Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Cochon Butcher Restaurant

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 03, 2013 6:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

- Osztrigát? - húzom fel kicsit az orrom. Ha Klaus ennyire esküszik rá, talán ki kellene próbálnom, de... másrészt viszont mostanában olyan gyenge a gyomrom. Nem biztos, hogy ez az alkalmas időpont a kísérletezésre. - Nem is tudom... A krémleves gondolata jobban vonz - tűnődöm félhangosan. Főétel terén is bizonytalan vagyok. Újabban nagyon rákattantam a halra, mindegy, hogy milyen. Tengeri, tavi. De a többi sem hangzik rosszul, és egy ilyen helyen biztos minden finom is. - Inkább rád bízom a rendelést. Igazából nem vagyok válogatós, sőt... mostanában nagyon jó az étvágyam, szóval szerintem akármit rendelsz, el fog fogyni - kerül ismét vigyor az arcomra. Hát ez van. A lányunknak jó étvágya van.
- Jártál már itt korábban is? - tolom előre az étlapot, és helyette újra a helyet mérem fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 03, 2013 6:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Bízz bennem. Nem is élt igazán, aki még sosem kóstolt osztrigát. Rendelek, és majd meglátod, ízlik-e vagy sem. Ha nem, akkor sincs tragédia. És akkor javasolnék csirkehúst, borban és mézben pácolva, fűszeres burgonyával, salátával. Megfelel? - kérdem, miközben intek a pincérnek, hogy leadnám a rendelést.
- Egyébként itt konkrétan még sosem jártam. De jártam még ezer és ezer francia étteremben világszerte. De ez a hely szép.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 03, 2013 7:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

- Nagyon jól hangzik - bólintok a rendelésére, és tovább szemlélődök, amíg ő oda rendeli a pincért. Halk, szolid zene szól, az emeli a hely fényét, adja meg igazán a hangulatát. Egyet kell értenem Klausszal. Tényleg szép hely, kellemes.
- Néha eltűnődöm - szólalok meg, amikor újra ketten maradunk. - Valaki, aki annyit élt már, mint te, még mindig tud látni, hallani újat? - teszem fel a kicsit szerencsétlenül megfogalmazott kérdést, bár szerintem így is értheti, ha akarja. Persze a világ folyamatosan változik, fejlődik, halad valamilyen irányba, de... Ez az egyik dolog, ami az örök életben megijeszt: nem lesz minden egyhangú, mosódnak össze az évszádok, lesznek unalmasok a hétköznapok, ha valaki végtelen ideig él?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 03, 2013 7:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Leadom a rendelést, megkapjuk az italokat, és míg várunk az ételre, belekortyolok a borba.
- Nos, nem találom unalmasnak az örökkévalóságot, ha ezt célozta a kérdésed. Mindig jönnek új korok, lépnek az életembe új emberek. Minden kor hoz magával valami újat, minden emberben találok valamit, amit másokban nem. A zene és a művészet pedig kitölti az üres időmet. Hidd el, még ezer évig tudnám habzsolni azokat a lehetőségeket, amiket az élet hoz elém - mondom, de megérkezik az előétel, és elégedetten veszem szemügyre az osztrigát.
- Ne félj, nem harap - mosolygok Hayleyre. - Megmutatom, hogyan kell enni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 03, 2013 7:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Nagyokat hallgatok, amíg felszolgálják nekünk az előételt, és közben Klaus szavain pörög az agyam. Igazából lenne még egy-két kérdésem, de azok még várhatnak, most egyébként sem alkalmas.
- Rendben - vigyorodom el, mikor felajánlja, hogy megmutatja nekem, hogyan is kellene elbánnom ezekkel az osztrigákkal. Kicsit előre is dőlök, és méregetem a tányérokat. Egyelőre nem tűnik túl étvágygerjesztőnek, de adok neki egy esélyt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 03, 2013 7:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Az osztrigák szerencsére felbontva érkeznek, így a késsel nem kell vesződni. Egy kezdőnek amúgy sem túl könnyű átvágni az izmokat.
Kezembe veszek egy kagylóhéjat, citromot csöppentek az osztrigára, amitől az kissé összehúzódik. Felveszem az osztrigavillát, és belebököm a húsba, majd már nyelem is a friss, halízű, húsos falatot.
- Ennyi az egész. De ha zavar a látványa, akár fel is hörpölheted. Csak kóstold meg, és meglátod, hogy finom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 03, 2013 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Csak nézem, ahogy Klaus megeszi, aztán nézem a tálcát az osztigákkal. Még mindig nem guszta. Élnek. Lehet, hogy a Klaushoz hasonlónak ez meg sem kottyan, hisz naponta esznek élőkből, de na...  Sóhajtok, majd a kezembe fogom az egyiket, próbálok nem fintorogni. Pár csepp citrom után a szerencsétlen összehúzódik. Nem gondolkodom tovább, csak a számba öntöm. Uhh... sós. Mint a tengervíz. Lenyelem, aztán csak vigyorgok, mint a vadalma. Furcsa, de nem rossz. Épp ellenkezőleg. Kellemes és könnyű.
- Azt hiszem, kell még egy próba, mielőtt véleményt mondok - pillantok újra a tálcára. Végigcsinálom a szükséges procedúrát, aztán - ezúttal már villával - nyomom is le a következő falatot. Oké, finom. És villával, a plusz kis tengervíz nélkül nem is olyan sós, sokkal ízletesebb. Semmihez nem hasonlítható.
- Azt most mondom, hogy nem akarnék ilyet minden héten enni... de tetszik - ismerem be ismét elmosolyodva. Viszont szerintem előételnek nekem ennyi elég is. Egy-egy darab magában is olyan nagy, majdnem mint a fél tenyerem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 03, 2013 7:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Elmosolyodom.
- Az osztrigát vagy megszereti valaki, vagy egy életre megutálja - mondom. - Örülök, hogy az utóbbi verzió vált be - nyelek le még néhány osztrigát magam is, majd magam is az étel után nyúlok. Magamnak marhahúst rendeltem, persze véresen. Kellemest a hasznossal.
Nézem, ahogy Hayley arca kipirul, és jó étvággyal enni kezd. A szemeiben szikráznak a fények. Egészében véve olyan most ez a lány, mint egy igazi hercegnő.
- Ami azt illeti... - teszem le a villát, hogy újra beleigyak a borba - az elmúlt ezer évben csak egyszer tartottam meg a karácsony ünnepét. Tavaly télen, Tatiával. Meg Erinnel. Kissé zavaros helyzet volt - intek. - Ne érts félre, sosem fogok fát állítani a nappaliban, de talán lenne kedved velem tölteni azt a napot. Nem gondoltam semmi komolyra, csak egy kis jóízű vacsora, lágy zene... kis tánc. Kandallótűz... mit szólnál hozz?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 03, 2013 8:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

- És abban mennyi igazság van, hogy az osztriga afrodiziákum? - pillanatok mosolyogva Klausra a tányér felett. Nyilván van benne valami. Ha jól emlékszem, a görögök is nagyon komolyan vették, Afroditét úgy ábrázolták, hogy egy ilyen kagylón emelkedik ki a tengervízből... vagy mi. Nem vagyok teljesen otthon a mitológiában, de azért én is tanultam ezt-azt, amíg az iskolapadok koptattam.
Leplezetlenül elcsodálkozom a szavain. Karácsony? Korábban épp ezen járt az agyam, csak ez... Ohh. - Persze. Benne vagyok - mosolyodok el lassan. - Tetszik az ötlet. Egy szolid, hangulatos este. Az az igazság, hogy én is régen ünnepeltem meg a karácsonyt, egy másik életben, amikor még azt hittem, hogy van családom... De most már... - Most már Klaus és a gyerekünk lett a családom, de ilyen szavakat képtelen vagyok kimondani, úgyhogy maradnak, ahol vannak: a fejemben. - Már nincs más, akivel szívesebben tölteném azt az estét - mondom végül őszinte mosollyal. Már annak is örülnék, hogy nem leszek egyedül, a tervei pedig kicsit fel is lelkesítenek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 04, 2013 7:09 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Alulról felfelé nézek Hayley szemébe, és rejtélyes, ám mégis öntelt mosoly játszik az ajkamon.
- Nos, erről nincsenek fogalmaim. Sosem volt szükségem afrodiziákumokra. Ezer év óta, simán megy anélkül is. Bárhol, és bármikor. Ha kedvem támad, akár még itt az étterem asztalán is neked esem. Sőt, még csak meg sem igézek senkit, hogy elfelejtse. Csak felvillantom a szememet, megmutatom a fogamat, és nem lesz, aki el merne ítélni ezért - mondtom kissé büszkén és rátartian, majd újra nekifogok a húsnak.
A következő mondatra kissé megsértődöm először. Hogy "nincs más, akivel szívesebben töltené a karácsonyt"? Mintha valami pótlék lennék? Aztán leesik, hogy is szánta ezt a mondatot, és megnyugszom. Épp jókor. Kezdtem nagyon mélyen sértve érezni magam, az meg ugye sosem zárul jó végeredménnyel.
- Gondolom ajándékokkal sem halmoztak el életed folyamán. Mondd... mióta kidobtak a nevelőszüleid, volt neked normális életed? A normális alatt konkrétan azt értem, hogy emberhez méltó. Vagy csak csapódtál ide-oda, és igyekeztél túlélni? - érdeklődöm. - Arra azért kíváncsi vagyok, a vér szerinti családod hogyan fogad majd téged. Pláne úgy, ha megtudják, hogy csomagban vagy kapható.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 04, 2013 9:29 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Az, ahogyan rám pillant a tányérja felett, és a sejtelmes mosolya már magában is elég ahhoz, hogy rájöjjek, mi a véleménye a vágykeltő ételekről, a szavaira pedig már a fejemet ingatom én is vigyorogva. Mire is számítottam? Bár tény, ha még sokáig néz így rám, nekem sem fog kellene semmiféle afrodiziákum. Vagy ez már az osztriga hatása? Mmm... nem hinném...
A válaszomat, attól tartok, félreérthette. Legalábbis az arckifejezéséből erre tippelnék, de mivel nem tudom, a mondatom melyik részével bánthattam meg, nem kezdek bele magyarázkodásba. Most ő az egyetlen családom, akim csak van, leszámítva a még meg nem született gyerekünket. De nekem ezzel nincs semmi bajom, épp ellenkezőleg. Örülök, hogy vele tölthetem az ünnepeket.
A következő szavaitól miliméterről miliméterre olvad le arcomról a mosoly, míg végül ott ülök vele szemben, fancsali képpel. Most tényleg a nyomorúságos életemről akarunk beszélni? Ajándékok... haha. Még ha lett volna kitől kapnom bármit is!
- Az ide-oda csapódás is élet - vonom meg a vállamat. Igazából vicces, hogy ismét valami olyan témát hoz fel, amin nem olyan rég rágódtam magam is. Amikor visszatértem a szobámba ma, és az az érzés, ami elfogott, hogy sosem volt igazi otthonom. Elég, ha csak visszapillantok az elmúlt pár hónapra, mennyi helyen laktam. Amikor megérkeztem Mystic Fallsba, az első éjszakát Klaus hotelszobájában töltöttem, nem mellesleg egyedül, mivel Erin miatt végül magamra hagyott. Aztán Tylernál laktam egy ideig, később Chrisnél és Connienál, utánuk abban a szobában, amit a városban béreltem, amíg New Orleansba nem jöttem, azóta meg Klaus mellett költözgetek ide-oda. Motelszoba, az itteni patolája, a Fallsi otthonuk... És ugyanez vonatkozik az elmúlt éveimre is. Egy kicsit itt, egy kicsit ott, de sehol sem igazán. Így belegondolva azért elég gyászos a helyzet. - Ennek is megvan az előnye: legalább nem volt unalmas az életem. Jártam erre, jártam arra, szeretem a változatosságot. - Főleg ha egyszer nincs más. De egyébként tényleg szeretek utazgatni, új emberekkel megismerkedni, és sokat lehet látni és tapasztalni közben. Túléltem, igen, és kicsit cseszettül bár, de nagyjából felneveltem magam, vagy ha úgy tetszik, felnevelt az élet, de köszönöm, megvagyok. Amiatt viszont tényleg izgulok, hogy mit fog szólni hozzám az igazi családom, ha egyszer rájuk találok. Remélem, nem vágnak ki azonnal, mint a nevelőim... - Szerinted kedvelni fognak? - kérdezem kissé szerencsétlenül, mintha egy biztatásra vágyó kisgyerek lennék. Tulajdonképpen annak érzem most magam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 04, 2013 2:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Noha nem vagyok gondolatolvasó, mégis érzékelem, hogy milliónyi gondolat suhan át Hayley agyán. Nem csak a csönd mondja el ezt, hanem az is, ahogy az arckifejezése változik a múltba való révedés során. Egyszer valamiféle jókedv villan fel rajta, aztán szomorúság, végül egy keserű fintor. Úgy váltakoznak rajta az érzelmek, mint a fény és az árnyék.
- Nem tudom, hogy fogad majd a családod - dőlök hátra a széken, és újra a borospohár után nyúlok. - Nem ismerem őket. Valamire számíts. Nem tudom, hogyan élhetnek most, és azt sem tudom, ők eddig miért nem kerestek téged. Talán készakarva. Nem kívánom, hogy így legyen, de fel kell készülnöd a lehetőségre. Ha pedig önhibájukon kívül nem kerestek, akkor azt hiszem, nem kell tenned semmit. Add magad. A nagy száddal egyetemben. Légy olyan, amilyen vagy. Látod, az első időkben én naponta akartalak agyonvágni. Mostanra pedig megkedveltelek. Igen, azt hiszem, elég magányosan érezném nélküled magam. Szóval, nagyszájú kisasszony, legyen csak olyan, amilyen. Ha pedig nem tudsz közel férkőzni a szívükhöz, hát csesszék meg. Sőt, ha megbántanak, akár én magam irtom ki valahányukat. Csak egy szavadba fog kerülni - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 04, 2013 4:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Nem várok Klaustól nagy lelkesítő beszédet, de ahhoz képest, hogy a maga stílusában adja elő, igazából jól esnek a szavai, mert érzem, hogy tényleg törődik velem.
- Remélem, nem lesz szükség népirtásra, de azért köszönöm - lassan ismét elmosolyodom. - És azt hiszem... nem is tudnék másmilyen lenni, mint amilyen vagyok - teszem még hozzá ezúttal inkább vigyorogva. Klausnak igaza van, semmi értelme nem lenne megjátszanom magam. Vagy elfogadnak magamért, vagy... tök mindegy. De ettől még egy kicsit izgulok, ha ezekre gondolok. Belekortyolok kicsit az italomba, mielőtt megkóstolnám a főételt is. Az már biztos, hogy az illata isteni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 04, 2013 4:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Csak bólintok szótlanul Hayley szavaira, aztán eltűnődöm kissé.
- Arra gondoltam... hogy talán kapnod kéne valamit. A karácsony meg az ajándék összetartozik. Legalábbis úgy látom... az embereknél. Én nem vagyok jó az ajándékvásárlásban. Sosem csináltam ilyet, csak a tavalyi télen. Azt hiszem, már eszembe is jutott valami - tűnődtem hangosan, majd újra töltöttem a poharamat.
- Nos... úgy gondoltam, egy darabig nem térünk vissza Mystic Fallsba. És még mielőtt félreértenéd, nem várom a beleegyezésed. Ez bejelentés volt - lötyögtettem a bort a pohárban körbe-körbe. - Csillog a tekinteted, kisfarkas. Valami mégis lehet ebben az afrodiziákum-dologban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 04, 2013 5:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

- Már így is sok mindent kaptam - tárom szét a két kezem. Még ajándékot is akar venni? És mégis hogyan viszonozzam? Így is tulajdonképpen rajta élősködöm már egy ideje, aminek nem örülök kimondottan. Szeretek független nő lenni, csak ez most nemigen jön össze, de hogy még ajándékot is vegyen nekem...
- Van annak különösebb oka, hogy nem akarsz visszamenni? - kérdezek rá, mert bár nem bánom a dolgot, de érdekelne, mitől ilyen lényeges ez. - Én nem vágyom vissza Fallsba, egyedül... hát az orvosi vizsgálatokat még nem tudom, hogy oldjuk meg - fejezem be a mondatot félig eltűnődve. Nem könnyű olyan orvost találni, aki nem hőköl vissza a csodababánk híre hallatán, és igazából kedvelem is Meredithet. Vajon ha mi nem megyünk vissza oda, akkor legalább megoldható lenne, hogy ő eljöjjön ide?
- Hmm? - pillnatok meglepetten és kissé szórakozottan Klausra az utolsó mondatait hallva, és érzem, hogy kicsit el is pirulok. Hideg kezeimet emelem arcomhoz, és próbálom kicsit hűteni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 04, 2013 5:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Igen, de erre másképp gondolj. Ez... hogy is mondjam... személyes ajándék - vonok vállat, aztán elgondolkodó képet vágok. - Egyrészt jól érzem magam itt New Orleansban. Másrészt azt hiszem, bőven van itt dolgunk. Neked a családoddal, nekem a múltammal. Szóval, biztos vagyok benne, hogy itt jelenleg több a keresnivalónk. Ennyi az egész - tolom félre magam elől az üres tányért. - Ami az orvost illeti, vagy eljön ide Meredith, vagy keresünk orvost itt. Egy igézettel bármikor megoldható minden felmerülő komplikáció ilyen téren - vigyorgom el aztán magam, mikor látom, hogy Hayleyt az utolsó mondanom hallatán elönti a hőség.
- Tudod, kisfarkas... - húzom a széket közelebb, és az asztal alatt megsimítom a combját - lehet, hogy tényleg élni fogok azzal, hogy itt az asztalon teszlek magamévá. Legfeljebb nem jövünk ide többet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 04, 2013 5:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

- Kezdesz tényleg zavarba hozni, Klaus - suttogom felé hajolva, mélyen a szemeibe nézve, és ajkaimon apró mosoly játszik, majd lopva körülpillantok. Lehet, hogy őt nem zavarná a közönség, de engem azért igen. Persze ha a terem üres lenne, nem lennék ennyire gondban. Igazából nem tudom, hogy ezeket a dolgokat Klaus mennyire gondolja komolyan. A baj az, hogy simán kinézném belőle, hogy megteszi, én azonban, bár alapjáraton nem vagyok egy szégyenlős fajta, hát ezzel most alaposan zavarba hoz, és ami még rosszabb: akaratlanul is elképzelem a jelenetet. Nem lehetne inkább a tányéromra koncentrálni? Nem mintha sok férne még belém ebből a laktató vacsorából.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 04, 2013 5:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Magamban jót mulatok Hayley zavarán, aztán újra kezembe veszem az étlapot.
- Akkor jöhet a desszert? Egyelőre csak így, asztalnál. Viszont ha hazaérünk... akkor más formában is igényt tartok rá. Azt hiszem... ma éjjel te leszel a desszert. Legalábbis nekem. Ettél már fűszervajas csigát? - teszem fel a kérdést. - Vagy inkább maradsz a hagyományos dolgoknál? - hajolok előre, és kajánul belenézek Hayley szemébe. - Nézzük, mit részesítesz előnyben. Bevállalós vagy-e... kisfarkas.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 04, 2013 5:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

A szám elnyílik, aztán úgy is marad, mert Klaus már tereli is a szót, mielőtt bármit válaszolhatnék. Csigát? Most komolyan? Az osztriga nem volt elég, most még ez is? Tőlem aztán lehet bármilyen fűszervajas, ínyenc módra elkészített, fracia specialitás, azt egészen biztosan nem fogom leengedni a torkomon.
- Jól van, kóstoljuk meg azt a fűszervajas csigát - jelentem ki felszegett állal, határozottan. Pedig már a fejemet ráztam volna heves tiltakozással, egyébként is tele vagyok, amikor elhangzott az utolsó kérdése. Magas labda. Bevállalós vagyok-e? Naná, hogy az vagyok. Egy nyamvadt csiga nem fog kifogni rajtam, senki ne mondja, hogy nem merem megkóstolni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 04, 2013 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Intek a pincérnek, hogy hajoljon közelebb hozzám, és halkan suttogok a fülébe valamit. Mondhatni, leadom a rendelést. Bólogat, majd távozik, olyan nesztelenül, ahogy érkezett.
- Remélem, nemcsak a szád nagy, farkaslány - mondom Hayleynek. - És remélem, ma éjjel másban is bevállalós leszel - somolygok, aztán megjelenik a pincér, és leteszi a fűszervajas csigát, én pedig Hayley arckifejezése láttán hangos nevetésre fakadok.
- Remélem nincs ellenedre, ha ilyen csigára céloztam - vigyorgok. - Gondoltam, jobban fogod kedvelni, mint a házba bújtatott verziót.

Cochon Butcher Restaurant - Page 2 P1150542_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 04, 2013 7:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Nem értem, minek a sugdosás. Extra adag csigát akar nekem rendelni? Milyen figyelmes. - Már egész konkrét terveid vannak az éjszakára? - vonom fel a szemöldökeimet egy félmosollyal. Valahogy mindig visszakanyarodunk a témához, de a pincér már közben érkezik is vissza, a tálcákon pedig... Ráncolom egy kicsit a homlokomat, aztán kitör belőlem a nevetés. Ismét csak ugrat. Szereti ezt a foglalkozást űzni, úgy nézem. - Na jó, megint kifogtál rajtam - csóválom a fejem, de már fülig ér a szám. Oké, igaza van. Akármilyen bevállalós is vagyok, ez a fajta csiga sokkal inkább ínyemre van. Le is kapom az egyik darabot a táncáról.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 05, 2013 7:11 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Intek a pincérnek, hogy tegye le a tálcát, és nézem Hayleyt, aki végre teleeszi magát. Az arcszíne is azonnal másabb, rögtön nem sápadt. Sőt, egész piros... főképp, mikor rákérdez az éjszakára.
- Nos, vannak konkrét terveim. Részben. Másrészt meg szeretem a rögtönzéseket. Az mindig izgalmas. A szabályok arra valók, hogy áthágják őket. De a spontán dolgok... sokkal érdekesebbek - fogom suttogóra a hangomat, és közel hajolok, szinte már átdőlök az asztalon.
- Hidd el kisfarkas... a ma éjszakát sosem felejted el. Gondoskodom róla, hogy így legyen.
Visszadőlök az előbbi helyemre, és újra beleiszom a borba.
- Persze, addig van még időnk.Nem jó semmit elsietni. A beteljesülés utáni vágyakozás felér egy előjátékkal, nem gondolod? - kérdezem, de a gondolataim kissé másfelé kalandoznak.
-Nem véletlen, hogy most ide jöttem velem. Te nem éltél két évszázaddal ezelőtt, így nem tudhatod, hogy ezen a helyen, ahol most az étterem állt, volt egy régi rét. Egy ültetvény, ha úgy jobban tetszik. Ezen az ültetvényen mentettem meg Marcel életét. Napra pontosan kétszáz évvel ezelőtt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 05, 2013 2:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Újabb nagy szavak az éjszakai terveivel kapcsolatban. Mitől lenne a mai más, mint bármelyik másik alkalom? Izgulnom kellene? Inkább kezdek kíváncsi lenni, de a szexben Klausszal sosem kell csalódnom, szóval nagy ígérgetések nélkül is tudom, hogy jó lesz. Ő pedig, mint ahogy ezt el is ismeri, gondoskodik róla, hogy vágyakozzak utána. Szerintem láthatja a szemeim csillogásán is a hatást, amit rám gyakorol, de elégedjen meg ennyivel, mert nem fogom hozzá hasonlóan szavakkal is körül írni, hogy akarom őt...
Körülnézek ismét, ma már sokadszor a teremben, de ezúttal teljesen más szemmel. Próbálnám elképzelni, hogy milyen lehetett itt egykor, de a sok fényűzés nem segít abban, hogy ültetvényt képzeljek az étterem helyére. - Mikor tervezed felkeresni? - pillantok végül újra Klausra. A kérdés természetesen Marcelre vonatkozik, akire most már én is kíváncsi vagyok. Remélem, hogy be fog mutatni egymásnak bennünket. Megnézném magamnak azt a férfit, aki Klaus kezei között nevelkedett, akárcsak majd hamarosan a leendő lányunk is fog.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 05, 2013 2:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Vállat vonok a kérdésre.
- Egyelőre még azt sem tudom, hol kéne őt keresnem. Bár gyanítom, csak kicsit ki kell nyitni a fülemet az utcán. De talán legjobb lenne keresnem egy vámpírt, aki útba igazít. Ismerve Marcelt, valami buli kellős közepén fogok ráakadni. Olyan helyen, ahol van zene is. De persze az is könnyen lehet, hogy a kicsi Davina útjába kéne akadnom...újra - tűnődöm hangosan. - Érdekel engem az a kislány. Nem tudom, hány éves lehet. Talán 16. De olyan erő van benne, amit eddig csak anyámban láttam. Gondolj bele, Hayley - mondom mohó fénnyel a szememben - ha ezt a lányt a saját oldalamra tudnám állítani, mi mindent érhetnék el! Ő lehetne a trónom legfőbb támasza! És a családom védelmezője.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 05, 2013 2:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Davina? Milyen kislány? És milyen trón? Család védelmezője? A homlokomat egyre erősebben ráncolom, és próbálok rájönni, hogy Klaus mi a jó büdös francról beszél. Mintha egy könyvet olvasnék, aminek véletlenül átugrottam volna egy-két fejezetét, így a következő sorok hatalmas kérdőjeleket hagynak bennem.
- Már ne haragudj, de... miről beszélsz? Ki az a Davina? Esküszöm, semmit nem értek - húzom el a szám egy apró, bocsánatkérő mosolyra. Jól sejtem, hogy egy boszorkányról van szó? De akkor sem értem...
- Miért nem nézed meg Marcelt a régi lakhelyetek környékén? - teszem fel aztán a kérdést egy vállvonással. Én ott keresném először, ha az adott épület még áll, mert az a fickó, ha nem hagyta el a várost, akkor nyilván egykori otthonát sem hagyta maga mögött.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Vissza az elejére Go down
 

Cochon Butcher Restaurant

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Cochon Butcher Restaurant
» Skycity Restaurant
» Immortals restaurant
» Laguna Restaurant

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •