Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 21, 2014 11:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



olivia && dex
i'm not leaving you

Magam mögött akarom hagyni ezt az egész elvette az emlékeimet dolgot. Ha nem teszi meg többször még jóban is leszünk. Méghozzá nagyon, jóban. Na, jó nem szabad ennyire haladnom még akkor sem, ha ezek csak egyszerű gondolatok. Túlságosan beleélem magam aztán még a végén tényleg elfeledtet velem mindent újra és soha nem fogja visszaadni ezeket az emlékeket.
Szerintem maradjunk annyiban, hogy az emlékeim az én tulajdonomban állnak. Nincs jogod játszadozni velük. Még a végén profi vadász leszek és akkor jól seggbe rúglak. – Mondtam kuncogva. Nem gondoltam komolyan a dolgot, bár ennek is fenn áll a lehetősége. Mármint annak, hogy tényleg belejövök ebbe a vadász dologba és akkor ő fog rosszul járni, mert ha legközelebb egymásba futnánk az emlékeim nélkül kétlem, hogy jól járna. Nem, hogy nem csókolnám meg. De sokkal rosszabb dolgok is várnának rá. Legalábbis azt hiszem.
Akkor jó. – Örültem, hogy nem bánja, de ebből már tudtam is, hogy nem fogja elmondani mégis mi az, ami még nyomja a lelkét. Azonban bármennyire is szerettem volna tudni nem erőszakoskodhatok vele. Egyszerűen nem tehetem meg. Nem érdemli meg, hogy kifaggassam. A véremben van a dolog, hiszen ügyvédként dolgoztam, de akkor is. Most nem fogom használni ezeket a kis „képességeket”, hogy kiszedjem belőle az igazat. Ha akarja elmondja, ha pedig nem.. Akkor így jártam.
Na ez szép. Mondjuk lehetséges.. Olyan egészséges életmódot folyatok, amilyet még nem láttál és akkor nesze neked. Majd ráncosan és száz évesen fogok a botommal dörömbölni az ajtódon. – Nem akarok vámpír lenni. Egyszerűen ez nem egyfajta lehetséges opció. Meg sem fordult a fejemben, hogy vámpír legyek. Miért akarnék olyan szörnyeteggé válni, mint amilyen megölte a szüleimet? Elég nagy az esély arra, hogy én is pontosan olyan leszek. De akár lehetnék olyan is, mint Dex. Akiben egy kicsit több lakozik, mint egyszerű szörnyeteg. Neki van lelke és múltja. Ugyanúgy, mint egy embernek. A különbség az, hogy neki sokkal hosszabb. Meg képes olyan dolgokra, amikre egy átlagos ember nem. De nem ítélkezem. A lényeg, hogy nem minden vámpír szörnyeteg. Legalábbis nem teljes mértékben.
Héé. – Mondtam, majd gyengéden megütöttem a vállát. – Ez most gonosz volt. – Mondtam kuncogva, majd kényelmesen elhelyezkedtem az ölében. Olyan jól éreztem magam a közelében. Nem tudom, miért. Egyszerűen csak jól éreztem magam és kész. Gondolhatnám azt, hogy megigézett vagy valami, de nem tenne ilyet. Főleg azok után nem, ahogyan reagáltam arra, hogy elvette az emlékeimet.
Ez a beszéd. – Válaszoltam kuncogva, majd pedig közel hajoltam hozzá. Annyira közel, hogy ajkaink majdnem összeértek, de nem én akartam megtenni..  Most nem. Azt akartam, hogy ő csókoljon meg. Azért, mert meg akar csókolni.



a hozzászólás Dexnek készült, 422 szót tartalmaz, és írás közben a Wings című számot hallgattam.  



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 22, 2014 9:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Olivia & Dex


-L ehet, még hagynám magam, unalmas, hogy hamar meghal valaki a kezeim között. – nevettem el magam, valahogy nem tudom elképzelni, hogy Olivia épp meg akar ölni és egy karóval hadonászik velem, vagy épp egy késsel. Bár igen csak szexi lenne, valami feszes ruciba, ahogy lángokkal a szemébe néz rám. Még a végén beindul a fantáziám, megígértem magamnak, hogy nem fogok lefeküdni vele, míg nem rendezi el a dolgokat a kis mesterével, mert nem akarom, hogy visszatáncoljon, aztán a lelkiismerete ne hagyja nyugodni.
- Nem fogok szórakozni a fejeddel, ígérem. – kacsintottam egyet, amolyan becsszó szinten, mert nem akartam, hogy azt higgye, ezen túl úgy fogom rángatni, mint egy marionett babát.
- Szóval a botoddal kergetnél? – nevettem el magam, nem tudom elképzelni, hogy ez a csupa báj nőszemély ráncos legyen. Annyira utálja a vámpírokat, hogy képes lenne megöregedni, csak azért, hogy ne kelljen vért szívnia, pedig nem muszáj ölni, és ha ennyire nem akar embert bántani, akkor meg ott van a tasak. De persze erről nem fogok vele konzultálni, mivel elhiszem, mennyire utálja őket. De azért sajnálom, hogy nem maradhat örök egy olyan lány, mint ő.  Más bezzeg már dörömbölne az ajtón, hogy most azonnal tegyem vámpírrá, csak legyen örökre ilyen tökéletes, mint most. Bár megnyugtató, hogy nem akar az lenni, hiszen azért kicsit komplikáltabb lenne, elmondani, neki, hogy az exem egy vámpírboszi, ami még jobban megkavarja a dolgokat. Főleg neki, aki még a vámpíroktól is irtózik.
- Most mi van? – kaptam a vállamhoz, mintha annyira fájna, hogy megcirógatta a vállam. – Most mond, hogy nincs igazam, hiszen nézz már magadra, a csízmád csurom vér, amit a karó rossz felhelyezése okozott, alig áltál a lábadon, mert a vérhiány kikészítette a szervezeted, megcsapoltalak és majdnem elájultál. Én a helyébe ki sem engedtelek volna az ágyból. – kezdtem bele, tényleg felelőtlen, azért kíváncsi vagyok, hogy ő mióta vadász, hogy már kis tanoncot is fogadott, akivel így egymásba bonyolódtak. Főleg, hogy majdnem az életét vesztette, mert felelőtlen volt.
Amint közelebb hajolt, szinte éreztem, ahogy a meglódul a vérkeringése és a szíve hangosan dübörög, mikor csak a lehelete csiklandozta ajkaimat, elmosolyodtam. Tudtam, hogy azt akarja, én lépjek. Ő csókolt elsőnek, most rajtam a sor, hogy érezze mennyire is kívánom.
- Veszélyes vámpírral csókolózni! – figyelmeztettem és finoman csókoltam ajkait, szinte égtek ajkaink, ahogy egymásba forrtak, éreztem, ahogy a testem bizsereg a vágytól, hogy több kell belőle. De nem engedtem a kísértésnek, csak alsó ajkát szívva éreztem, hogy kiserken egy csepp vér. Nem akarok fájdalmat okozni, de duzzadt ajkak még jobban vonzottak. – Szóltam. – nyaltam le ajkaimat és a kanapé háttámláján széttártam a karjaimat, úgy néztem fel a csokoládébarna szemekbe, elképesztő micsoda gyönyörű ez a szépség, és még igéznem sem kellet. Persze megszoktam, hogy szép lányok vesznek körül, de ő más. Már most más.    


•• Words: xxx •• Note: Wink •• ©️

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 24, 2014 7:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



olivia && dex
i'm not leaving you

Hmm. Csak nehogy az legyen az egészből, hogy annyira hagyod magad, hogy még a végén tényleg én jövök ki győztesen a mi kis bunyónkból. Nem akarod tudni, hogy mire vagyok képes, ha valamit nagyon akarok. – Ha valamire rávilágított ez az egész, akkor ez az volt, hogy még bőven van mit tanulnom. Soha nem voltam az a típus, aki egy kisebb bökkenő után feladja és most sem fogom elkezdeni. Miért tenném? Kitartóbbnak kell lennem. Ha képes voltam éveken keresztül nyomozni mondhatni egy hangyányi nyommal a kezemben, akkor most is képes leszek normális vadásszá válni. Ki kell ölnöm az érzéseket magamból. Az egyszer biztos. De nem akarom azokat az érzéseket is kiölni magamból, amik Dex-hez kötnek, már most. Nem tudom megmagyarázni, hogy pontosan mi is ez. Még nem. Később lehet, hogy képes leszek rá, de ez az idő még nem jött el. Bőven van időm arra, hogy kitaláljam mi is vonz úgy igazán hozzá..
Azt nem mondanám, hogy kergetnélek, mert valószínűleg addigra az egyszerű séta is megterhelő lenne, bár.. Összeszorítom a fogaimat majd és igazából bármi megtörténhet, szóval úgy készülj. – Nem hiszem, hogy megélném a 100 évet. Egy az, hogy még messze van tőlem. Kettő pedig egy ilyen világban, ahol minden sarkon vérfarkasok, vámpírok és boszorkányok vannak nem jósolok senkinek sem túl hosszú életet. Még azoknak sem, akik elméletileg halhatatlanok. Azért a többi vadászt sem szabad lebecsülni. Nem mindenki olyan szerencsétlen, mint én vagyok.
Elismerem, hogy nem vagyok egy hatalmas szerencsekupac. Amennyire el tudok rontani dolgokat.. Viszont, ha a jó oldalát nézem már pedig a jó oldalát nézem a dolgoknak, akkor ugyanennyire sikeres is tudok lenni. Van még mit tanulnom. Elég kínos lesz köztünk ez az egész.. Mármint, hogy ezek után is megpróbáljunk úgy viselkedni, mint az előtte. Bár.. Nagyrészt csak parancsokat osztogatott nekem. Erősödnöm kell. Aztán jöhet a többi. De ez még dögunalom, szóval.. Izgalmat akarok. Ez is megvolt, mert már két vámpír is megtámadott a városban te vagy a harmadik. Az elsőt elintéztem. Nem öltem meg, csak elintéztem.. Azóta pedig csak romlott a tudásom. – Fordítva kellene történnie a dolognak, de nálam valamiért nem akart összejönni a dolog. Nem is értem, miért csodálkozom ezen. Eléggé érdekesen vagyok összerakva. Télen melegem van nyáron fázom. Egyértelműen nem úgy működöm, mint a többi ember.
Vágytam arra, hogy megcsókoljon. Figyelmeztető szavaira pedig egyszerűen csak elmosolyodtam. Mikor ajkai végre egymáshoz értek egy áramütés futott végig a testemen. Hozzásimultam, miközben nyelveink vad táncot jártak. Élveztem. Még az sem érdekelt, hogy felsértette az alsó ajkamat. Az ég világon semmi nem tudott most meghatni. Olyan jó érzés volt megcsókolni őt. Képtelen vagyok felfogni, hogy miért, de jó érzés volt. Annyira, hogy legszívesebben nem is eresztettem volna el ajkait. Soha többé. – Hmm, én egyáltalán nem bánom. – Mondtam kuncogva, majd karjaimat a nyaka köré fontam és homlokomat az övének döntöttem. – Mesélj a gyerekkorodról. – Honnan jött ez a kérdés? Nem tudom. Számít? Nem hiszem. Kíváncsi vagyok a múltjára. Ezzel kétlem, hogy mondtam volna bárkinek is bármi újat.



a hozzászólás Dexnek készült, 485 szót tartalmaz, és írás közben a young and beautiful című számot hallgattam.




Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 24, 2014 9:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2




Olivia&Dex&Enzo


Gondoltam ha már küldött képeket, hát fel is keresem az említett helyet. Nem tudom miért éreztem most szükségét látni az öcsém képét, de ez is hozzá tartozott ahhoz a jobb élethez...vagyis inkább a jobb élet reményéhez, hogy a szűk körben vett családommal tartsam a kapcsolatot. Vagy legalábbis valahogy így kellene ennek működnie, nem pedig úgy, mintha a csaja lennék, csak úgy hívogat telefonon, hogy ugorj már fel egy körre. A bátyja vagyok, akkor állítok be hozzá, amikor és ahogyan akarok. Legalábbis egyenlőre nem tisztelem meg azzal, hogy előre bejelentkezek. Bár a jövőben ki tudja.
Az autó új szaga kissé orrfacsaró volt számomra. Egy ember valószínű meg sem érezte volna, de mivel nem épp mondanám magam emberi fajba sorolandónak, így akarva akaratlan éreztem a friss bőr szagát, akárcsak a festékét. A lakás közelében találtam egy szabad és árnyékos helyet, az ajtót viszont csak óvatosan csaptam be, és lépteim is a minimális zajúra vettem. Az ajtó elé lépve egy a romantikusok szerint aranyos kuncogó hang csapta meg fülem. Talán rosszkor jövök, talán nem, már nem fordítok hátat ennek a légyottnak. Az ajtón keresztül viszont a lány kérdését is hallom. A levegőben pedig érzem azt a jellegzetes illatot, ami leginkább egy emberből jöhet. Teátrális mozdulattal nyitom hát ki az ajtót, időm nem fecsérelve holmi kopogásra.
-Ez a rész engem is érdekelne öcskös.-jelentem ki az ajtófélfának támaszkodva, az elém táruló "látvány" elgondolkodtat, hogy valóban az öcsémet látom e. Tökéletesen emlékszem arra, mikor megemlítette, neki nincs szüksége a fehér népre.-Kétség sem fér hozzá, ez a helyzet még azon is elgondolkodtat, hogy az öcsém vagy e.-teszek újabb szenvtelen megjegyzést, mikor beljebb lépek, s a búgó gerlepárra nézek.-Bár legalább van ízlésed...-fintorodom el, ahogy felkapok egy üveg italt, noha először a lányra pillantottam, most megcáfoltam, hogy nem rá tettem ezt a következtetést.
-Ha már így egymásba gabalyodtatok merem remélni, hogy megemlítette, van egy ugyancsak vérszomjas testvére.-villantok gonosz mosolyt az üveggel pedig a kanapéhoz sétálva lában az asztalra dobom, mintha mi sem lenne természetesebb.

music:I'm A Man,|words: 327


A hozzászólást Enzo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 24, 2014 9:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 24, 2014 9:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Olivia & Enzo & Dex


Mondjuk érdekes, hogy ennyire könnyen feloldódott Olivia, nem mintha nagyon bánnám, de lehet, pont ezt használta ki a kedves férfi, hogy leteperte és lássuk be, annyira szeretet éhesen bír rám nézni, hogy lehet még ez is jól esett neki, hogy valaki így szereti, addig, a pár röpke óráig, míg élvezik a másik társaságát.
- Ugyan, élni még akarok. – nevettem fel hangosan, nem mintha meg tudna ölni, már, mint a lelkiismerete nem engedné, ahhoz túlságosan is belém gabalyodott, a csillogó szemei is elárulják. Aztán csak elképzeltem, ahogy ősz hajjal veri az ajtómat, hogy mondjam el, miért vagyok ennyire merev a nőkkel. Na, persze, amjd elmondom neki Ameliát, nem? Sosem jó az exekről beszélni, meg összehasonlítási alapnak venné, attól meg egyenesen kiráz a hideg. A két lány tűz és víz, nem, csak azért mert ember és vámpírbosziról van szó. Hanem, mert Lia egy tüzes vadmacska, Olivia meg egy nyájas kiscica, aki vágyik arra, hogy simogassák, és hálásan dorombolva bújik hozzád. A csók után pedig jobban vágytam rá, de ismét csak a kérdések.
- Miért is vagy erre kíváncsi? – ráncoltam a szemöldökömet, mikor eltűrtem egy tincset a szeméből, de hamar megtört az idill.
- Enzo. – köhentve tettem a kezem a szám elé és egy flegma mosolyt küldtem felé. Fantasztikus, végül is, csak emlegetni kellet. Egy pillanatra idegesen néztem az ölembe helyet foglaló szépségre. Majd vissza a testvéremre.
- Olivia, ő itt Enzo, a fivérem. – nagyot sóhajtottam, nem akartam hozzá tenni, hogy akitől eddig annyira féltettem. Aztán már szinte azonnal csipkelődni kezdett. Nem is ő lenne, de komolyan. Azért kíváncsi lennék, hogy ő miként viselkedik a menyasszony jelöltjével.
- Ez van, néha én is kiengedhetem a gőzt, nem? – szinte észrevétlenül kapartam elő a karkötőt és Olivia csuklójára csatoltam, amolyan óvatosságból. Nem akarom, hogy baja legyen, Enzo pedig nem az a típus, aki nem tenne meg semmi olyat.
- Ezt vedd bóknak, többre nem mész vele. – vontam vállat Oliviára nézve aztán finoman magam mellé tessékeltem, természetesen arra az oldalra, amin ő és Enzo minél messzebb kerüljenek egymástól.
- Nem tudom, hogy első találkozásnál, miért kéne téged megemlítenem. – vigyorodtam el végül és az üveget néztem, amit magához vett. Ízlése az alkoholhoz van, a nőkhöz? Na, azt majd meglátjuk, ha egyáltalán fogom látni a nagyságát.



•• Words: xxx •• Note: Wink •• ©️

[/quote]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 24, 2014 10:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



enzo  && dex
what a surprise

Jól éreztem magam. Nem feszengtem egyáltalán. Bár elég ritka az, ha feszengek új emberek társaságában. Hozzá kell szoknom a másik emberhez az tény és való, de Dex-el nagyon egyszerű volt. Nem tudom miért. Talán azért, mert ő már belülről is ismer, ha úgy vesszük. Nem kell rögtön rosszra gondolni egyszerűen csak a véremet vette, ami számára rendkívül csábító. Valamiért ez engem boldoggá tesz.. Valamilyen szinten. Annak örülök, hogy számára csábító a vérem, de az, hogy más vámpír is ugyanezen a véleményen van annak, már egyáltalán nem örülök. Talán pont ezért támadott meg annyi vámpír ebben a rohadt városban. Jó az elsőnek önként és dalolva adtam a véremből, mert elég pocsékul nézett ki, de akkor is. Most már értem, hogy a másodiknak, miért pont én kellettem és, miért szívta ki majdnem az utolsó cseppig is a véremet.
Élni akarsz? Hmm. Majd, ha száz éves leszek retteghetsz, mert el fogok jönni érted. -  Válaszoltam kuncogva. Még most sem tudok elbánni vele nem majd száz évesen. Bár ki tudja milyen varázsbotom lesz.. Lehet, hogy csak ülök majd és nézem, ahogy a botom elintézi a dolgokat a „rablótámadás ért üzemmódban.” Ki tudja, hogy hova fejlődik a technika. De az is lehet, hogy majd visszafelé fog fejlődni. Nincsen kristálygömböm, hogy ezt meg tudjam mondani.
Válaszolni, akartam a kérdésére, amikor meghallottam egy hangot a hátam mögül. Jobbkor nem is jöhetett volna. Hátrapillantottam a vállam felett, majd újra visszanéztem Dex-re és az ő reakcióját figyeltem. Most nagyon dühös voltam, amiért elhajította a karómat. Benne lehet, hogy megbízom azonban a bátyjában egyáltalán nem. Megnyugtató lenne, ha a közelemben lenne, de most nem állhatok fel és mehetek oda érte. Egyrészt, mert el sem jutnék odáig. Kettő meg, ha meg is tudnám szerezni használni még nem tudnám. Csak a meglepetés erejével.. Az meg már ott régen elbukott, hogy felállnék és odasétálnék érte. Szóval inkább csak ültem a hátsómon.
Örülök, hogy megismerhetlek. – Mondtam halovány mosollyal az arcomon, majd kényelmesen elhelyezkedtem Dex oldalán. Jelen pillanatban nem tűnt olyan ijesztőnek.. Mármint Dex annyira féltett tőle, hogy sokkal rosszabbra számítottam. Ez ahhoz képest semmi. A fejemben, már elég érdekes dolgok kezdtek összeállni és ez még meg sem közelíti. Azonban még mindig megváltozhat a véleményem, hiszen nem telt el több egy-két percnél mióta itt van. Nem szabad az embereket első benyomás alapján megítélni, mert az igazából semmit nem árul el róluk, szóval.. Inkább csak hallgatok és meglátom mi sül ki ebből az egészből. Talán meg is feledkeznek arról, hogy itt vagyok. Ennek még örülnék is.




a hozzászólás Enzonak & Dexnek készült, 410 szót tartalmaz, és írás közben a young and beautiful című számot hallgattam.  



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 25, 2014 7:49 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2




Olivia&Dex&Enzo


Az egész szituációban az volt a számomra legmulatságosabb, hogy az öcsémről lerítt, annyira sem bízik meg bennem, hogy elhiggye a hatásos belépőn kívül nem fogom eltenni láb alól azt, akivel ő épp egy társaságot élvez. Nem mellékesen nem volt ismerős sem, és különösebben nem is voltam éhes, így okom sem lett volna rá. De öcsém minden mozdulata árulkodón óvatos lett, holott néhány hete még rajtam próbálta bebizonyítani, hogy azért még is szorult bele némi erő.
Arcomra félmosolyt erőltetve biccentek a lány elé, majd az üveggel kezemben foglalok helyet, mintha csak otthon lennék, ami egyenlőre még meg sincs igazán. De ez már csak egy másik részletkérdés.
-Részemről az öröm.-osztozom a lány gondolatával, bár ez az öröm elmarad egyenlőre a várttól.
-Ugyan már, nem vagyok én olyan félelmetes. Legalábbis nem jobban, mint Dex.-nyitom ki az üveget komótosan, a kupakot az asztalra dobva, majd biccentek, jelezve, hogy egészségükre, és iszok egy kortyot.
-Talán épp azért, amiért most így viselkedsz. Lássuk be, minden mozdulatod árulkodik róla, hogy tőlem próbálod a lányt védeni. Gondolom ezt annak köszönhetem, hogy ő nyilván valóan egy ember. De biztosíthatlak róla nem az én esetem.-válaszolok öcsém kérdésére, s Olivia arcára terelem tekintetem. Túl fiatal, legalábbis hozzám. ahhoz meg nem sok közöm van, hogy Dex kivel rontja el vagy épp kinek rontja el az életét. Bár abban csak reménykedni tudok, hogy múltam véresebb részét és a szabadításomra tett kísérletéről sem a jövőben nem fog említést tenni, ahogy a múltban sem tette. Legalábbis ebben bízom. Kivételesen a lány érdekében, nem az enyémben vagy épp az öcsémében.
-Nos, ha már úgy is érdekelt a múltja...-biccentek Dex felé--Igazából csak a féltestvérem, bár az apánk génjeit felettébb mód hasonlóságunkban kereshetjük. Valahogy kimaradt az életünkből az atyai gondoskodás szeretete.-fintorodom el, ahogy az öcsémre nézek, aki még mindig olyannyira hasonlít hozzám, mintha csak legalább teljesen, száz százalékig egy vérvonalból lennénk valók, és az ikertestvérem lenne. E helyett közös apával és két anyával büszkélkedhetünk.
-Viszont ezt a mesét jobb ha az ő szemszögével folytatjuk.-tanácsolom, a már előbb kifejtett reménykedésem végett.

music:I'm A Man,|words: 334
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 25, 2014 9:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
]

Olivia & Enzo & Dex


Lássuk csak, itt van a kedvesnek nem mondható bátyám, és itt van Olivia, hamar összefogja rakni a képet, hogy miért is féltem ennyire. Bár egészen emberien viselkedik Enzo.  Ami elég nagy meglepetést okoz. Olivia sem okozott csalódást csendben maradt, ami viszont számomra egészen meglepő.
- Túlestünk a normákon, ügyesek vagytok. – sóhajtok egyet és beletúrok a hajamba. Feszélyez a testvérem jelenléte, de csak Oli miatt.
Aztán csak felimserte az óvó mozdulataiamt, amit remélem, hogy Olivia is észlelt, valahogy nem akarom, hogy hirtelen felindulásból olyat mondjon neki, amit nem szabadna. Mert kinézem belőle, hogy a kis pöttöm neki áll pattogni és annak nem lesz szép vége. Nem csak arra gondolok, hogy megromlana a testvéri kapocs, ami igazán nincs is, de ő is bajba sodorná magát, és remélem csak pár felületes karcolással gazdagodna és a feje a helyén maradna. Bár Enzoból még azt is kinézem, hogy elvinné haza és kitenné dísznek, hogy így válogassam meg a barátnő jelöltjeimet.
Aztán csak hallgattam, amit mond, igen egészen jól látszódik az apai mivoltunk, és hát ezt eléggé kihangsúlyozta, hogy nem egy anyától vagyunk, enyhén felmorrantam, mert nem értem miért teregeti ki ennyire alaposan az életünket. Bár már nem is izgatott, ha ő azt akarja, hogy Olivia mindent tudjon hadd csacsogjon vele.
- Most már mindent tudsz. – néztem Oliviára és az üveg kupakjára bámultam, amolyan üveges tekintettel. Nem akartam magamról beszélni, sőt utáltam ezt az egész mindent, ami az elcseszett multamról szólt. De ezt nem fogom megúszni, Enzo teljesen komolyan gondolta, hogy ő most csak azért is végig akarja hallgatni azt a röpke százötven évet, amit nem együtt töltöttünk.
- Anyám teherbe esett az apjától, két faluval arrébb laktunk tőlük, amit így utólag tudtam meg, már vámpírként. Anyám azt mondta, apám egy hős katona volt, aki a háborúban vesztette életét, hogy ne érezzem magam igazán fattyúnak. Aztán pedig én is eszesedtem, a faluban mindig sugdolóztak, ha elhaladtam mellettük. Anyám sírt, mikor rákérdeztem és szégyellte bevallani, hogy egy olyan féregtől esett teherbe, aki nem is akar hallani rólam. Mint minden nő, ő is szégyellte, amit akkor tett. De nézz ránk, apánk egészen helyes lehetett, szóval ki hibáztatná. Két ilyen tökéletes férfi összehozott. – próbáltam kicsit megtörni ezt a fagyosnak kezdődő hangulatot. Hiányzik anyám, ami elég alamuszin hangzik, de akkor is, ő ott volt velem egész életemben, most meg nincs, és helyette van egy őrült bátyám, aki megzavarta a kellő intim hangulatot. Bár nem is bánom, mert kitudja mit tettem volna vele. Legalább addig meg kell türtőztetni magam, míg nem beszél a vadász pasijával.
- Hol van a feleség jelölted? – vigyorodtam el, hiszen teljesen oda van Maggie-ért most még sincs vele. Csak remélem, hogy nem kint ácsorog, hogy hívjam be. Mert annak nem igazán örülnék. Aztán csak megfogtam Olivia kezét, nem akartam, éreztetni,hogy ő az enyém, csak lássa őő nem csak egy amolyan vértasak és kaland.




•• Words: xxx •• Note: Wink •• ©️

[/quote]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 26, 2014 3:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



enzo  && dex
what a surprise

Nem éreztem magam kényelmetlenül. Legalábbis nem annyira, amennyire kellett volna. Azzal most tisztában voltam, hogy jobb lesz, ha befogom a számat. Eddig éppen eleget csacsogtam Dex-nek végül is igazából mindenről. Szóval jobb lesz, ha befogom a számat, mert nem biztos, hogy a testvére különösebben tolerálná. Legalábbis Dex jellemzéséből ez jött le azonban nem félek tőle. Eddig sem véltem most pedig még okot sem adott arra, hogy remegő lábakkal rohanjak ki innen, amilyen gyorsan csak tudok.
Észrevettem, hogy Dex nem szívesen engedné őt a közelembe pontosan ezért is ültetett arra az oldalára, ami a bátyjától távolabb helyezkedett el. Édes volt tőle ez az egész, ahogy védelmezni próbál. De komolyan. Mondanám, hogy nem szorulok védelemre, de ez nagyon nem így van és ezzel ő is teljes mértékben tisztában van. Első kézből tapasztalta, hogy mennyire vagyok képes megvédeni magam fizikailag. Semennyire. Talán a sok fecsegésemmel még jutnék valahova, de azért nem fogadnék rá. Jelen pillanatban semmire nem fogadnék. Csak némán figyeltem, hogy viszonyulnak egymáshoz. Azt azonban nem mondtam volna meg, hogy nem vérszerinti testvérek. Ez számomra meglepő volt, hiszen annyira hasonlítanak egymásra, hogy az már törvénytelen.. Mintha ikrek lennének. Na, jó azért ez egy kicsit túlzás, de akkor is.
A történetüket csendben hallgattam végig és olyan keserűnek hangzott Dex szájából az egész, hogy legszívesebben magamhoz öleltem volna, de azt hiszem a bátyja tett volna erre is valami megjegyzést úgyhogy inkább csak a tekintetemmel próbáltam felé sugározni az érzéseimet. Nem tudom, hogy mennyire igazodik ki már rajtam.. Nem ismer olyan régóta, de.. Azért reméltem, hogy ez egyértelműen kiolvasható a szememből.
Mikor megfogta a kezem egy kicsit megszorítottam és közelebb fészkelődtem hozzá. Olyan megnyugtató volt, hogy itt van mellettem. Lehet, hogy félnem kellett volna a bátyjától, ahogy ő tette, de azt hiszem amíg ő itt van mellettem nem kell összepisilnem magam. Szóval teljes mértékben nyugodt vagyok.
A legtöbb ilyen esetben be nem állna a szám, de most ha akartam volna se tudtam volna mit mondani. A bátyja nem egy olyan személy volt, akivel szívesen kötekednék, szóval inkább csak finoman alsó ajkamba harapva hallgattam és figyeltem őket. Annyira szívesen közbeszólnék, hiszen szinte mindenre lenne valami megjegyzésem most mégis visszafogom magam. Azt hiszem ez így a legjobb.





a hozzászólás Enzonak & Dexnek készült, 410 szót tartalmaz, és írás közben a young and beautiful című számot hallgattam. || Gyenge.  27 

©️


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 30, 2014 9:19 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2




Olivia&Dex&Enzo


Szemem forgattam, és valósággal sértett az, ahogy Dex próbált beállítani, még ha csak egy egyszerű halandó lány előtt is. Be voltam zárva ugyan, de alapvető erkölcsi normákkal még így is tisztában voltam.
-Minek nézel te? Holmi barlangban lakó ősembernek?-teszek fel ironizáló kérdést a megjegyzésére, mely inkább apáskodó volt, és még ha irónia is volt benne, most azt sem igazán vettem fel.
A kis mesedélután, amibe belekezdtünk, mintha egyszerre untatta és tette kíváncsivá a lányt, ugyanakkor feszélyeztette az öcsémet. Vicces ellentét, pláne, hogy Olivia, mint aki karót nyelt, olyan csendben ücsörgött. Elgondolkodtam, vajon olyan gyorsan igézte meg Dex, hogy észre sem vettem, vagy csak alapjáraton ilyen "szószátyár" természetű.
-Ez még koránt sem minden.-jegyeztem meg, amolyan mellékes dologként, és ahogy belekezdett az ő szemszögéből történő rövid élettörténet mesélésbe, agyam automatikusan kalandozott vissza a múltba, ahol anyám szenvedett a cseppet sem hűséges apám, illetve apánk miatt.
-Egy helyes féreg. Kissé groteszk, de a végeredmény számít.-önelégült mosollyal húzom meg az üveget, és nem érzem szükségét, hogy hozzá tegyek bármi mást. Az utána lévő időszak a részemről nem sétagalopp és nem is tartozik a lányra. Elég nekem már az a bagázs, aki miattam is veszélyben van, nem csak saját baklövése miatt.
Öcsém kérdésén féloldalas mosoly szökött arcomra, és vontam vállat egyszerűen, mintha mi sem lenne természetesebb reakció, ugyanakkor tekintetem a "jelölted" és a kissé lenéző hangnem hallatán megvillant.
-Először is, nem csak a jelöltem. Másodszor pedig, mind a ketten maximum hűséget fogadtunk, de nem vakságot és folytonos együttlétet.-válaszolok kérdésére, noha kissé kétértelműre sikeredett a dolog, de hangomon így is érezheti, hogy olyan húrokat pedzeget, amiket ő sem akar elszakítani. Ahogy mozdul keze, úgy szökik ki torkomból egy félkacaj, és húzom meg újra az üveget. -Hidd el, már az elején értettem a célzást, hogy ő a tiéd. Egyébként pedig nem úgy néz ki, mint akinek be kellene bizonyítanod, hogy védelmezni akarod. Kicsit átlátszóak a reakcióid, egyébként pedig lerí rólad a véleményed.-ez amolyan megjegyzés volt, ami inkább azt feszegette, hogy meddig bírja az ő cérnája szakadás nélkül. Holott bennem egy csepp rosszindulat nem volt jelen pillanatban, inkább a kíváncsiság hajtott, mennyire kötelezte el magát a mellette helyet foglaló mellett.
-Rólad mit kellene tudni? Ha már szinte mindent tudsz rólunk...-érdeklődöm tekintetem a lányra emelve, hátha a kérdésemre választ és reakciót is kapok. Mert az igazat megvallva érdekelt, mit látott meg benne az öcsém, a nyilvánvaló szépségen felül.

music:I'm A Man,|words: 386
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 04, 2014 6:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Olivia & Enzo & Dex


Enzo csak ismét hozta a maga formáját, meg sem lepődtem rajta. Válaszként csak a szemeimet forgattam meg, és nem szóltam semmit. Van mit tanulnia, bár ha a nőre gondolok, akivel egybeköti az életét, talán nem is olyan reménytelen esett.  Nevetnem kellet, ahogy ő fejezte ki magát, hát most miért ne lehetne egészséges önbizalmam, főleg, ha tudom milyen hatással vagyok a nőkre, elég, ha csak belépek egy kávézóba.
Ahogy Olivia keze erősebben fogta meg a kezemet elmosolyodtam és a hüvelykujjammal simogattam  a kézfejét, egészen addig míg megint nem rontott bele Enzo. Szerintem ehhez külön adottsága volt.
- Helyes. – ennyivel lezártam, mivel még mindig nem vagyok hajlandó találkozni vele, így bíztam benne, hogy tényleg nem egy közeli bokorba kuporog és várja, hogy beinvitáljam. Lehet, hogy jobb lett volna, ha Olivia nevére iratom a házat, és akkor sem ő, sem pedig a bátyám nem jöhetne be. Micsoda jó ötletek pattannak ki belőlem, miközben arról a bizonyos nőről beszélünk. Ami elég beteges, hogy ennyire el akarjam kerülni. Bár egészséges, ha előbb inkább a bátyámat akarom megismerni, mint sem a sógornőmet. Ott már régen bajok lennének, ha a csajt akarnám megismerni, mindenáron.
Aztán jöttek a szavak, amitől teljesen felment a pumpa. Szinte a lelkem mélyéből szakadt fel a morgás, el se hiszem, hogy ez belőlem szakadt fel, igen eléggé védelmeztem, de az nem azt jelenti, hogy most ezt hangosan ki kellet mondani. Elengedtem Olivia kezét és grimaszoltam párat, mélyen fujtatva, akár egy haragos bika, aki előtt megrázták a vörös posztót.
- Oliviához semmi közöd. Ha hozzám tartozik még szép, hogy védem. Amúgy meg… - hirtelen nem tudtam minek nevezzem ezt a kapcsolatot. Hiszen egy másik férfival is van valami hasonló szituációja, de nem mondhatom meg a kedves bátyámnak, hogy épp egy vadászcsaját akarom lenyúlni, és ezzel kihúzni a gyufát. Nem, mintha nem bírnám megvédeni magam, de már látom é hallom magamban, ahogy elő áll a szentbeszéddel, hogy mekkora barom vagy. Aztán ránéztem Oliviára. Csak reménykedni tudtam, hogy nem akarja benyögni, hogy vadásznak készül és van egy mestere, akivel hancúroztak. Mert akkor fix, hogy nem szabadulna, épen.
- Nem muszáj beszélned vele. - mormoltam halkan.  Ezt már amolyan, hogyan idegesítsük a fivérünket beszólásként.



•• Words: xxx •• Note: Wink •• ©️

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 09, 2014 11:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



enzo && dex
what a surprise

Nem tudom, hogy miért vagyok ennyire csendben. Talán, mert nem akarom kihúzni a gyufát a rossz, nagy bátyónál. Nekem nem úgy tűnik, hogy bármi gond is lehetne vele. Na, de mindegy. Ajkamba harapva folyamatosan magamba fojtom a szót. Bármennyire is járatnám szívesen a számat nem biztos, hogy ő is pontosan ugyanúgy értékelné a zagyvaságaimat, mint Dex. Külsőleg tényleg olyanok, mintha ikrek lennének. Meg nem mondtam volna, hogy nem vértestvérek. Mert totálisan úgy néznek ki. Bár ezek szerint mind a ketten jó sok gént örököltek az apjuktól. Legalábbis ez az egyetlen értelmes magyarázat a hasonlóságukra. Két különböző anyánál ez a leglogikusabb. Kettejüket összemosva talán megkaphatjuk az apjukat. Vagy valami ilyesmi. Na, de még a fejemben sem fogok elvégezni ilyen elmebeteg kísérleteket még akkor sem, ha csak elméleti dolog az egész. Próbáltam visszafogni magam tényleg. Továbbra is, de most már kibukott belőlem akaratlanul is kibuktak belőlem a szavak.
Miért akkora probléma a számodra az, hogy non-verbális kommunikáció által próbálja közölni veled, hogy úgymond az övé vagyok. Bár meg kell mondanom, hogy ez egy eléggé, hogy is mondjam.. Hmm. Kivételesen nem találom a szót milyen meglepő. Na, de azért megpróbálom elmagyarázni. Rendkívül kényelmetlen a számomra, hogy tulajdonként beszéltek rólam. Nem egy rohadt vértasak vagyok. – A mellkasomra teszem a szabad kezemet. – Ez itt dobog. Igen.. A vért pumpálja a szervezetembe, amit ti annyira nagyon imádtok, de ezen kívül még érzésekre is képes vagyok. Hát nem csodálatos? – A hangom kicsit gúnyos volt, de meguntam, hogy a csendes kislányt játsszam. Nem vagyok az. Nem akartam felhúzni Enzo-t, de most pont teszek az egészre magasról. Ha már itt vagyok, akkor ne húzzam be fülem farkam, mert két vámpírral vagyok egy helyiségben. Ja, és önvédelemből, ha meg lehetne bukni én totálisan megbuknék. Nem értem, miért nem tanítják.. Komolyan. A mai világban ezt már tanítani kellene.
Amit rólam tudni kell azzal Dex nagyon is tisztában van, de tudod az első találkozáskor nem terítem ki a lapjaimat, szóval érd be annyival, hogy lehet egy sztriptíz táncos vagyok kuviki földről. De akár még pincér is lehetnék.. Ez még hihető is, nem? Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy te így ránézésre mégis mit mondanál rólam.. Ha már annyira tudni akarod, hogy mit lehet rólam tudni.. Próbálj olvasni belőlem. – Valamiért kíváncsi vagyok, hogy mégis mire jutna így ránézésre. Meglátjuk, hogy mennyire jó emberismerő. Hogy Dex-et kicsit megnyugtassam óvatosan visszamásztam az ölébe. Lehet, hogy ezzel közelebb kerültem Enzo-hoz, de ugyanakkor hozzá is és ez a fontos, nemde?

a hozzászólás Enzonak & Dexnek készült, 403 szót tartalmaz, és írás közben a young and beautiful című számot hallgattam.




Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 10, 2014 9:55 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2




Olivia&Dex&Enzo


A nagy gonosz testvér szerepébe kellet burkolóznom. Mondjuk nem esett nehezemre. Amíg elvárták tőlem, még könnyebben is ment, mint hittem. Ugyan az is tény, hogy néha már-már elviselhetetlen "humorérzékem" van, de mindent csak tanulni kell, a toleranciát is, felém.
Amíg a lány csendesen tűri a mi kis beszélgetésünk, addig Dex és én egyre azt bizonygatjuk, hogy a köreinkben helyet foglaló hogyan is viszonyul hozzánk. Értem én, hogy félti, na de ennyire? Mondjuk az első találkozáskor sikerült bebizonyítanom, ha éhes vagyok, akkor bármire képes is. De most jó hangulatban talált, s bár éhes voltam, korántsem annyira, hogy ártsak egy védtelennek. Az még odébb van. Végül mégis megszólalt a lány, amire egy félmosollyal reagáltam is. Hát van hangja, nem is akármilyen szöveggel. Figyelmesen hallgatom, amit mond, és ahogy mondja. A bizonygatás, miszerint emberből van, igencsak meggyőző, szinte szívemből szól. Na jó, azért azt talán nem. Elleneznem kellene, hogy az öcsém egy vértasakot véd? Ha minden vértasakot megölnénk, már nem lenne ember a földön. Talán nem meglepő, ha a vérbankot jobban preferálják egyre többen.
-Váó. Ezt mindenkinek elsütöd, vagy csak ilyen spontán jó vagy abban, hogy keltsd fel minden földön futó vámpír figyelmét?-jegyzem meg gúnyosan az üveget újra meghúzva, ezzel már a sokadik kortyot lenyelve. Ilyen hozzáállással azt is magára írhatná, hogy heló, én vagyok az a lány, aki be akarja bizonyítani, hogy milyen embernek lenni. -Mellékesen, nem minden vámpír ejtegeti az érzéseit.-mellékes megállapításom keretein belül Dex felé biccentek. Nem igazán célom kihúzni a gyufát, de kíváncsi vagyok meddig tud még egy helyben ülni a helyén, és mikor akar végre nekem ugrani.
Kérdésem egyenesen sértőnek vette, ahogy pedig újabb magyarázásba kezdett, halkan felkacagtam. Hát az tény, hogy van benne kényszer arra, hogy ne akarjon eltűnni a tömegben. De ezzel nincs is semmi baj.
-Akkor lássunk is neki.-csapom össze tenyerem, miután leteszem az asztalra az italt, majd az idő közben Dex ölébe kászálódó lány arcára pillantok.-Ne vedd sértésnek, de nagy a szád. Amivel nincs baj, csak nem megfelelő ársaságban könnyen a vesztedet okozhatja. Valahogy mint minden ember, te is el akarod hitetni a világgal, hogy igen is erős vagy, és meg tudod védeni magad, bár egyenlőre ezt kizártnak tartom. És mintha ahhoz is értenél, hogy keresd az előbb említett rossz társaságot. A családi háttered viszont nem igazán érdekelne, már meg ne sértődj.-dőlök előre egy gúnyosabbra sikerült mosoly kíséretében. Távol álljon tőlem, hogy a kis lelkébe gázoljak, de ha érzelmi szemeteszsáknak akar valakit használni, arra ott az öcsém, ahogy látom jól kijönnek. Ilyen értelemben legalábbis.
-Mutasd, te mit tudsz mondani.-vonom fel egyik szemöldököm, ahogy felhívást teszek neki a keringőre, mint nemrég ő tette ezt velem. Ha ilyen játékot akar játszani, én benne vagyok. De idők kérdése csak, és nem leszek ilyen visszafogott, ezt ahogy Dexre pillantok, lassan ő is érezheti. Megjelenik szememben az a sötét csillogás, ami eddig sem jelentett jót a körülöttem lévők számára. A téves tézis esetén, az általam adott antitézis nem épp lesz kedves. Ebben biztosak lehetnek már akár most is.
music:I'm A Man,|words: 490
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 12, 2014 2:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Olivia & Enzo & Dex


Mikor Enzo és Olivia szópárbajra keltek úgy éreztem magam, mint aki két óvodás közé szorult, de hagytam, hogy kibontakozzanak egymással. Nem csalódtam Oliviában, mert nem hagyta magát. Elmosolyodtam, mikor diplomatikusan kiosztotta a bátyámat.
Valahogy nem sok kedvem volt ehhez. Tudom, hogy milyen, már ebben a pár percben, amíg vele ismerkedtem és a többiben is. Olivia meg csupán Olivia.
- Befejeznétek? – kérdeztem unottan, de Olivia már az ölembe is fészkalódott. Elmosolyodtam és hagytam, hogy közelembe legyen, de nem is tudom, hogy bírnám ki nélküle. Bár jobban belegondolok, majd csak rájövök, ő egy ember, én pedig vámpír. Nem fog velem összejönni sokáig nem is lehetnénk együtt.
- Komolyan, úgy viselkedtek, mint a gyerekek. Egyszerűen nevetséges. – nevettem el magam, hiszen tényleg így is gondoltam.
- Én most megyek. – kitettem az ölemből Oliviát és elindultam az ajtó felé.
KKi kell, szellőztessem a fejem felfordult az életem és most Enzo sem könnyíti meg a dolgomat. Mikor becsuktam az ajtót csak reméltem, hogy nem fogják kinyírni egymást. Mert nem akarom Oliviát eltemetni.



•• Words: xxx •• Note: bocsika, nem megy a reagolás. :/ •• ©

[/quote]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 13, 2014 10:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



enzo  && dex
what a surprise

Lehet, hogy jobban járok ha csendben maradok és nem szólok vissza a nagy, gonosz testvérnek, de nem fogok egyfolytában csendben ücsörögni. Egyszerűen ez nem én vagyok és nem fogom megjátszani magam még azért sem, mert lehet ezen múlik az életem. Igen.. Szívesen jártatom a számat olykor elég felesleges dolgokról vagy olyan dolgokat mondok, amiket mások nem is igazán értenek meg. Persze az is elő szokott fordulni, hogy azt nem értik az emberek miért beszélek még mindig, de nekem ez egyáltalán nem számít. Beszélek, mert szeretek beszélni. S, ha valaki sokat beszél azt is hihetik, hogy magabiztos vagy éppenséggel intelligens. Azonban nálam szó sincs erről. Nem mondom azt, hogy hülye lennék vagy ilyesmi egyszerűen csak nem ehhez kötöm. Néha egyszerűen csak a zavaromat üldözöm el a folyamatos csevegéssel néha pedig egyszerűen csak tényleg jól esik fecsegni igazából a semmiről. Most pedig azt hiszem rekordot döntöttem azzal, hogy ennyi idő alatt ilyen keveset beszéltem. Mikor még ügyvéd voltam, akkor a tárgyalóteremben is folyamatosan beszéltem a lényegesebb dolgokat kihangsúlyozva ezzel is kicsit manipulálva az esküdtszéket. Nem hiába voltam olyan sikeres a munkában, de ez most már a múlt. Hogy miért? Mert új dologba vájtam a fejszémet. Méghozzá a vámpírvadászatba. Ez pedig egy olyan ágazat, amiben többször már nem is bukhatnék meg. Lefeküdni a tanárral nem jó ötlet.. Egy vámpírral összemelegedni és a szintén vámpír bátyjával veszekedni? Szintén nem a legjobb ötlet, de az ember úgy is igazából a hibáiból tanul.
Váó, te pedig mindig ekkora tapló vagy? Egyértelműen nem ebből az évszázadból származol, szóval igazán tisztában lehetsz azzal, hogy a nőknek kijár a tisztelet. – Nem fogok csendben ülni. Éppen eleget ültem és hallgattam. Most már unom. Itt az ideje, hogy ne csak egy csöndes, visszahúzódó nőt lásson bennem, aki csak úgy finoman megjegyzem, hogy nem vagyok.
Nem is igazán érdekelt, hogy mit mondd. Vagyis figyeltem minden egyes szavát, de ami a figyelmemet lekötötte az Dex távozása volt. Nem értettem, hogy mi a baja és legszívesebben utána mentem volna. De nem tudom pontosan, hogy melyik a rosszabb megoldás. Az, hogy itt maradok a veszélyes bátyjával, akitől annyira féltet vagy pedig utána megyek. Nem úgy tűnt, hogy nagyon tetszett neki a kettőnk között kialakult kis párbaj, ami szerencsére csak szavakon alapul, mert igazi harcot még ha nagyon akarnék se tudnék felvenni. Ez bebizonyosodott nem is egyszer. Még, ha nálam lenne a karóm lenne egy kis esélyem, de így az ég világon semmi esélyt nem látok arra, hogy győztesként kerüljek ki egy komolyabb összecsapásból. Amire azért nem hiszem, hogy sor kerülne, mert Dex csak nem engedné, hogy addig fajuljanak a dolgok.  
Jelen pillanatban, amit látok belőled azaz, hogy egy igazi bunkó vagy teszel arra, hogy mit gondol az öcséd.. Ja, persze még az is ott van, hogy van valakid, akit le akarsz nyomni a torkán. Nem mindenki örül annak, hogy rögtön megismeri testvérének az élete szerelmét vagy tudjam is én mi ő neked. Mert úgy beszélsz róla, mintha annyira nem számítana, de közben mégis, mikor róla beszélsz teljesen másként viselkedsz. – Nincs kedvem elemző órát tartani még akkor sem, ha én voltam, aki ezt az egészet elkezdte. Jobban érdekelt, hogy mi van Dex-el, de nem akartam utána menni, mert ha vágyott volna a társaságomra nem megy el.. Vagy nem tudom. Alig ismerem.


a hozzászólás Enzonak & Dexnek készült, 535 szót tartalmaz, és írás közben a young and beautiful című számot hallgattam.  



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 15, 2014 9:02 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2




Olivia&Dex&Enzo


Nem voltam a szócsaték ellen, de különösebben a híve sem, de bevallom jól esett, sőt, a lány hevessége szinte szívet melengető volt. Bár éhségem is nőtt, végül átjárt némi hiúság és egy kevéske idegesség, ahogy szinte belém akart látni a lány.
-Hidd el, aki megérdemli, azzal nem így bánok.-mormogom, mert őszintén szólva tettem rá magasból, hogy mit gondol, vagy minek képzeli magát. Elegem lett abból, hogy minden ember mást se hisz magáról, csak azt, hogy ő a tápláléklánc csúcsa. Inkább a legalja, de ebbe ne menjünk bele.
Válaszoltam kérdésére, de az öcsém úgy döntött távozik köreinkből, mire vállat vontam, ahogy a kilincset lenyomja, még hozzá teszem.-Vedd készpénznek, hogy egy ideig nem akarlak látni. -de mire kimondom, az ajtó becsapódik. Lassan felállok, ahogy a lány újabb magyarázásba kezd. Hasonló tempóval fordulok vissza, de ekkor a szemem sarkában meglátom a hegyes karót. Elmosolyodom. Óóó, szóval ő is több akar lenni, mint egy egyszerű földönfutó. Így már értem, mit látott meg benne a kemény fejű öcsém. Bár nem értem, mit akar egy embertől. Megöregszenek, míg ő fiatal marad. Végig se bírná ezt nézni, azt lefogadom.
-Gratulálok ezzel a beszéddel rólam, akár fel is léphetnél.-emelem fel a földről a karót, és indulok el felé.-Bár a helyedben nem erőltetném, mert semmit nem tudsz rólam, vagy az életemről. De jó tudni, hogy ennyire kiismerhetetlen vagyok.-lépek mellé meglebegtetve a karót. -Azt hiszem, ezt elhagytad drága. Bár abból ítélve, hogy ott hagytad, és még érezni rajtad a saját véred szagát, nem hiszem, hogy tudnál vele bánni.-dobom mellé a fotelra, majd a kabátomért nyúlok, és az ajtó felé indulok. -Most megálltam, hogy ne tépjem ki a szíved a helyéről, amiért az öcsém és te is hálás lehetsz. Legközelebb nem fogok gondolkodni rajta...-csapom be magam mögött az ajtót, és tűnök el a sötétben. Ideje meglátogatni régen látott orvosom és az ő kis laborját. Hátha ott lesz lehetőségem némi agresszió kiélésre. Ha nem, csak ezt a lányt kell megtalálnom, az öcsémtől meg nem félek.  
music:I'm A Man,|words: 323


* Dr. Maxfield kutatólaborja *
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

Dex lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Patrick lakása
» Leo lakása
» Benjamin lakása
» Tristan lakása
» Gabe lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •