor még ilyen volt ez a sorozat. Tudott meglepetésekkel szolgálni. 40
Rátérve a lapodra... szerintem teljes életnagyságban sikerült életre keltened azt a temperamentumot, azt a jellemrajzot, amivel Nadiát már a sorozat alkotói is felruházták. És ezen felül adtál is hozzá, ahogyan általában ez történik, ha user kezébe kerül egy karakter... ebből pedig a legtöbb esetben - most is - jó sül ki. :033: Joggal érezhetted magad becsapottnak, miután hazudtak az életedről. Jóformán minden, amit hittél, hazugság volt, és valószínűleg nem lett volna olyan a helyedben, aki nem indult volna el, hogy felkutassa a múltja jelentős szereplőjét. Az anyját. :cukorborso:
Neked szerencséd lehet, itt apucid is van. tongue Szóval menj, foglalózz, aztán vedd be a játékteret! Jó szórakozást!

Vissza az elejére Go down
 

Nadia Petrova

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nadia Petrova
» Nadia Petrova
» Nadia Petrova
» Tatia Petrova
» Nadia Petrova

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •