Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mulan Cohen-Chang

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 10, 2016 1:25 pm
Ugrás egy másik oldalra

Mulan Cohen-Chang

65/20
Arden Cho
New Orleans & Mystic Falls
Vadász & Vámpír

csak fecseg a felszín, hallgat a mély...
Arcom vonásai könnyedén elárulják azt, hogy a felmenőim között ázsiai vérvonal lappang, de ezt sose bántam. Szeretek emlékezni a múltamra, ahogyan a szüleimre is, még ha azóta jó távol kerültem onnét. Ha valaki rám néz, akkor egyből azt gondolná, hogy alig múltam már el húsz, pedig a hajam már régen deres lenne, ha nem vár át egy boszorkány, de így továbbra is barna színben pompázik, ahogyan az íriszeim is. Amik néha barátságosan pillantanak valakire, míg máskor vészjóslóan, vagy éppen dühösen. Túl magasnak se mondanám magam, bár a mi népünkre nem jellemző amúgy se a magas termet. Összesen 165 cm magas vagyok, amihez egy kisportolt és egészséges test párosul. Igaz, hogy most már egyáltalán nem változik a kinézetem, de attól még mindig imádom levezetni a felesleges energiámat valamilyen módon, legyen szó futásról vagy éppen ágytornáról. Most mi van? Az utóbbi is hozzátartozik az egészséges élethez, meg a feszültség levezetéshez is.


Sokak szerint kicsit kiállhatatlan vagyok, aki először az emberek torkán akad, majd ha ezen túljutottunk, akkor jöhet a barátkozás és a viszonylag kedves stílus. Ez talán így van, hiszen sose szerettem a szabályokat és ez mára se változott. Főleg most a munkámmal kapcsolatban nem, hiszen az emberek testéből megfejthetjük azt, hogy miként éltek, mit tettek és ki ölte meg őket. Mindennap hatalmas nagy erőfeszítés még ennyi idő után is a vér illata miatt, de akkor se hagynám ott. S közben persze a nyomózok agyára is megyek az okoskodásaimmal, de mindig kiderül, hogy nekem van igazam és nem nekik. Az élet már csak ilyen. Másrészt meg imádok még mindig szórakozni, kalandokba keveredni és őrültségeket csinálni, mintha mindennap az utolsó lenne. Barátságos is vagyok, de nem könnyedén. Megválogatom azt, hogy kihez milyen viszony fűzzön. A bizalom értékes dolog ebbe az őrült és veszélyes világban. Általában semmilyen arckifejezés ül az arcomon, hiszen imádom meglepni az embereket azzal, hogy valójában mit is gondolok vagy mi játszódik le legbelül. S természetesen az se mellékes, hogy olyan vagyok, mint a szellő. Egyik másodpercről a másikra megtudok változni.

Becenév
Lun, Luny
User neve
Egyszer talán elárulom
Titulus
fallen Angel
Foglalkozás
Patológus és nyomozók rémálma
Születési hely
Hong Kong
Születési idő
1950. aug. 02.
Család
A családomat akkor elveszítettem, amikor vámpírrá változtam. Az emléküket a szívemben őrzöm és egy nagy, illetve poros fényképalbumban.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
Ha nem is naponta, de heti egyszer legalább találkozom azzal, hogy milyen az árulás, hiszen a legtöbb esetben olyan személy köt ki a boncasztalomon, akiket egyik ismerősük ölt meg. Én is pontosan ismertem ezt az érzést, hiszen normális esetben én is ott hevertem volna évtizedekkel ezelőtt, amikor is megbíztam egy boszorkányban. Csak annyit szerettem volna, hogy ne öregedjek tovább, s még több időt tölthessünk el együtt Lucy-val, de helyette inkább átváltoztatott egy szörnyeteggé… Ezzel pedig megásta a saját sírját, hiszen pontosan tudtam azt, hogy miként kell megölni valakit, vagy miként kell eltüntetni a nyomokat, hiszen vadásznak neveltek fel. De addig a pillanatig sose voltam képes megölni senkit se, de abban a pillanatban valami bekattant nálam és egyszerűen kioltottam a boszorka életét, mintha nem is számítana semmit se, s azokban a percekben nem is számított. Talán emiatt még inkább képes vagyok megérteni a gyilkosok elméjét, hiszen azóta is jó pár humuszttal ajándékoztam meg az anyaföldet, de egyszer se kaptak el. Bár nem is nagyon szoktak természetfeletti halálesetek után kutatni, hiszen a legtöbb ember nem is tud a létezésünkről és ez egy van jól. Még a végén újra élnénk a sötétközépkort, arra meg szerintem senki se vágyik.

Újra itt vagyok, Mystic Falls-ban, ami sose volt nyugodt hely, de most még inkább nem lesz az a sajátfajtánkra, hiszen itt mindig valami történik. Bár New Orleans se panaszkodhat. Egy sorozatgyilkos nyomait követjük, mint valami pincsi kutya, de mást nem tehetünk. Én pedig örömmel folytattam tovább itt is a hullák boncolását és a nyomozók tovább idegesítését, hiszen már el akartam jönni. Okkal vagyok itt és nem a sorozatgyilkos a fő okom, hanem sokkal inkább egy régi ismerős, akit szeretném, ha velem együtt visszajönne New Orleans-be. Nem tudom, hogy mennyire fog ez sikerülni, hiszen a bűn szaga egyre inkább erősebb és az egyszerű emberek egyre inkább félnek, míg én azt is tudom, hogy a mi életünk se könnyű, de reménykedek abban, hogy a régi kapocs nem hullt darabokra és képes vagyok még rávenni arra, hogy velem jöjjön, hiszen nélküle még New Orleans is eléggé unalmas.

*****

- Ne nyúljon hozzá! – üvöltöm el magamat, majd megforgatom a szemeimet, amikor meglátom a nyomozó pillantását. – Mégis mi a frászt gondolt?! Kesztyű nélkül akarja megfogni? Az még akár bizonyíték is lehet! – nem is értem, hogy miként lesznek az ilyen ostoba teremtések rendőrök.
- Ez még is.. – kezdene bele, mire felvonom a szemöldökömet és úgy pillantok rá, mint aki mindjárt őt rakja hullazsákba, így inkább hallgat, s mi végre neki láthatunk a holtest megvizsgálásának, már amennyit a helyszín megenged. Amint a fényképek elkészülnek, már ki is adom, hogy vigyék a törvényszéki laborba, hiszen ideje újra elmerülni valakiben…



Vissza az elejére Go down

Vérfarkas
Faye Charpentier
Mulan Cohen-Chang Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 17, 2016 3:53 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Mulan! Smile
A nevedről mindig a mese jut eszembe, ez volt az egyik oka annak, hogy rögtön jöttem is, amint láttam,hogy elkészültél. A másik a gyönyörűséges és szimpatikus arcod volt, a harmadik pedig az, hogy már láttam, hogy egyszerre vagy vámpír és vadász, ez pedig mindig érdekes kombináció. Egy vadásznak vámpírrá válni felér a tényleges halálos ítélettel, elvégre hiába élhet tovább, az egész addigi hitvallásán csorba eshet, különlegesek azok a személyek, akik a vámpírlétüket is csak eszközként használják fel, nem őrölnek bele a változásba. Azért azt láttam, hogy nem viselted valami jól az átváltozást, de hát ha a boszorkány becsapott... akkor számoljon is a következményekkel. Razz
A civil foglalkozásod sem éppen megszokott és valamiért nekem teljesen passzol a jellemedhez. Határozottnak tűnsz, tekintve, hogy nem félsz a rendőrök orrára koppintani és ahogy te magad is leírtad, eleinte lehet, hogy ellenszenvesnek tűnsz, de ha engem kérdezel, akkor jól is teszed. Válogasd is meg, hogy kit engedsz közel magadhoz. Mindent összevetve, érdeke teremtésnek tűnt te nekem. 40
Menj, foglald le az arcodat és a nevedet, aztán irány a játéktér. Jó szórakozást! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Mulan Cohen-Chang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Wendy Cohen-Chang ~
» Wendy Cohen-Chang
» --- Cohen
» Frank Cohen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •