Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Parkoló     - Page 4 Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Vas. Dec. 24, 2017 1:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Diana & Ebony

Régen találkoztam Kira-hoz hasonló emberrel. Lehet, hogy az én hibám, mert nem nézek szét tüzetesebben az ismerőseim között, sőt, újonnan szerzett barátokkal sem igazán büszkélkedhetem és nem érzem magaménak a gólya-szellemiséget: voltam már igazi gólya és akkor én is pörögtem, élveztem az új helyemet és helyzetemet, a másokkal való ismerkedést. Másodjára, egy másik városban, idegen környezetben, nem szeretett és vágyott tevékenységek körében sokkal nehezebb volt vigyorral az arcomon járkálni az emberek között és őszinte kedvvel ismeretségeket kötni. Sőt, néha az is nehezemre esett, hogy végighallgassam valaki mondatát és ne forduljak sarkon, otthagyva a gondolataival. Türelmetlenebb, emocionálisan felfokozottabb és a régi énem szemével nézve kétségtelenül idegesítőbb lettem. Most is arra vártam, hogy lezárhassam ezt a beszélgetést Kira-val... és azért fájt nekem ez a bennem burjánzó késztetés, mert egyébként kedves lánynak tűnt, olyannak, aki véletlenül sem érdemli meg a bunkó viselkedést.
- Nem erről van szó, csak... - Sóhajtottam egyet. Tényleg nem akartam megbántani, de magamra erőltetni a kedvet, hogy leüljek valakivel kávézni sokkal nagyobb erőfeszítésnek tűnt, mint amit elbírtam volna. Arról nem is beszélve, hogy Kira viselkedése kezdett egyre furább lenni: ennyire ostorozni magát azért, mert valaki nemet mondott, nem normális. Bár, én beszélek normálisról? Mégis, túlzónak éreztem a szavait és a gesztusait. Mintha egy színdarabba csöppentem volna, aminek a főszereplője kicsit túltolta a szövegét.. magamban sem voltam képes elviselni a nagy indulatokat, nehezen birkóztam meg azzal, hogy tomboltak bennem a szélsőségek és a hurrikánhoz hasonló érzelmek, másoktól ezt látva pedig egyenesen kirázott a hideg. Ennek ellenére bűntudatot éreztem, hallva az önvádlását idegennek éreztem saját magamat. Világéletemben gyűlöltem csalódást okozni az embereknek, akkor is, ha megérdemelték. Akkor pedig pláne, ha nem.
- Figyelj... - Szólítottam meg ismét, halkan, elharapva a szó végét. - Nem miattad van. Tényleg nem vagyok közösségi ember, a barátkozás nem az én műfajom. Legalábbis mostanában nem. - Tettem hozzá. Valaki megmondaná, hogyan gyürkőzzem le a bűntudatomat, amiért megbántottam, ám legszívesebben itt is hagynám? - De az irodáig szívesen elkísérlek. - Sovány vigasz, mégis, ez volt a legtöbb, amit nyújtani tudtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 29, 2017 7:47 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
- Ühüm... - bólintok neki jelentőségteljesen, bár abba igazából nem is merek belegondolni, hogy valójában lehet egyáltalán jelentőségteljesen bólintani. Adott esetben azt mondanám, hogy mindent megtettem azért, hogy ne csak ilyen himi-homi gesztust kapjon tőlem, hanem úgy Isten igazából odategyem magam, de vajon átment az igyekezet hozzá? Vajon érezte, hogy ebben a bólintásban és ebben az ühümben benne volt a világ fájdalma, az indián őslakosság évszázados szenvedése, az Amazonas őserdeinek módszeres irtása ellen kinyilvánított nemtetszés, az olajfúrótornyok ellen felemelt kezek és azok megrázásának látványa és a jegesmedvék olvadó életterének zsugorodó realitása? Vajon érezte? Nem hiszem, de ha nekem ilyen gondolataim támadnak egy jelentőségteljesnek hitt bólintásról, akkor lehet, hogy vissza kellene utalnom magam a börtönbe, mert ott lenne a helyem. Vállat vontam magamban, majd elnyomtam a csikket, amiért még egy utasszállító is visszakanyarodna, olyan hosszú volt és végül ránéztem.
- Megértem. Csak tudod, nehezen viselem az elutasítást, ez ilyen belső megfelelni vágyó kényszer, hogy... - sóhajtok egyet, majd befejezem a mondatomat. - Hogy mindenki szeressen. Sajnálom, ha megbántottalak, csak tudod, annyira izgalmas ez az egész, újra egyetemen, ami megrémít, meg felvillanyoz, meg satöbbi...
Elhallgatok és egy pillanatra lehunyom a szemem, majd kifújom a levegőt. - Kezdek megint sok lenni, igaz? Bocsi!
Nyitom ki újra pilláimat, majd közelebb lépek hozzá és jobb vállára teszem bal kezemet, hogy párszor meglapogassam és utána felkarján végighúzzam ujjaimat. Persze ez csak akkor történik meg, ha engedi és nem húzódik el, mert ebben az esetben tökre hoppon maradnék a közeledésemmel.
- Már így is többet tettél, mint kellett volna, szóval hagylak, menj csak a dolgodra, de köszönöm ... tényleg köszönöm. - távolodok el tőle, majd szinte feltépem az ajtót és lábammal kitámasztva tartom neki, miközben apró harapok alsó ajkamba, ahogyan végigmérem őt. Ösztönös volt a mozdulat, bele sem gondoltam, s csak a sóhaj közben jöttem rá arra, hogy ez most nagyon kilátszódott és hallatszott, szóval kissé megköszörültem a torkomat és megvártam, amíg Ebony elhalad előttem, hogy én is követhessem.
- További szép napot! - kiáltottam utána, majd lefordultam a porta felé, hogy elmondjam minden gondomat és bajomat, de miután láttam ébenfa kisasszonyt elfordulni az egyik sarokban, kiegyenesedtem és le sem szartam, hogy mit válaszolt a kémia tanszéket védő hetven éves papper. Csak kiléptem az épületből, megnéztem egy vöröske szépen kerekedő ülepét, majd cigire gyújtva eltűntem a campus véget nem érő rengetegében. Első találkozónak nem is volt rossz, summáztam magamban a történteket, majd jobbra el és irány az első kocsma.

// Köszönöm szépen a játékot, ha gondolod, fussunk még össze.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 31, 2018 12:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Vissza az elejére Go down
 

Parkoló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» parkoló
» Parkoló
» Parkoló
» Parkoló
» Parkoló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Whitmore főiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •