Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Lara Syreth Maybelline

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 20, 2015 4:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lara Syreth Maybelline


személyes információk

becenév » Ary, Sy, Yrie, Syre
születési idő » 1854. Jan. 01.
születési hely » Erdő, kunyhó. További kérdés?
kor » 161
play by » Victoria Moroles
foglalkozás » Keresem a családomat, miközben beteljestem a sorsomat.

faj » Farkasboszorkány
család » ζ Melisandre Faith: édesanyám. Ő adott életet nekem, majd meg is fosztott tőle, hiszen alig 10 éves voltam, amikor megölte az apámat. Végignéztem apám szenvedését a társaival együtt. Ekkor gyűlöltem meg őt és a pokolra kívántam. Persze ez inkább gyermeki düh volt, mint komolyan gondoltam, de alig egy évvel később valóra vált, hiszen a falka többi tagja megöltem őt. Bosszúról szólt semmi másról.

ζ Peter Irving: édesapám. 151 évvel ezelőtt meghalt, de a mai napig emlékszem, ahogyan az erdő szélén egy farkas ült. Engem nézett és éjszakánként rám vigyázott, majd amikor nagyobb lettem, akkor bundájába fúrtam az arcomat, hiszen alig, hogy anyámmal hált egy boszorkány megátkozta őt és örökre farkas alakba zárta. Mindegy volt a hónap, az évszak, hiszen nála mindig menedékre leltem. Az a szempár, védelmező mancsok és a selymes, illetve puha szőrzet.


a felszín alatt »
Mondhatnám azt, hogy még nőni fogok, de ez nem igaz. Világéletemben 17-18 évesnek fogok kinézni, hiszen ennyi idős voltam, amikor rávettem egy boszit, hogy állítsa meg felettem az időt, majd pedig örökké hallgatni fog, hogy megőrizze a titkomat. A szemeim barna színűek, ahogyan a hajam is barna színben pompázik. Mondhatni tökéletes harmóniát alkotnak együtt. A ruházatom olyan, amilyen egy fiatalkorúé, hiszen szeretek elvegyülni a tömegben, de persze az se mellékes, hogy mindig kornak és helyzetnek meg felelőt hordok. Arcom vonásai nem éppen európaias, de ez soha nem zavart. Szeretem azt, hogy látszódnak bennem az ősök vonásai, mintha ez is képes lenne még erősebbé tenni, vagy csak közelebb visz az ősökhöz, a természethez és részben eme génjeim miatt vagyok a korom ellenére is erős boszorkány.
Barátságos vagyok, ha úgy tartja kedvem, de hamarabb jegyzem meg a nevedet, ha ártani szeretnék neked. Most biztosan azt gondolod, hogy kegyetlen vagyok, de akkorát talán nem is tévedsz. A legtöbb ember mással végezteti el a piszkos munkát, én inkább saját kezűleg végzem el az ilyen dolgokat. Szeretem azt, ha tényleg meghal az a személy, akiről azt szeretném, hogy a föld alól szagolja az ibolyát. Ehhez pedig az kell, hogy ne rettenjek vissza egy-egy gyilkosságtól, vagy attól, hogy vér tapadjon a kezemhez. Két erőt birtoklok, ami egyszerre akar néha kétfelé szakadni, ahogyan a szüleim is tették egymással. Ha akarnám se tudnám őket emiatt elfelejteni. Ravasz és találékony vagyok. 11 éves korom óta egyedül élek, így ez meglep téged? Hmm, mi van még a tarsolyomban? Lássuk csak, képes vagyok szeretni másokat, de ezt általában titkolom, nem szeretem, ha átvernek és szerintem még reggelig tudnám sorolni a tulajdonságaimat, hiszen nem vagyok egyszerű eset. Szóval inkább azt mondanám, hogy majd megleplek.


user információk » Oszd meg velünk, ki vagy!
életem lapjai » Hol volt, hol nem volt. Volt egyszer egy boszorkány, aki a látszat ellenére általában mindig a szívére hallgatott, s nem is sejtette azt, hogy a családja valójában hazugságban neveli őt és van egy testvére. Idős volt, de a külseje még mindig olyan volt, mint a bimbóját nyitogató rózsa. Mindig is csodálattal szemlélte a világot, de aztán megismert egy férfit. Óva intették tőle, de ő nem félt. Bízott a férfiban annak ellenére is, hogy egy vadállat lakozott benne, amit teliholdkor soha nem bírt uralni. Eme hímnemű pontosan annyira önzetlen volt, mint az ifjú hölgyemény. Végül egy csodálatos tiszta és csillagos égbolt alatt a szerelmük beteljesesedett. A boldogságukat még nagyobb öröm övezte, amikor kiderült, hogy a leány gyermeket vár. Nem volt férjnél, de ebben az erdő közelében lévő faluban nem törődtek ilyennel. A hónapok csak röpültek, amikor a város egyik tisztavérű boszorkánya megvádolta a nőt azzal, hogy beszennyezte a boszorkányok vérét azzal, hogy egy farkassal feküdt össze. Valójában csak az nem tetszett neki, hogy az ifjú nem benne látta meg az igaz szerelmet. Menekülniük kellett, de mielőtt a hősszerelmes is távozhatott volna örökre farkas énjébe zárta őt a város népe, hogy nehogy több boszorkányt is megfertőzzön a farkasok korával.
Végül egy csendes kis erdei házikóban lelt menedéket a kismama az édesanyával, itt adott életet egyetlen leánygyermekének is. Az aprócska teremtés csodálkozva pillantott édesanyjára és a nagymamájára is, majd pedig a farkas figurára, ami az ágya felett lógott. Alig, hogy járni megtanult a ház melletti tisztáson játszott. Ekkor figyelt fel egy fura, de ugyanakkor barátságos szempárra. Érezte, hogy egy része odavonzotta, de nem engedték találkozni a farkassal, így amint nagyobb lett titkon kutatta fel, majd fúrta magát a bundájába. Idővel pedig megtudta, hogy a farkas nem más, mint az édesapja.
10 éves volt mind össze, amikor látta azt, hogy az édesanyja megöli az apját. Állítólag rájuk támadt, de az aprócska teremtés hitt abban, hogy képes lett volna megállítani az apját, de nem engedték. Ekkor utálta meg azt a személyt, akinek az életét köszönhette. Nem beszélt vele, nem fogadott többé szót és szinte mindig az édesapja sírja mellett töltötte az időt. Újra és újra végig futatta elméjében a boldog perceket. De egyszer elkéstet Syreth, pontosan azon a napon, amikor édesapja is meghalt elveszítette az édesanyját. Mire hazaért mindenki halott volt. A verandán, esőben és könnyes szemmel gubbasztott, amikor egy ismeretlen nő érte jött.  Az apja falkája befogadta és félév alatt mind a két „átkát” kiváltotta. Egyre erősebb és erősebb lett, míg végül ő lett a vezető.  17 éves volt még csak, amikor már évszakok óta uralkodott a falka felett, majd pedig alkut kötött egy boszorkánnyal és létrehozott egy medált. A farkasok és az „ősök vére”  - indiánok vére-  tartotta össze, ami részben hamisemlékeket tartalmazott, majd pedig halott édesanyja teste mellé temette el. Tudta, hogy a másvilágon célba fog érni, ha elmondja a varázslatot és ő meg is tette, majd pedig a vérével megpecsételte.  
A boszorkány már nem él, de a halála előtt még megszerezte tőle azt, hogy örökké tudjon élni, ahogyan a falka is. Nem tudtak tőle szabadulni, hiába teltek az évek. Ha ő hívta őket, akkor ők jöttek. Nem számított se idő, se hely. Kötelességük volt, egy olyan kötelék, amit képtelenek lettek volna megtörni, ha csak meg nem ölik az ősök gyermekét, de azt nem merték megtenni, mert féltek az istenek haragjától, de legfőképpen attól, hogy akkor ők is meghalnának és örökké szenvednének.
Évtizedekkel később, pár hónapja egy táborozó csapat hullájára bukkantak. Állattámadásnak látszik, de valóban az lett volna? Hiszen a medál életre kelt, a két testvér egymásra lelt, s Syreth, vagyis azóta a Lara nevet felvett lány érzi, hogy a terve helyes mederben folyik. Édesanyja újra él, már csak meg kell találnia.

Hogy utána bosszú vagy családi összeborulás lesz? Vagy esetleg a leányzó más tervet szöveget? Azt hiszem az egy másik fejezet, talán egy másik könyvet is jelent, de egy biztos, hogy a holnap zenéje.  



Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Lara Syreth Maybelline Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 20, 2015 10:56 pm
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán


Kedves Lara (Syreth),
hadd tegyek megjegyzést első körben a pb-dre, amit amikor megpillantottam rögtön tágra nyíltak a szemeim (TW rajongóként szerintem ez nem csodálnivaló), hiszen egy nagyon szép arcról van szó. Arról ne is beszéljünk, milyen jól passzol magához a karakterhez, ahhoz a jellemrajzhoz, amit hozzá párosítottál, valamint az előtörténeti rész elképzeléséért sem kellett átkopogtatnom a szomszédba. Az már egyszer biztos, hogy magamtól nem néztem volna ki belőled, hogy képes vagy bosszúállásra és a gyilkolás kegyetlenségére, hiszen sokkal inkább a báj, kedvesség az első, ami eszébe juthat az embernek rólad. Van egy olyan érzése, hogy nem ez volt az egyetlen meglepetés a tarsolyodban és szolgálsz majd még nekünk bőven érdekességekkel. Smile
Az anyukád már biztosan vár, ha nem, akkor intézd el, hogy padlót fogjon a megjelenésedtől, ám előtte foglald le az arcod, neved, majd irány a játéktér. Jó szórakozást! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Lara Syreth Maybelline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ----- Maybelline
» Lara Greene
» Lara Greene

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: WereWitch-ek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •