Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 01, 2015 1:26 pm
Ugrás egy másik oldalra
játék lezárva!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 11, 2015 10:10 pm
Ugrás egy másik oldalra
Finn & Camille

Szerettem volna valakitől segítséget kérni a tanulmányaim kapcsán. Hiába is az egyetem, de én többet szeretnék tudni egy olyan embertől, aki a pszichológia minden csínját-bínját érti. De, talán az is benne van a pakliban, hogy csupán csak valakivel beszélni akarok. Egy olyan emberrel, akit szintén érdekel ez a téma, és nem csak félvállról veszi a dolgokat.
Hallottam, hogy a városba egy új tag érkezett, Vincent Griffith, aki szintén a pszichológia szerelmese. Felkeltette az érdeklődésemet, és fűt-fát-falat megmozgattam azért, hogy elérjem őt bárhol. Sok jót hallottam róla, ezért teljes mértékben megbíztam benne.
Telefonon nemrégen megbeszéltem vele egy időpontot vele, mert nagyon is érdekel ez a férfi.
Előkészültem egy jegyzettömbbel, és egy golyóstollal, majd leültem a dolgozószobának az íróasztalához. Ez a szoba nagyon nyugodt körülményeket teremt a maga kis környezetébe. Semmi zsúfoltság, hanem csak egy bőrfotel, és egy íróasztal. Én csak nyugodtan ültem a magam kis kényelmes ruhájában, s két lábamat egymásra pakoltam, várván, hogy jöjjön ez a titokzatos Vincent.
A bejárati ajtóra láttam pont, ahogyan nyitva tár, s onnan néztem, mikor bukkan majd fel. Előkészítettem két csésze kávét is, hogy megkínáljam valamivel, s némi süteményt is az asztalra helyeztem egy üvegtányérra. Vendégszerető szeretnék lenni, és a lehető legjobban érezze majd magát itt nálam.
Felkeltem aztán a székből, és térdig érő, testhez simuló szoknyámat megigazítottam, s odasétáltam az ajtóhoz, hátha nemsokára felbukkan, és nagy szeretettel fogadjam őt.


▼remélem kezdőnek jó :$▼
ℂredit



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 10, 2015 9:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

dolgozószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dolgozószoba
» Dolgozószoba
» Dolgozószoba
» Dolgozószoba
» Dolgozószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások :: O'Connell lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •