Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Summer Manning

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 08, 2015 11:34 pm
Ugrás egy másik oldalra
Summer Melanie Manning


személyes információk

becenév » Sum, Summy
születési idő » 1994. április 13.
születési hely » London, Anglia
kor » 21
play by » Britt Robertson
foglalkozás » Egyetemista

faj » Farkasboszorkány.
család » Sokáig eléggé ferde kép állt előttem, ami a családot ábrázolta. Mostanra azonban már kijelenthetem, hogy megtanultam szeretni és azt is, hogy milyen érzés, ha valakinek tényleg fontos vagy és nem csak hasznot akar belőled húzni.

a felszín alatt »
Rendkívül szégyellős vagyok. Van, hogy elbújnék a saját árnyékom mögött, hogy senki ne vegyen észre. De máskor pedig a tűzbe teszem a kezemet a barátaimért. Magamért soha nem álltam ki. Mindig csak nyeltem és nyeltem, míg eljutottam arra a pontra, hogy már nem voltam képes magamba fojtani az érzéseimet és ezért kitört belőlem minden, amit addig elnyomtam. De ilyenkor a pusztítást csak én magam láttam, hiszen egyedül önmagamnak árthattam a magányomban. Nem tudom, hogyan viseltem el mindazt, amin túl kellett esnem. Mindenkinek megvan a maga sötét korszaka, de úgy éreztem, hogy az enyém soha nem fog véget érni. Kegyetlen árnyékként fog engem követni, hogy aztán a lehető legváratlanabb pillanatban előbukkanjon, hogy hátba szúrhasson. Még a teljes vaksötétségben is ott volt. Éreztem, hogy hiába vagyok életem mélypontján az a bizonyos erő, amit ha nem is láthatunk tisztán ott volt mögöttem és várta a pillanatot, hogy mikor török meg végre és nyitom ki a számat, ahogyan azt régen is kellett volna. Meg kell mondanom azóta, hogy megtettem sokkal szabadabbnak érzem magam. Nem vagyok már annyira befordulva, mint régen. Felemelt fejjel járok. Mosolygok az emberekre, mert úgy érzem, hogy levertem a rabláncaimat és megtaláltam a helyemet. Boldogabb vagyok, hiszen szabad emberként élhetek. Nem kell félnem attól, hogy mit gondolnak rólam mások. Már nincsenek olyan nagy hatással rám a külső befolyások, ha szabad így fogalmaznom. A magam ura vagyok.

Aranyszőke tincsekben omlik a vállaimra a hajam, míg a szemem gyönyörű kék színben úszik. Hadd ne részletezzem már a bőröm színét, hiszen az eléggé ra.. lenne. Plusz nem fogom leírni, hogy hol van anyajegyem. A fenekemen nincs! Bár most ebből valószínűleg arra következtetsz, hogy van. De dönts el te, hogy mi az igazság. Nőies vonásaimat szeretem kiemelni, a sminket soha nem viszem túlzásba, hiszen nem akarom, hogy azért legyen púpos a testtartásom, mert túl sok rajtam a smink.  


user információk »

Név » user neve ide
Kor » user kora ide
Multik » multik az oldalon ide
életem lapjai »
Érzem, ahogy az arcomból kiszökik a vér egy pillanatra, de utána szinte vérvörössé változik. Mintha valami őrült játékot talált volna fel ellenem a testem és érzem, hogy pillanatok kérdése és lefordulok a székről. Már megint a földig lehordanak, amikor semmi rosszat nem tettem. Maximum talán annyit, hogy nem ordítva kértem a sót. Ha ez nem is lenne elég vendégeink vannak. A bátyám és az ő baráti köre. Fura. Számomra aranyszabály volt, hogy kötelező átvizsgálás után teheti be ide valaki a lábát. Neki persze mindent megengednek, hiszen ő maga a tökéletesség én még csak a nyomába sem érhetek. Ha mégis, akkor már rögtön lehagy kilométerekkel. Újra felbukkan a terítéken az a bizonyos mi nem bántani akarunk szöveg és abban a pillanatban elborul az agyam és, mintha kilőttek volna úgy pattanok fel a székről és mire észrevenném mit csinálok az öklöm csapódik az asztal tetejére. Soha nem voltam jó abban, hogy uralkodjak az indulataimon és nem is most fogom ezt az egészet elkezdeni. – Elegem van abból, hogy lenéztek. Mire jó nektek, hogy lebasztok engem minden egyes lélegzetvételem miatt? Olyan nehéz lett volna megrendezni valami balesetet, ha ennyire nem tetszik, hogy még mindig létezem? Annyira elképesztően nehéz lenne végre egyszer nem azt elemezgetni, hogy mit rontottam el az életben? Azt már meg sem kérdezitek, hogy ti mit rontottak el? Drága édesanyám. Komolyan szükséges állandóan a torkomnak esned, amikor meglátsz? Tényleg ennyire egy rakás szarkupacot látsz bennem, vagy egyszerűen csak megszokásból csinálod? Tudod.. A legelső emlékem a nagyival az, hogy kaptam tőle egy új ruhát és abban járkálok körbe és körbe. De veled kapcsolatban csak a pofonok rémlenek. Az egyik azért, hogy viselkedjek. A másik azért, hogy miért nem vagyok annyira tökéletes, mint a bátyám. Elárulok neked valamit, ha nem ütöttél volna, ha nem alázol meg állandóan talán nem lettem volna ekkora csalódás a számodra. De kíváncsi leszek az arcodra, mikor rájössz, hogy a drága kisfiad sem olyan tökéletes, mint azt hinnéd. Több hibája van, mint azt te gondolnád. Csak neki mindent elnézel. Ha ő vétkez az még véletlenül sem az ő hibája, hanem valaki másé. Ha a szél meglegyinti az általa felállított ruhaszárítót, ami abban a pillanatban megadja magát a szelet fogod okolni. Sosem őt. De nekem ebből elegem van. Befejeztem. Ha ennyire nem tudtok támogatni, ha képtelen vagytok arra, hogy meglássátok bennem azt a jót is, amit ha igazán figyeltek ott van, akkor nem tartalak titeket érdemesnek arra, hogy bármit is bizonyítsak, hogy büszkévé tegyelek titeket. Mert már meguntam. Nektek soha semmi nem elég. Amint elérek valamit, azután rögtön magasabbra helyezitek a mércét. De itt a vége. Nem kell többé nekem ez az egész. Csináljatok, amit akartok. Engem többé nem láttok..


Volt időszak, amikor a könnyebb kiutat választottam volna búcsút intve a kínkeserves életnek, de mi van, ha pont ez kellett ahhoz, hogy jobbra forduljon? Ezernyi oka volt annak, hogy Seattle városába tettem a lábamat, de ez volt a legerősebb. S jobb döntést nem is hozhattam volna.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 09, 2015 12:24 am
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán



Kedves Summer,

először is üdvözöllek az oldalon. Muszáj megjegyeznem, hogy gyönyörű arcod van és nem csodálom, hogy ilyen hamar újra "gazdára" lelt. Tökéletes választás volt! 40
Nem igazán tudok hirtelen mit mondani vagy írni, mert teljesen a lapod hatása alá kerültem. Egyszerűen leesett az állam és teljesen átéreztem mindegy egyes sorát. 40 Gyönyörűen bánsz a szavakkal, teljes mértékben képes vagy megérinteni az embereket. :hatodjmeg: Annak ellenére, hogy nem éppen vidám történetről volt szó szívesen olvastam volna tovább is. :angyal:
Elhiszem, hogy borzasztó lehetett olyan körülmények között felnőni, élni, de egy dolgot soha se felejts el, hogy igen is egy kincs vagy és fontos vagy mások számára. Egyszerűen csak túl késő lesz, mire ők ezt észreveszik. :hug: Kíváncsian várom, hogy miként fog alakulni az életed, hiszen biztos vagyok abban, hogy egy ilyen szerethető teremtés, mint amilyen te vagy barátokra fog lelni a nagyvilágban, a kastélyban. 40

Nem is szeretnélek tovább feltartani, így gyorsan látogasd meg a foglalókat, majd mehet is a játék. Jó szórakozást, beauty! 40


Vissza az elejére Go down
 

Summer Manning

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Summer Manning lakrésze
» Summer Fontana
» Summer Camp

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: WereWitch-ek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •