Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 04, 2014 11:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
****
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 05, 2014 12:16 am
Ugrás egy másik oldalra

Bailey & Aaron
I'm a little clumsy.  

Whitmore. Egy új kezdet a számomra. Nem kellett volna Daryl-t magára hagynom, de azt hiszem tud magára vigyázni. Másrészt pedig elég sokáig volt egyedül és mégis túlélte. Most pedig csak attól kell rettegnem, hogy magára gyújtja a hotelszobát. Azért remélem nem kell ilyesmi miatt hazarohannom. Megbízom benne. Még akkor is, ha külső szemmel csak egy kisgyerek. Ha én ránézek egyáltalán nem ezt látom. Tudom jól, hogy nagyon sok minden megviselte és egy igazi kis túlélőről van szó.
Most pedig készen állok arra, hogy megkezdjem új életemet a Whitmore falai között. A kollégiumba is most készülök beköltözni. Mindig is azt hittem, hogy apám itt lesz mellettem, de ez csak egy álom most már, hiszen meghalt nincs tovább. Teljesen felpakolva próbálok eltalálni a szobámig ki sem látok a cuccaim mögül. – Bocsánat, bocsi, ne haragudj. – Motyogom, hiszen az egyik csomagomat, már a fogaimmal kell megfognom, hogy meg tudjam tartani. Valaki mégis belém ütközik én pedig mindent elejtek a kezemből. Vissza sem néz egyszerűen csak megy tovább. Már most imádok itt lenni. Nekilátok és újra megpróbálom felépíteni a kis váramat, hogy újra tudjam cipelni a dolgaimat a szobámhoz.  

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 05, 2014 12:31 am
Ugrás egy másik oldalra
Ideje beköltöznöm ide, és végre magammal foglalkoznom, nem pedig az exemmel, de Carolinát még meg fogom ölni, de nézzük a jó oldalát, legalább ide jár. Ahogy a dobozokat cipeltem a szobába a szembe szobában lakó lány eléggé megszenvedett a cuccaival, majd egy bunkó neki ment.
- Nem tudsz vigyázni? - kiáltottam a hülye gyerek után, majd le hajoltam, hogy segíthessek a lánynak. Mikor fel emelkedtünk össze néztünk, bele meredtem, Barna szemeibe és bennük gyönyörködtem.
- öhm..öhmm..helló..- Remegett meg a hangom, majd véletlenül össze ért a kezünk.
- Itt lakom amúgy a szobában..szomszédban. - Úristen, hogy viselkedhetek így? Tisztára, mint egy tini fiú, csak nehogy a gatyámban is az történjen ami náluk szokott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 05, 2014 12:54 am
Ugrás egy másik oldalra

Bailey & Aaron
I'm a little clumsy.  

Nem tudom, hogy mire számítottam, de határozottan azért ennél egy kicsit kellemesebb fogadtatásra. Bár új vagyok itt nem tudom, hogy mégis miért kellene bárkinek is észrevennie mondjuk. Magamban morogtam, miközben elkezdtem összeszedni a dolgaimat, ami most már kész útakadályként terült el.
Felkaptam a fejemet, mikor valaki a srác után kiáltott és lehajolt, hogy segítsen nekem. Nem számítottam erre. Arra sem, hogy egyáltalán valaki észrevesz. Tényleg kezdem azt hinni, hogy láthatatlan vagyok, mert jó pár ember elhaladt mellettem anélkül, hogy bármit is segített volna. Nincsenek szüleim, akik segítenének nekem beköltözni, de attól még igen is élő ember vagyok és nem kell szó szerint átgázolni rajtam.
Mikor felálltunk összeakadt tekintetünk és gyönyörű kék szemeibe nézhettem. Lebilincselőek voltak. Már-már törvényben kellene tiltani, hogy valakinek ilyen kékek legyenek a szemei. Rabul ejtettek és még a gondolataimat is kiszipolyozták a fejemből. – Szia.. Bailey vagyok.. A szomszéd szobából. – Mondtam zavartan mosolyogva. – Köszi a segítséget.. Meghálálhatnám valamivel esetleg? – Kérdeztem, miközben próbálom a lehető legtöbb cuccot a kezeim közé venni úgy, hogy közben tovább tudjak haladni.  


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 05, 2014 1:03 am
Ugrás egy másik oldalra
Hát furán mutatkoztam be, de még is hatásosan. Legalább lesz valami szép emléke, mert nekem határozottan lesz. Rég éreztem ilyet, hogy valaki elsőre így megfogjon.
- Szerintem .. izzé. khm.- köszörültem meg a torkomat.
- Segíthetnél be vinni te is a csomagokat- mondtam komoly fejjel, majd elnevettem magamat. Mosolyom széles lett, fogaim megvillantak.
- Vicceltem, mit szólnál, ha cserébe meginnál velem valamit lent a büfénél? - kérdeztem kedves mosollyal. össze szedtem a cuccait és bele pakoltam a táskába, majd térdre ereszkedtem, hogy elérjem a kilincset és kinyissam az ajtót.
- Kell még valamit cipelni? - kérdeztem, felálltam, leporoltam magam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 07, 2015 7:28 am
Ugrás egy másik oldalra



Caroline && Hayden

i have no idea what's happening with you

Mikor néhány hete úgy döntöttem, hogy elhagyom a várost egy rövid időre, senkit nem volt időm értesíteni. A legtöbbjük nem is számítana, hiszen nem nagy a baráti köröm, nincs haver, akivel csak iszogatni járok össze. Ami bántott, hogy Caroline-nak is csak egy egyszerű email-t tudtam hagyni, annyira sürgőssé váltak a dolgaim New Yorkban. Hát, igen. Mikor idejöttem, csak pár hét maradást terveztem. Ebből hosszú hónapok, végül évek lettek, és elfeledkeztem arról, milyen örömet tud adni a munka egy olyannak, akinek általában ez az egyetlen állandó pont az életében. Minden más változott. Nők, barátok, helyszínek... de a munka állandó volt. És az is, ahogyan elvégzem azt. Védtem vagy büntettem másokat, méghozzá eléggé jól csináltam, ha nem voltak hajlandóak megválni tőlem még ennyi idő után is. Egyszer vissza kell térnem oda. Nemcsak pár hétre, hanem örökre. De egyelőre még nem tudtam meghozni ezt a komoly döntést. Életem legszebb időszaka köthető ahhoz a városhoz, de itt is éltem. Még többet, mint bármikor. És nem akartam hogy ettől bárki megfosszon. Csak úgy, egyszerűen. Én vagyok erre feljogosítva. Csak nem tudom, valaha képes leszek-e elhagyni azt, akit hosszú idő elteltével ismét magam mellett tudhattam, és rájöttem, hogy szeretni sokféleképpen lehet. De így csak egyszer.
A kollégiumot nem volt nehéz megtalálnom, úgy döntöttem, hogy meglepem Caroline-t. Nem tudta, hogy mikor térek vissza, beszélni sem volt lehetőségem vele, miután hirtelen elszólított a kötelesség. Azt hittem, komolyabb ügyem lesz, de rájöttem, hogy csak mézesmadzagot akarnak elhúzni az orrom előtt, és megpróbálnak visszacsábítani. Talán majd egyszer.
A belépésemkor már meghűlt az ereimben a vér. A főiskolához szép emlékek kötöttek, de ez az épület rideg. Rossz érzések sorakoztak a gyomromban. Sehol senki. Elgondolkodhattam volna. Néhány napos tavaszi szünet van, ilyenkor csak az elvetemültek maradnak a kollégiumi szobákban. De Caroline itt volt, a városba nem tért vissza. A lakása érintetlen...
Akkor maradt abba a gondolatmenetem, mikor megpillantottam egy női alakot, előtte egy másikkal, ahogyan az iménti a nyakát szipolyozza. - Te meg mi a fészkes fenét művelsz?! - bukott ki belőlem kontroll nélkül, felismerve a szőke szépségben Caroline-t.


credit by lena


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 08, 2015 11:47 pm
Ugrás egy másik oldalra


Meg kell mondanom, hogy felszabadító volt, hogy Stefan kikerült a képből. Úgy értem az a vibrálás, ami kettőnk között volt egyszerűen tagadhatatlan és rettenetesen jól éreztem magam vele, ami miatt talán bűntudatot kellene éreznem, hiszen Hayden-nel vagyok, vagy mi a fene. De lefogadom, hogy már ő is bőven lelte örömét valamilyen cafka lábai között. Sosem volt az a hűséges típus. Mindig is szoknyapecér marad. Aztán még volt képe lelépni egy e-mailel búcsúzni, hogy majd jön csak dolga van. Komolyan mondom ennél bénább húzása nehezen lehetett volna, de még mindig jobb, mint megpróbálni elfeledtetni velem mindent. Ja! Hát sajnálatos módon erre már nincsen lehetősége, hiszen én magam is vámpír vagyok, de le merném fogadni, ha megtehette volna, akkor egy szempillantás alatt megteszi mit sem törődve a következményekkel. Mert neki így könnyebb meg nekem is. Hát persze. Mindig a könnyebb utat választja az a szerencsétlen.
A szemfogaimat belemélyesztem az egyik lányba, akinek a vére igazán ínycsiklandó és a lehető legostobább döntése volt itt maradni ebben az elcseszett kollégiumban, mert nekem pont kapóra jött, hogy itt maradt benn. Edzeni, vagy tanulni? A francot sem érdekli. De már igazán megtanulhatnám, hogy az emlegetett szamarak mindig megjelennek. Mély levegőt veszek és beletörlöm az ajkaim a lány felsőjébe aztán hagyom, hogy a földre hulljon, hiszen a vérveszteségtől elájult.
- Mit csinálnék? Zsonglőrködöm. - Fordulok felé és összefonom a karomat a mellkasomon, majd végigmérem. Még mindig dögös, de ennyi. Imádom, hogy nem kell érzelmekkel túl komplikálnom az életemet. Nem értem mi itt a probléma. Főleg, hogy sokkal jobban kezelem, mint előzőleg. - Csak nem valami lányt jöttél összeszedni? Ez itt tökéletes választás, ha nem akarod, hogy ellenkezzenek. - Megrugdosom szegény lányt a földön, mire nyöszörögni kezd. Még életben van. Fantasztikus! Így később is lesz egy kicsi nassolni valóm. - Ne nézz rám már úgy, mintha szellemet láttál volna. A szádat pedig csukd be. - Hát azért ez is egy módja, hogy feldolgozza valaki a történéseket. Gondolom most önmagát okolja, hogy elment. Mindezt azért, mert hagyja önmagát a bűntudat vízében úszkálni.


i do whatever i want

caroline & hayden

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 30, 2015 2:36 pm
Ugrás egy másik oldalra


Matt&Selene
                                                                                     
What are you doing here?





Nálunk nem az volt a kérdés, hogy léteznek e csodák, hanem az, hogy mennyi ideig tartanak? Nem az volt a kérdés, hogy hiszünk e bennük, hanem az, hogy ki az aki bennünk hisz, aki el tudja képzelni, hogy képesek vagyunk oly dolgokat teremteni és létrehozni amelyeket az emberi elme talán soha nem lesz képes felfogni. A szél teremtése, a szellő életre hívása, a vihar megzabolázása. Ezek csupán apró dolgok voltak, amelyekkel együtt születtünk, amelyekkel együtt születtem én is. Az erő felfedezése, annak a felismerése mire vagyunk képesek a legkülönösebb dolog a világon. Mintha egy hosszú, méla álomból ébrednénk fel, lustán pislogunk a világra, és a könnyek amelyek ébredés után elhomályosítják a látásunkat, tisztára mossák a szemünket. Innentől látjuk meg a dolgokat abban a formájukban amiben igazán léteznek. Mindent áthat az energia, a természet apró kis dallamai a test köré szöknek és állandó öleléssel ringatják végig az egész életen. Ha minderről beszélnem kellett volna neki azt hiszem nem lettem volna képes rá, ahogyan nem lettem volna képes arra sem, hogy ebből a burokból, amely szépen lassan körbevett bennünket az est beköszöntével visszafelé sétálva a kollégiumba, kiszakadjak belőle. Nem akartam még, őrizni akartam ezeket a perceket, mert azt hiszem valahol mélyen legbelül éreztem hosszú ideig nem tudok majd ennyire őszintén beszélni erről majd senkivel. Olyan érzésem volt, mintha egykor a teremtés pillanatában mindketten ott lettünk volna, mintha Gaia óvó karjaival ringatott volna mindkettőnket, hogy a csodaszép tiszta, hókék szemekben megláthassuk önmagunkat ha belenézünk. Hallom a dalunkat és tudom, hogy ez nem képzelgés csupán, mégis értetlenül állok előtte. Nem volt véletlen az egész, nem volt véletlen, hogy éppen akkor ott kellett lennem, nem voltak véletlenek az események, amelyek bekövetkeztek, az illat amely végül odacsalogatta őt. Rá kellett döbbennem, hogy a mostani eseményeket valahol valakik éppen most írják, arany ujjak nyomán születnek a tetteink a szavaink, a ki nem mondott gondolataink. Valamiért összetartozunk, noha azt hiszem az emberek képtelenek lennének felfogni ennek a kapcsolatnak a miben létét. A szabályaik, amelyek megtiltják. Bár lehet azt mondanám, hogy sötét erők munkálkodnak a háttérben, hogy éppen egy ilyen állapotban rekedtünk meg. A tanár és tanítvány. Ott húzódik közöttünk egy láthatatlan szakadék, melyen át látom őt, de soha nem érhetem el, és ez kissé elkeserít. A zenében keresem meg majd a vigasztalást, abban a zenében, amiről neki is beszélek, ami mindig megnyugvást hoz, és amivel szívem szerint foglalkozni szeretnék. Nem merek beszélni róla milyen hangoknak látom őt, hogy egy szelíd dallamként jelenik meg a szemeim előtt valami furcsa emlékekkel kapcsolódva össze. Próbálom megfejteni de elég nehéz, így aztán feladom. Néha megtorpanok, és úgy magyarázok neki az álmaimról, a vágyaimról, aki valójában vagyok. És látom a szemeiben az érdeklődést, a kíváncsiságot, hogy figyel rám, hogy valóban az érdekli hogy ki vagyok és nem az amit tudok, aminek a birtokában vagyok. Leírhatatlanul gyönyörű érzés ez számomra.
- Ívhárfán játszom. És mivel ez elég nagy és nehezen szállítható, így mindig a zeneiskolában van csak alkalmam játszani rajta, meg a kollégiumban a zongorán. Hárfa híjján, ugyebár.- vonom meg a vállam, és egy alig érzékelhető mosoly jelenik meg az ajkaimon. Erről ritkán beszélek amúgy is, mert a hárfa a családunk régi hangszere, úgy hírlik a legnagyobb tudású Mariott-ok képesek voltak ezen hangszer által még nagyobb erőre szert tenni, a hárfa dallama hasonlított az egykori szirének énekére, éppen ezért ruházta fel őket sokkal nagyobb erővel. Nem tudom...én egyszerűen a hangját szerettem, ahogyan keservesen felsírtak a húrok az ujjaim alatt, és ahogyan a zene életre kelt és betöltötte a teret, barátom a szél, az illatok és a világ egyetlen kaotikus örvénnyé változott körülöttem. Ez voltam én amikor a muzsika magával ragadott. Vissza kell magamat rángatnom a jelenbe, és nem azzal foglalkoznom, hogy milyen gondolataim támadnak a közelében, hogy minél tovább és minél őszintébben beszélgetünk, annál inkább az az érzésem, hogy ismerjük egymást, mindig is ismertük. megint Gaia alakját látom a fényen túl, ahogyan finom, olajfa illatú ujjaival végigcirógatja a homlokom, majd ugyanezzel a mozdulattal az övét is. Súg valamit a fülünkbe de nem értem mit. Azt hiszem ébren álmodom, és azt hiszem ez az egész hatással van rá is. Mindketten furcsa változáson megyünk át. MI történik? Nem értem, hogyan vagyok képes t megnyugtatni, hogyan vagyok képes megzabolázni egy Setran átváltozását? Erre nem lehetnék képes. Csak teszem, ösztönből, zsigerből, a fejemben feltámadó gondolatokból, mindezt azért, hogy neki segítsek, itt és most még nem szabad...nem értenék meg. A világ még annyira nincs felkészülve rá, igaz talán az én erőmre sem. Anya mindig azt tartotta, hogy a világ igazából erre soha nem lesz felkészülve, hogy a titkot, a váltók és mi majd együtt őrizzük. Ki ellen küzdünk? Az ellenség arctalan, és mindig  a legváratlanabb helyekről és időben támad majd ránk. Mentegetőzni próbál, de talán már mikor elkezdi, akkor rájön, hogy hasztalan az egész. Nézem őt, a kék szemeim a lelkéig látnak, és a változás megfogott pillanatában érzem a fenevad forróságát benne. A teste, a kezénél süt, mintha a legforróbb parazsat simítanám át. Zavarodottan húzom vissza a kezem és megcsóválom a fejem, alig hallhatóan formálva a szavakat.
- Nem bírta volna ki...bár még én sem tudom mi történt.- és nem is állok távol a valóságtól. Ha visszamentem a kollégiumba, azonnal fel kell hívnom a Mestert New Orleans-ban, ő majd magyarázatot adhat erre az egészre...vagy apát...nem őt nem, még a végén a szívbajt hoznám rá. Szerintem még ő sincs tökéletesen tisztában azzal mire vagyok képes, ennek csupán egy apró kis szeletét éreztem meg az előbb. Zúg a fejem, ezer templomi harangot kongatnak meg benne, és egy kicsit meg is szédülök, mintha sok kilométer gyaloglás után most hirtelen meg kellett volna állnom. Megrázom a fejem, még mindig csak motyogni vagyok képes.
- Nem...nem végleges. Csak most...de ne kérdezze hogyan, mert nem tudom.- ajkaimon egy esőcsepp táncol végig, aztán az arcomra is hullik egy. Felpillantok az égre, a felhők egyetlen szürke gomolyaggá kapaszkodnak, mögöttük Gaia mosolyog le ránk, mintha tudná mi történt, az előbb, hiszen ő ringatott egykor bennünket ölelő karjában együtt, ő jelölte ki az utunkat. Mintha ez a séta a kollégium felé a főiskola épületétől képletes lett volna, mintha ezt az utat kellene bejárnunk ahhoz, hogy visszataláljunk a másikhoz? Miért gondolom ezeket? Emberi oldalam tiltakozni kezd és próbálom messze űzni azt amit az emberek varázslatnak, misztikumnak hívnak. Én egyetemre járok, és Glyenne úr a tanárom. Nem nekem kell rá vigyázni, az én utam egészen más. De mi is az én utam? Hirtelen bizonytalanul állok, nem merek még indulni, szívem szerint hagynám, hogy az eső beborítson minden cseppjével józanítólag hasson rám. Csak nézek rá, látom, ahogyan apró gyémántként csillannak meg az esőcseppek a  fakó szőke haján. Érinteném, de nem merem. Még túlságosan friss az előző élmény. Orromba kúszik az eső illat, de ez már nem az ő illata, nem a tanár úré, hanem a valódi, világot tisztító esőé. Nyújtom a kezem felé és bólintok. Futni kezdünk a kollégium felé, miközben az eső birtoklón kopog a murván, a fák levelein, koppan a vállunkon, hallom ahogyan szuszog, ahogyan én is kapkodom a levegőt, egyszerre csinálunk mindent...öröktől fogva...ez motoszkál az agyamban, ámbár tudom, hogy ostobaság, ha így lenne, akkor már tudnék róla, már tudnám, hogy rá kell majd vigyáznom. De p egy Setran, én pedig nem vagyok olyan erő birtokosa, amivel megtehetném mindezt...de hiszen az előbb is megtettem, igaz foglmam sincs hogyan csináltam. Soha nem tettem meg még ilyen gyorsan meg az utat a kollégium épületéig, soha ilyen gyorsan. Repültünk, a szél lökött és a tanár úr ereje rántott magával. Kiegészítettük egymást. Már nem kopog az eső, mintha láthatatlan szorgos asszonyok az égből dézsából öntenék, szinte elárasztja a világot. Úgy hisszük, hogy az eső nem csupán megtisztít hanem újjászületünk általa. Nem csak a test hanem a lélek is. Nyelek egy nagyot amikor sikerül beugrani a nagykapunk, és már nem ér bennünket az eső. A hajamat dörgölöm és valami különös oknál fogva nevetni kezdek. Még sosem volt ilyen csodálatos egyetlen zápor sem, mert nem tudtam igazán megosztani senkivel. De miért is gondolok ebbe többet bele? Ostobaság.
- Én...igazán köszönöm, hogy elkísért idáig. Ez az eső pedig...- zihálva vettem a levegőt, még igyekeztem magamhoz térni. De továbbra is a szavaim közé fűztem a nevetésem.
- Ha még nyitva a társalgó, szívesen látom egy teára. Nyilvános hely.- teszem hozzá gyorsan mert sajnos erre figyelni kell mindenképpen, kivált neki. A világért sem akarnám kellemetlen helyzetbe hozni, azt hiszem az előbbi dologgal már így is sikerült.
-Feltéve ha a portás beenged bennünket.- teszem hozzá vidáman. Jó kedvem lett, talán az eső tette, talán az amit megtapasztaltam az előbb, nem is tudom. Csak azt tudtam, hogy még szeretnék vele beszélgetni, megtudni róla minél többet. Nem minden nap van alkalmunk találkozni egy Setrannal. De talán ez csupán csak az egyik indok a sok közül.



Tag: Matt || Ruhám|| Moonlight || ©


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 03, 2015 12:25 pm
Ugrás egy másik oldalra
Folytatás itt----> Társalgó
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 08, 2015 9:14 pm
Ugrás egy másik oldalra



Caroline && Hayden

i have no idea what's happening with you

Sokat láttam már. Úgy gondoltam, mindenre fel vagyok készülve, ami itt fogadhat, de ezt már az első másodpercben megcáfolta. sosem láttam még ilyennek Caroline-t, pedig jó ideje az életem részét képezte. Már ha mondható ez így, elvégre hol betoppantam, hol elmentem, és játszottam a türelmével, az érzelmeivel. Most, az érzelemmentes Caroline-tól valószínűleg olyat is kaphatok, amit nem fogok a későbbiekben zsebre tenni. A vámpírságnak vannak előnyei és vannak hátrányai, az egyik előny, hogy ha kikapcsolsz, képes vagy a másik képébe mondani teljesen őszintén, hogy mit cseszett el. Ő ezt eddig elfojtotta. De a hangsúly azon volt, hogy eddig. Csak néztem rá, mintha tényleg szellemet látnék, még nem sikerült felocsudnom abból a látvnyból, amelyben részesített. Ő támadott rá arra a lányra, aki a lábai előtt hevert, s akinek még a helyemről is hallottam, hogy még ver a szíve.
- Teljesen elment az eszed. - jegyeztem meg rezzenéstelen tekintettel, folyamatosan tartva vele a szemkontaktust, hátha abban megpillantok valamit, amely emlékeztethet arra a lányra, akit nemrégiben magára hagytam, hagy élje ki magát az egyetemen. De nem erre gondoltam. A gyász mindenkihez másképpen ér el. - Mit akarsz elérni ezzel? A fájdalmat nem enyhül azzal, hogy halomra gyilkolsz. - indultam el felé, de nem azért, hogy - ahogy normál helyzetekben tenném - megöleljem, helyette hogy leguggoljak a lány mellé, és a nyakához szorítottam a kezem. - Miért nem azzal számolsz el, amivel vagy akivel konkrétan bajod van? - kérdeztem, felnézve rá. Megpróbáltam belőle előhozni azt az állatot, ami az én fejemre vágyott... körülbelül már azóta, hogy elhagytam őt, és útjára engedtem a New York-i kaland után.  


credit by lena


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 23, 2015 1:32 am
Ugrás egy másik oldalra


Túlságosan is szórakoztató volt a döbbent tekintete. Most komolyan annyira nehéz elhinni, hogy néha én is le tudok térni a megszokott útról? Hogy nem akarok a fájdalomban úszkálni, hanem egy kicsit el akarom engedni magamat, mert már mindenem tele van azzal, hogy úgy érzem az érzelmeim darabokra cincálnak. Valami ilyesmi lehetett, ami miatt idáig jutottam, de őszintén meg kell mondanom, hogy az érzelmeim nélkül közel sem tudok visszagondolni arra az állapotra, amit akkor átéltem. Mármint nem megy és kész. Annyira jelentéktelen hülyeségnek tűnik az egész így, hogy nem érezhetem, amit éreztem akkor, hogy legszívesebben a saját képembe röhögnék, vagy lekevernék magamnak egy pofont, hogy mekkora hisztis liba vagyok. De mivel nem utazhatok vissza a múltba a jelent kell élveznem, ahogyan én alakítom.
Mikor azt mondja, hogy teljesen elment az eszem, akkor jókedvűen felkacagok, mert tényleg mulatságosnak tartom az egészet. - Szerintem pedig pont most jött meg igazából. Valahogy mindent sokkal tisztábban látok. - Úgy érzem, hogy felszabadultam. Mintha minden egyes teher az érzelmeim miatt létezett volna és így, hogy nem kell velük többet foglalkoznom úgy érezhetem, hogy végre felszabadultam.
- Nem gyilkolok halomra. Megvan a magam rendszere. Plusz éhes voltam és rohadtul azt csinálok, amit akarok ne kritizálj már. Ha továbbra is negatív irányba kívánod süllyeszteni a kedvemet, akkor menj vissza oda, ahonnan jöttél. - Miért kell mindenkinek elítélnie? Miért nem képes valaki, végre úgy igazán megérteni engem? Ez annyira magas nekem.
- Most akkor azt szeretnéd, ha rólad beszélnék vagy mit? Teljesen felesleges. Az időmet pazarlom veled most is, régebben is. Csak egy szoknyapecér vagy semmi más. Nem is értem mit ettem rajtad. - Megforgatom a szemeimet, miközben látom, hogy a lánnyal szerencsétlenkedik. Hajrá! Mentsd meg! Légy a hőse, hogy aztán meghúzhasd ennek örömére.


i do whatever i want

caroline & hayden


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 08, 2015 9:15 pm
Ugrás egy másik oldalra



Caroline && Hayden

i have no idea what's happening with you

Találkoztam már olyan vámpírral, aki teljesen kifordult önmagából miután kikapcsolt, s azt állította, hogy sokkal inkább önmaga, mint előtte volt. Ebben én nem hittem. Mindenki azt hiszi, hogy egy nagyon változás után végre meglelte önmagát, bár azt hiszem, Caroline meg fogja még inni a levét ennek. Nem ilyennek ismertem meg, s ha egyszer észhez tér, óriási bűntudattal fog adózni saját magának, illetve azoknak, akiknek kioltotta az életét. Nem tudtam megállapítani a rombolásból, hogy ebben volt-e társa, vagy egyedül vitte véghez mindezt. Erre valószínűleg nem is akartam pontosan tudni a választ. Túl idős vagyok már ahhoz, hogy bárkinek a bébiszittere legyek, ő pedig a tekintetéből kiiindulva mindent el fog követni annak érdekében, hogy megbántson. Úgy, ahogyan én tettem vele. Ezt talán meg is érdemeltem.
- Többet néztem ki belőled. - bukott ki belőlem. Ezt nem terveztem kimondani, tekintve, hogy ez rajta nem fog segíteni. Csak a saját véleményemet tettem szóvá, ez ellen nem tudtam mit tenni. A gyászt mindenki máshogyan emészti meg, ő pedig ritka rossz utat választott. - Az anyád nem lenne büszke rád, ha most látna. - tettem még hozzá rezzenéstelen szemekkel, még mindig ott térdelve a lány mellett, ki az utolsó levegőkért küzdött éppen. Nevethet, ügyvéd vagyok, számtalan nehezebb ügyet is láttam már, és nem egy alig húsz éves agyament nőszemély röhögésén fog múlni az életem.
Felharaptam a csuklómat, odatartottam a lány szájához, és megkönnyebbültem, mikor láttam, hogy nyeli a kortyokat. Életben marad, és ez valamelyest megnyugtatott.
Beletúrtam hajamba, majd egy nevetés bukott ki belőlem, bár megtelt kínlódással és bosszankodással. - Igazad van. Szoknyapecér vagyok, és jelen pillanatban nem látom értelmét, hogy feladjam ezt az életet. - vontam egyet a vállamon, majd talpraálltam előtte. - Olyan vagy, mint egy ötéves kislány, aki az ajtó előtt toporzékol és hisztizik. Csalódást okozol mindenkinek, de ha ez nem hat meg, hát majd felfogod, mikor rájössz, hogy saját magadban csalódtál a legnagyobbat. Most nincs szükséged senkire, de ha egyszer észhez térsz, rájössz majd, hogy akkorra már senkid nem maradt. - vált a hangom rideggé. Nem kellett ahhoz kikapcsolnom az érzéseimet, hogy hasonlóképpen tudjak vele beszélni.  


credit by lena


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 17, 2015 12:37 am
Ugrás egy másik oldalra


Már nagyon tele van a padlás azokkal a személyekkel, akik úgy gondolják, hogy ők aztán ismernek engem. Meg, hogy én mekkora hibát követtem el azzal, hogy ezt az utat választottam. Hát már ne haragudjanak, de nem az ő életük és nem érezték, amit én éreztem. Ja! A legjobb az egészben, hogy már én magam sem érzem, és nem kell kínlódnom. Szabadabb vagyok, mint valaha voltam egész életemben és nincs olyan dolog, amiért ezt feladnám.
Jaj, könyörgöm most ne gyere már ezzel a kártyával, hogy mit gondolna, ha itt lenne. Fogd már fel, hogy nincs itt és nem is lesz itt. Akár keresztbe lenyelhetem magam. Akkor sem fog történni semmi. Nem kell ilyen hülyeségeken töprengenem. Úgy élek, ahogyan én akarok és ez nekem tökéletes megfelel. Senkinek nem kell felérnem az elvárásaihoz. Nekem ez pedig így, ahogy van megfelel. – Csak megforgatom a szememet, ahogyan próbálja megmenteni szerencsétlen lányt. - Mintha valaha is fel akartad volna adni. Mondhatnám azt is, hogy igazából beteg vagy. Neked egy soha nem lesz elég és most végre jobban átlátom a dolgokat. Bármire képes lettem volna egy férfiért, akinek mindössze egy szórakozás voltam és bármennyire állítod, hogy húú Caroline Forbes szeretlek és blabla.. Akkor sem fogsz megváltozni. Férfiból vagy. – Nem is értem, hogy minek foglalkozom még vele. Talán kevesebb beszéddel egy kicsit szórakoztatóbb lenne a számomra. De nem hiszem, hogy most ő belemenne bármi ilyesmibe. Pont most játszaná el az úriembert, ahogyan mások is, szóval nem is próbálkozom feleslegesen. – Miért talán azt hiszed, hogy szükségem van valakire? Még ha vissza is kapcsolnék? Úgy döntöttem, hogy kikapcsolok, mert senki nem segíthet rajtam. Ezek után pedig könnyedén kezdhetek új életet, miután felégettem magam mögött mindent és nem öveznek keserű emlékek. – Azt hiszem, ha lennének érzéseim még meg is hatnának a szavai, de most a legkevésbé sem tud érdekelni, hogy miről hadovál. Arrébb rúgom a lánytól csak egy apró pillanatra, hogy óvatosan kitörhessem szerencsétlen nyakát. – Nos. Most, hogy van egy újabb probléma a nyakadon kíváncsi vagyok valamire. – Elmosolyodom, majd minden erőmmel nekirontok és a falnak szorítom kezemmel pedig „finoman” a mellkasába hatolok. – Ó.. Tehát mégis csak van szíved. Kár, hogy már nem olyan sokáig.



i do whatever i want

caroline & hayden

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 24, 2015 6:11 pm
Ugrás egy másik oldalra



Caroline && Hayden

i have no idea what's happening with you

Sejthettem volna, hogy egyszer valamilyen oknál fogva, de eljön majd ez a pillanat, és szembesülök azzal a Caroline-nal, akivel évekkel ezelőtt kellett volna szembekerülnöm. Az anyja halála olyanná tette, amire senki nem lenne büszke, de ő maga főleg nem, ha képes lenne tisztán látni a dolgait. Ezt viszont most egyáltalán nem várhattam el tőle, hát csak próbáltam húzni az időt. Nem vártam hősies megmentőre. Csak magát tudja megmenteni, én ehhez egyedül kevés vagyok, főleg úgy, ahogyan most rám nézett, és tudtam, hogy minden harag, amit ellenem és irányomban érzett, egyszerre gyúlt fel a szívében. Itt van a nő, aki nem bocsájtott meg, aki képes volt arra, hogy a szememre olvasosn minden hibát, és nem tehettem mást, mint megvártam, hogy befejezze ezt.
Csak nem szólaltam meg. Vártam, hogy kijöjjön belőle minden, s nem mondtam volna, hogy egyetlen szava sem talált be, de nem mutathattam ki hogy vele ellentétben én az maradtam, aki voltam. Fogást kellett rajta találnom. És mikor a lány nyaka reccsenve eltört, a keze pedig eltűnt a mellkasomban, hangosan felnyögtem. Hátam hangosan puffant a falnak, és arcom elgyötörtsége ellenére is vigyort kényszerítettem magamra. - Igazad van. - jegyeztem aztán meg, és át kellett szellemülnöm legalább annyira, hogy az ő szintjére kerüljek. - Csak egy férfi vagyok, aki nem fog megváltozni egy hozzád hasonlóért. - hajoltam közel az arcához, és suttogva vágtam a képébe az igazságot. Ezt akarta hallani. - De megtettem volna azért, aki még két nappal ezelőtt voltál. - fűztem még hozzá, és saját magamon is éreztem egyre inkább hatalmasodó dühümet. Ez a nő fog a sírba fektetni. - Gyerünk. Tépd ki. Már tudod, hogy van. Hát tégy róla, hogy több nő szívét ne rabolhassa el. Tedd meg! - rivalltam rá hirtelen.  


credit by lena


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 26, 2015 9:33 pm
Ugrás egy másik oldalra



Miért nem tudja egyszer elengedni magát? Vagy inkább úgy kellene fogalmaznom vele kapcsolatban, hogy miért kell most kell úgy csinálnia, mintha egész életében egy szent lett volna és a vallása nem engedné azt, hogy bemocskolja a kezét. Kétlem, hogy ez lenne az első nő, aki miatta esik a földre holtan. Habár talán az első, aki élve fel is áll onnan. Vagyis hát nem teljesen élve. De legalább annyira élni fog, mint én. Úgyhogy azt hiszem már ez is nevezhető valaminek. Legalábbis remélem, hogy nevezhető valaminek.
Kicsit unom már, hogy mindenki olyan negatívan áll ahhoz, hogy felszabadítottam önmagam. Olyan érzés, mintha megszabadultam volna a láncaimtól. Talán rabszolgaságként is tehetnék az érzéseimre. Hogy is voltam egyszerre annyi minden érezni, amikor vele voltam? Azt hiszem ijedt is voltam, hogy elveszítem. Zavarban voltam, hogy valami ostobaságot teszek. Aztán még ott volt az is, hogy bizsergett az egész mellkasom pusztán attól, hogy a közelemben volt. Vágytam rá, akartam. Most pedig érzések nélkül nem látok mást, mint egy eltévedt szerencsétlent, aki talán soha nem tapasztalta meg az igazi szerelmet, szeretet és pont azért olyan amilyen. Üres legbelül. Nem engedi senkinek, hogy betömködje a lyukakat. Pont, mint én. Csak, hogy ő még talán azt meri állítani, hogy vannak érzései.
Hatalmas vigyor terül el az arcomon a szavaira arra pedig, hogy tegyem meg talán még inkább elszélesedik. – Tudod igazán megtenném, de nincs kedvem megvárni míg a drágalátos, újdonsült barátnőd felébred, szóval neked igazából vagy meg kellene ölnöd, vagy kezdeni vele valamit.. Mert engem ennél kevésbé már nem is érdekelhetne. Szóval kaptál egy feladatot nagyfiú. Végezd jól a munkád, vagy bukj el még ebben is, ahogy körülbelül minden másban is. – Még egy darabig a kezemben szorítom a szívét aztán ajkain végigsimítok a véres ujjaimmal és egy búcsúcsókot lehelek az ajkaira.




i do whatever i want

caroline & hayden



|| köszönöm a játékot, honey 38
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Előcsarnok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Előcsarnok
» Előcsarnok
» Előcsarnok
» Előcsarnok
» Előcsarnok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Whitmore főiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •