Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 23, 2015 6:31 pm
Ugrás egy másik oldalra
Willow Medusa Medds


személyes információk

becenév » Csak Willow, családtagoknak Maddy
születési idő » 1986. március 5.
születési hely » New Orleans
kor »29
pb »Jessica Chastain
foglalkozás » biológia tanár, génkutató

faj » Farkasboszorkány
család » New Orleans ősi boszorkány családjainak egyike az övék. Az édesanyja és az édesapja is birtokolja a mágiát, ám testvére Jennifer közönséges halandó. Szoros kötelék fűzi a családjához, pedig már a város másik végén lakik egyedül, hogy nyugodtan dolgozhasson a saját apró-cseprő dolgain.
>> Apa: Nigel Medds
>> Anya: Lorelai Monroe-Medds
>> Húg: Jennifer Medds
>> Nagymama: Veronica Medds


a felszín alatt »
Azt mondják, hogy a nevek sok mindent elárulnak arról, aki viseli őket. Hogy a név alkalmazkodik e a személyhez, vagy a személyiség alkalmazkodik e a koronájához, amit a szüleitől kapott nem tudható, de egy biztos, kivétel nélkül mindenkinek beszélő neve van. Willow Medusa Medds, családjában a legidősebb gyermek, kétségtelenül tartotta magát a névhez, amit kapott. A Willow karcsút jelent, a Medusa-t pedig bizonyára mindenki ismeri, aki tud egy keveset a görög mitológiáról.
Willow már gyerekként is kimagasló tehetségű boszorkány volt. Képességei hamar megmutatkoztak, esze vágott, akár a penge, s már egészen fiatalon céltudatos leányzóként állt az előtte tornyosuló problémák elébe. Mindig elszánt volt, nem ismert akadályt, és ez a mentalitás felnőtt életében is megmaradt. Aki ismeri, tudja róla, hogy egy igazi kemény csaj, az a fajta, akit nem lehet könnyedén megbántani. Nem szereti a romantikát, a nyálas bókokat, számára fontos, hogy beszélgetőpartnere mindig egyenes legyen, hiszen ő is az a fajta ember akinek, ami a szívén az a száján.
Biológia tanár, szereti a gyerekeket, és kimondottan jól is bánik velük, attól függetlenül, hogy ő maga nem nagyon gondolkodott még azon, hogy egy nap esetleg lesz egy sajátja. Boszorkányként ismeri a természetfelettit, és kiskora óta szeretné tudni, hogy vajon milyen biológiai folyamat is mehet végbe a vámpírok, illetve a vérfarkasok génállományában. Világ életében érdekelte a tudomány.
Ami a külsejét illeti, gyereklányként is nagyon szép volt, felnőtt nőként pedig egyszerűen gyönyörű. Magas, karcsú, arca nagyon karakteres, s még feltűnőbbé teszik a szeplői, illetve a vörös haja. Szeme almazöld, nagyon hangsúlyos, ajkai teltek és puhák. Egyszerűen szép látványt nyújt.


user információk »

Név » user neve ide
Kor » user kora ide
Multik » multik az oldalon ide
életem lapjai »
Willow 1986. március 5.-én látta meg a napvilágot, New Orleans-ban. A szülei második gyermeke volt, akinek nagyon örültek, hiszen első fiukkal édesanyja elvetélt a harmadik hónapban. Bár nagyon beteges kisbaba volt hamar felépült, s két évesen már elmondhatták szülei, hogy egy egészséges kislány van a családi fészekben. Willow, - bár gyengeségének jelei életének további szakaszaiban is megmaradtak – szépen fejlődött. Különösen eleven és kíváncsi gyerek volt, három évesen folyékonyan beszélt az anyanyelvén, és már képes volt leírni a saját, illetve a szülei nevét.
Nem járatták óvodába, a nagymamája vigyázott rá, így nem igazán került nagyobb társaságba, talán éppen emiatt lett kissé zárkózottabb, magának való gyermek.
Ötödik életévében a szülei bejelentették, hogy újabb gyermeket várnak, aminek Willow jobban örült, mint azt várták volna. A lányuk régóta csépelte a fülüket, hogy akar egy testvért, de Nigel és Lorelai nem igen vették komolyan egy öt éves szavát.

„Willow rendkívül érdeklődő kislány volt. Akár hányszor kivittem a kertbe, vagy sétálni mindenre rákérdezett, és az érdekes az volt a dologban, hogy egyszer sem érdeklődött irracionális dolgok felől. Nem érdekelte, hogy miért kék az ég, vagy, hogy miért zöld a fű. Sőt. Emlékszem, egy nap a mellkasomnak szegezte a kérdést, hogy mi felelős azért, hogy a gyerek hasonlít a szüleire.”
Veronica Medds (1993)

Willow a testvére születése után vált igazán komoly gyerekké. A vele egykorú kislányok és kisfiúk nem igen találták meg vele a közös hangot, így fél év állami iskola után a szülei magániskolába íratták, amit az évek múltán, nem hogy nem bántak meg, egyenesen ünnepeltek. Willow ugyanis a saját tempójában és a tanárok különös odafigyelésével nagyon gyorsan fejlődött. Már tíz éves korában biológiai és kémiai kutatásokat végzett, ha tehette a könyveket bújta, és imádott a tudományról és a csillagászatról társalogni. A szülei rettentő büszkék voltak rá.

„Egyszerűen hihetetlen volt. Most, képzeljék el, amint a vendégeink és a tíz éves lányunk körbe ülik a kávézó asztalt és az evolúcióról beszélgetnek”
Lorelai Monroe-Medds (2006)

Nem rendelkezett átlagon felüli intelligencia hányadossal, de rendkívül racionalista nézetei voltak, s ez már tizenhat éves korában megmutatkozott. Két lábbal állt a földön, nem álmodozott, mindent a reális oldaláról nézett, keményen tanult és a munkája végül meghozta a gyümölcsét. Bekerült a Yale-re. Mindig is érdekelte az emberi test, s miután a szülei felvilágosították arról, hogy léteznek természetfelettiek eldöntötte, hogy megpróbálja megtalálni azt a sejtet, vagy génállományt, ami segít regenerálódni.

„Amikor elkezdtem a kutatást azt hittem, hogy fél-, vagy egy év múlva majd megtalálom a rák, vagy az Alzheimer ellenszerét, de így lassan háromévnyi fárasztó kutatás után csak arra jöttem rá, hogy lappang bennem valami, ami nem emberi, és, hogy sosem hagyhatom kitörni azt.”
Willow Medusa Medds (2015)


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 23, 2015 6:57 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Willow,
nem elég, hogy eleve egy lenyűgöző arccal érkeztél, de ehhez még egy ilyen lapot is párosítasz... kezdek megijedni, első nekifutásra túlságosan tökéletesnek tűnsz nekem. Razz Komolyra fordítva a szót éppen az ilyen irományok miatt szeretem ezt a munkát, ami az elfogadásokkal jár, hiszen nem minden nap olvas ehhez hasonlót az ember lánya! Nagyon szépen felépített, kerek, első betűtől az utolsóig élvezetes volt, tökéletes képet festett rólad és arról, hogy milyennek is lehet téged elképzelni. Bevallom, kicsit lehet elfogult vagyok, hiszen kicsit magamra is ismertem benned, a génkutatások és tudomány iránti szeretet terén mindenféleképpen. 40
Mivel igazából az elkövetkezendőkben is csak dicsérni tudnálak, ezért utadra engedlek, menj, látogasd meg a foglalókat, aztán ugorj fejest a játéktér által tartogatott meglepetésekbe. Jó szórakozást! 40

Vissza az elejére Go down
 

Willow Medds

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: WereWitch-ek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •